Oldal: 17 / 19 ElsőElső ||| 7 13 14 15 16 17 18 19 UtolsóUtolsó
Találatok: 401 - 425 (474 összesen)

Téma: V-WTCC

  1. #401

    Re: V-WTCC

    Sziasztok,

    vwtcc 3. fordulójában 7. lettem a demósok között, most kaptam meg a steam kódot, és kiderült h hondával kell mennem.
    egy hétvége (főleg h millió más dolgom is van) elég kevés gyakorlásra, config fimomításra, főleg h nem is próbáltam még első kerekes autóval menni race07-ben :/
    Megtámogatnátok honfitársatokat vmi jól használható hondás konfiggal?

    előre is köszönöm

  2. #402

    Re: V-WTCC

    e-mail címem kkajdy@hotmail.com

  3. #403

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Karloss írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    vwtcc 3. fordulójában 7. lettem a demósok között, most kaptam meg a steam kódot, és kiderült h hondával kell mennem.
    egy hétvége (főleg h millió más dolgom is van) elég kevés gyakorlásra, config fimomításra, főleg h nem is próbáltam még első kerekes autóval menni race07-ben :/
    Megtámogatnátok honfitársatokat vmi jól használható hondás konfiggal?

    előre is köszönöm
    Azt hiszem erre van szükséged

    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...0864#post50864



  4. #404

    Re: V-WTCC

    Elküldöm neked én is az enyémet! 1:33.5-öt tudok vele menni üzemanyag fogyással qualin, és 1:34.0-1:35.0 versenyköröket. 9 körrel számoltam, nemtom mennyi lesz!

  5. #405

    Smile Re: V-WTCC

    Köszönöm mindannyiótoknak!
    Elkezdtem szokatni magam az első kerék hajtáshoz. Amit eddig összehoztam az 1.34.6 gumi, ü. fogyással, átlagban 1.35 eleje. Setupban sokmindenen keményítettem, a váltó áttételezést is összehoztam nagyjából a kanyarokra, a hosszú egyenesre.

    lássuk mit megyek máséval.

    -> atom dj
    ez hasonló, mint amivel a preqalon 2. vagy?

  6. #406

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Karloss írta Hozzászólás megtekintése

    -> atom dj
    ez hasonló, mint amivel a preqalon 2. vagy?
    A prequalon nem mentem olyan nagy időt. Simán be lehet menni 1:33 alá is, de felesleges, mert aki megelőz, az ment jobb időt más autóval, tehát én vagyok az első. Elég hasonló a setupom ahhoz. Mindjárt küldöm!

  7. #407
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609

    Re: V-WTCC

    Sziasztok!

    Néztétek V-WTCC forumot?
    Yoeri-nek van egy bejegyzése, aszem valami olyasmi hogy email gondjaik vanna, és itt van egy .doc amiben bent van hogy ki hogyan jutott be./ha joértem/
    Namos akkor a jelentkezéshez a jelszot hogy fogjuk kapni?

    üdv:Csecse

  8. #408
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609

    Re: V-WTCC

    Megjött a mail.
    Megint ütközik a gtr-el

  9. #409

    Re: V-WTCC

    Amint látom már húztak egy 18-as korhatárt.
    Látom Tibi te meg elpártoltál tőlünk, de így tuti nem fogok alattad átmenni verseny közben.

  10. #410
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Amint látom már húztak egy 18-as korhatárt.
    Látom Tibi te meg elpártoltál tőlünk, de így tuti nem fogok alattad átmenni verseny közben.
    Jah, de remélem más se.
    Montam, P.Y Corthals tiszteletére itt "övele" megyek

  11. #411
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Amint látom már húztak egy 18-as korhatárt.
    Látom Tibi te meg elpártoltál tőlünk, de így tuti nem fogok alattad átmenni verseny közben.
    Milyen 18as korhatár?

  12. #412

    Re: V-WTCC

    nah
    Vege lett a chevy kupanak. Eppenhogy hazaestem (nyomtam a gsi-nek) 8ra. Gep bekapcs, kormany fel, pracc kozepere kb beertem. Mire talaltam valami normalis beallitast mar az idomeronek is vege lett. Sikerult egy 1.33.3xx de meg maradt benne. Masodik helyre volt eleg. Elso verseny sima volt, t2be megeloztem a csokat. Utana nem volt nehez dolgom, 33 es 34es korok vegig, behoztam a gepet. Masodik futam 8. helyrol indultam ugye, de masodik vagy harmadik korbe mar 4. voltam. Kemenyen tamadtam az elottem levoket, es sikerult is tisztan megelozni a maradekot 6. korre. Igy mindkettot nyertem. Kulonben kvalin beparaztam kicsit, nagyon jo idoket mentek a tobbiek. De versenyen szerencsere nem tudtak fixet tempozni, es hibazgattak is.

  13. #413

    Re: V-WTCC

    Időmérő első hely 1:33.5 aztán első verseny laza győzelem. Fél másodpercet adtam körönként a másodiknak. Második versenyen a Dingle Dell előtt kipördül valaki előttem és frontális ütközés lett belőle, szóval race is over. Azt hiszem még így a 10 pontommal is 3. lettem, de valószínűleg nem tudok menni brands hatch-be, pedig qrva jó pálya.

  14. #414

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen 18as korhatár?
    Nem viccből írtam!
    TO ENTER THIS COMPETITION YOU MUST BE 18 YEARS OR OLDER! PLEASE READ THE TERMS AND CONDITIONS FOR MORE INFORMATION!

  15. #415

    Re: V-WTCC

    idomeron 1:34.1 jött össze, eddigi legjobbam. 3. helyre eleg is volt
    rajtnál tartottam magam aztán az első néhánykörben ugyan az a gyerek 2x is megöklelt, másodjára be is fordított. 7.rol a végére 4.nek nem is rossz.
    a masodik futamot magam rontottam el egy kicsúszással. aztan az utolsó körben meg beleálltam egy remek veresenyzőbe, aki gyors jobbosoknál úgy döntött keresztbe leparkolja az autóját, hamár úgyis szétment a motorja.

    ígéretes versenyből pocsék roncsderbi lett.

  16. #416

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Karloss írta Hozzászólás megtekintése

    ígéretes versenyből pocsék roncsderbi lett.

    Bizony! Nagyon sok felelőtlen ember volt. Tudtam, hogy valószínűleg nem tudok kimenni BH-be, de mondom versenyzek egy jót, mert szeretem a pályát. Hát ez nem jött össze! Igaz, hogy az én esetem versenybaleset volt, attól függetlenül, hogy a saját hibájából pördült ki az, akit telibe találtam!
    Különben valakit én is kilöktem . A második kanyar kijáratánál tapadtam rá centikre, amikor nyomott egy satuféket, gondolom az előtte lévők miatt. Ezzel nem tudok mit kezdeni, itt tudtommal nem kell követési távolságot tartani.

  17. #417

    Re: V-WTCC

    visszanéztem a tömegkarambolt a 2. futamon. esélyetek sem volt bármihez kezdeni
    Utoljára módosította: Karloss; 2008. 07. 06. 22:38.

  18. #418

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Karloss írta Hozzászólás megtekintése
    visszanéztem a tömegkarambolt a 2. futamon. esélyetek sem volt bármihez kezdeni
    Nem bizony! Nagyon szerencsétlen helyzet volt! Ahogy elnéztem a köridőket, szerintem simán meg lett volna a győzelem!

  19. #419

    Re: V-WTCC

    a balesetetetek a címlapfotón
    Utoljára módosította: Karloss; 2008. 07. 08. 08:07.

  20. #420

    Re: V-WTCC

    ...és mostmár a youtube-on:

  21. #421

    Re: V-WTCC

    vmi egyszerű módja van annak ahogy kiszedted a replayből a videót? lehet én is elkövetnék hasonlót 1x

    különben ugyan az a gyerek csúszott veletek szembe, aki az első futamon engem lezúzott 2x hátulról.

    erre a helyzetre se mondanám h lehetetlen lett volna mentenie másokat. Tudom h gyorsan történik, meg lélekjelenlét meg ilyenek, de ha a fal után nem cibálja jobbra kormányt egyszerűen átcsúszik előttetek a másik oldalra.

  22. #422

    Re: V-WTCC

    Fraps-al egy gombnyomással felveszed!
    Visszanéztem én is az ő szemszögéből, és nem kellett volna annyira elrontani azt a kanyart, ennyi a titka.
    Utánna már gumifal dobta meg, nem hinném, hogy bárki megoldotta volna, hogy ne középre dobja be. Én meg szídtam magam, hogy mi a rákért kellett előznöm pont akkor. Amennyiben hamarabb fékezek, mert nem vállalom be az előzést(amivel én is kockáztattam, azért valljuk be) akkor valószínűleg van időm kikerülni bal oldalon!

  23. #423
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: V-WTCC

    hát nem volt egy egyszerű helyzet az biztos. azért abban a kanyarban igy bevállalni az előzést Tamás, kell hozzá spiritusz... na ,meg a másik is hogy ne húzza rád az autóját és legyen nagyon csúnya vége

  24. #424

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Domján Attila írta Hozzászólás megtekintése
    hát nem volt egy egyszerű helyzet az biztos. azért abban a kanyarban igy bevállalni az előzést Tamás, kell hozzá spiritusz... na ,meg a másik is hogy ne húzza rád az autóját és legyen nagyon csúnya vége
    Írtam is, hogy kockáztattam én is de ez szerintem az első körben benne van!
    Aki előttem volt, az kb 1s-t kap körönként, szóval ha eltöltök mögötte két kört, akkor van mit behozni utánna.
    Ráadásul itt nem volt olyan tét számomra, hogy mi lesz ha nem vagyok első 4-ben!

  25. #425
    Dr. Gregász Gergő Regisztrált Macka logója
    Csatlakozott
    2008. 07. 08.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    324

    Re: V-WTCC

    Sziasztok!

    Szeretnék online játszani a játékkal, sikerült is, de maga a játék
    a többjátékos futamokból csak kevés szervért dob ki. Segítetek abban, hogy mivel találok még szervereket? Esetleg XFIRE? Ha a magyar bajnokságon szeretnék részt venni, mit kell tennem?

    Köszönöm szíves segítségeteket!

Oldal: 17 / 19 ElsőElső ||| 7 13 14 15 16 17 18 19 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •