Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (70 összesen)

Téma: HGTRM Race07 bajnokság

  1. #1
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Életkor
    48
    Üzenetek
    851

    HGTRM Race07 bajnokság

    Bátorkodtam nyitni egy új témát HGTRM Race07 bajnokság címen, ugyanis a Race & Race07 játékok nem egyeznek meg így nem is kompatibilisek egymással.
    Szeretném kérni az adminisztrátorokat, versenyszervezőket hogy írjanak ide infót az esetlegesen megrendezésre kerülő bajnoksággal kapcsolatban. THX!

    ui.:Én két nagyon fontos dolgot tartok szem előtt. Az első a bajnokság létrejövetelének esélyei, a második pedig annak megrendezésének időpontja mert utóbbi elég sok embernek nem mind1.
    Utoljára módosította: Bozso; 2008. 03. 24. 19:52.

  2. #2
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    53
    Üzenetek
    922

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    A RACE07 bajnokság ha jól sejtem, kimondatlanul ugyan, de egy nagy ígéret marad.
    Kár volt elhamarkodottan pénzt belefektetni...

  3. #3

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    A RACE07 bajnokság ha jól sejtem, kimondatlanul ugyan, de egy nagy ígéret marad.
    Kár volt elhamarkodottan pénzt belefektetni...
    Én a második sorral nem értek egyet !!
    Talán a LIGA SZERVEZŐ urak egyszer rászánják magukat és végre kiirják azt a fránya bajnokságot

    Hivatalos állásfoglalás?


    (tudjuk iracing über alles)



  4. #4
    Horváth Henrik Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 29.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    440

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    pedig jo kis jatek, szoros versenyek, kar erte...

  5. #5
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    A RACE07-bajnokság szerintem két hét alatt felállítható. (Kérdés persze hogy érdemes-e a nyári uborkaszezonban kezdeni...) Kell 3-4 elhivatott fanatikus komoly elképzelésekkel.

    Tervezés, előterjesztés, végrehajtás.

    GLA!

  6. #6
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    31
    Üzenetek
    890

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    A RACE07-bajnokság szerintem két hét alatt felállítható. (Kérdés persze hogy érdemes-e a nyári uborkaszezonban kezdeni...) Kell 3-4 elhivatott fanatikus komoly elképzelésekkel.

    Tervezés, előterjesztés, végrehajtás.

    GLA!
    Nem tudom, de szerintem nem mi vagyunk a szervezők, inkább a fizető versenyzők. Nehogymár a kanál görbítse Uri Gellert

  7. #7
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, de szerintem nem mi vagyunk a szervezők, inkább a fizető versenyzők. Nehogymár a kanál görbítse Uri Gellert
    A szervert fizeted, nem a szervezőket.

    A nemrég zárult GTL-bajnokság is egész jól ment --mondjuk úgy-- magánszervezésben, nem?

  8. #8
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    Uborkaszezon van! Mindenki nyaral, pörög, horgászik, strandol, bulizik! Akár lesz, akár nem, biztos, hogy tudni fogtok róla!

  9. #9

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    A RACE07-bajnokság szerintem két hét alatt felállítható. (Kérdés persze hogy érdemes-e a nyári uborkaszezonban kezdeni...) Kell 3-4 elhivatott fanatikus komoly elképzelésekkel.

    Tervezés, előterjesztés, végrehajtás.

    GLA!
    Én ezzel kb. egyetértek. DE!:
    Eddig azt hittük hogy a PIROSBETÜS urak az elhivatott, fanatikus, komoly elképzelésekkel rendelkező emberek.

    Más de azért kapcsolódó dolog:
    "A szervert fizeted, nem a szervezőket. "
    Vajon ki fog azért szerverdijat befizetni szeptemberben hogy magányosan körözgessen a HGTRM Race07 szerveren illetve vasárnaponként versenyezzen azzal a maradék max. 8-10 emberrel akiket még nem szippantott el, az addigra vélhetően mindenki számára hozzáférhető iracing.

    Ti tudjátok....... (remélem tévedek)



  10. #10
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezzel kb. egyetértek. DE!:
    Eddig azt hittük hogy a PIROSBETÜS urak az elhivatott, fanatikus, komoly elképzelésekkel rendelkező emberek.

    Más de azért kapcsolódó dolog:
    "A szervert fizeted, nem a szervezőket. "
    Vajon ki fog azért szerverdijat befizetni szeptemberben hogy magányosan körözgessen a HGTRM Race07 szerveren illetve vasárnaponként versenyezzen azzal a maradék max. 8-10 emberrel akiket még nem szippantott el, az addigra vélhetően mindenki számára hozzáférhető iracing.

    Ti tudjátok....... (remélem tévedek)
    Pontosítok: Kell 3-4 elhivatott fanatikus komoly elképzelésekkel és sok-sok szabadidővel.

    A piros betűket viszont ne keverjük bele. Vannak itt feketebetűs versenyigazgatók is

  11. #11
    Orosz Miklós Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Város
    kib****tt Csepel
    Üzenetek
    360

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    Ha már HGTRM, akkor lehet, kapásból GTR Evo bajnokság indulhatna itt.

  12. #12
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Életkor
    48
    Üzenetek
    851

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    Lesz Race07 WTCC vagy STCC esetleg GTR Evolution bajnokság? Szerintem lenne rá igény, persze az időpont az kényes kérdés de minden megoldható. Az STCC-ről is hallottam már, talán meg is jelenik mire kezdődik a szezon.

  13. #13
    Ceglédi Csaba Regisztrált Coopeer logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    471

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Lesz Race07 WTCC vagy STCC esetleg GTR Evolution bajnokság? Szerintem lenne rá igény, persze az időpont az kényes kérdés de minden megoldható. Az STCC-ről is hallottam már, talán meg is jelenik mire kezdődik a szezon.

    Még kis sem jött az EVO! VAgy csak én nem tudok róla? Remélem nem kell gépet fejlsztenem

  14. #14
    Papp Norbert Regisztrált nono logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 30.
    Üzenetek
    54

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    Sziasztok!

    Jelentkezni szeretnék a Race07 bajnokságra, ha még lehetséges.Korábban is jelentkeztem csak akkor nem tudtam jönni, de most szeretnék, ha még beleférek a keretbe...Public serveren szoktam versenyezni, de azok katasztrofálisak. Nem figyelnek senkire és semmire, értelmetlen velük meccselni. Ezért szeretnék egy komolyabb társasággal versenyezni, akik sportszerűek és nem kell attól rettegnem, hogy féktávon megdurrantanak...Kérlek benneteket jelezzetek ezzel kapcsolatban.

    Köszönöm!

    Üdv.

    nono
    Utoljára módosította: nono; 2008. 09. 30. 11:49.

  15. #15
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    Idézet Eredetileg nono írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Jelentkezni szeretnék a Race07 bajnokságra, ha még lehetséges.Korábban is jelentkeztem csak akkor nem tudtam jönni, de most szeretnék, ha még beleférek a keretbe...Public serveren szoktam versenyezni, de azok katasztrofálisak. Nem figyelnek senkire és semmire, értelmetlen velük meccselni. Ezért szeretnék egy komolyabb társasággal versenyezni, akik sportszerűek és nem kell attól rettegnem, hogy féktávon megdurrantanak...Kérlek benneteket jelezzetek ezzel kapcsolatban.

    Köszönöm!

    Üdv.

    nono
    Szia!

    Mindenkit szívesen látunk a bajnokságunkban! Nem kell mást tenned, mint befizetned az éves szerverhasználati díjat! Részletek itt:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=1925

    A bajnokság részleteit pedig itt találod:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=1938

  16. #16
    Papp Norbert Regisztrált nono logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 30.
    Üzenetek
    54

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Mindenkit szívesen látunk a bajnokságunkban! Nem kell mást tenned, mint befizetned az éves szerverhasználati díjat! Részletek itt:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=1925

    A bajnokság részleteit pedig itt találod:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=1938
    Köszönöm! Befizettem a pénzt (jeleztem is). Kérdésem: a server elérhetőségét honnan fogom tudni? (IP; pass) Ha megoldható akkor jöhet priviben is...Illetve a server folyamatosan megy, bármikor mehetek gyakorolni vagy csak bizonyos időközönként elérhető?
    Valamint nem találtam a megfeleől topicot, hogy hol kell autót illetve csapatot választani...
    Legyetek szívesek még ebben segíteni!

    Üdv.
    Utoljára módosította: nono; 2008. 09. 30. 14:14.

  17. #17
    Kovács Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 22.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    999

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    Idézet Eredetileg nono írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm! Befizettem a pénzt (jeleztem is). Kérdésem: a server elérhetőségét honnan fogom tudni? (IP; pass) Ha megoldható akkor jöhet priviben is...Illetve a server folyamatosan megy, bármikor mehetek gyakorolni vagy csak bizonyos időközönként elérhető?
    Valamint nem találtam a megfeleől topicot, hogy hol kell autót illetve csapatot választani...
    Legyetek szívesek még ebben segíteni!

    Üdv.

    Amennyiben megérkezett a pénz, jogosultságot fogsz kapni, hogy elérd a szervertagoknak szánt forumot, ahol megtalálsz majd minden információt.

  18. #18
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    Idézet Eredetileg nono írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm! Befizettem a pénzt (jeleztem is). Kérdésem: a server elérhetőségét honnan fogom tudni? (IP; pass) Ha megoldható akkor jöhet priviben is...Illetve a server folyamatosan megy, bármikor mehetek gyakorolni vagy csak bizonyos időközönként elérhető?
    Valamint nem találtam a megfeleől topicot, hogy hol kell autót illetve csapatot választani...
    Legyetek szívesek még ebben segíteni!

    Üdv.
    A szerver 0-24 óráig megy, bármikor tudsz rajta gyakorolni, a játékon belül a lobbyból elérhető! Amint az oldalon ténylegesen szervertag leszel (mihelyt átfut a befizetett szerverdíj), elérhetőek lesznek a szerverjelszavak is!
    Autót külön nem kell választani, csak amivel elindulsz az első futamodon, azzal kell teljesíteni utána az egész bajnokságot! Ha saját festést szeretnél használni, azt legkésőbb holnap éjfélig kell eljuttatnod!
    Indulhatsz egyedülállóként, vagy csapatban (2 fős csapat)! Ha szeretnél csapatot, itt nézelődj:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=1948

  19. #19
    Papp Norbert Regisztrált nono logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 30.
    Üzenetek
    54

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    A szerver 0-24 óráig megy, bármikor tudsz rajta gyakorolni, a játékon belül a lobbyból elérhető! Amint az oldalon ténylegesen szervertag leszel (mihelyt átfut a befizetett szerverdíj), elérhetőek lesznek a szerverjelszavak is!
    Autót külön nem kell választani, csak amivel elindulsz az első futamodon, azzal kell teljesíteni utána az egész bajnokságot! Ha saját festést szeretnél használni, azt legkésőbb holnap éjfélig kell eljuttatnod!
    Indulhatsz egyedülállóként, vagy csapatban (2 fős csapat)! Ha szeretnél csapatot, itt nézelődj:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=1948
    Köszi mindenki!

    CIB-ből utaltam, elvileg már ott is van, legkésőbb holnap délelött...Várom a mailt...

    Köszi mindenki!

  20. #20
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    A szerver 0-24 óráig megy, bármikor tudsz rajta gyakorolni, a játékon belül a lobbyból elérhető! ...
    Ezt még annyival egészíteném ki, hogy keddenként 18 órától kb. 22:30-ig a szerveren csak a GPL érhető el. A szervertagság természetesen a GPL-re is érvényes.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  21. #21
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt még annyival egészíteném ki, hogy keddenként 18 órától kb. 22:30-ig a szerveren csak a GPL érhető el. A szervertagság természetesen a GPL-re is érvényes.
    BOCSS!!! Valóban!

  22. #22

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    Ma este mehetnénk egy tesztfutamot Curitibán. Akit érint jelezze itt. Köszönöm

  23. #23
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Életkor
    45
    Üzenetek
    485

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    menni én tesztverseny biztos!
    "save the World..it's Great...but I've got save myself first!"

  24. #24
    Bajka Tamás Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 28.
    Életkor
    36
    Üzenetek
    981

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    Én benne vagyok! Úgyis akarom tesztelni a gépet, mert most raktam fel új windowst és mégsem ok minden. Tegnap csinált olyat online futamon, hogy beléptem a rajtrácsra és nem láttam senkit. Azt sajnos nem tudom, hogy ők láttak-e engem. A futamon rajtam kívül mindenki rendesen elindult. Tapasztalt már valaki ilyet?

    21:00-kor lesz a teszt?

  25. #25

    Re: HGTRM Race07 bajnokság

    Igen 21-kor inditjuk a qualt ha összejövünk páran. De ha picit késöbb jo a társaságnak akkor kezdhetünk késöbb is.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •