Oldal: 26 / 28 ElsőElső ||| 16 22 23 24 25 26 27 28 UtolsóUtolsó
Találatok: 626 - 650 (698 összesen)

Téma: GTR Evolution

  1. #626
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    egyedül, mindig beremeg a kezem, hogy elöfizessek.
    Igen jo program,de ez az elöfizetösdi csak akkor müködik nálam,ha mással nem is mennék.
    De nekem drága ez az elöfizetés.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  2. #627

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Igen jo program,de ez az elöfizetösdi csak akkor müködik nálam,ha mással nem is mennék.
    De nekem drága ez az elöfizetés.
    Hát én sem fizetem rá elő. Most a jelenlegi árfolyamon 5 rugó/hó.Ráadásul ez csak az alap csomag, 2 verda és vagy hat pálya. A teljes tartalomért talán már fizetnék ennyit, és frissitené önmagát. De igy, hogy mindent még pluszba vegyek meg!? Kihagyom.

  3. #628
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: GTR Evolution

    Elkészült a GTR2-XD a GTREvo-hoz.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  4. #629
    Pintér Krisztián Regisztrált Pintér Chriss logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 02.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    275

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Elkészült a GTR2-XD a GTREvo-hoz.
    A 3 verzió közül melyiket érdemes leszedni?
    "Hogy győztes legyél, nem kell mindig nyerned." - PK CarSport



  5. #630
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Pintér Chriss írta Hozzászólás megtekintése
    A 3 verzió közül melyiket érdemes leszedni?
    Én úgy értelmeztem, hogy ezt: "Race07/GTRE-MotecAdd-Client-DX (DirectX Version)" Ez lesz olyan, mint a GTR2-XD. A többi változat kétmonitoros használathoz van.

  6. #631

    Re: GTR Evolution

    Itt a link

    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=17846

    Mindjárt kipróbálom

  7. #632

    Re: GTR Evolution

    Nahh, nekem nem sikerült, meg ahogy látom fizetős, talán a motec szerver miatt....
    Valaki, ötlet?

  8. #633
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: GTR Evolution

    Két .dll és egy .ini file az egész. Nem lehet ez fizetős.

  9. #634

    Re: GTR Evolution

    és mit hova?

  10. #635
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    és mit hova?
    "D3D9.DLL" and "GTRE_MotecAdd_DX_Config.ini" in the directory of installation of the game. For Race07/GTRE it is the directory x:\Program Files\Steam\steamapps\PlayerName\race 07\.

    MadCHook.DLL must be copied in your directory C:\WINDOWS\SYSTEM32\.

  11. #636

    Re: GTR Evolution

    Sikerült valakinek működésre bírni ezt a programot?? Én leszedtem a kétmonitoros változatot, de meg se nyikkan. Pontosabban elindul, de nem jelez ki semmit. Próbáltam a .plr file-t babrálni, de semmi. offline GTR Evot használok, Vista alatt.
    Próbálkoztam a Real Time Telemetry nevű cuccal is, de ott is ugyanez volt. Felismerte a játékot, de egyetlen adat sem jelent meg.
    Itt kell is matatni a .plr-rel, de semmi.
    És a motec sem megy.
    Mi lehet a baj? Tudna írni valaki valami útmutatást, hogyan kell aktiválni a motecet, meg valami olyasmit, ami jelzi a gumikopást?

    És még egy kérdés: A játékban hol lehet infót szerezni a gumikopásról?

  12. #637

    Re: GTR Evolution

    a többiben nem nagyon tudok segíteni, de a gumikopást a ctrl billentyű megnyomásával ki tudod íratni. versenyen és practice-on működik csak.

  13. #638

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    a többiben nem nagyon tudok segíteni, de a gumikopást a ctrl billentyű megnyomásával ki tudod íratni. versenyen és practice-on működik csak.
    Ha jól értem a Pit menure gondolsz. Még nem próbáltam teljesen szétzúzni a gumikat, de eddig az volt a tapasztalatom, hogy hamarabb kezdett el csúszkálni az autó, minthogy bármi megjelent volna a kijelzőn. Úgyértem kellemes zölden világított a felirat, meg a háttere is...

  14. #639
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

    Re: GTR Evolution

    Na most már én is GTR Evo tulaj vagyok. reggel hozta a futár, persze a kód rossz volt írtam egy e-mailt és 20 perc múlva meg is jött az új kód nem lazsáltak a srácok.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  15. #640

    Re: GTR Evolution

    Nem tudom, hogy rajtam kívül még ki vette észre az alábbi két idióta hibát a Gtr Evo-ban. Az alapeset az, hogy indítunk egy Custom Championship-et, custom szabályokkal, AI ellenfelekkel. Az alábbi történik:

    1. Ha nem körszám szerint adjuk meg a futam hosszát, hanem időtartamot adunk meg, akkor az idő lejártával az utolsó körben az AI ellenfelek kulturáltan behajtanak a boxba, MÉG MIELŐTT ÁTHALADNÁNAK A CÉLVONALON...vagyis az egyetlen befutó, tehát a tuti győztes én leszek. Ami tök jó, de szeretném egy kicsit nehezíteni a dolgot. Pl. ha többiek is nyomulnának a kockás zászló felé.
    2. Ráadásul (még mindig az időtartam szerint megadott hosszúságú futamról van szó) a futamok végén egyetlen pontot sem hajlandó elszámolni a program, mindenki pont nélkül áll...akárhány verseny után. Így a bajnok is én leszek, hiszen 20 nulla pontos versenyző közül engem hoz ki elsőnek.
    Ha nem időtartamot, hanem fix körszámot adok meg, akkor ezek a hibák nincsenek, mindenki végigmegy, és kapja a pontokat csőstül.

    Viccesnek hangzik, de nem az. Van ezekre valami megfejtés?

  16. #641

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg leroi írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogy rajtam kívül még ki vette észre az alábbi két idióta hibát a Gtr Evo-ban. Az alapeset az, hogy indítunk egy Custom Championship-et, custom szabályokkal, AI ellenfelekkel. Az alábbi történik:

    1. Ha nem körszám szerint adjuk meg a futam hosszát, hanem időtartamot adunk meg, akkor az idő lejártával az utolsó körben az AI ellenfelek kulturáltan behajtanak a boxba, MÉG MIELŐTT ÁTHALADNÁNAK A CÉLVONALON...vagyis az egyetlen befutó, tehát a tuti győztes én leszek. Ami tök jó, de szeretném egy kicsit nehezíteni a dolgot. Pl. ha többiek is nyomulnának a kockás zászló felé.
    2. Ráadásul (még mindig az időtartam szerint megadott hosszúságú futamról van szó) a futamok végén egyetlen pontot sem hajlandó elszámolni a program, mindenki pont nélkül áll...akárhány verseny után. Így a bajnok is én leszek, hiszen 20 nulla pontos versenyző közül engem hoz ki elsőnek.

    Ha nem időtartamot, hanem fix körszámot adok meg, akkor ezek a hibák nincsenek, mindenki végigmegy, és kapja a pontokat csőstül.

    Viccesnek hangzik, de nem az. Van ezekre valami megfejtés?
    Uninstal.

  17. #642

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Uninstal.
    Próbáltam, sajnos nem segít. Ja, egyébként ez az egész Vista alatt zajlik.

  18. #643
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.638

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg leroi írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáltam, sajnos nem segít. Ja, egyébként ez az egész Vista alatt zajlik.
    szerintem ő úgy értette hogy uninstal és felteszel valami olyan gammát amiben ez működik.

  19. #644

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg leroi írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáltam, sajnos nem segít. Ja, egyébként ez az egész Vista alatt zajlik.
    Félreértettél. Arra céloztam hogy nincs megoldás.Bug a javából.
    Simbimék nem hiszem hogy javitani fogják, a RACE ON amivel inkább foglalkoznak. Talán abban már nem lesz ez a hiba.

  20. #645

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg leroi írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogy rajtam kívül még ki vette észre az alábbi két idióta hibát a Gtr Evo-ban. Az alapeset az, hogy indítunk egy Custom Championship-et, custom szabályokkal, AI ellenfelekkel. Az alábbi történik:

    1. Ha nem körszám szerint adjuk meg a futam hosszát, hanem időtartamot adunk meg, akkor az idő lejártával az utolsó körben az AI ellenfelek kulturáltan behajtanak a boxba, MÉG MIELŐTT ÁTHALADNÁNAK A CÉLVONALON...vagyis az egyetlen befutó, tehát a tuti győztes én leszek. Ami tök jó, de szeretném egy kicsit nehezíteni a dolgot. Pl. ha többiek is nyomulnának a kockás zászló felé.
    2. Ráadásul (még mindig az időtartam szerint megadott hosszúságú futamról van szó) a futamok végén egyetlen pontot sem hajlandó elszámolni a program, mindenki pont nélkül áll...akárhány verseny után. Így a bajnok is én leszek, hiszen 20 nulla pontos versenyző közül engem hoz ki elsőnek.
    Ha nem időtartamot, hanem fix körszámot adok meg, akkor ezek a hibák nincsenek, mindenki végigmegy, és kapja a pontokat csőstül.

    Viccesnek hangzik, de nem az. Van ezekre valami megfejtés?
    Bréking update, némi hegesztés után kiderült, hogy az 1.2.0.xxx Steam verzió már javítva van.

  21. #646

    Re: GTR Evolution

    szerk.: megoldódott
    Utoljára módosította: polarx; 2009. 05. 12. 10:54.

  22. #647

    Re: GTR Evolution

    Nektek megy a Steam? Pár hónap után indítanám újra, de asszondja nem tud csatlakozni. De már két napja. Ötlet?

  23. #648
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Nektek megy a Steam? Pár hónap után indítanám újra, de asszondja nem tud csatlakozni. De már két napja. Ötlet?
    Nálam megy...viszont a world ranking hetek óta steam failed-del leáll, a setup menűben az online fileokra kattintva connecting-nál nem jut tovább

  24. #649
    Pintér Krisztián Regisztrált Pintér Chriss logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 02.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    275

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Nektek megy a Steam? Pár hónap után indítanám újra, de asszondja nem tud csatlakozni. De már két napja. Ötlet?
    A steam könyvtárból próbáltad már törölni a ClientRegistry fáljt... és utánna egy steam újraindítás kell!
    "Hogy győztes legyél, nem kell mindig nyerned." - PK CarSport



  25. #650

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Pintér Chriss írta Hozzászólás megtekintése
    A steam könyvtárból próbáltad már törölni a ClientRegistry fáljt... és utánna egy steam újraindítás kell!
    Köszi! Ez megoldotta!

Oldal: 26 / 28 ElsőElső ||| 16 22 23 24 25 26 27 28 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •