Oldal: 28 / 28 ElsőElső ||| 18 24 25 26 27 28
Találatok: 676 - 698 (698 összesen)

Téma: GTR Evolution

  1. #676
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Hunfighter írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Először is köszönöm a segítségeteket, de ahogy megírtam reggel az üzit rá fél órára hirtelen felindultságból meg is vettem a RACE07+GTR Evolution-t. És ahogy írtátok is rájöttem rögtön a különbségre. De nem bántam meg, persze a regisztrációs kóddal gond volt de egy kisebb netes utánatekintés után kijött hogy ez a kiadó hibája. Még lenne egy kérdésem felétek, hogy a GTR2-höz honnan tudnék bármilyen kiegészítőt, autót, pályát stb... letölteni? Ha tudnátok ajánlani valamit annak nagyon örülnék.

    Még egyszer előre is köszönöm!
    http://www.nogripracing.com/
    Először regisztrálni kell.
    .

  2. #677
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Hunfighter írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Először is köszönöm a segítségeteket, de ahogy megírtam reggel az üzit rá fél órára hirtelen felindultságból meg is vettem a RACE07+GTR Evolution-t. És ahogy írtátok is rájöttem rögtön a különbségre. De nem bántam meg, persze a regisztrációs kóddal gond volt de egy kisebb netes utánatekintés után kijött hogy ez a kiadó hibája. Még lenne egy kérdésem felétek, hogy a GTR2-höz honnan tudnék bármilyen kiegészítőt, autót, pályát stb... letölteni? Ha tudnátok ajánlani valamit annak nagyon örülnék.

    Még egyszer előre is köszönöm!
    Szerintem a két legjobb oldal. Az egyik szabad, a másiknál regisztrálni kell, de cserébe elég igényes.
    http://gtr4u.de/
    http://www.pilsbierbude.de/component...id,26/lang,de/

  3. #678

    Re: GTR Evolution

    Na szép napot!

    Köszönöm a linkeket, máris nekilátok a keresésnek.

  4. #679
    Maurer Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 10. 11.
    Város
    Aylesbury
    Üzenetek
    4

    Re: GTR Evolution

    Sziaztok!
    Ne haragudjatok, hogy ilyen bagatell marhaságokkal fárasztom itt a fórum topicot, de nagy gondban vagyok.
    Felinstalláltam a GTR Evoluion gammát (eredeti szoftverről beszélek), beállitottam a grafikai beállitásokat úgy, ahogy gondoltam, megy akadásmentesen (High-ra tettem, nem Very High-ra), és megpróbáltam a játékot. Akadt. Okés, lejjebb vettem a setupot, majdnem minden mediumon van, kipróbáltam, még mindig akadt. Oké, mondom itt valami nem kóser, igy levettem a látható autók számát 12-re, azt az opciót is levettem, hogy milyen messzire lássak el, illetve az árnyékokat egy az egyben teljesen kikapcsoltam, semmit árnyék nincsen. Kipróbáltam a játékot ,mit ad Isten, megint akad. Fogalmam sincsen mi a francot csinálok rosszul, nem vagyok egy balfasz láma de egyszerüen ezt a játékot nem tudom úgy beállitani, hogy ne akadjon, mint az istennyila.

    A gépem 4 giga rammal van szerelve, egy 4850-es Ati HD kártya van benne, a processzorom egy Core2Duo 2700-as.

    Tudnátok adni esetleg valami ötletet, hogyan tudnám a játékot játszhatóvá tenni?

    Segitségeteket megköszönve

    Maurer Tibor

  5. #680

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Maurer "Mau" Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Sziaztok!
    Ne haragudjatok, hogy ilyen bagatell marhaságokkal fárasztom itt a fórum topicot, de nagy gondban vagyok.
    Felinstalláltam a GTR Evoluion gammát (eredeti szoftverről beszélek), beállitottam a grafikai beállitásokat úgy, ahogy gondoltam, megy akadásmentesen (High-ra tettem, nem Very High-ra), és megpróbáltam a játékot. Akadt. Okés, lejjebb vettem a setupot, majdnem minden mediumon van, kipróbáltam, még mindig akadt. Oké, mondom itt valami nem kóser, igy levettem a látható autók számát 12-re, azt az opciót is levettem, hogy milyen messzire lássak el, illetve az árnyékokat egy az egyben teljesen kikapcsoltam, semmit árnyék nincsen. Kipróbáltam a játékot ,mit ad Isten, megint akad. Fogalmam sincsen mi a francot csinálok rosszul, nem vagyok egy balfasz láma de egyszerüen ezt a játékot nem tudom úgy beállitani, hogy ne akadjon, mint az istennyila.

    A gépem 4 giga rammal van szerelve, egy 4850-es Ati HD kártya van benne, a processzorom egy Core2Duo 2700-as.

    Tudnátok adni esetleg valami ötletet, hogyan tudnám a játékot játszhatóvá tenni?

    Segitségeteket megköszönve

    Maurer Tibor
    Anti-alias, Anisotropic Filter be van-e kapcsolva?
    Amúgy ez a processzor pontosan milyen? Core 2 Duo 2700-as típust nem találtam, vagy esetleg az órajel a 2700?

    Milyen esetekben akad? Online vagy Offline? Mennyi memória van a gépben...stb. Mindent írj le.

  6. #681
    Maurer Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 10. 11.
    Város
    Aylesbury
    Üzenetek
    4

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Anti-alias, Anisotropic Filter be van-e kapcsolva?
    Amúgy ez a processzor pontosan milyen? Core 2 Duo 2700-as típust nem találtam, vagy esetleg az órajel a 2700?

    Milyen esetekben akad? Online vagy Offline? Mennyi memória van a gépben...stb. Mindent írj le.
    4 giga ram van a gépben, a processzor egy Intel Core 2 Duo S775 E7400. Az anisotrophic filtert a legelején tettem fel 1x-re, de amint akadt, kikapcsoltam.
    Teljesen normál offline módban akad, online-ban már meg sem próbáltam. Az a röhej, hogy amikor tökegyedül vagyok a pályán, akkor is akad.

    Nem hiszem, hogy ennyire szar lenne a gépem configja, hogy ennyire akadjon. Vagy mi a véleményetek?

    Köszönöm.

    Tibor

  7. #682

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Maurer "Mau" Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    4 giga ram van a gépben, a processzor egy Intel Core 2 Duo S775 E7400. Az anisotrophic filtert a legelején tettem fel 1x-re, de amint akadt, kikapcsoltam.
    Teljesen normál offline módban akad, online-ban már meg sem próbáltam. Az a röhej, hogy amikor tökegyedül vagyok a pályán, akkor is akad.

    Nem hiszem, hogy ennyire szar lenne a gépem configja, hogy ennyire akadjon. Vagy mi a véleményetek?

    Köszönöm.

    Tibor
    Hát jó kérdés, csak tippelgetni tudok, vagy driver, esetleg oprendszer, vagy valami hardware dolog, bár azt kétlem.

    Nekem is HD4850 van csak egy AMD-vel, ami pedig egy 5400+ X2@2.8 Ghz és simán megy 1680 x 1050-ben, minden maxon, 4xAA, 4xAF.

  8. #683
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Maurer "Mau" Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    4 giga ram van a gépben, a processzor egy Intel Core 2 Duo S775 E7400. Az anisotrophic filtert a legelején tettem fel 1x-re, de amint akadt, kikapcsoltam.
    Teljesen normál offline módban akad, online-ban már meg sem próbáltam. Az a röhej, hogy amikor tökegyedül vagyok a pályán, akkor is akad.

    Nem hiszem, hogy ennyire szar lenne a gépem configja, hogy ennyire akadjon. Vagy mi a véleményetek?

    Köszönöm.

    Tibor
    Simán kéne menjen kb. maxon is, biztos nem a játékban beállítottakkal lesz a gond.
    Szerintem első körben a 4850 driverét kéne újra installálni. Előbb szedd le, aztán a legújabb vissza.

  9. #684
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Maurer "Mau" Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    4 giga ram van a gépben, a processzor egy Intel Core 2 Duo S775 E7400. Az anisotrophic filtert a legelején tettem fel 1x-re, de amint akadt, kikapcsoltam.
    Teljesen normál offline módban akad, online-ban már meg sem próbáltam. Az a röhej, hogy amikor tökegyedül vagyok a pályán, akkor is akad.

    Nem hiszem, hogy ennyire szar lenne a gépem configja, hogy ennyire akadjon. Vagy mi a véleményetek?

    Köszönöm.

    Tibor
    nekem az Evo ugyan nincs meg, de mivel csak egy mod a Race07-hez és azzal volt hasonló gondom, megosztom veled a tapasztalatom. Akkor volt ilyen nekem mikor winreinstall után nem tettem vissza a kétmagos Athlonomhoz a Dual Core optimizert. Nemtom intelnek van-e ilyen, de a tüntetek ugyanazok, hátha segít.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  10. #685
    Maurer Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 10. 11.
    Város
    Aylesbury
    Üzenetek
    4

    Re: GTR Evolution

    Köszönöm a tanácsokat, pénteken lesz idöm, akkor megpróbálom első körben a videókártya szoftverét frissiteni.

    Mi a tapasztalatok, nekem astalavista van fent a gépen, nem lehet hogy azt nem szereti? Rakjam fel az xp-t inkább? Vagy esetleg a Win7-et?

    Köszönöm

  11. #686

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Maurer "Mau" Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a tanácsokat, pénteken lesz idöm, akkor megpróbálom első körben a videókártya szoftverét frissiteni.

    Mi a tapasztalatok, nekem astalavista van fent a gépen, nem lehet hogy azt nem szereti? Rakjam fel az xp-t inkább? Vagy esetleg a Win7-et?

    Köszönöm
    Vistát én már régen elfelejtettem....még az XP is jobb nála

  12. #687
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Maurer "Mau" Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    4 giga ram van a gépben, a processzor egy Intel Core 2 Duo S775 E7400. Az anisotrophic filtert a legelején tettem fel 1x-re, de amint akadt, kikapcsoltam.
    Teljesen normál offline módban akad, online-ban már meg sem próbáltam. Az a röhej, hogy amikor tökegyedül vagyok a pályán, akkor is akad.

    Nem hiszem, hogy ennyire szar lenne a gépem configja, hogy ennyire akadjon. Vagy mi a véleményetek?

    Köszönöm.

    Tibor
    7400-es procival? Ott valami nagyon nagy gáz van. Az én gépem E7500 (azaz nem 2.8, hanem 2.9GHz, és egy Sapphire Radeon 4670 videokártya, 512MB RAM, Win7-el). Az antialias 2×-re van állítva, és így a Race07-ben lévő performance monitor, vagy mi a túró, közli velem, hogy a beállított 65-75fps-hez nem lesz jó a High beállítás, nyomjam fel inkább Max-ra
    Winszont van egy dolog. Még a régi gépemen, Win7 alatt felraktam a 9.10-es ATI Catalyst drivert, és azzal csinált olyat, hogy a GT Legends csak 800x600-ban volt hajlandó indulni, a Race07 pedig szaggatott mint állat. Az a gép egy 2.8-as P4-es volt, szóval egy olyan 4-5 éves konfig. De amikor lerúgtam a Catalyst-ot, és hagytam, hogy a Win7 találjon drivert magának, akkor megszűnt a szaggatás.
    Egyébként a Win7 driver szerintem egy régebbi Catalyst.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  13. #688
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nekem az Evo ugyan nincs meg, de mivel csak egy mod a Race07-hez és azzal volt hasonló gondom, megosztom veled a tapasztalatom. Akkor volt ilyen nekem mikor winreinstall után nem tettem vissza a kétmagos Athlonomhoz a Dual Core optimizert. Nemtom intelnek van-e ilyen, de a tüntetek ugyanazok, hátha segít.
    Nekem semmi extra ketyere nincs felrakva, Win7 szerencsére 100%-osan el van látva az én gépemhez szükséges driverekkel. Egyedül a hanghoz tettem fel az Asus driverét, mert a Win7 driverében bonyolultan lehet csak bekapcsolni az előlapon lévő fülhallgató kimenetet.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  14. #689
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Maurer "Mau" Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a tanácsokat, pénteken lesz idöm, akkor megpróbálom első körben a videókártya szoftverét frissiteni.

    Mi a tapasztalatok, nekem astalavista van fent a gépen, nem lehet hogy azt nem szereti? Rakjam fel az xp-t inkább? Vagy esetleg a Win7-et?

    Köszönöm
    Az XP-t nem érdemes lecserélni, ha az van
    Én csak azért váltottam W7-re, mert a régi gépet odaadtam édesanyámnak, és az újra úgyis kellett valami Windowst tenni, akkor miért ne legyen rajta 7-es? Egyébként én már május óta nyüstöltem a 7-es RC változatát, ezért nekem nem volt lutri a váltás, fél év alatt semmi gondom nem volt.
    Te is kipróbálhatod ingyért, ugyanis a Microsoftnál fennt vann és letölthető egy 90 napos Enterprise eval változat. Még sorozatszámot sem kér, csak felmegy és működik, egészen 90 napig. Addíg eldöntheted, hogy jó-e neked, maradhat, vagy rax vissza helyette XP-t.

    Ja, és 4Giga RAM mellé akár a 64 bitest is kipróbálhatod. Mert a 32 bites rendszerek csak 3.5Gigát látnak, és ebből még lejön a videókártya memóriája, tehát egy 512-es kártyánál épphogy 3Giga memóriád van. 64 bites rendszert viszont még nem próbáltam.
    Utoljára módosította: vlevi; 2009. 11. 12. 20:32.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  15. #690
    Maurer Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 10. 11.
    Város
    Aylesbury
    Üzenetek
    4

    Re: GTR Evolution

    Köszönöm a segitséget srácok, a driverrel volt a gond, frissitettem, most már csillivilli megy.

    Köszönöm még egyszer!

  16. #691
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659

    Re: GTR Evolution

    Haverom megvette a GTR EVO-t, a Race07 már megvolt neki. De a GTR EVO-tokjában lévő regisztrációs kód valamiért rossz. Elvileg 5x5 karakternek kellene lennie, de neki a tokban ami van az valahogy így néz ki:
    xxxxxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx
    Ötlet?
    Köszi.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  17. #692
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Haverom megvette a GTR EVO-t, a Race07 már megvolt neki. De a GTR EVO-tokjában lévő regisztrációs kód valamiért rossz. Elvileg 5x5 karakternek kellene lennie, de neki a tokban ami van az valahogy így néz ki:
    xxxxxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx
    Ötlet?
    Köszi.
    http://www.cdprojekt.hu/news.asp?id=38
    .

  18. #693
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659

    Re: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Thx, közben én is megtaláltam.
    Boldog Karácsonyt!
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  19. #694
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    Sziasztok.
    Ma este indítok egy szervert.(GTR Evo)
    Ha van kedvetek egy fun futamra gyertek.
    Szerver neve: Mini Master
    Osztály: Mini Cooper
    Pálya: Norisring
    Táv: 2x 20 kör ( javítva )
    Kezdés:19:00
    Bemelegítő 30 perc
    Időmérő 30 perc.
    25 főre állítom, majd meglátjuk mennyit bírok el.
    Utoljára módosította: Zsolti-010; 2010. 05. 30. 18:46.
    .

  20. #695
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346

    Angry

    töltötemle f1 modot (Mak Corp 2007 Formula 1 League Edition) de nemműködik rendesen
    ötlet?
    előre is köszi

  21. #696
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    A PC Guru 2012/03-as DVD-mellékletén

    Megosztom

    Tisztelt szerkesztő!

    Szeretnénk felhívni a figyelmét a PC Guru 2012/03-as, 2012. február 16-án megjelent számára, amelynek a DVD-mellékletén a SimBin által fejlesztett Race 07 PC-s szimulátor és a hozzá tartozó GTR: Evolution című kiegészítő kapott helyett teljes verziós játékként, Steames aktivációval.

    A játékok telepíthetőek a magazin DVD-mellékletéről, vagy a DVD-tasakon található kód segítségével azonnal aktiválhatóak a Steam rendszerében, és a két játék a telepítést/aktiválást követően bármikor és bárhol letölthetővé válik a felhasználók Steam fiókjából.

    A magazin megvásárolható minden jságárusnál és a nagyobb bevásárlóközpontokban, 1995 forintért, illetve 1495 forintért beszerezhető a digitális változat, amely letölthető formában tartalmazza a DVD-mellékletet, és jár hozzá az aktiváláshoz szükséges Steam-kód is.

    Bővebben a friss magazinról: http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/pc...012_03_februar

    Bővebben a teljes játékokról: http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/fe..._gtr_evoultion

    A PC Guru digitális változata letölthető DVD-melléklettel: http://www.dimag.hu/magazin/PC_GURU__DVD

    Amennyiben hasznosnak/érdekesnek találja ezt az információt, gy kérjük, egy hírben/cikkben ossza meg a lap olvasóival is. Köszönettel, PC Guru csapat
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  22. #697
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Megosztom
    Ezt a PC Guru-tól kaptad mint a honlap adminja?

  23. #698
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt a PC Guru-tól kaptad mint a honlap adminja?
    Igen. A HGPLM oldal Üzenet a webmesternek opción keresztül.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

Oldal: 28 / 28 ElsőElső ||| 18 24 25 26 27 28

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •