Oldal: 10 / 10 ElsőElső ||| 6 7 8 9 10
Találatok: 226 - 235 (235 összesen)
  1. #226
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Van akinek upc connect boxa van? Szokott tapasztalni a connect box puma chipsetjének latencys problémájából eredő negatív hatást az online versenyzés során, különösen ACC-ben?
    AC-ban borzasztó volt, ha két autónál több volt körülöttem, hintázott mindenki előre-hátra. Én vettem egy ilyet mögé, a connect boxot meg bridge módban használom, sajnos a sebezhetőségeinek a nagy része így is kihasználható, de legalább van mögötte egy plusz védelmi réteg.

  2. #227
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    AC-ban borzasztó volt, ha két autónál több volt körülöttem, hintázott mindenki előre-hátra. Én vettem egy ilyet mögé, a connect boxot meg bridge módban használom, sajnos a sebezhetőségeinek a nagy része így is kihasználható, de legalább van mögötte egy plusz védelmi réteg.
    Én is max bridge módban használnám (a jelenlegi wifi routeremmel), akkor nincs vele probléma versenyzés közben?

  3. #228
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Én is max bridge módban használnám (a jelenlegi wifi routeremmel), akkor nincs vele probléma versenyzés közben?
    Szerintem ha van rá lehetőséged, próbáld meg elkerülni. Nem tudom, hogy a Vodafone tervezi-e leváltani őket, én nem bánnám. De szerintem saját routert mindenképp érdemes mögé tenni, ha más választás nincs.

  4. #229
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ha van rá lehetőséged, próbáld meg elkerülni. Nem tudom, hogy a Vodafone tervezi-e leváltani őket, én nem bánnám. De szerintem saját routert mindenképp érdemes mögé tenni, ha más választás nincs.
    Akkor lehet, hogy marad a 120-as netem, és várok, hátha kihoz vmi másikat a voda...
    Köszi

  5. #230
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ha van rá lehetőséged, próbáld meg elkerülni. Nem tudom, hogy a Vodafone tervezi-e leváltani őket, én nem bánnám. De szerintem saját routert mindenképp érdemes mögé tenni, ha más választás nincs.
    Némi fejlemény ehhez, hogy hétfő óta változott a Vodafone csomagok árazása és bekerült a kínálatba a gigabites internet is, elvileg szisztematikusan cserélik majd a fehér UPC-s connect boxokat a következő hónapokban, a gigabites csomaghoz Arris Touchstone TG3442DE típusú modemet, a kisebbekhez Compal CH7465VF-et adnak (ami első blikkre hardveresen elég hasonló a UPC-shez ). Az Arrison állítólag egyelőre nincs bridge mód, fejlesztés alatt áll.

  6. #231
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Némi fejlemény ehhez, hogy hétfő óta változott a Vodafone csomagok árazása és bekerült a kínálatba a gigabites internet is, elvileg szisztematikusan cserélik majd a fehér UPC-s connect boxokat a következő hónapokban, a gigabites csomaghoz Arris Touchstone TG3442DE típusú modemet, a kisebbekhez Compal CH7465VF-et adnak (ami első blikkre hardveresen elég hasonló a UPC-shez ). Az Arrison állítólag egyelőre nincs bridge mód, fejlesztés alatt áll.
    Ha jól olvasom, az Arris is puma chipsetes, mint a connect box

  7. #232
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól olvasom, az Arris is puma chipsetes, mint a connect box
    Az Arris már Puma 7-es chipsetet használ, a connect box Puma 6-os. De igazából az Intel azóta már javította a gondokat, a probléma inkább az volt, hogy nem kerültek ki az eszközökre a frissítések.

    Eredetileg ilyen, akár százas nagyságrendű tüskéket lehetett látni a késleltetésben:



    Ugyanezt elvégezve az Arrissal végig 25 ms alatti értékeket kapok:


  8. #233
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Szuper, akkor ha jól értem, már csak azt kell megvárni, míg szimplán modemként használható lesz, ha saját wifi routert akarok használni?
    A wifi router része milyen térerő, szoftver tekintetében?

  9. #234
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Szuper, akkor ha jól értem, már csak azt kell megvárni, míg szimplán modemként használható lesz, ha saját wifi routert akarok használni?
    A wifi router része milyen térerő, szoftver tekintetében?
    Ezek az új Vodás eszközök (Vodafone TV mediabox, Arris Vodafone Station) még igencsak fejlesztés alatt állnak szoftveres oldalról, azt ígérik, hogy lesznek még hozzájuk frissítések. Egyébként a wifi hatótávolsága nem rossz, lefedi a lakást, nagyjából azt tudja, amit a connect box tudott, viszont a saját routerem jele erősebb, úgyhogy be van készítve a visszatérésre.

  10. #235
    Újabb fejlemény, hogy a Gigabites nethez adott Arris modemet most már külön kérésre/noszogatásra a Voda át tudja kapcsolni bridge módba, az imént nekem is megtették. De első körben az ügyfélszolgálat így is megpróbálhat lepattintani.


Oldal: 10 / 10 ElsőElső ||| 6 7 8 9 10

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •