Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 38 (38 összesen)

Téma: HGTRM GT Barcelona

  1. #26
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900

    Re: HGTRM GT Barcelona

    B szerver. Nem vártam, hogy így alakulnak a dolgok, nem a kedvencem a pálya. Az időmérőn akadt egy kis gondom. Bocs Miklós, hogy belédrongyoltam, de reménykedtem benne, hogy észreveszel (zászló, tükör). A versenyen ugyanott a kanyarban egy lekörözéssel volt gondom. Nem sejtettem, hogy úgy utolérem a Saleen-t viszont nem figyelt eléggé, nem tudom, lengették-e már neki a kék zászlót, végül kicsit a fűre tessékeltem magammal együtt, de csak 1-2 mp-t vesztettem emiatt.
    A verseny eleje kimondottan tetszett. Ákost igyekeztem szorongatni, majd a célegyenes végén mondhatni beestem mellé, de nem csúsztam le az ívről, így kimondottan tetszett a megmozdulásom. Ugyanitt előztem meg t'án Krisztiánt. A célegyenes végén nagyon éreztem a féktávot. Az első etap-ot túlzottan elhúztam, és sokkal több időt vesztettem, mint nyertem vele. Viszont a 2. és 3. etapra egy sokkal könnyebb, jól tapadó autóval gurultam ki. Gyorsan utolértem az előttem lévőket. Utolsó etapnál 2. helyre tértem vissza Ákos elé, hideg gumival. Kicsit izzadtam, de csak addig míg bemelegedtek a gumik, fékek. Utána Sándor nyomába eredtem, de akárhogy tapostam nem tudtam utolérni, néha hibáztam is és már-már kezdtem megbékélni a 2. helyezéssel amikor váratlanul lelassult. Kifogyott a benya. Sajnálom, hogy így szereztem meg az első pozíciót, küzdelemben szebb lett volna. De így is nagyon örülök, mert hajtottam a versenyen rendesen.

  2. #27
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945

    Re: HGTRM GT Barcelona

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    A B futam végéről indultam, bár a futam első köreiben volt egy kis lökdösődés, egész jó futam lett volna. 3-ik helyen voltam, úgy hogy tudtam az előttem lévőknek még van egy kiállásuk, simán nyerhető lett volna. De annyira fáradt voltam, hog bár előtte is többször hibáztam, így a célegyenesben rendre becsuktam a szemem hogy pihentessem Viszont a ha jól emlékszem olyan 41-ik körben már a célegyenes ráfordítónál becsuktam a szemem és nekimentem a falnak

    Alpári Nándi, a box utcában légyszíves tartsd a speedlimitert az időmérő alatt! Az időmérőn még a boxutcából kifelé megelőztél egy kövér gázzal, ami azon kívűl hogy szabálytalan, nem is tudom mire jó...


    Ok!

  3. #28
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026

    Re: HGTRM GT Barcelona

    Quali:

    Egész jól sikerült a beállítása qualira az autónak, így a prequal időmről még 3-4 tizedet sikerült lefaragni! (Nem tudom miért, de a mostani DFP kormányommal nem tudok olyan jó időt menni, mint a régi Wingmanommal! Azzal tudtam 1,35 közepét is menni!)

    Verseny:

    7. Pozícióból indultam és semmi gond nem volt az első körökben. Éreztem, hogy a mögöttem lévők gyorsabbak, így próbáltam a kigyorsításokra mindig koncentrálni. Nyomtak is becsülettel, Én meg forgalmi akadály voltam számukra! Iszonyatossan harcoltam minden egyes pozícióért, de arra figyeltem, hogyha már beértek mellém, akkor nehogy kilökjem Öket! Volt akinek könnyebben, volt aki nehezebben tudott maga mögé utasítani, így annak ellenére, hogy jobban szeretek Én szorongatni másokat, nagyon élveztem a futamot!
    Sajnos folyamatosan 30 FPS alatt voltam, így néha elég bizonytalanúl tudtam csak menni és a szemem is „kifolyt” a verseny végére!

    Jó verseny volt és örülök a helyezésemnek!

    Ui.: Lengyel Ákos: A skinem nem kiadó, főleg nem kérdezés nélkül! A gyári skineken nem találsz Gy. Takács feliratot!
    Utoljára módosította: Taky; 2008. 03. 17. 13:50.

  4. #29
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    Re: HGTRM GT Barcelona

    [quote=Pál Ferenc;49653]A B futam végéről indultam, bár a futam első köreiben volt egy kis lökdösődés, egész jó futam lett volna. 3-ik helyen voltam, úgy hogy tudtam az előttem lévőknek még van egy kiállásuk, simán nyerhető lett volna. De annyira fáradt voltam, hog bár előtte is többször hibáztam, így a célegyenesben rendre becsuktam a szemem hogy pihentessem Viszont a ha jól emlékszem olyan 41-ik körben már a célegyenes ráfordítónál becsuktam a szemem és nekimentem a falnak


    Ez nem volt piskóta!Éppen akkor fordultam a célegyenesre amikor láttam, hogy magassági rekordot döntesz és az a tripla leszúrt ritberger a végen nálam minimum 11 pontos volt!

    Scuderia Giudice #099#

  5. #30
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    Re: HGTRM GT Barcelona

    Idézet Eredetileg Hatvani Bálint írta Hozzászólás megtekintése
    A-futam:
    5perccel a vége előtt 14 másodperccel vezettem, és elfogyott a nyál a gépből...piccit lehet elszámoltam magam..
    tudom miről beszélsz ... én is ugyanebbe estem bele csak én a B szerveren!60 karikára elegendő benyát toltam a Lambo-ba erre az 52-dik körömet nem tudtam elkezdeni.Én is 10-12 mp-es előnyre tettem szert ... egybe volt nagyon a autó de valahogy bedobott magába a verda plusz 8 körre elegendő benyát ... amit nem igazán értek, hogy hogyan!

    Scuderia Giudice #099#

  6. #31
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    Re: HGTRM GT Barcelona

    Grat Ákos a győzelemhez!A harcot majd legközelebb megtarthatjuk!!!!

    Scuderia Giudice #099#

  7. #32
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: HGTRM GT Barcelona

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    Hi!


    Sajnos nem tudtam indulni, mert elment a net nálunk és csak késő este jött vissza.


    Grat Prezsinek a bajnoki címhez!
    Kár hogy nem tudtál jönni, csinálhattunk volna egy tripla GULF győztes befutót

  8. #33
    Lengyel Ákos Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 10. 16.
    Város
    Hahót
    Életkor
    34
    Üzenetek
    73

    Re: HGTRM GT Barcelona

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Quali: Ui.: Lengyel Ákos: A skinem nem kiadó, főleg nem kérdezés nélkül! A gyári skineken nem találsz Gy. Takács feliratot!
    már elnézést kértem ! bocsi ! nem láttam a feliratott rajta ... és mivel nagy honda fun vagyok nézzegetem aztan megtetszett mert fajan nézzet ki! több ilyen nem lesz ! BOCSI !(mégegyszer!)

  9. #34
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719

    Re: HGTRM GT Barcelona

    Cserti Tibinek tartozom azt hiszem egy bocsánatkéréssel, mert miattam fordultál menetiránnyal szembe a futam elején

  10. #35
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Életkor
    45
    Üzenetek
    478

    Re: HGTRM GT Barcelona

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Kár hogy nem tudtál jönni, csinálhattunk volna egy tripla GULF győztes befutót

    Szépen mentetek. Igen ez volt a célom, hogy nyerek akkor még lett volna valamennyi esélyem a bajnokságra

  11. #36
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Életkor
    46
    Üzenetek
    609

    Re: HGTRM GT Barcelona

    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Cserti Tibinek tartozom azt hiszem egy bocsánatkéréssel, mert miattam fordultál menetiránnyal szembe a futam elején

    NP!

    üdv:Csecse

  12. #37
    Pataki Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 02. 23.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    152

    Re: HGTRM GT Barcelona

    B futam elején Körtvési úrral kergetőztünk egy darabig. Volt néhány lag-ja, mint NGT-ben is, de egy idő után megszűntek és lehetett üldözni
    http://www.youtube.com/watch?v=mvWOcAVGtI0

  13. #38
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418

    Re: HGTRM GT Barcelona

    B
    Lehet, az NGT után elhamarodottan szóltam le a pályát, mivel ennél jobb versenyem még nem volt. 2.rajthely, amin magam is meglepődtem, gondoltam csak szerencse a száradó aszfalton, és majd a versenyen szépen visszasorolok a végére, de nem így lett. 1 darabig még tudtam tartani magam, aztán győzött a jobbik. Kicsit elnyújtottam a kerékcseréket is, ami aztán nem bizonyult jó döntésnek, többet veszítettem vele, mint nyertem. Ami még plussz tapasztalat, hogy eddig még csak engem köröztek, most nekem is szerencsém volt benne, és le a kalappal, nagyon korrektek voltak a versenyzőtársak, sőt, néha túlzásba is vitték. Köszi mindenkinek a versenyt!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •