Oldal: 3 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (235 összesen)
  1. #51
    Lele László Versenyző Lele László logója
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom felhívni őket! "Személyre szabott kiszolgálást" ajánlanak, melyhez az MT azonosító kell, bepötyögöm és vagy nem történik semmi, visszatér az előző menübe és újra kezdi: kérem adja meg..., blabla. Másik esetben pedig azt mondja helytelen azonosító. Semilyen más módón nem tudok velük kapcsolatot teremteni.

    Egy nagy rakás hulladék az egész Melléklet 7015 !

    Lehet, hogy már ezért szopatnak, mert folyton minden lehetséges módón lehúzom őket
    Válassz olyan menüpontot amin személyesen jelentkezik valaki.
    Én is így jártam a telefonos ügyfélszolgálatukkal. Amikor végre bejelentkezett egy nő akkor megörültem, erre ő is elkezdte, amit a gépi hang. Kérte az MT azonosítót, majd a jelszót. Elnevettem magam a telefonba . Mondtam neki, hogy azt nem tudom, ezért szerettem volna élő emberrel beszélni . Utána nagyon kedves volt és kreált egy új jelszót, meg elintézte az aktuális problémámat is.

  2. #52
    Sziasztok,

    egy kis segítséget kérnék, mert a lakásba szeretnék kiépíteni egy kisebb hálózatot a szobák között, főleg multimédia lejátszó miatt, a TV-hez.
    Rajzoltam egy skiccet és nem tudom hogy az A ? pontba mit tegyek? Switch, router stb..???

    A szolg. router és a A-pont a padláson lenne, és a wifi routerhez és a tv-kez a falban már van vezeték, valamint szobákban kiállás.

    Ötlet, ezt hogy lehetne megoldani? Nem fog az A ponton lévő egység és a wifi router össszeakadni?

    Köszi előre is!

    halozat.JPG

  3. #53
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Szerintem az "A" pont maga a Wifi router. Ezeken ugyanis a Wifin kívül szinte kivétel nélkül van 4db Ethternet csatlakozó is, ahonnan a vezetékes hálózatot viheted tovább. Az Ethernet szabvány emlékeim szerint 100m kábelhosszt engedélyez, szóval vadulhatsz nyugodtan


    A képen a "kék" a bejövő internet, a sárgák pedig a kimenő ágak. Azaz 4db vezetékes eszközt és szinte tetszőleges vezetéknélkülit tudsz rá csatlakoztatni.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  4. #54
    Hello,
    ez nekem is megfordult a fejembe, csak azt elfelejtettem említeni hogy az A pont a padláson van, és nem akarom oda rakni, mert akármilyen routerem van ,időnként mindig újra kell indítani és nincs kedvem a feljárót lehuzogatni állandóan. Van arra megoldás?
    Ja, és persze szeretném ha a router és a multimédia lássa egymást majd.

    Tehát valami fix megoldást keresek a padlásra

  5. #55
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Nem kell a padlásra rakni a Wifi routert. A padlásról lehozod a kábelt a lakásba, a Wifi routerig, és onnan viszed tovább a routerből a számítógép, lejátszó, satöbbi felé vezetéken, a maradék pedig wifin.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  6. #56
    de a médialejátszó és pc között a kábel a falban van, két külön szobában, és a kábelek fent a padláson találkoznak. Lehet hogy lakás alaprajzot is kéne rajzolnom hogy tiszta legyen a kép
    elég spéci helyzet, ezért is keresem hogy a padlásra hogy tudnék egy olyan elosztót rakni, ami a másik szobába is leosztja a netet.

    Két routert amúgy lehetne használni? össze lehet őket kötni? Vagy van valamiféle másik fajta elosztó is?

  7. #57
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    de a médialejátszó és pc között a kábel a falban van, két külön szobában, és a kábelek fent a padláson találkoznak. Lehet hogy lakás alaprajzot is kéne rajzolnom hogy tiszta legyen a kép
    elég spéci helyzet, ezért is keresem hogy a padlásra hogy tudnék egy olyan elosztót rakni, ami a másik szobába is leosztja a netet.

    Két routert amúgy lehetne használni? össze lehet őket kötni? Vagy van valamiféle másik fajta elosztó is?
    Hali!

    Nálunk is két router van, nem akadnak össze.

    Szolgáltatói Modem ---------- Router1 (Wifi) földszinit ----------router2(wifi) emeleti

    1, Modemet a szolgáltató állítja be, te csak bedugod a csatikat és kész.
    2, Router1 (Nálad "A" jelű) ez "rútol", ebben állítod be, hogy csatlakozzon a szolgáltatóhoz a felhasználó névvel és jelszóval. Ez DHCP-n oszthat címet is ha úgy akarod. Ezen keresztül "mész ki a netre". Nem kell feltétlen Wifis legyen, ha jól értem nálad csak elosztja a padláson a jelet. legfeljebb letiltod a Wifi-jét.
    3, Router2 ez Legyen akkor Wifi-s, állítsd be a Wifit úgy hogy nem Router, hanem Access point-ként menjen.

    Azt nem tudom, minden wifi-s router tud-e így menni. A leírását biztos megtalálod a neten mindnek.

    Üdv,
    Attila

  8. #58
    Na , ez már jobban hangzik

    Igen, padlásra nem kell wifis, akkor oda megy majd egy sima.

    Amúgy neked milyen a két routered?

    A wifisem az TP link-es, 3 antennás.

  9. #59
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Na , ez már jobban hangzik

    Igen, padlásra nem kell wifis, akkor oda megy majd egy sima.

    Amúgy neked milyen a két routered?

    A wifisem az TP link-es, 3 antennás.
    Fsz.: Rout - ASUS WL-500G PremiumV2
    Em.: AP - EnGenius ESR9850

    Más volt a konfig, de miután a környéken becsapott valami égi "jel" kiment egy gépben a LAN kártya, meg a modem-router kombó (DrayTek Vigor 2700G /azthiszem/).

    A TV-t szerintem érdemes védeni, nálunk van villámvédős elosztó, és a hálókebelt/szgépet is csak akkor kötöm be a TV-be ha éppen nézni akarok valamit (nincs szűrő a LAN kábelen, ill a bejövő vonalon).
    A modem-router-MediaPly-TV vonalon is kaphat túl sok kakaót. (Persze csak ha a TV többet ér mint az elosztó ára )

  10. #60
    Köszi! Ahogy elnézem, van 3400-ért tp-linkes sima router, annyit megér. Ha meg sokat fagyogat, max cserélek.

    Már csak azt kell kiderítenem, hogy a medialejátszók látják-e a pc-t ha két modemen megy keresztül a jel.
    Ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata?

  11. #61
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    sziasztok!
    a tanácsotokat szeretném kérni, illetve ha van, valami ötletet, mi lehet a gond a "gépezettel"!?
    nemrég váltottam upc-re (nem önként, költözés miatt), első körben 25 megás csomagra fizettem, hiszen anno a diginél ugyanilyen opcióval simán mentem szervereken, semmi gond nem volt, erős grafikával, stb...! pár nap alatt kiderült, használhatatlan a dolog, mert kivágdostak a szerverek mint macskát, ha 2 ember volt fent, ha 20, ha full grafika volt, ha nulla, akkoris, gondoltam nem halok bele, változtattam 50-es csomagra, de sajnos a szitu ugyanaz. kimegyek körre, és szépen eltűnik mindenki, de relatíve elég a boxban állnom, pár perc és kitesz.
    maga a géppel nincs gond, net 50-es fiber modemes, router van, ami zavarhat, de diginél sose volt így egyben gond.
    ötlet? csapjak az asztalra, hogy szar a szolgáltatás, vagy valami más oka lehet?
    előre is köszi!

  12. #62
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483
    Én is hasonlóval szenvedtem mikor nagyobb csomagot kaptam a UPCnél, 50esre váltottam én is mert a 30assal el-el ment a net. Nah itt kaptam a hideg zuhanyt, hamar kiderült ha routerem volt sz*r. 10/100as router a 10MBitet kezelte. Első körben kipróbálnám a helyedben h kiiktatod a routert és közvetlen gépbe dugod a netet.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  13. #63
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Én is hasonlóval szenvedtem mikor nagyobb csomagot kaptam a UPCnél, 50esre váltottam én is mert a 30assal el-el ment a net. Nah itt kaptam a hideg zuhanyt, hamar kiderült ha routerem volt sz*r. 10/100as router a 10MBitet kezelte. Első körben kipróbálnám a helyedben h kiiktatod a routert és közvetlen gépbe dugod a netet.
    Igen, ezen agyaltam, hogy ha verseny, vagy gyakorlás van, kiszedem a routert, ha így se lesz jó, marad az idegbaj. Köszi!

  14. #64
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    első körben 25 megás csomagra fizettem... változtattam 50-es csomagra, de sajnos a szitu ugyanaz. kimegyek körre, és szépen eltűnik mindenki, de relatíve elég a boxban állnom, pár perc és kitesz
    Maga az online játék nem igényel túl nagy sávszélességet, még egy 5 megás is bőven sok neki. Ami fontos neki az a stabil folyamatos adatáramlás és a ping!

    Futtass egy speedtest.net-et, és a packet loss, meg a ping értékeket figyeld! A ping 100 fölött már gázos, packet loss meg elvileg nem lehetne!

  15. #65
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ezen agyaltam, hogy ha verseny, vagy gyakorlás van, kiszedem a routert, ha így se lesz jó, marad az idegbaj. Köszi!
    Nekem szintén UPC-m van (25Mbit / 1,5MBit), és nálam minden rendben. Amikor csatlakoztam a ligához, akkor 1,5Mbit / 512kbit-es netem volt, de akkor sem volt problémám sem a grafikával, sem pedig a kapcsolattal.
    Szerintem próbáld ki router nélkül, utána ha úgy jó és van lehetőséged, egy másik routerrel is. És mindenképp kábelen!


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  16. #66
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem szintén UPC-m van (25Mbit / 1,5MBit), és nálam minden rendben. Amikor csatlakoztam a ligához, akkor 1,5Mbit / 512kbit-es netem volt, de akkor sem volt problémám sem a grafikával, sem pedig a kapcsolattal.
    Szerintem próbáld ki router nélkül, utána ha úgy jó és van lehetőséged, egy másik routerrel is. És mindenképp kábelen!
    Mindenképp kábelen tolnám, de nem én választok, modemes v modemes közül lehet kérni!
    A gond az lehet, amit Szabi ír, az adatáramlás, nekem emiatt van modem-fóbiám, nem bízom bennük...

    http://www.pingtest.net/result/49922011.png
    http://www.speedtest.net/result/1573692151.png
    Utoljára módosította: zolibphc; 2011. 11. 04. 21:22.

  17. #67
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483
    Igen egyértelmű, h a folyamatos adatáramlás a lényeg. Az a baj h a UPCnél modem és modem között is óriási a diferencia. Egy haverom mondta, h mely modem típusok a rosszak (sajna már nem emlékszem rá), de ami nálam van: Cisco EPC3212. Erre azt mondta h jó. Majd ha elérem megkérdem!
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  18. #68
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Igen egyértelmű, h a folyamatos adatáramlás a lényeg. Az a baj h a UPCnél modem és modem között is óriási a diferencia. Egy haverom mondta, h mely modem típusok a rosszak (sajna már nem emlékszem rá), de ami nálam van: Cisco EPC3212. Erre azt mondta h jó. Majd ha elérem megkérdem!
    Nekem is ez a fajta van most. Elméletileg egy dolgot tehetek, kiiktatom a routert, és meglátjuk, a folyamatos adatáramlásért én úgyse tehetek semmit!

  19. #69
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Nem tudjátok miért lehet az hogy néha nem pufferelődnek végig a videók? És ahol megáll a pufferelés, ott tényleg megáll, és hiába ér oda maga a lejátszás, a "homokórajel" még elindul, de a pufferelés nem folytatódik. Ill. ide tartozik, van, hogy a letöltések is leállnak.

    Am mondom, nem csinálja mindig, "csak" kb. minden 5.-re. A videómegosztó sztem nem lehet, mert bármelyiken képes csinálni. Firefoxot használok, mindent engedek frissíteni, az Adobe Flash Playert is. Ja és az oprendszert is, a Windows Update is az ajánlott beállításokkal megy. Egyébként win7 64 bitet használok, de az oprendszernek sem lehet sztem jelentősége mert előtte win7 32 bittel is csinálta. Meg a konfignak sem, mert bár most AMDs van, de előtte intellel szintén.

    Szal mi lehet az ok? Vmi beállítás? Vagy csak 1xűen az Adobe Flash Player utolsó verziói ilyen silányak és kész?

    Vagy: a nettel lenne a baj? Én erre gyanakszom a leginkább, meg is mutatom miért:

    http://noob.hu/2012/04/25/net_0.png
    http://noob.hu/2012/04/27/net2.png

    A DU Meter én úgy látom azt mutatja, hogy 1xcsak "elfogyott" a net az oldal alól. Sőt, bizonyítja. Szal sztem a netszolgáltatóm a hibás. Vagy nem?

    Volt már aki szenvedett ezzel?
    Utoljára módosította: convar; 2012. 04. 27. 00:35.



  20. #70
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudjátok miért lehet az hogy néha nem pufferelődnek végig a videók? És ahol megáll a pufferelés, ott tényleg megáll, és hiába ér oda maga a lejátszás, a "homokórajel" még elindul, de a pufferelés nem folytatódik. Ill. ide tartozik, van, hogy a letöltések is leállnak.

    Am mondom, nem csinálja mindig, "csak" kb. minden 5.-re. A videómegosztó sztem nem lehet, mert bármelyiken képes csinálni. Firefoxot használok, mindent engedek frissíteni, az Adobe Flash Playert is. Ja és az oprendszert is, a Windows Update is az ajánlott beállításokkal megy. Egyébként win7 64 bitet használok, de az oprendszernek sem lehet sztem jelentősége mert előtte win7 32 bittel is csinálta. Meg a konfignak sem, mert bár most AMDs van, de előtte intellel szintén.

    Szal mi lehet az ok? Vmi beállítás? Vagy csak 1xűen az Adobe Flash Player utolsó verziói ilyen silányak és kész?

    Vagy: a nettel lenne a baj? Én erre gyanakszom a leginkább, meg is mutatom miért:

    http://noob.hu/2012/04/25/net_0.png
    http://noob.hu/2012/04/27/net2.png

    A DU Meter én úgy látom azt mutatja, hogy 1xcsak "elfogyott" a net az oldal alól. Sőt, bizonyítja. Szal sztem a netszolgáltatóm a hibás. Vagy nem?

    Volt már aki szenvedett ezzel?
    Imádom, amikor egy X-aktának elkönyvelt jelenségről végre más is beszámol!
    Ugyanakkor üdv a szomorú klubban!

    Én hónapok óta szívok ezzel.

    Amire én rájöttem: csakis azon a gépen csinálja nekem ezt, amin 64 bites win7 van fent, és ott is csak FF-ban! Ahol bármelyik tényező eltér, ott már működik. Rengeteget gugliztam, leszedtem, újraraktam, frissítettem mindet, és nem szűnik meg. De baromi idegesítő. FF-ben minden letöltés megáll mp-ek után, és nem tudok mit csinálni vele. Youtube ugyanígy, videók megállnak, ha ráfrissítek, talán adott ponton tovább megy, de megáll később. Borzalmasan idegesítő. Netemnek semmi baja. Jobb híján én átálltam Chrome-ra, azóta nincs ez. Javaslom neked is.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  21. #71
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Nálam is volt ilyen, elfogyott a pagefile vagy a temp filok helye a C meghajtón.
    Ellenőrizd van-e hely a Céden, ha van, akkor passzolom a kérdést, nekem ez volt a megoldás.
    Nekem is win7 64bit, de csinálta más gépen is, és azóta én is átálltam Chrome-ra. Ha a scrollozás nem lenne ennyire darabos, hibátlan lenne.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  22. #72
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is volt ilyen, elfogyott a pagefile vagy a temp filok helye a C meghajtón.
    Ellenőrizd van-e hely a Céden, ha van, akkor passzolom a kérdést, nekem ez volt a megoldás.
    Nekem is win7 64bit, de csinálta más gépen is, és azóta én is átálltam Chrome-ra. Ha a scrollozás nem lenne ennyire darabos, hibátlan lenne.
    Nekem 60G szabad hely van a C-n, hagytam neki bőven.
    Szóval a fő gyanúsított marad a Fox. Esetleg még az ő temp/cache könyvtárát kiürítem.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  23. #73
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Nem akarom elkiabálni, de nekem lassan egy hete úgy néz ki jó Azóta u.is sikeresen összeugattam a netszolgáltatómmal, aminek ezek szerint lett eredménye. (Érdekes, mindig onnantól veszik az embert komolyan amint elkezd fogyasztóvédelmisekkel és társaival jönni )

    Bár továbbra is fura egy kicsit a szitu. Mert ha leállítom a videót az elején akkor továbbra sem igen akarja végigpufferelni. De amint elindítom akkor a puffert is folytatja



  24. #74
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarom elkiabálni, de nekem lassan egy hete úgy néz ki jó Azóta u.is sikeresen összeugattam a netszolgáltatómmal, aminek ezek szerint lett eredménye. (Érdekes, mindig onnantól veszik az embert komolyan amint elkezd fogyasztóvédelmisekkel és társaival jönni )

    Bár továbbra is fura egy kicsit a szitu. Mert ha leállítom a videót az elején akkor továbbra sem igen akarja végigpufferelni. De amint elindítom akkor a puffert is folytatja
    Hosszabb v. nagyobb felbontású videókon nálam is ezt csinálja a youtube, csak részben pufferel előre.
    Érthető végülis, feleslegesen nem kell zabálni a biteket.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  25. #75
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    Sziasztok!

    Kéne egy kis segítség, pontosabban tanácsra lenne inkább szükségem.

    Kedden reggel 8:11-kor leadtam hibára a T-nél a modememet és kértem cseréljék ki (korábban már konzultáltam egyik szerelőjükkel, az Ő javaslatára). Reméltem nem várnak pont 72 órát és azért csütörtök estére megkapom és eltudok indulni az utolsó GTL futamon.

    Mivel csütörtökön 14 óráig nem jelentkeztek, még csak időpont egyeztetésre sem, felhívtam őket 14:20-kor. Kiderült elkavarták a telefonszámom, nem tudtak elérni, hogy időpontot egyeztessenek. A srác feljegyezte a jó számot és sűrű bocsánat kérések közepette megígérte, hogy még ma kihozzák a modemet. Azzal számoltam mindjárt hívnak, nem hívtak.

    Háromnegyed hatig bírtam, újra hívtam őket. Mondtam a nőnek mi van, újra egyeztettük a telefonszámot és megígérte, ír a szerelőknek, hogy sürgős és még az este folyamán intézzék el az ügyet.

    20:16-kor email-t kaptam, hogy az általam bejelentet hiba elhárítása elhúzódik. Azonnal hívtam T-öketlenéket, (nem kicsit voltam ideges) és kérdeztem mi ez a levél? - Ők nem látnak semmilyen levelet a rendszerben, és egyébként is a 72 órába a holnap (ma) reggel még belefér.

    Beletörődve a sorsomba beizzítottam egy mobilnet-et és hál' istennek, eltudtam indulni a futamon. De most jön csak a java: a mai napig, e percig még csak időpont egyeztetésre sem hívtak továbbra sem, nem hogy megjelentek volna a modemmel.

    Mit tegyek? Hívogassam őket továbbra is? A 72 órát már túl lépték. Eléggé sok bosszúságot okoztak már az elmúlt három évben. Az utolsó három GTL futamot miattuk nulláztam le (legalábbis pillanatnyilag úgy néz ki). Szóval lenne kedvem megfingatni őket kicsit. Lehet ezzel a Média Hatósághoz fordulni? A fentiekhez azért még jönne egy A4-es oldalnyi mocsok a részükről.

    Köszönöm!

Oldal: 3 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •