Oldal: 1 / 28 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (698 összesen)

Téma: GTR Evolution

  1. #1
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    GTR Evolution

    Hivatalos bejelentés végre a várva várt kiegészítésről

    http://forum.racesimcentral.com/show...91#post3745491

    Quote:
    WELCOME TO THE GREEN HELL!

    - ‘GTR Evolution’ for PC from SimBin Delivers Horsepower-Heavy GT and WTCC Extreme Cars, plus Germany’s Notorious Nordschleife Circuit -

    SimBin Studios AB today announced the forthcoming release of GTR Evolution. Developed by the multiple award winning Swedish studio SimBin Development Team and published by SimBin Studios AB, GTR Evolution takes GT and WTCC Extreme cars to the Green Hell of Nordschleife, the holy grail of racing. Available as a stand alone game and also as an expansion pack for SimBin’s 2007 title RACE 07, GTR Evolution is scheduled for launch in 2008.

    In addition to many other tracks, players of GTR Evolution will drive the modern version of the monumental track of Nürburgring Nordschleife along with the Nürburgring GP layout. Dubbed “The Green Hell” by racing legend Jackie Stewart, the track is revered and feared as the most difficult and treacherous track ever built.

    “As the first PC game developer to get exclusive access to this track for reference, SimBin has been given a solid ground to work from and we hope that we will be able to give our fans a real hell, so to speak”, said Jay Ekkel with a smile, Producer at SimBin Development Team AB.

    GTR Evolution for PC comes with 22 GT car models in 3 different classes plus a selection of exclusive production cars. Further to this SimBin adds WTCC Extreme, tuned concept cars based on the FIA WTCC cars.

    “With rear wheel drive, extended body-kits and over 600hp the WTCC Extreme cars will give the GT cars a run for their money, said Diego Sartori, Creative Director at SimBin Studios AB.

    GTR Evolution will be available as a stand alone game including all RACE 07 content, all in all 49 unique cars in 12 classes with over 500 variations and 19 tracks in over 40 different layouts including the new and legendary Nürburgring Nordschleife. A GTR Evolution expansion pack for existing owners of RACE 07 will also be available.

    “This is the biggest game ever from SimBin and a must have for all gamers and we hope that GTR Evolution will satisfy all race fans since it is packed with a broad variety of cars and new features that should attract the gamer that wants to have it all in one high quality game”, says Henrik Roos, CEO of the SimBin Group of companies.

    Scheduled for launch in 2008, GTR Evolution is distributed by Atari in Europe, Viva Media in the US and Akella in Russia. The release is scheduled for 2008 with detailed info to follow.

    About the SimBin Group
    SimBin Development Team AB is a Swedish game developer founded in 2003 and is a subsidiary of SimBin Studios AB. SimBin Development Team AB handles all the game productions in the group and develops racing games for all leading platforms.
    SimBin Studios AB is the mother company, responsible for the publishing and IP rights for all productions developed within the SimBin group. SimBin Studios AB is also responsible for Business Development, Finances, Marketing, PR and administration.

    The SimBin group is a privately owned group of Swedish companies that occupies a total staff of 70 people, consisting of 50 employees and 20 distributed consultant’s world wide.
    In the SimBin portfolio you will find award winning racing titles like “GTR – The FIA GT Racing Game”, “GT Legends”, “GTR 2 – The FIA GT Racing Game”, “RACE – The WTCC Game” and RACE 07 – The WTCC Game”. GTR and RACE are registered trademarks owned by the SimBin group.
    For more info : http://www.simbin.com

  2. #2

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    es ez most jo nekunk?

  3. #3
    Szabó József Regisztrált Tailor02 logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    485

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    es ez most jo nekunk?

  4. #4
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    es ez most jo nekunk?
    szerinted nem?
    szerintem isten király jó hir

  5. #5

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Mi az a wtcc extreme cars? Ez valami erősebb típus?

  6. #6
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    a-haaaa, 600 lóerős wide body kit tuning autók, nem sámli...

  7. #7
    Szabó József Regisztrált Tailor02 logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    485

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Attila!
    És mégis hogyan?
    I speak in english little bit.

  8. #8

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Egy kép az RSC fórumról...
    Csatolt képek Csatolt képek

  9. #9

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Nemtudom, nekem nagyon nem hianyoznak ilyen hikomat koncept szarok. Tok folosleges, mint a radical meg f3000 stb. Inkabb csinalnak meg BTCC-t akkor mar.

  10. #10
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    Nemtudom, nekem nagyon nem hianyoznak ilyen hikomat koncept szarok. Tok folosleges, mint a radical meg f3000 stb. Inkabb csinalnak meg BTCC-t akkor mar.
    Nem vagyok ismeretes a kulisszák mögötti dolgokban,de...
    A Radical és a Caterham nagyon Angolos,aminek az Angolok örülnek,mint majom a farkának.
    Az F3000 meg az F-1 kapuja.
    Ezeknek a liszensze valoszinüleg olcso,és jol hozzáférhető egy programozo cég számára.
    Valoszinüleg a BTCC már problémásabb,mivel ott rengeteg szponzor,és csapat van.Minden liszensz beszerzése oriási munka lehet.
    Valoszinüleg ez állhat a háttérbe nagyjábol.
    Feltehetöen elég nagy fa volt nekik a WTCC liszensz,és nem akarják a világ összes liszenszét megvenni,inkább arra koncentrálnak,amire van erejük.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  11. #11

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok ismeretes a kulisszák mögötti dolgokban,de...
    A Radical és a Caterham nagyon Angolos,aminek az Angolok örülnek,mint majom a farkának.
    Az F3000 meg az F-1 kapuja.
    Ezeknek a liszensze valoszinüleg olcso,és jol hozzáférhető egy programozo cég számára.
    Valoszinüleg a BTCC már problémásabb,mivel ott rengeteg szponzor,és csapat van.Minden liszensz beszerzése oriási munka lehet.
    Valoszinüleg ez állhat a háttérbe nagyjábol.
    Feltehetöen elég nagy fa volt nekik a WTCC liszensz,és nem akarják a világ összes liszenszét megvenni,inkább arra koncentrálnak,amire van erejük.

    Tudod mi lenne a megoldás??

    Mit amit az NR 2003-al csináltak. Mint ismeretes 2003 után az EA sports megvette a NASCAR jogokat. Ezért az EA-n kivül egyetlen gyártó nem csinálhat NAscar játékot.
    Erre mit tettek??? Olyanok akik részt vettek a fejlesztésében annak idején olyanok akik csak éreztek késztetés csinálnak hozzá uj modok. Most pl a Car of tomorowt. A modot elkészitését senki nem tiltja..

    Aztán az emberek megfestették az autok. Igy egy olyan játékhoz amin nincs 2008-as NAscar liszensz megvan a 2008-as összes autó pálya stb.. Ráadásul uj formatervezzéssel stb..

    ÉS ha a Race 07-et megnézitek! Wauxhall már van! Most már csak egy Lexus kell egy acura, és megvan a BTCC. Csak le kell modelezni és berakni.. A festések meg nem gond hiszen már most is van Btcc festés csak a Chevy a wauxhall stb..

  12. #12

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Igen ez oke, megertem. De ennek a jateknak a neveben is bennevan, hogy WTCC, akkor arrol is szoljon. Ne ezekrol a plussz dolgokrol, mert lassan hatterbe szorul az egesz, ha igy halad. Igy is sokkal kevesebb ennek a jateknak a tabora mint pl egy fps-nek. A modok meg jobban megosztjak szerintem. Mondjuk az adminok is elegge elbasszak, minek ennyi publik szervert csinalni? Lenne kevesebb de azok legyenek tele.
    Ezert mondtam peldanak az BTCC-t, ott legalabb sokkal tobb fele auto van. Nem csak negy, kicsit szinesitene az egeszet.

  13. #13
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Én már csak arra leszek kiváncsi, hogy akkor GTR3 nem is lesz? Mert ebben lesznek GT autók is..

    Egy picit félek ettől mert a menü, boxok visszalépések voltak a GTR2 höz képest. De remélem lesz új menü is esetleg a kiegészítéssel, mert ugye különálló játékként is használható lesz.

  14. #14

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg gordon 24 írta Hozzászólás megtekintése
    T....Most pl a Car of tomorowt. A modot elkészitését senki nem tiltja.....
    Egy link jól jönne NR2003 alá....meglesném....
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  15. #15
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Ez csak egy kiegészítés lesz amit nem kötelező feltenni, habár olyan szerverre nem lehet csatlakozni ahol a kiegészítésben szereplő versenyek futnak.
    Én is remélem hogy a Race07 nem válik olyanná mint az rFactor, ami nem gyengén "Mod Game".
    Amúgy én örülök a bejelentésnek, de az elvárásaim magasak.

  16. #16
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Egy link jól jönne NR2003 alá....meglesném....
    A Car Of Tomorrow ha joltudom rFactor alá készült.
    Legalábbis nekem azon van.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  17. #17
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Ez csak egy kiegészítés lesz amit nem kötelező feltenni, habár olyan szerverre nem lehet csatlakozni ahol a kiegészítésben szereplő versenyek futnak.
    Én is remélem hogy a Race07 nem válik olyanná mint az rFactor, ami nem gyengén [I]"Mod Game".
    Igen,az rFactor Mod game,de kb 3-4 van,ami igazi gyöngyszem belölük.
    Na,azok megérik a pénzt.
    A szerverek sokasága meg jo,mert akkor van nyüzsgés is,és viszik elölre az eladási számot.
    Márpedig az is kell,hogy uj program,mod kijöjjön.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  18. #18
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Mondjuk én még mindig az iRacing-et várom a legjobban bennük-volt Papyrus emberekék- még nem csalódtam, meg amit eddig tudni róla az tetszik.

  19. #19
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Na,és mikor is várhato a dolog?
    2008?
    Akkor várunk!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  20. #20

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Szerintem inkább azon kéne törjék a fejüket hogy kivédjék az olyan dolgokat mint pl. egyes emberek online 1:44-es köröket tudjanak menni Monzában E90-es BMW-vel.
    Utoljára módosította: martin; 2008. 04. 04. 07:33.

  21. #21

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Egy link jól jönne NR2003 alá....meglesném....



    Szia!
    Ezen az oladlon találod: http://www.superspeedway.net/take2/i...s&showfile=119

    Szerintem ez a jobb! Van egy másik Cot mod is ez a dansnisbet féle.. Nekem nem tetszik az de ha gondolod keress rá arra is..

    Beteszek egy képet! Igaz off, de meg tudod nézni milyen ez a mod...
    Csatolt képek Csatolt képek

  22. #22

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg gordon 24 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Ezen az oladlon találod: http://www.superspeedway.net/take2/i...s&showfile=119

    Szerintem ez a jobb! Van egy másik Cot mod is ez a dansnisbet féle.. Nekem nem tetszik az de ha gondolod keress rá arra is..

    Beteszek egy képet! Igaz off, de meg tudod nézni milyen ez a mod...
    Köszi!!!! Má' mászik lefelé....
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  23. #23

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    Én már csak arra leszek kiváncsi, hogy akkor GTR3 nem is lesz? Mert ebben lesznek GT autók is..

    Egy picit félek ettől mert a menü, boxok visszalépések voltak a GTR2 höz képest. De remélem lesz új menü is esetleg a kiegészítéssel, mert ugye különálló játékként is használható lesz.
    Igen, jól látod, ez lesz a GTR3.

  24. #24

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi!!!! Má' mászik lefelé....


    Na még egy kis off!!

    Ha gondolod vannak hozzá 2008-as autok is(amit letöltesz abban a 2007-esek vannak)

    Szóval:http://www.racinggroove.com/modules....ownload&sid=29

    http://rainbowpaintdesigns.net/


    Ezen a két lnken nagyon sok van!!

    Na off vége On!!

  25. #25
    Németh Lajos Vince Regisztrált sutyi logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 13.
    Város
    Budaörs
    Üzenetek
    105

    Re: Race 07 expansion pack: GTR Evolution

    Ha másért nem is, de a Simbin féle Nordschleife-ért megveszem.
    Bring your sunblock, we're going to hell...

Oldal: 1 / 28 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •