Oldal: 19 / 19 ElsőElső ||| 9 15 16 17 18 19
Találatok: 451 - 474 (474 összesen)

Téma: V-WTCC

  1. #451

    Re: V-WTCC

    Koszonjuk Atti remeljuk ez a mi hetvegenk lesz, beleertve Weber Gabiekat is termeszetesen

  2. #452
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609

    Re: V-WTCC

    Ha jol értelmezem akkor a bimmeresek kapnak plusz 50kg.

  3. #453

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jol értelmezem akkor a bimmeresek kapnak plusz 50kg.
    Most ez komoly? Amikor már lefut a teljes szezon, akkor csinálnak ilyet? Svédekhez pedig akkor sem megyek ki!

  4. #454
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: V-WTCC

    igen, komoly, bimmereknek plusz 50kg Oschersben, épp ideje volt szerintem, aránytalanul gyorsabbak a BMW-k...

  5. #455
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: V-WTCC

    Valaki Monza?
    Kéne egy kicsit dolgozni ott is.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  6. #456

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    Koszonjuk Atti remeljuk ez a mi hetvegenk lesz, beleertve Weber Gabiekat is termeszetesen
    Na mesélj! Mi volt?



  7. #457
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki Monza?
    Kéne egy kicsit dolgozni ott is.
    Én is nagyon filózom rajta...menni kéne, ha egy mód van rá

  8. #458
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: V-WTCC

    srácok, mi volt a hétvégén, meséljetek már....

  9. #459
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Domján Attila írta Hozzászólás megtekintése
    srácok, mi volt a hétvégén, meséljetek már....
    Jovan na, most keltem fel
    A verseny pocsékra sikerült mindegyönknekElsö versenyen Henrik 4 én 8, csak a gép 13 sorolt.Második futamra ujra lett löve ezmiatt a szerver, a segitségeket elfelejtettük kikapcsolni, Henrik rajtrácson bemozdult miatta aszt stopandgo, nekem meg 2-3kör telt el mire rájöttem hogy mért megyek mégroszabbul mint amit tudok.Szal félkézzel matatás lent billentyüzeten aszt meg is lett az eredménye.Igazábol nemtom hogy hányadikak lettünk.Henrik elégé magába roskadt, én meg játéknak fogom fel.De a másnap kárpotolt minket.Rajtrácslátogatás után sunyi modon odaáltunk a Monroe team boxához arra várva hogy majd kizavarnak minket, de nem.Egész futamot a boxbol néztük, ugrottunk félre mikor jött be P.Y. Chortals mert elromlott a verdája 3-rom körrel a vége elött.Fél méterrel álltunk az elsö 3-rom auto fogadására fentartott helytöl.A kis brazil a mégkisebb nöjét elötemm csogolgatta, aszem a némber meg a lábomat taposta.A podium alatt is ott voltunk, az orrunk elött tört össze a pezsgös üveg.
    Mondom Henriknek sunyogjunk még ez után is mert jötek be a boxba a Zengö-s fiuk.Sikerült is, lekamerásztam öket is.Szal vasárnap nagyon jora sikerült
    Egy bekezdést még szentelnem kell a Zengö Motorsport-ra is.Szombaton reggel elmentünk felderiteni a terepet merre vannak, megis találtuk hama a sátrukat mert kint volt a magyar zászlo.Kicsit nézegeleödtünk, jötek mentek hölgyek urak, mondom valakinek odaköszönök.Pont Zengö Zoli volt az. Olyan szivéjesen fogadtak hogy az álam még mindig keresem.Mindjá "ti vagytok a szimesek?", gyertek be igyatok egyetek, odaszolt egy másik uriembernek, " a fiuk bármikor bejöhetnek".Mindenki tök jofely volt a versenyzö srácoktol kezdeve szerelökig, meg még a Norbi faterja is.Páran még eljötek meglesni minket is mikor toltuk a futamunkat.Nagyon sajnáltuk csapatot hogy márt megint milyent szivtak elsö versenyen.
    A másodikon azért Norbi örült a helyezésének.

    Szal részemröl öszevéve nagyon tetszet az egész hétvége.
    Kicsit hoszura sikeredett az irományom, de remélem nem gond.

    üdv:Csecse

  10. #460
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Jovan na, most keltem fel
    A verseny pocsékra sikerült mindegyönknekElsö versenyen Henrik 4 én 8, csak a gép 13 sorolt.Második futamra ujra lett löve ezmiatt a szerver, a segitségeket elfelejtettük kikapcsolni, Henrik rajtrácson bemozdult miatta aszt stopandgo, nekem meg 2-3kör telt el mire rájöttem hogy mért megyek mégroszabbul mint amit tudok.Szal félkézzel matatás lent billentyüzeten aszt meg is lett az eredménye.Igazábol nemtom hogy hányadikak lettünk.Henrik elégé magába roskadt, én meg játéknak fogom fel.De a másnap kárpotolt minket.Rajtrácslátogatás után sunyi modon odaáltunk a Monroe team boxához arra várva hogy majd kizavarnak minket, de nem.Egész futamot a boxbol néztük, ugrottunk félre mikor jött be P.Y. Chortals mert elromlott a verdája 3-rom körrel a vége elött.Fél méterrel álltunk az elsö 3-rom auto fogadására fentartott helytöl.A kis brazil a mégkisebb nöjét elötemm csogolgatta, aszem a némber meg a lábomat taposta.A podium alatt is ott voltunk, az orrunk elött tört össze a pezsgös üveg.
    Mondom Henriknek sunyogjunk még ez után is mert jötek be a boxba a Zengö-s fiuk.Sikerült is, lekamerásztam öket is.Szal vasárnap nagyon jora sikerült
    Egy bekezdést még szentelnem kell a Zengö Motorsport-ra is.Szombaton reggel elmentünk felderiteni a terepet merre vannak, megis találtuk hama a sátrukat mert kint volt a magyar zászlo.Kicsit nézegeleödtünk, jötek mentek hölgyek urak, mondom valakinek odaköszönök.Pont Zengö Zoli volt az. Olyan szivéjesen fogadtak hogy az álam még mindig keresem.Mindjá "ti vagytok a szimesek?", gyertek be igyatok egyetek, odaszolt egy másik uriembernek, " a fiuk bármikor bejöhetnek".Mindenki tök jofely volt a versenyzö srácoktol kezdeve szerelökig, meg még a Norbi faterja is.Páran még eljötek meglesni minket is mikor toltuk a futamunkat.Nagyon sajnáltuk csapatot hogy márt megint milyent szivtak elsö versenyen.
    A másodikon azért Norbi örült a helyezésének.

    Szal részemröl öszevéve nagyon tetszet az egész hétvége.
    Kicsit hoszura sikeredett az irományom, de remélem nem gond.

    üdv:Csecse
    Köszi a beszámolót! Az sose baj, ha hosszúra sikerül
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  11. #461
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    "Mindenki tök jofely volt"

  12. #462

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Nocsak, nocsak!
    Megkezdődött a tanév. Ádiéknál első nap nyelvtanórával.



  13. #463
    Orosz Miklós Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Város
    kib****tt Csepel
    Üzenetek
    360

    Re: V-WTCC

    Mondjuk az tény, hogy egy nyelvtan doktori disszertációhoz elég anyag lenne ebben a kommentben, de ha nehezen is, megértettük a lényeget, és köszönjük az infót!

  14. #464
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609

    Re: V-WTCC

    Nah, idese jövök többet

  15. #465
    Monori Gyula Regisztrált Monori Gyula logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 21.
    Város
    Gyula
    Üzenetek
    402

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Egy bekezdést még szentelnem kell a Zengö Motorsport-ra is.Szombaton reggel elmentünk felderiteni a terepet merre vannak, megis találtuk hama a sátrukat mert kint volt a magyar zászlo.Kicsit nézegeleödtünk, jötek mentek hölgyek urak, mondom valakinek odaköszönök.Pont Zengö Zoli volt az. Olyan szivéjesen fogadtak hogy az álam még mindig keresem.Mindjá "ti vagytok a szimesek?", gyertek be igyatok egyetek, odaszolt egy másik uriembernek, " a fiuk bármikor bejöhetnek".Mindenki tök jofely volt a versenyzö srácoktol kezdeve szerelökig, meg még a Norbi faterja is.Páran még eljötek meglesni minket is mikor toltuk a futamunkat.Nagyon sajnáltuk csapatot hogy márt megint milyent szivtak elsö versenyen.
    A másodikon azért Norbi örült a helyezésének

  16. #466
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Nah, idese jövök többet
    Ugyan!
    Majd elmulik!
    Az élet olyan mint egy tyuk létra:Rövid,és szaros!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  17. #467
    Szabó József Regisztrált Tailor02 logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    485

    Re: V-WTCC

    Grat. az élményekhez.
    (Brnoban nekem is megadatott a box és a boxutca.(felejtheteten) )

    Henrik barátom nagyon sajnálom.

    Pedig a V-WTCC oldalán a beharangozóban is az ő neve és a Mathieu Prevot szerepelt.

    Ah!

  18. #468
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: V-WTCC

    Köszi a beszámolót, sajnálom, hogy az eredmény nem jött, annak viszont örülök, hogy ilyen klassz élményeitek voltak, irigyellek is kicsit titeket, igy bentről végignézni a történéseket... na jó, nem is olyan kicsit...

  19. #469

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Tailor02 írta Hozzászólás megtekintése
    Grat. az élményekhez.
    (Brnoban nekem is megadatott a box és a boxutca.(felejtheteten) )

    Henrik barátom nagyon sajnálom.

    Pedig a V-WTCC oldalán a beharangozóban is az ő neve és a Mathieu Prevot szerepelt.

    Ah!
    Koszi

    En vegulis nagy resz ezert mentem. De kozelse ezt vartam. Anno eleg sok versenyen vettem reszt. Meg ut, cs, source stb. ott nem ezt szoktam meg. Maga a szervezes profi volt, de korulmenyek meg se olyanok voltak amihez en hozzaszoktam. A szabadedzesek fele konfiguracioval ment el. Mert ugye ebbe a game parkba barki bemehetett ha beallt a sorba. Szoval szopas volt, es meg nagyobb szopas volt, hogy csak hangfallal lehetett tolni. Lehet valakit ez nem zavar, mert eleve otthon is ugy tolja, vagy nem tudom. De engem rettentoen idegesitett, felbaszott. A kvalin megint szivtam, race07 ugy gondolta, nem fogadja el az idomet. Ugyhogy 10 percel a vege elott reconnect, maradt ket gyors korre idom, es persze feltartottak az elson.
    Hatodikrol indultam, kurvaszar tempoval de bejottem negyediknek. Na igen, ne hogy mar megint egyszeru legyen, megint szopas. Ujralovik szerver, mert gondok voltak a finishel. Auto beraknak minket rajtracs, rajt egybol. Csak az volt a gond, hogy restart miatt bekapcsolodtak a segitsegek, az automata valto is. Rajt, piros lampa, ez a szar bebaszta egyesbe es ennyi stop&go. Itt vege volt olyan szinten felbasztam az agyam, hogy felalltam azt kesz. Igy ugrott Monza....
    Ezen kivul viszont fantasztikus volt minden. Csecse leirt mindent
    Zengo Zoli, Gabi, Norbi, szerelok, mindenki nagyon jo arc volt Gyula az edesapad meg akkora kesz arc nagyon jo fej

  20. #470
    Monori Gyula Regisztrált Monori Gyula logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 21.
    Város
    Gyula
    Üzenetek
    402

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    Zengo Zoli, Gabi, Norbi, szerelok, mindenki nagyon jo arc volt Gyula az edesapad meg akkora kesz arc nagyon jo fej
    Tudom és büszke is vagyok hogy ismerhetem őket

  21. #471
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    Nocsak, nocsak!
    Megkezdődött a tanév. Ádiéknál első nap nyelvtanórával.

  22. #472

    Re: V-WTCC

    Akit erdekel, kivalogattam kepeket kb 80 mega lett: http://www.toldacuccot.hu/letoltes?s...&file=wtcc.rar

  23. #473

  24. #474

Oldal: 19 / 19 ElsőElső ||| 9 15 16 17 18 19

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •