Oldal: 10 / 10 ElsőElső ||| 6 7 8 9 10
Találatok: 226 - 229 (229 összesen)
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Van akinek upc connect boxa van? Szokott tapasztalni a connect box puma chipsetjének latencys problémájából eredő negatív hatást az online versenyzés során, különösen ACC-ben?
    AC-ban borzasztó volt, ha két autónál több volt körülöttem, hintázott mindenki előre-hátra. Én vettem egy ilyet mögé, a connect boxot meg bridge módban használom, sajnos a sebezhetőségeinek a nagy része így is kihasználható, de legalább van mögötte egy plusz védelmi réteg.

Illés Imre Szervertag 2020
    Város
    Bp
    Üzenetek
    433
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    AC-ban borzasztó volt, ha két autónál több volt körülöttem, hintázott mindenki előre-hátra. Én vettem egy ilyet mögé, a connect boxot meg bridge módban használom, sajnos a sebezhetőségeinek a nagy része így is kihasználható, de legalább van mögötte egy plusz védelmi réteg.
    Én is max bridge módban használnám (a jelenlegi wifi routeremmel), akkor nincs vele probléma versenyzés közben?

Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Én is max bridge módban használnám (a jelenlegi wifi routeremmel), akkor nincs vele probléma versenyzés közben?
    Szerintem ha van rá lehetőséged, próbáld meg elkerülni. Nem tudom, hogy a Vodafone tervezi-e leváltani őket, én nem bánnám. De szerintem saját routert mindenképp érdemes mögé tenni, ha más választás nincs.

Illés Imre Szervertag 2020
    Város
    Bp
    Üzenetek
    433
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ha van rá lehetőséged, próbáld meg elkerülni. Nem tudom, hogy a Vodafone tervezi-e leváltani őket, én nem bánnám. De szerintem saját routert mindenképp érdemes mögé tenni, ha más választás nincs.
    Akkor lehet, hogy marad a 120-as netem, és várok, hátha kihoz vmi másikat a voda...
    Köszi

Oldal: 10 / 10 ElsőElső ||| 6 7 8 9 10

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •