Oldal: 5 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (235 összesen)
  1. #101
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Javaslom a következő, célratörően megfogalmazott panaszlevél továbbküldését nekik!
    A 2009.11.12-én tett internet szolgáltatásban tapasztalt hibabejelentése érdekében technikus kollégánk 2009.11.13-án megpróbálta orvosolni a problémát, mert Ön akkor nem tartózkodott otthon, illetve az adatbázisunkban nyilvántartott telefonszámon sem sikerült a kapcsolatot felvennünk Önnel. Kérjük, amennyiben az Ön által észlelt hiba még jelenleg is fennáll, jelezze társaságunk felé a 1221-es telefonszámon.”
    Kijelentem, hogy a fent említett napon végig az otthonomban tartózkodtam, és a kollégáját vártam, maguk meg itt buziskodnak velem.
    Az, hogy mint utólag kiderült, Önök nem tudnak beírni egy telefonszámot, úgy vélem nem az én hiányosságom. A megadott címen található lakás nincs körülvéve sem vizesárokkal, nem vezettem villanypásztort a kaputelefonba,
    valamint nagytestű harci kutyák sem őrzik azt. Két kollégájuknak furcsamód már sikerült eljutni a lakásba, valamint felhívni engem a rosszul rögzített telefonszám ellenére – bizonyára Danny Blue és Christian Panthera – szintű telepatikus képességeik segítségével. Mivel a kollégája baszott kijönni, és a hibát nemi szerve ritmikus húzogatásával próbálta elhárítani, az általam érzékelt probléma még mindig fennáll. 9 -szer pofáztam el maguknak, hogy
    hibás a modem, amit Önök biztosítottak. Maguk hülyének néztek, hiszen az Önök adatai szerint minden rendben..
    Ezek után persze még én hívjam fel magukat 10-edjére is, amivel úgy vélem, kimerítik a pofátlanság határát. Véleményemet az ügyről, a szolgáltatásról és a cégükről egyetlen köpéssel kifejezhetem. Öröm az ürömben, hogy
    ügyintézőik nagyon kedvesek és segítőkészek, az meg egy másik dolog, hogy a “kapcsolja ki a tűzfalat és a vírusirtót” – színvonalú tanácsaikkal nyugodtan kitörölhetem ám a seggem. Ha kellemes társalgásra vágyom, egy más jellegű emelt díjas telefonszámot tárcsázok.
    Mellékelten bátorkodtam elküldeni az önéletrajzomat is, mivel ennyi szaktudással én is rendelkezem, ezért örömmel lennék egy ilyen remek, dinamikus csapat tagja.
    Szerencsére szolgáltatásuk ingyenes, vagyis pontosan annyiba kerül, amennyit ér, ez megmagyarázná, miért is akciós az első három hónapban.
    Megkísérlem elmagyarázni még egyszer, utoljára:
    1. A problémán forrása a hibás modem.
    2. Önök küldenek egy szerelőt, aki ért a számítógéphez, valamint egy működő modemet, továbbá egy hálózati kábelt, mivel ez a szar ami itt van, csak fojtogatós szexre alkalmas, másra nem.
    3. Küldenek a szerelővel egy embert, aki tudja használni a telefont, a kaputelefont, valamint a liftet, bár jöhetnek lépcsőn is, így ez csupán ajánlott opció.
    4. Kicserélik a modemet. A szerelő bejön, köszön napszaknak megfelelően, leveszi a cipőjét, visszautasítja a felkínált frissítőt és kicseréli a modemet. A közlekedős ember kint marad.
    5. Aláírom a munkalapot, a szerelő elköszön és kimegy.
    6. Működik a szolgáltatás és mindenki boldog.
    Amennyiben a fenti hat pont nem megvalósítható, akkor ne fáradjanak a szolgáltatás kikötésével, mert kibaszom az egészet a picsába, mivel Önök megvalósították a szerződésszegés fogalmát, ugyanis ez nem szolgáltatás, hanem egy fos.
    Feltételezem, Önök jobban szórakoztak levelem olvasása közben, mint jómagam, de ne gondolják, hogy viccnek szántam, ez egy kibaszottul HIVATALOS PANASZ.
    Sajnálom, hogy méltatlan helyzetbe kerültem maguk miatt, de csak azoknak adom meg a tiszteletet, akik :
    1. Szintén megadják,
    2. Kiérdemelték,
    3. Félek tőlük.
    Sajnálatos módon Önök egyik kategóriába sem esnek bele, ezért hát levelem keserédes hangvétele.
    Amennyiben hajlandóak rendesen végezni a munkájukat, akkor Önök felhívnak az
    általam megadott telefonszámon, és egy Önök által kiválasztott időpontban
    készséggel állok rendelkezésükre.
    Várom megkeresésüket! Nyomorékok…
    Tisztelet nélkül:

  2. #102
    Pataki Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 02. 23.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    152
    Egyik betelefonálás közben történt:
    ...
    - Kérem, adja meg az e-mail címét!
    - Hát nem tudja? Ott van ön előtt minden azonosítóm, a szerződésem is, amiben benne van.
    - Csak ellenőrzésképpen, és erre a címre küldünk majd e-mailt, hogy felvettük a hibát és hogy mikor megy a szerelő.
    - És azt hogyan fogom megkapni, ha nem működik az internet?

    (kis csend)

    - SMS-ben is elküldjük.
    - Az e-mailt?
    ...

  3. #103
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Na, mától én is UPC-is vagyok, megjött a kábelmodem/router, wifi szépen megy is rajta, viszont hálókábellel nem tudom megoldani a kapcsolatot...
    Hibá dugdosom a kábelt két gépbe is, egyik sem érzékeli, hogy történne vmi: "a hálózati kábel nincs bedugva" (ilyenkor a T-Home-os routeremmel egyből megtalálták egymást és ment a net)

    Mintha a Routeren nem lenne aktiválva a kábeles elérés, de hiába nézegetem a Router beállításait, eddig nem jöttem rá a turpisságra... Ötlet?


    Köszi!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 12. 11. 20:12.

  4. #104
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na, mától én is UPC-is vagyok, megjött a kábelmodem/router, wifi szépen megy is rajta, viszont hálókábellel nem tudom megoldani a kapcsolatot...
    Hibá dugdosom a kábelt két gépbe is, egyik sem érzékeli, hogy történne vmi: "a hálózati kábel nincs bedugva" (ilyenkor a T-Home-os routeremmel egyből megtalálták egymást és ment a net)

    Mintha a Routeren nem lenne aktiválva a kábeles elérés, de hiába nézegetem a Router beállításait, eddig nem jöttem rá a turpisságra... Ötlet?


    Köszi!
    Nekem volt telepítő lemez a routerhez.

  5. #105
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem volt telepítő lemez a routerhez.
    Azon csak leírások vannak, de amúgy sincs mit telepíteni egy router-en tudomásom szerint.

  6. #106
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na, mától én is UPC-is vagyok, megjött a kábelmodem/router, wifi szépen megy is rajta, viszont hálókábellel nem tudom megoldani a kapcsolatot...
    Hibá dugdosom a kábelt két gépbe is, egyik sem érzékeli, hogy történne vmi: "a hálózati kábel nincs bedugva" (ilyenkor a T-Home-os routeremmel egyből megtalálták egymást és ment a net)

    Mintha a Routeren nem lenne aktiválva a kábeles elérés, de hiába nézegetem a Router beállításait, eddig nem jöttem rá a turpisságra... Ötlet?


    Köszi!

    Nekem is tök ugyan ez volt évekig, csak USB-n lehetett összekötni. Aztán nem tudom mi történt és kb 2 éve sima UTP-vel is megy.
    Komolyan mondom nem emléxem mi volt. Lehet h. ügyfélszolgálatos állított át v.mit, vagy voltak kint valami másért és akkor állítottak v.mit, mert mondtam nekik..
    Jó hogy ezt végre megoszthattam bár sajnos egyáltalán nem segített

  7. #107
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azon csak leírások vannak, de amúgy sincs mit telepíteni egy router-en tudomásom szerint.
    A Tp-link-eshez volt!

  8. #108
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is tök ugyan ez volt évekig, csak USB-n lehetett összekötni. Aztán nem tudom mi történt és kb 2 éve sima UTP-vel is megy.
    Komolyan mondom nem emléxem mi volt. Lehet h. ügyfélszolgálatos állított át v.mit, vagy voltak kint valami másért és akkor állítottak v.mit, mert mondtam nekik..
    Jó hogy ezt végre megoszthattam bár sajnos egyáltalán nem segített
    Dehogy nem. Várni kell pár évet.
    Egy T-Home-os emberkétől hallottam, hogy a szolgáltatók, az általuk adott eszközök, illetve kábelek csatlakozóinak az érkiosztásával szoktak játszani, hogy csak a sajáttal menjen (ha jól értettem). Egy kollégámnak is, nem volt mindegy, hogy az elkészített kábel, milyen szolgáltató eszközéhez kell. Nem lehet, hogy Szabinál is ez van?
    Utoljára módosította: Morgo; 2013. 12. 11. 21:14.


  9. #109
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Milyen a routered Szabi?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  10. #110
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na, mától én is UPC-is vagyok, megjött a kábelmodem/router, wifi szépen megy is rajta, viszont hálókábellel nem tudom megoldani a kapcsolatot...
    Hibá dugdosom a kábelt két gépbe is, egyik sem érzékeli, hogy történne vmi: "a hálózati kábel nincs bedugva" (ilyenkor a T-Home-os routeremmel egyből megtalálták egymást és ment a net)

    Mintha a Routeren nem lenne aktiválva a kábeles elérés, de hiába nézegetem a Router beállításait, eddig nem jöttem rá a turpisságra... Ötlet?


    Köszi!
    A forgalmat jelző ledek sem pislákolnak?

  11. #111
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A forgalmat jelző ledek sem pislákolnak?
    De, mind a modemen, mind a gépen világít a LED, ha bedugom a kábelt.

  12. #112
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Dehogy nem. Várni kell pár évet.
    Egy T-Home-os emberkétől hallottam, hogy a szolgáltatók, az általuk adott eszközök, illetve kábelek csatlakozóinak az érkiosztásával szoktak játszani, hogy csak a sajáttal menjen (ha jól értettem). Egy kollégámnak is, nem volt mindegy, hogy az elkészített kábel, milyen szolgáltató eszközéhez kell. Nem lehet, hogy Szabinál is ez van?
    Nekem az iptv-s STB egyik hdmi kábelemmel nem reagál semmit mintha be se lenne dugva, holott ugyanaz a kábel a gép és a tv között viszi simán... Egyébként tényleg lehet érdemes megpróbálni másik UTP-vel, ha jól tudom van belőle többféle kötésű,stb. Gondolom az ip-címes / dhcp-s próbálgatáson túl vagy, meg ugye ha azt írja nincs is bedugva semmi, akkor mind1is.


  13. #113
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    De, mind a modemen, mind a gépen világít a LED, ha bedugom a kábelt.
    Alapvetően két lehetőség a leg valószínűbb. Az egyik hogy 2 féle UTP kábel van használatban.
    Van a patch kábel és crossover kábel. A két kábel a lábkiosztásában különbözik. Az utóbbi arra használatos hogy két eszküzt hub nélkül, vagy két hub-ot közvetlenül csatlakoztass. A legtöbb mostani router felismeri a kábelt és képes software-esen megcserélni a kiosztást, de a régebbi, vagy olcsóbb routerek nem.
    A másik lehetőség hogy fix IP címet használsz a gépen és nem vagy 1 tartományban a router-ral.

  14. #114
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően két lehetőség a leg valószínűbb. Az egyik hogy 2 féle UTP kábel van használatban.
    Van a patch kábel és crossover kábel. A két kábel a lábkiosztásában különbözik. Az utóbbi arra használatos hogy két eszküzt hub nélkül, vagy két hub-ot közvetlenül csatlakoztass. A legtöbb mostani router felismeri a kábelt és képes software-esen megcserélni a kiosztást, de a régebbi, vagy olcsóbb routerek nem.
    A másik lehetőség hogy fix IP címet használsz a gépen és nem vagy 1 tartományban a router-ral.
    Dinamikus/automatikus a IP cím kiosztásom és két kábellel is kipróbáltam, az egyiket ők adták, a másik a korábbi modemmel már jó volt.

  15. #115
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Dinamikus/automatikus a IP cím kiosztásom és két kábellel is kipróbáltam, az egyiket ők adták, a másik a korábbi modemmel már jó volt.
    Akkor cseréltesd a modemet.

  16. #116
    Talán ez lehet a bajod:
    Cross vagy sima a kábel?
    Melyik? Mindkét végét nézd meg.
    szinsorrend.jpg

    Bár a mai eszközöknek tudni kéne mindkettőt, de eredetileg a crosst aktív eszköz-aktív eszköz (pl két router) ill. gép-gép összekötésére találták ki. A sima meg aktív eszköz-gép összekötésére. Manapság az eszközök érzékelik a bekötést, és átváltanak a megfelelő módra. Ha esetleg egy régebbi hálókártyád van, nem feltétlen tudja, azaz ebben az esetben sima kábel kéne (mindkét végén 568A - egyenes).
    A
    Utoljára módosította: nortsen; 2013. 12. 12. 12:34.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  17. #117
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Na szóval úgy látszik mégis az integrált hálókártyám szart be. A LED ugyan világít, de a driver újratelepítésnél kiírta, hogy nem találja.
    Hazahoztam a munkahelyi gépet, azzal egyből jó volt (bármelyik kábellel), és mint kiderült a barátnőm laptopjára elfelejtettem feltelepíteni a LAN drivert, így már azzal is jó.

    Úgy látszik a költözés megviselte a gépem, a gond csak az, hogy bővíteni már nem tudom hálókártyával...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 12. 14. 09:59.

  18. #118
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos Szabi lagolása következtében - gyorsulással a hátsó sorokat lehagyta, majd előre hátra ugrálva 50-100 métereket, ott termett, majd hátul és azonnal elől termett, keresztben, majd mellettünk ugrott a legváratlanabb helyekről elő és tűnt el- (a rajtnál 294 volt a pingje, nekem 14)
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést kérek érte , tegnapi Race07 futamon nem volt semmi LAG problémám, de ami itt AC alatt van nálam, az gyalázat.
    Felhívtam a UPC-t, azt mondták, hogy vmi jel ingadozás van nálam és kiküldenek vkit vmi műszerrel lemérni...
    Na, itt volták nálam a UPC-től, nagyon normális volt a srác, vmi műszerrel megmérte a kapcsolatot, majd kiszedett a kábelezésből két felesleges csatlakozót és amit bent hagyott azt jól meghúzta.
    Ennyi volt a gond, ettől voltak 25-40 méteres orbitális oda-vissza ugrálásaim, most leteszteltem, már minden pöpecül működik!

    Azt mondta srác, hogy már egy rosszul meghúzott kábel csatlakozás is okozhat ilyen gondot, szóval érdemes otthon megnézni!
    (amúgy ellőtte is a UPC volt itt beszerelni...)
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 10. 20. 22:14.

  19. #119
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na, itt volták nálam a UPC-től, nagyon normális volt a srác, vmi műszerrel megmérte a kapcsolatot, majd kiszedett a kábelezésből két felesleges csatlakozót és amit bent hagyott azt jól meghúzta.
    Ennyi volt a gond, ettől voltak 25-40 méteres orbitális oda-vissza ugrálásaim, most leteszteltem, már minden pöpecül működik!

    Azt mondta srác, hogy már egy rosszul meghúzott kábel csatlakozás is okozhat ilyen gondot, szóval érdemes otthon megnézni!
    (amúgy ellőtte is a UPC volt itt beszerelni...)
    Mondd hogy Te voltál...

  20. #120
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na, itt volták nálam a UPC-től, nagyon normális volt a srác, vmi műszerrel megmérte a kapcsolatot, majd kiszedett a kábelezésből két felesleges csatlakozót és amit bent hagyott azt jól meghúzta.
    Ennyi volt a gond, ettől voltak 25-40 méteres orbitális oda-vissza ugrálásaim, most leteszteltem, már minden pöpecül működik!

    Azt mondta srác, hogy már egy rosszul meghúzott kábel csatlakozás is okozhat ilyen gondot, szóval érdemes otthon megnézni!
    (amúgy ellőtte is a UPC volt itt beszerelni...)
    Mi az hogy meghúzta nem sajtolva van a kábelre ?

  21. #121
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Somogyi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Mi az hogy meghúzta nem sajtolva van a kábelre ?
    Így van, de a másik felük az csavaros, és az sem nem mindegy, hogy az mennyire patent..

  22. #122
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Nekem szerdán jön ki a szerelő UPC, mert mostanában két versenyen is ledobott a szerver. Jeleztem feléjük és vissza is igazolták, hogy látják a rendszeres szakadozást, a szerelő megpróbál kezdeni vele valamit.
    Hosszú évek óta van ez az előfizetésem, soha semmi gondom nem volt vele, mostanában kezdett el hülyülni, de annyira, hogy mivel boxon keresztül nézzük a tv adást is, ott is állandó problémaként jelentkezik.
    TV nézés közben el-el megy az adás, ha fel akarok venni valamit a boxra, sokszor nem veszi fel teljesen, egy piros felkiáltójelet rak ki és kiirja hogy technikai hiba miatt nem tudta rendesen felvenni. STB.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  23. #123
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Nálam is kint volt az UPC szerelő.

    Kiderült hogy agyon van csillapitva a rendszerem, elmondta hogy annó még a képcsöves tv-k zajszürése miatt rakták be a visszáram gátlókat meg a csillapitókat, de most már az új rendszerben szükségtelenek. Ugyhogy kivett vagy három csillapitót a rendszerből, meg két db visszáram gátlót.

    Elvileg most már jó lesz a rendszerem, végül is csoda volt hogy egyáltalán ment, a minimum jelszint alatt voltam folyamatosan.

    UPC előfizetőknek érdemes kihivatni a szerelőt és átnézetni a rendszerüket, ha mondjuk három évnél régebben volt átnézve.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  24. #124
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem szerdán jön ki a szerelő UPC, mert mostanában két versenyen is ledobott a szerver. Jeleztem feléjük és vissza is igazolták, hogy látják a rendszeres szakadozást, a szerelő megpróbál kezdeni vele valamit.
    Hosszú évek óta van ez az előfizetésem, soha semmi gondom nem volt vele, mostanában kezdett el hülyülni, de annyira, hogy mivel boxon keresztül nézzük a tv adást is, ott is állandó problémaként jelentkezik.
    TV nézés közben el-el megy az adás, ha fel akarok venni valamit a boxra, sokszor nem veszi fel teljesen, egy piros felkiáltójelet rak ki és kiirja hogy technikai hiba miatt nem tudta rendesen felvenni. STB.
    És itt a megoldás.
    "Nálam is kint volt az UPC szerelő.

    Kiderült hogy agyon van csillapitva a rendszerem, elmondta hogy annó még a képcsöves tv-k zajszürése miatt rakták be a visszáram gátlókat meg a csillapitókat, de most már az új rendszerben szükségtelenek. Ugyhogy kivett vagy három csillapitót a rendszerből, meg két db visszáram gátlót.

    Elvileg most már jó lesz a rendszerem, végül is csoda volt hogy egyáltalán ment, a minimum jelszint alatt voltam folyamatosan.

    UPC előfizetőknek érdemes kihivatni a szerelőt és átnézetni a rendszerüket, ha mondjuk három évnél régebben volt átnézve."
    Öregember nem gyorsvonat.......

  25. #125
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom
    Piszkosul nem tudom mi ez nálam (tudom lag...de akkor se).
    Ilyenkor lehet 20, 40, 60, 120 is a pingem is, de egyiknek se kéne ilyet okoznia. Egyébként sem értem, hogy miért és hogyan engedi a progi, hogy HÁTRÉBB kerüljek??
    Milyen lag ez?

    Minden ki volt cserélve a upc rendszerben, hálókártya, kábel, modem, minden csatlakozó a kültéri kábel és a kinti doboz is...
    Ez packet loss-nak tűnik...

Oldal: 5 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •