Oldal: 4 / 19 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (474 összesen)

Téma: V-WTCC

  1. #76
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697

    Re: V-WTCC

    Szomoruan láttam hogy kiestem az első 20.-ból,tegnap este még a 19.-ik voltam,ma még nem tudtam menni egy kört sem,most értem haza. Minden magyarnak aki indul ma este sok szerencsét kivánok!!!
    .

  2. #77

    Re: V-WTCC

    Sok Sikert minden Demo-s versenyzőnek!!

  3. #78

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    Meg kell szokni nagyon a GT autók után nagyon máshogy kell menni ezekkel hiányzik az a plussz 500 lóerő
    Ne is mond! Seattal még csak-csak megyek vhogy, de BMW-vel...
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  4. #79

    Re: V-WTCC

    Most mentem egy 40.808-at, de max. 2 tized van benne. Lehet, hogy a belső nézet is számít, de kétlem, hogy ennyit még az ABS-t tudom elképzelni, ha jól működik. Próbálta már valaki úgy?

  5. #80

    Re: V-WTCC

    replay és setup, kicsit módosítottam az első dőlésen és a difin.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  6. #81
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Most mentem egy 40.808-at, de max. 2 tized van benne. Lehet, hogy a belső nézet is számít, de kétlem, hogy ennyit még az ABS-t tudom elképzelni, ha jól működik. Próbálta már valaki úgy?


    Kár, hogy ilyen novice beállítások vannak Segítségeket nem próbáltam meg én nem is akarom. Kár hogy egyáltalán be lehet kapcsolni őket.

  7. #82
    Orosz Miklós Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Város
    kib****tt Csepel
    Üzenetek
    360

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    Kár, hogy ilyen novice beállítások vannak Segítségeket nem próbáltam meg én nem is akarom. Kár hogy egyáltalán be lehet kapcsolni őket.
    Szvsz mindegy, gyorsabb tuti senki nem lesz tőlük.

  8. #83
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697

    Re: V-WTCC

    Most néztem hogy csak 12-en indultak a versenyen,szarul van megszervezve,én indultam volna,22.-ik lettem,miért nem küldtek több embernek mailt? Na sebaj ez a hajó elment.
    .

  9. #84
    Orosz Miklós Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Város
    kib****tt Csepel
    Üzenetek
    360

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    replay és setup, kicsit módosítottam az első dőlésen és a difin.
    Ezer hála a replay-ért! Én ugyan Lacettivel próbálkozok, de kíváncsi voltam, hol maradok le ennyire az élmenőktől (1:43.129 a csúcsom). Most megnéztem a visszajátszásokat és pontról pontra elemeztem, főleg a kanyarsebességek érdekeltek (az egyenesekben gyakorlatilag ugyanazokat a sebességeket érjük el). Ahogy sejtettem, a kanyarok többségében 4-5 km/h-val vagyok lassabb, viszont az igazán megalázó rész a jobbos az emelkedőn, ahol 15 km/h a különbség.

    Volt egy olyan sejtésem, hogy itt rontok nagyokat, mert a második szektorban még 7-8 tizeddel verem a saját körömet, de a végére mindig elúszik a remény, vagyis egy kövér másodpercet jelent itt az 15 km/h.

    Ez nyilván csak az egyik része a dolognak, a másik, ami rögtön feltűnt, hogy szinte végig motorfékezel, amit én, automatához szokott kényelmes sofőr nem igazán csináltam eddig. Gondolom, itt az ideje Még egyszer köszi, nagyon tanulságos volt, lehet még egy összehasonlító videót is megérne...

  10. #85

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg ZSOLTI-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Most néztem hogy csak 12-en indultak a versenyen,szarul van megszervezve,én indultam volna,22.-ik lettem,miért nem küldtek több embernek mailt? Na sebaj ez a hajó elment.
    Még nem indult el a verseny!!8-kor fog kezdődni mert a Angolok mint kiderült GMT+1-be vannak a Nyári időszámításba.
    Mi Magyarok meg készültünk 7 órára

  11. #86
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: V-WTCC

    Na sikerült megfutnom a 1.40.575-öt. Ennél lejjebb nem nagyon tudnék menni szerintem bár még mindig nem tegeződöm az autóval Sajnos nálam a visszajátszás ki van kapcsolva de most bekapcsoltam még este próbálkozok. Ha nem is futom meg azt az időt újra azért majd egy hasonlóról teszek fel visszajátszást.

  12. #87

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Most mentem egy 40.808-at, de max. 2 tized van benne. Lehet, hogy a belső nézet is számít, de kétlem, hogy ennyit még az ABS-t tudom elképzelni, ha jól működik. Próbálta már valaki úgy?
    En probaltam, de nagy kulonbseg nem volt, de lehet a setup kuka. De vegulis mindegy, hogy 1.40.8 vagy kevesebb nem? Vagy megyunk Valencia?
    Meg amugyis, szerintem azoknak az emberek 70%a ugyse hozza ezt elesben. Ezert nem szeretem a prekvalikat se.

  13. #88

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Még nem indult el a verseny!!8-kor fog kezdődni mert a Angolok mint kiderült GMT+1-be vannak a Nyári időszámításba.
    Mi Magyarok meg készültünk 7 órára
    Nem vasarnap van a verseny? Calendar-nal majus 4.-e van irva.

  14. #89

    Re: V-WTCC

    Egszerűen érdekel, hogy hol talál benne 2-3 tizedet még ahhoz képest, amit látok benne. Lehet, hogy jobban megy itt, lehet hogy a külső nézet, vagy ABS vagy kipörgésgátló, vagy ki tudja.

    Valenciába meg úgyis megyek, ha rendbe jövök addig, de nem ezzel fogok indulni

  15. #90

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Egszerűen érdekel, hogy hol talál benne 2-3 tizedet még ahhoz képest, amit látok benne. Lehet, hogy jobban megy itt, lehet hogy a külső nézet, vagy ABS vagy kipörgésgátló, vagy ki tudja.

    Valenciába meg úgyis megyek, ha rendbe jövök addig, de nem ezzel fogok indulni
    meselj

  16. #91

    Re: V-WTCC

    Seat Leon Eurocup, most indul Valenciában, megyünk rajta páran magyarok.

    Ugyanaz az autó, amivel itthon megyünk a bajnokságban. Nem vagy képben?

  17. #92
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Seat Leon Eurocup, most indul Valenciában, megyünk rajta páran magyarok...
    Hajrá-hajrá!

  18. #93
    Orosz Miklós Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Város
    kib****tt Csepel
    Üzenetek
    360

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Egszerűen érdekel, hogy hol talál benne 2-3 tizedet még ahhoz képest, amit látok benne. Lehet, hogy jobban megy itt, lehet hogy a külső nézet, vagy ABS vagy kipörgésgátló, vagy ki tudja.

    Valenciába meg úgyis megyek, ha rendbe jövök addig, de nem ezzel fogok indulni
    A kipörgésgátló nagyon megfogja az autót a lassú kanyarokban, 1 mp minusz minimum.

  19. #94

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Seat Leon Eurocup, most indul Valenciában, megyünk rajta páran magyarok.

    Ugyanaz az autó, amivel itthon megyünk a bajnokságban. Nem vagy képben?
    De egy kicsit Valahol olvastam rola kb 1 honapja, de nem irtak reszleteket, hogy mikor, merre, hol lesz lehetosegetek. Valami olyasmi is remlik, hogyha itt jol szerepeltek, akkor valaki rendes WTCC futamon szabadkartyaval indulhat. Ez realis? Mindenestre sok sikert

  20. #95

    Re: V-WTCC

    Na, akkor mégiscsak megvan

    Igen, minden futamhétvége győztese a következő WTCC futamon SEAT gyári színekben indul - gondolom a tavalyi benzinessel, de kit érdekel.

  21. #96
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Na, akkor mégiscsak megvan

    Igen, minden futamhétvége győztese a következő WTCC futamon SEAT gyári színekben indul - gondolom a tavalyi benzinessel, de kit érdekel.

    Akkor nyomd neki! Majd drukkolunk!

  22. #97
    Nagy Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 03.
    Város
    Göd
    Üzenetek
    509

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Na, akkor mégiscsak megvan

    Igen, minden futamhétvége győztese a következő WTCC futamon SEAT gyári színekben indul - gondolom a tavalyi benzinessel, de kit érdekel.
    Ez izgalmas! Hajrá!

  23. #98

  24. #99

    Re: V-WTCC

    Remélem igen, szponzorától függ.

  25. #100
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: V-WTCC

    hey, nem lenne semmi látni téged a WTCC-ben, hajrá Gabi!

    ha lehet időzítést is kérni a Brno-i futamra kerülj be légyszi, oda megyek én is a hétvégére!

Oldal: 4 / 19 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •