Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (52 összesen)

Téma: HGPLM16 - Spa

  1. #26
    Sárai Róbert Regisztrált buxum logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 30.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    167

    Re: HGPLM16 - Spa

    Lezúztam a gépet!! Végre!:heyjoe67_

  2. #27
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM16 - Spa

    Idézet Eredetileg buxum írta Hozzászólás megtekintése
    Lezúztam a gépet!! Végre!:heyjoe67_
    Grat!!

    Nekem anno Mexikón sikerült először, sosem felejtem el mekkora élmény volt
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #28
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM16 - Spa

    Eléggé mérges vagyok magamra.
    Az edzésen ott volt a levegőben végig a Honda PB, de nem sikerült összerakni, de végülis a 6. rajthely nem volt rossz. A lényeg, hogy a balesetekből kimaradtam. Jól is ment az első kör, az 5. helyen a vezető négyes mögött. Erre blokkoltam a kerekeket a végén a La Source-ban, befordultam, még szegény Rezsesz is belémjött. Mákom volt, mert maradtam az 5., de az eleje elhúzott jó 15 mp-re. Kicsit gyorsabb voltam a Gabó-Rezső duótól, elhúztam 6-8 mp-nyire, mire féltávnál bátrabban akartam venni a Stavelot kanyart -> bele a bálába, shift+r.
    Két helyet veszítettem, sőt küzdenem kellett, nehogy Robi túlságosan rámjöjjön.
    3 körrel a vége előtt már lassan lőtávolban volt Rezsesz, erre megint benéztem ugyanott.
    Így elúszott a javítás, bár az utolsó 2 köröm lett a legjobb, maradt 2 mp diffi. Bármelyik hibámat nem csinálom, megvan az 5. hely. Na mindegy, 5 kreditből Albin Ferrarizok végre.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  4. #29
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: HGPLM16 - Spa

    Ez jobban sikerült,mind gondoltam.
    A gyakorlásokon megdöntöttem a régi PB met,és a Lotus is jo választás volt.
    Wéber Gábor setupja jol jött mint mindig,és igy megvolt minden hogy indulhassak nyugodtan.
    A Rajtnál meglepödtem,hogy nem maradtam le,és tartottam az iramot a többiekkel,pedig legendásan rossz rajtolo vagyok.
    Az első körben még ovatosan mentem,és egy bal-jobb kombinácionál valaki nagyon rámjött,és azthiszem elránthatta a kormányt hogy ne érjen utol hátulrol.
    Valoszinüleg ez volt az eggyik tömegkarambol..
    Aztán jött a La Source ahol egy kocsi volt keresztben,és én már az utolso pillanat után vettem észre.Probáltam a féken állva megálni,de egy kicsit igy is összekoccantunk.
    Szerencsére nem volt semmi baja a kocsiknak,és mindenki mehetett tovább.
    Gabót egész verseny alatt nemvoltam képes behozni,pedig végig láttam a verseny alat elöttem.
    Mindent összevetve jol sikerült,és szerencsém is volt.Jobb nem is lehetett volna.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  5. #30
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: HGPLM16 - Spa

    Hiányérzetem maradt a kvalifikációt illetően, bennem maradt 1 mp. Így utólag bosszant hogy mindegyik balesetben benne voltam mert ettől eltekintve stabil és jó versenyem volt. A rajtnál elhatároztam hogy belülről jól lerajtolom a fél mezőnyt ( ) erre valaki elfüstölt előttem és jobbra húzódott elém. Balra próbáltam kerülni, meg is lett volna de sajnos Gabót oldalról meglöktem és mindketten dobtunk egy piruettet. A hibámat a Masta után helyrehoztam, ugyanis a roncsok között utat törtem neki. shift-r. 100 méter után újra roncsok, balra próbálok kerülni, hátulról kaptam egyet megint. shift-r. Itt már szerintem utolsó előtti voltam, gondoltam innen szép nyerni, hát végigmegyek már... Janit üldöztem, akit a Masta előtt szélárnyékból elkaptam egy apró hibája után. Innentől egész nyugodt versenyem volt, egyszer hibáztam egy aprót (már megint) a Mastában, ekkor Portion elment, de pár kanyarral később visszaadta a pozíciót. Az utolsó körre Sárai Robi került elém, a nagy erőlködésbe sok hiba csúszott, csak úgy tudtam leelőzni hogy a végére elkezdett dadogni benya hiányában a V12-ese. Spa marad nekem nemszeretem verseny.
    Babinszki Gábor

  6. #31
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: HGPLM16 - Spa

    Edzés: ordító PB, aminek fél percig örültem, aztán Milán jött egy 2 tizeddel jobb idővel, szép volt, színvonalas volt. Arról ne beszéljünk, hogy a WR mit megy itt, hanem hallgassunk róla.

    Futam: rajtnál Milán csirke volt és lefullasztotta, és itt láttam utoljára autót támadóközelben. Milán gyorsabb volt mint én, de hibázgatott aprókat, illetve Szabi lefoglalta. Szabi lassabb volt, Ricsi nem jött. Első 7 köröm a legteteje volt annak, amit tudtam. Beállítás talán túl védekezőre sikerült, mehettem volna gyorsabban is egy bevállalósabbal. 8-9. körben már hibáztam olyan 5 tizednyit. Pozitívum a futamot illetően, hogy egy komolyabb hiba sem fért bele, mert jöttek az ember mögött.



    2 futam alatt Szabira vertem 2 pontot. És még 8 van hátra. : D
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  7. #32
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM16 - Spa

    Három futam után azt hiszem kijelenthetem, ez nem az én évadom... És nem a Honda miatt.

    Tegnap este is éppen csak odaértem a rajtra. Előzetesen reménykedtem, hogy 22-es köröket tudok majd szállítani a versenyen, de ez nem jött össze. Szétesett voltam magamtól is, aztán a Mastai Mészárlás se segített... Később Captain hozta rám a szívbajt ugyanott (szélárnyékból előzés? haha). Gabi is kergetett egy-két körön keresztül, amíg el nem dobtam az utolsó szektorban a dombok között (Blanchimont?). A sors kemény próbatétel elé állított, mert következett még egy motorcsere és egy újabb kiábrándító pörgés. Azért bedöcögtem. Az utolsó három köröm, mondjuk, hogy elfogadható volt (25s, 24s, 23s).

    Grat az elejének, szépen mentetek.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  8. #33
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: HGPLM16 - Spa

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Később Captain hozta rám a szívbajt ugyanott (szélárnyékból előzés? haha).
    Megnéztem az esetet, hát ez kívülről egy olyan -kamikaze módon bedobom az autót eléd a Mastában- előzés volt. Belülről úgy éreztem hogy előtted vagyok.
    Babinszki Gábor

  9. #34
    Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 13.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    394

    Re: HGPLM16 - Spa

    Az elso kort leszamitva egesz nyugodt versenyem volt. Bar Rezsesz vegig 2-3
    mp-re jott mogottem, a tavolsag eleg volt arra, hogy tudjak vigyazni a
    gumikra es a motorra. Az elso kor erdekes volt, Captain ahogy mondta, szo
    szerint utat tort nekem a roncsok kozott, kozvetlen mogotte mentem a
    Mastaban, nem lattam semmit, csak a szetroppano auto hangokat hallottam
    kozvetlen kozelrol. Mikor sikerult elkerulnom az egeszet, magam sem hittem el,
    hogy minden kerekem megvan
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  10. #35
    Vörös Tamás Regisztrált TomV logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 14.
    Város
    Gellénháza
    Életkor
    39
    Üzenetek
    131

    Re: HGPLM16 - Spa

    Végre sikerült egy jó versenyt összehoznom, 1-2 apró hibától eltekintve egész stabilan mentem. A 4. helyről rajtolva megelőztem a lelassuló Milánt, de a Mastában hibáztam és visszaelőzött az egyenesben. Ez után különösebb esemény nem történt, Szabit üldöztem a verseny végéig, 4-5 mp különbség beállt köztünk, a végére egy kicsit sikerült lefaragnom, de nem sikerült elég közel kerülni.

  11. #36

    Re: HGPLM16 - Spa

    Ez egy nagyon szar verseny volt számomra. Az időmérőn ugyan pb-t mentem de még volt benne rendesen. A 10 helyről rajtolhattam nem is volt gond a Masta kombinációig amit Reszesz valamiért még nálam is sokkal lassaban vett, emiatt beleálltam a fékbe, el is rántottam és jól el is szálltam. De az igazi baj csak ezután jött ugyanis a mögöttem lévők nagy többsége vagy belém jött vagy a belémjöttekbe reset után még akadt aki épp akkor ért oda és az is belém trafált. Ezután még elengedtem akit úgygondoltam közvetlen miattam szállt el majd a mezőny végéről folytattam. Ezután előttem megint történt valami balhé és úgy vágtam át a roncsok közt mint Tom Cruise a Mint a villámban Később Májer Tomit sikerült megelőznöm, majd Babinszki után eredtem, mikor hibázott meg is előztem de sajna kicsivel később én is hibáztam így visszaelőzött. A verseny vége fele több hiba is becsúszott így sajnos csak a 11. hely jött össze.
    :heyjoeani oldschool GPL site: http://gpl.uw.hu :heyjoeani



  12. #37
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM16 - Spa

    Idézet Eredetileg Captain írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem az esetet, hát ez kívülről egy olyan -kamikaze módon bedobom az autót eléd a Mastában- előzés volt. Belülről úgy éreztem hogy előtted vagyok.
    Nagy baj végülis nem történt, és legalább lett egy kis videoalapanyag
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  13. #38

    Re: HGPLM16 - Spa

    Hát felemás érzéseim voltak tegnap este miután áthaladtam a kockás zászlón. Örültem mert dobogón végeztem és még nyertem egy kreditet is, ugyanakkor elszomorított a tudat hogy sokkal gyorsabbnak kellett volna lennem de egyszerűen nem találtam a ritmust.

    Edzésen megjavítottam a saját PB - met 1.1 másodperccel de ez is csak 3. helyre volt elég de tudtam hogy egy jó rajttal csodákat lehet művelni.

    A rajt remek volt, kényelmesen tettem meg az első kört Szeglet mögött de utána valamiért teljesen kiestem a ritmusból. Totális képzavar volt az egész és még Milán is megérkezett mögém (akit rajtnál állva hagytunk Szeglet komával) így még inkább lelassultam...Milán megelőzött de én továbbra se találtam a pályát és bevallom nagyon elment a kedvem az egésztől csak be akartam érni csak arra figyeltem hogy tartsam a távolságot Vörös Tomitól. A verseny utolsó harmadára azonban bedurrant az agyam és elkezdtem nyomni neki mint süket a csengőt mert láttam hogy Milán akár még meccselhet is Szeglettel én pedig szerettem volna csökkenteni a távolságot hátha egy reccs esetén leesik egy jobb helyezés de nem így történt. Végülis az utolsó köröm volt az egyetlen az egész verseny alatt amivel elégedett voltam és kicsit dühített hogy edzés végén nagyon erős tempót tudtam menni a versenybeállítással is.

    Összességében egy kemény verseny volt és kíváncsian várom mi fog történni a Francia Nagydíjon.

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  14. #39
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM16 - Spa

    Gyerekek, ami a Mastánál (és utána) történt, az maga megtöltene egy videót

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  15. #40
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: HGPLM16 - Spa

    Én a Masta kombinácionál azért mentem ovatosan,mert az első kör volt,és nemigazén tapadt a kocsi akkor még.
    Az a kanyar elég rafinát,és ha nem találom el az ivet,akkor a füröl semmi nemhozza vissza a kocsit.
    Ezért is ovatoskodtam ott.
    De ha nyomom ott neki,akkor lehet hogy tölem indul a lavina.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  16. #41
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780

    Re: HGPLM16 - Spa

    Ezúton kérek elnézést a tegnapi ámokfutásomért, főleg a rajtért Brixel Lacitól, nem direkt volt, a masta után történtekben azért Captain is benne volt szerintem, már ami a mi ütközésünket illeti, persze nekem is illett volna jobban lelassítani sárga zászlónál, de már azt hittem átértem a veszélyes zónán, amikor elém gördült és lezárta az utat.
    Utoljára módosította: Johny English; 2008. 03. 26. 21:51.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  17. #42
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: HGPLM16 - Spa

    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Ezúton kérek elnézést a tegnapi ámokfutásomért,
    Én minden versenyem ámokot futok!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  18. #43
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM16 - Spa

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Én a Masta kombinácionál azért mentem ovatosan,mert az első kör volt,és nemigazén tapadt a kocsi akkor még.
    Az a kanyar elég rafinát,és ha nem találom el az ivet,akkor a füröl semmi nemhozza vissza a kocsit.
    Ezért is ovatoskodtam ott.
    De ha nyomom ott neki,akkor lehet hogy tölem indul a lavina.
    A példa azt mutatja, hogy te cselekedtél jól.
    Sorra többen túlvállalták a kanyart, mentek neki a falnak, ebből indult a többhullámú katasztrófa.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  19. #44
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: HGPLM16 - Spa

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    A példa azt mutatja, hogy te cselekedtél jól.
    Sorra többen túlvállalták a kanyart, mentek neki a falnak, ebből indult a többhullámú katasztrófa.
    Azért anno én is csináltam a rajtnál 10 méter után balesetet.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  20. #45

    Re: HGPLM16 - Spa

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    A példa azt mutatja, hogy te cselekedtél jól.
    Sorra többen túlvállalták a kanyart, mentek neki a falnak, ebből indult a többhullámú katasztrófa.
    A replayt visszanézve látom, hogy tőlem függetlenül tényleg jó páran maguktól is elszálltak és nem csak azért mert találkoztak velem, viszont én nem túlvállalásból szálltam el bár valszeg nagyobb távot kellett volna tartanom.
    Utoljára módosította: TireBurner; 2008. 03. 27. 00:29.
    :heyjoeani oldschool GPL site: http://gpl.uw.hu :heyjoeani



  21. #46
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM16 - Spa

    Idézet Eredetileg TireBurner írta Hozzászólás megtekintése
    A replayt visszanézve látom, hogy tőlem függetlenül tényleg páran maguktól elszálltak és nem azért mert találkoztak velem, viszont én nem túlvállalásból szálltam el
    Nem is rád értettem.
    Te Rezseszt kerülgetted.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  22. #47
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645

    Re: HGPLM16 - Spa

    A rajtnál én füstöltem el, sorry. Próbáltam oldalra húzódni, és reménykedni, hogy kikerül mindenki. Tudom, nem segített senkinek, de végig fent volt a kezem

    A szokásos Masta baleset várható volt, itt nincs is mit tenni, ha lassan mész akkor hátulról tolnak meg, ha gyorsan mész a füvön vagy a dombon csúszol meg. Próbáltam túlélni...
    Valahogy nálam mindig az van, hogy az első hullámot sikerül kikerülni, kicsit megnyugszom, és akkor kapok telibe valakit, aki a balesettől már 2-300 méterre pörög

    Pedig az időmérőn még reménykedtem, majdnem egy 3:17 is összejött, de ahogy a bajnok csapattársam mondta: a versenyen kell bizonyítani
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  23. #48
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: HGPLM16 - Spa

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is rád értettem.
    Te Rezseszt kerülgetted.
    Igen,ez rám jellemző.
    Rendszeresen kerülgetnek engem az első körben évek otta.
    Elöfordult már nem egyszer,hogy tizet is ugrottam hárta az első körben,csak most elkapott a gépszij,és nyomtam az időmérön ahogy tuttam.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  24. #49
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: HGPLM16 - Spa

    Naszóval:
    Nem szeretem Spat. Ennek ellenére a Honda csapat támogatásával egy tűrhető pb. sikeredett az edzésre, amúgy nem volt közel sem 100%, de 3 perc hosszú pályán nekem belefér ha marad benne 3-4 tized. A lényeg, a pole meglett.
    Azt még megemésztettem volna, hogy már megint lefulladtam a rajtnál és most még csak a BRM-re se foghatom. Amikor a második sor képviseletében Szabi mellett V.Tomi is bevetődött T1 külső ívén, az már viszont megviselt. Asszem gyakorolnom kellene a startolást, egypárszázszor.
    Az első három kör jól ment. Visszaszereztem két pozíciót, és amikor zavartalanul tudtam haladni, Szeglet addigra 5 másodperces előnyét sikerült kb. 2-ig faragni. Valószínüleg közrejátszott a fáradtság is abban, hogy amikor igazán közel kerülhettem volna, abban a pillanatban hibáztam egyet. Eljátszottam ezt még kétszer. Szeglet képes élete legjobb formáját hozni ha egy ilyen műkedvelő amatőr üldözi (egyel magasabb kategóriájú autóval), szóval nem tette meg azt a szívességet, hogy eltoljon akár egy kanyart is. A Honda motor legalább beton stabilan tartotta a 134 fokot, amiért külön köszönet a szerelőknek .
    Máshogy alakulnak a dolgok ha el tudok indulni, de ugye "ha"-val kezdődő mondat... Egész picit csalódott vagyok, hogy az egy éves Hgplm-es évfordulómat nem sikerült győzelemmel ünnepelni, azért a bajnoki második hely (még ha nem is fog sokáig tartani) kárpótolt!
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  25. #50
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: HGPLM16 - Spa

    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    ...Szeglet képes élete legjobb formáját hozni ha egy ilyen műkedvelő amatőr üldözi (egyel magasabb kategóriájú autóval), szóval nem tette meg azt a szívességet, hogy eltoljon akár egy kanyart is....

    ...Máshogy alakulnak a dolgok ha el tudok indulni, de ugye "ha"-val kezdődő mondat... Egész picit csalódott vagyok, hogy az egy éves Hgplm-es évfordulómat nem sikerült győzelemmel ünnepelni, azért a bajnoki második hely (még ha nem is fog sokáig tartani) kárpótolt!...
    Futamon pontosan hoztad az autók közöti 1 másodperc különbséget, szóval a tiéd is pont ugynakkora forma volt. Erre értettem, hogy a beállításom túl védekező volt (). Több csatára számítottam a tesztek alapján, főleg Ricsivel, és ott bizony jó lett volna a hidegebb gumi, ezért indultam ezzel (GH2, enyhén piszkált).

    Szóval, újabb mák győzelem, 2 nap Spa után sokan meg tudnák ezt tenni.

    Milánra érdemes lesz odafigyelni, a következő szezonban nagyon az elején lesz. Most is simán vitte volna, ha nem műszak után kellett volna beugrania versenyezni.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •