Oldal: 3 / 28 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (698 összesen)

Téma: GTR Evolution

  1. #51
    Varga Csaba Regisztrált Varga Csaba logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 23.
    Város
    Kisláng
    Üzenetek
    69

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Most ez egy kiegészités lesz a race 07-hez,vagy egy teljesen önálló uj játék(GTR3)!!!

  2. #52
    Molnár Dávid Regisztrált MoDa logója
    Csatlakozott
    2007. 08. 02.
    Város
    Nagyvisnyó
    Üzenetek
    92

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Varga Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    Most ez egy kiegészités lesz a race 07-hez,vagy egy teljesen önálló uj játék(GTR3)!!!
    Mind2. Elvileg kiadják külön is.

  3. #53

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    üdv!
    nerég vettem egy logitech drive pro-t, és gtr2-öt tolom tuningolt p4esemmel, bár mit tagadjam, hogy a race 07 is nagyon vonzó az esős ablaktörlő, szélvédőeffektek, vízfüggöny és satöbbi miatt.
    csak az a baj, hogy ehhez 7600gt-vel is már kevés a gépem, totál lebutítva meg játszhatatlan a pixelessége miatt.

    gtr2 pályagrafikája tuninggal ("culmone67 1.06") nagyon szép... (kár hogy már nem tudtam regelni az oldalukon, illetve pénzes lett és elég nehezen találni új grafikai tuningokat tőlük..)

    szal gtr2-ben majdnem csak bmw m3-assal (mod) nyomom épp elég a meló meg minden mellett az is meg így ugyanolyan kocsikkal szoros a küzdelem legalább

    monzában pl 120% os erősség mellett kb 25-30 másodpercet verek a gépekre 45 körös futamon... szal kicsit már gáz. már csak azt tudom nehezíteni, hogy manuális-an váltok. :P nem akartam mert azu már nagyon hardcore, de lassan (fél évecske még) aztán simán mehetek online is

    szóval várom nagyon ezt az új kiegészítőt, kb 1 hónap és veszek egy új gépet is hozzá (meg a munkához)
    rem grafikailag tovább tuningolják a dolgokat. viszont nem értem miért kell még mindig ugyanazt a grafmotort használni. értem én hogy nagyon testreszabható a grafika és a sebességérzet, de basszus. 2008 van.

    itt van a grid és valami hihetetlen jól néz ki. a belső kameranézetért majd mindent megadnék. kár hogy a fizika meg minden más nem nagyon lesz rendben.

    ha ez a graf motor lenne alkalmazva azért valljuk be, egy jó kis fizikával párosítva szép kis játékélményt alkotna az egész egység. és ne, nem kell az álszent duma, hogy a grafika... nah az nem számít. jah és tudom, nem telik mindenkinek 8800 gt-re, de ezzel sem értek egyet, mert ma már kurva olcsó, meg dohány, pia, és akármi helyett lehet erre is félrerakosgatni.
    jah, hogy diák vagy? én is az voltam még egy éve, és volt diákmelóm is. nem is egy... valami valamiért szokták volt mondani.
    más: érdekes ez a grafikai kérdés. gondoljunk bele. az nfs a hívnévből és a grafikából él lényegében, meg hogy a hülyék is el tudnak játszani vele.
    nah most a simbin befektethetne egy jobb grafikus motorba. ami tényleg odabaszna egy kis tuninggal. optimalizálják is kicsit és a gépigény sem lesz olyan ratyi. aztán marketing. reklám. kell. a népnek. még befektetés.
    aztán kell a menüben, illetve a játék elején elhelyezni egy olyan gombot, hogy arcade, vs get real vagy mi. mondjuk.
    sok hülyegyerek, csak a fasza grafika miatt képes megvenni a játékot, ezzel nyehetnének anyagilag meg minden, a szimulátorosok meg jól járnának, mert lett egy fasza, élethű motorjuk a frankó fizikához.
    jah hogy ez túl egyszerű? hát szerintem pedig van benne valami.... lehet vitatkozni.

    nem azt mondom, hogy vegyék meg ezt a méregdrága motort, de váltani kellene. vagy valamit tudnak amit én még nem.
    és tudom, hogy nem néz ki szarul a race 07 sem, de más kategória.
    meglepő hogy a gt legends anno megnyerte a legszebb autószimulátor játék díját (többek között) vagy mi.

    de visszatérve a tárgyhoz, remélem boxkiállásokat és a menüt rendbeteszik, mert kell az. a játék hamarosan megjelenik, addigra lesz pénz, gép, és vezem is meg eredetiben, hacsak nem az lesz, hogy valamit nagyon de nagyon elbaltáznak benne.

    hogy pár infóval is szolgáljak:
    első hír
    pár kép a játékból.

    hmhm. képek alapján semmi forradalmi, viszont ez nem jelent még semmit. lehet ebből még nagyon jó játék.

  4. #54
    Orosz Miklós Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Város
    kib****tt Csepel
    Üzenetek
    360

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    öööööö.... mivan?

  5. #55
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    öh, egyet tisztázzunk. A GTR Evolution tudomásom szerint semmi köze a GTR-hez. Ha ez megjelenik, akkor ez Race07-nek lesz a kiegészítője. Nem?

  6. #56

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg FREAK írta Hozzászólás megtekintése
    öööööö.... mivan?
    őő, sorry, csak találtam pár képet a cuccról meg hírt, kevesen és keveset beszélnek róla, aztán jött a szófosás meg minden más.
    kiöntöttem a lelkem sorry

  7. #57

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    öh, egyet tisztázzunk. A GTR Evolution tudomásom szerint semmi köze a GTR-hez. Ha ez megjelenik, akkor ez Race07-nek lesz a kiegészítője. Nem?
    igen? és? sorry, de gt autók lesznek benne nem?
    kiegészítő, de külön, önállóan is elfut majd.
    már ezren leírták, hogy lényegében ezt lehet majd gtr 3-nak nevezni.
    ezért is várom nagyon

  8. #58
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    igen? és? sorry, de gt autók lesznek benne nem?
    kiegészítő, de külön, önállóan is elfut majd.
    már ezren leírták, hogy lényegében ezt lehet majd gtr 3-nak nevezni.
    ezért is várom nagyon
    De különálló játékként lesz benne 1 pálya, GT-s autók, és a Race07 teljes tartalma.

  9. #59

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    De különálló játékként lesz benne 1 pálya, GT-s autók, és a Race07 teljes tartalma.
    hm lehet. nem vágom még hogy oldják meg. mert akkor ezek szerint drágábbnak kellene lennie, mint a race07 volt kezdetben.
    dehát nah. az előző race tlajok is szívtak, most is lehet az járt "jól" aki később veszi meg. (más, hogy addig meg no online játék...) dehát a végtelenségig nem lehet várni a játékvásárlással...

  10. #60

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    "Ha önálló játékként vásároljuk meg a GTR Evolutiont, akkor sem kell lemondanunk a Race07-ben található verdákról és pályákról, mivel tartalmazza azokat, így nem kevesebb mint 49 autó és 19 versenyhelyszín közül választhatunk."

    ezt értem. de árakat közölhete már valaki.meg az aki megvette a race07-t remélem nem fizet csak max 2-3ezret a kiegészítésért.

    és a továbbiakban is remélem így maradna...

    mondjuk ez a sok mód aggaszt. kicsit. a törési modellen javíthatnának elég sokat, meghát optimalizálhatnák azt a grafikus motort. most komolyan. hosszú évekre valószínű, hogy ez marad. ezt használják. akkor meg lenne már megcsinálva egyszer. normálisan... :/

  11. #61
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Új infók jelentkek meg a játékról.
    Szeptember 30.-án fog megjelenni, és 49 autó lesz benne 12 kategóriában. Extra autókként lesz benne Forma 3000 kocsik, sportverdák és prototípusok.

    Promó video

  12. #62

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    A steam-ben mi ez a gtr-evolution pre-load complete sor? Előre meg lehet vásárolni?

  13. #63

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    A steam-ben mi ez a gtr-evolution pre-load complete sor? Előre meg lehet vásárolni?
    ÖÖÖ, merre is?

    Ehhhe, megvan a kis hamis...
    Utoljára módosította: Ronny; 2008. 07. 01. 19:08.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  14. #64

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Én is most vettem észre, hogy a játékoknál fel van sorolva, és pre load complete!

  15. #65
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    fellőtték a hivatalos oldalt http://www.gtr-evolution.com/index.htm
    jól néz ki a GT kategória

  16. #66
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Autóknál, WTCC extreme

    rákerestem -
    With rear wheel drive, extended body-kits and over 600hp the WTCC Extreme cars will give the GT cars a run for their money, said Diego Sartori, Creative Director at SimBin Studios AB.

  17. #67
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Üzenetek
    230

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    fellőtték a hivatalos oldalt http://www.gtr-evolution.com/index.htm
    Hm, Formula BMW van LFS-ben is, legalabb lesz egy kis osszehasonlitasi alap.

  18. #68
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    FBMW már ott van a sima Race 07-ben is
    a 10-es rajtszámú autó kicsit fel van tuningolva, úgyhogy azzal kell menni.

  19. #69
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Hát eléggé elkeseredett vagyok, mi a fene ebben az evolúció? Már 4 éve ugyanazt nyúzzuk és tényleg semmi fejlődés nincs.
    Ráadásul most már divat a Simbin-él ugyanazt eladni többször (meglévő autók a Race07-ből és a Race-ből is), csak beletesznek pár új autót és pár új pályát.

    Hány bőrt lehet még lehúzni erről az ISI engine-ről?

    Azt gondoltam ez már legalább az új Lizard engine lesz...

  20. #70
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Domján Attila írta Hozzászólás megtekintése
    FBMW már ott van a sima Race 07-ben is
    Az LFS-ben egy Formula 1 BMW van, az nem ugyanaz mint tanuló FBMW ami a Race07-ben.

  21. #71

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Jogos észrevétel.
    Megint csak a mókusvakítás a képekkel és új fícsörökről semmi konkrét.
    Úgy látszik sok pénzükbe kerül az új motor fejlesztése, amit velünk próbálnak kifizetteni.

  22. #72

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Az LFS-ben egy Formula 1 BMW van, az nem ugyanaz mint tanuló FBMW ami a Race07-ben.
    Asszem erre gondolt a sporttárs: http://www.lfs.net/?page=contents&car=formula_bmw

  23. #73

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Hány bőrt lehet még lehúzni erről az ISI engine-ről?

    Azt gondoltam ez már legalább az új Lizard engine lesz...
    mikor Brno-ban voltunk beszéltem Yoeri-vel erről, kérdeztem, hogy ez az EVO cucc miért nem Lizard motorral készült és azt mondta, hogy túl sok meló lett volna az egész RACE témát átültetni Lizard-ra. Ha lesz is valaha autós játék a Lizard motorral, akkor az valami új/más jellegű lesz. A Lizard nem egy kizárólag szimulátorokra fejlesztett motor, hanem egy fizikai alap, bármiféle játékhoz, amiben a fizikának valamilyen szerepe lehet.
    Bár ezt te gondolom tudtad, hallottad már.

    Én kiváncsibb leszek arra, hogy a blimey mit hoz össze az ő játékukban.

  24. #74
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Üzenetek
    230

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Antal István írta Hozzászólás megtekintése
    Asszem erre gondolt a sporttárs: http://www.lfs.net/?page=contents&car=formula_bmw

    Igen, erre gondoltam.

  25. #75
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Antal István írta Hozzászólás megtekintése
    Asszem erre gondolt a sporttárs: http://www.lfs.net/?page=contents&car=formula_bmw
    Hja, bocs, összekevertem a BMW Sauber-el.

Oldal: 3 / 28 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •