Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (26 összesen)

Téma: HGTRM5 NGT Barcelona

  1. #1
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    HGTRM5 NGT Barcelona

    Időpont: március 9. vasárnap
    Pálya: Barcelona
    Autó: NGT kategória http://www.gtr-masters.hu/index.php?page=cars&game=GTR2
    Időjárás: változó
    Időmérő kezdete: 20.00
    Futam kezdete GTR2 szerint: 13.00
    Futamtáv: 1.5 óra (50%)
    Kötelező kiállás: 2


    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A C-futamon a nem nevezett pilóták vehetnek részt.

    Futamra érvényes büntetések:

    Benczédi Zsolt: boxutcai áthajtás
    Horváth Gábor: boxutcai áthajtás
    Szloboda Gusztáv: boxutcai áthajtás
    Terjék Attila: boxutcai áthajtás + utolsó rajthely
    Pálfi József: boxutcai áthajtás
    Niebel Zoltán: boxutcai áthajtás
    Holovatti Zoltán: boxutcai áthajtás
    Ambrózy Péter: boxutcai áthajtás + utolsó rajthely
    Pintér Krisztián: utolsó rajthely
    Hummel Péter: utolsó rajthely


    Felhívjuk minden pilóta figyelmét, hogy a felvezető körön a felesleges nagy kigyorsítást és nagy fékezést, amely értelmetlen "hullámzást" okoz a versenybíróság büntetni fogja!

    Jó versenyt mindenkinek!


    A Versenybíróság a szabályok értelmében automatikusan a futam felvezető és első körét nézi meg, ha bárki úgy érzi szabálytalankodtak vele, vagy szabálytalanságot látott, a GTR2 Magyar Bajnokság / Óvások részben óvhat, csak és kizárólag az incidens leírásával, résztvevő pilóták neveivel, és a szerver-replayben a szám pontos megjelölésével -ahol az incidens történt- a futam utáni második nap -tehát kedd- éjfélig.

    Amennyiben az óvás rovatban bárki sértegetni kezd bárkit is a vélt, vagy valós sérelmei miatt azt a hozzászólást törölni fogjuk és bajnokságbeli pontlevonást is kilátásba helyezünk.
    Az incidensek indulatos megbeszélését kérjük privát üzenetek formájában megbeszélni az érintettel. Köszönjük.


    "Utolsó rajthelynél" vagy "boxutcai rajtnál" a versenyző az időmérő edzésen az első 30 percben vehet részt. Utána köteles kilépni, hogy időeredménye törlődjön, ezután az időmérő edzés végéig tud rejoinolni. Amennyiben a büntetésben levő pilóta 30 perc után kimegy a pályára, illetve nem rejoinol, büntetése letöltöttnek tekintett, de a futamról automatikusan diszkvalifikálja magát.

  2. #2
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    Nagyon jól indult a verseny az első kanyarban azért mert kikerültem a balesetet kaptam egy stop&go-t!
    Ezzel oda is lett a verseny, értelme nem volt folytatni, mentem 2 kört aztán a boxba hajtva ráhuztam a fal sarkára, mivel nem volt kedvem 90percet tökegyedül körözgetni.
    Balázs bocs! Nem kellett volna ott visszaelőznöm téged!

  3. #3
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    6. helyről jutottam az A-ba, gondoltam most vagy soha, végre egy pálya ahol versenyképes lettem volna végre, erre már az elején elszúrom a boxkiállásnál az egészet, ki is léptem mérgemben

  4. #4
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    Ismét RÁK!!!!

    Hihetetlen hogy az A szerverről indulhattam ... nagy lehetőség lett volna hogy megmutassam mit tudok talajon!Megszokás hatalma volt ... NEM NÉZTEM MEG MILYEN SZERVERRE KELL MENNEM és bementem szokás szerint a B-re ... Hív tesóm ... "A szerveres vagy HÜLYE" ... ... Állat ... Bementem ... 1 kör = 23. hely! ... Tök jó volt a verda, én is képbe voltam a pályával kapcs-ban ... erre túlszaladok a boxon ... és a parasztjaim beviszik a gumikat ... benya 1 körre elegendő nem volt ... ugyh esc!!!!Ekkora nyomorult mint én sztem nincs még egy!Maj' lekközelebb!!!

    Scuderia Giudice #099#

  5. #5
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    Fejben mindenhol voltam csak a pályán nem. Gondolkodtam, hogy az új kormányhoz jó-e az a driver ami a gépen van.....stb. Kanyarban kérem meg boxkiállást végeredmény kavicságy. De a legjobb: kerékcseréről kijövet (nekem a nullán van a gumihőmérséklet) véletlenül körömmel az Escape gombot is sikerült megnyomni. Tehát bukta.

  6. #6
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jól indult a verseny az első kanyarban azért mert kikerültem a balesetet kaptam egy stop&go-t!
    Ezzel oda is lett a verseny, értelme nem volt folytatni, mentem 2 kört aztán a boxba hajtva ráhuztam a fal sarkára, mivel nem volt kedvem 90percet tökegyedül körözgetni.
    Balázs bocs! Nem kellett volna ott visszaelőznöm téged!
    Azért az erős volt! Semmi gáz végül is nem volt probléma belőle de elég kamikáze akció volt! Spongyát rá!
    Egész jó volt a futam Biesz Zsoltival egész jót csatáztunk csak sajna egy körrel elszámoltam, a célon már 0,0 benzinnel cammogtam át de legalább a 14. hely meglett!

  7. #7

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Ismét RÁK!!!!

    Hihetetlen hogy az A szerverről indulhattam ... nagy lehetőség lett volna hogy megmutassam mit tudok talajon!Megszokás hatalma volt ... NEM NÉZTEM MEG MILYEN SZERVERRE KELL MENNEM és bementem szokás szerint a B-re ... Hív tesóm ... "A szerveres vagy HÜLYE" ... ... Állat ... Bementem ... 1 kör = 23. hely! ... Tök jó volt a verda, én is képbe voltam a pályával kapcs-ban ... erre túlszaladok a boxon ... és a parasztjaim beviszik a gumikat ... benya 1 körre elegendő nem volt ... ugyh esc!!!!Ekkora nyomorult mint én sztem nincs még egy!Maj' lekközelebb!!!


    Cserti Tibi bocsi az elején a korai fékért... kellett pár kör mire rájöttem hogy viselkedik az autó egy szar setuppal
    Utoljára módosította: nortsen; 2008. 03. 10. 00:04.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  8. #8
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    B server 7 hely
    Nah végre összejött...nem hibáztam - nagyot, cska kb 20mp-et dobtam el - sikerült a boxkiállsokat is gond nélkül végrehajtani, és tartottam magam a tervhez..ennek köszönhetően még egy jópár körig vezetni is sikerült a versenyt, volt kicsit csatázgatás is végre nem csak lekörözés, bár azért tudtam hol a helyem és nem sokáig tartottam fel az élmenőket..hisz tudtam hogy csak a boxtaktika miatt vok előttük, igaz hogy a végén 20-asra kopott gumikkal kellett izzadnom és már alig vártam hogy leintsék...de NAGGGYYYON jó volt.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  9. #9
    Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 13.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    303

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    Külön köszönet Szabó Jácintnak, nagyokat meccseltünk! Csak azt tudnám, hogy a boxkiállások után hogy a fenébe kerültél elém kétszer is?

  10. #10
    Szabó Jácint Regisztrált Jac logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 04.
    Város
    Ózd
    Életkor
    41
    Üzenetek
    166

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    Idézet Eredetileg Zoltán Almási írta Hozzászólás megtekintése
    Külön köszönet Szabó Jácintnak, nagyokat meccseltünk! Csak azt tudnám, hogy a boxkiállások után hogy a fenébe kerültél elém kétszer is?
    Jó taktikával . Végül csak sikerült megelőznöd és ez a lényeg. Lehet hogy nem volt jó választás előre a hard gumi, de azzal is túlmelegedett néha a baloldali. Nem tudom hogy ezért voltam-e lassabb mint Te vagy csak egyszerűen béna voltam . Jó verseny volt, Hajmási Norbert is végig közel volt, rá is figyelni kellett. Az rajtnál pedig az első kanyarban Kiss Zoltán, Csányi Balázs és Én igen közel mentünk egymáshoz, de semmi kocc nem volt, érdemes megnézni .

  11. #11
    Dózsa Attila Regisztrált Dózsa Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Város
    Deszk
    Életkor
    45
    Üzenetek
    680

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    B szerver:

    Hosszú idő után, ma ültem le GTRezni, ahhoz képest remek kis időt mentem. 8. hely kvalon. A futam elején próbáltamtartani magam, Góg Petit nem tudtam leküzdeni, így beértek a többiek. Rezsőék el is húztak. Bocs Rezső, h lekoccoltalak! remélem nem volt komoly. Utána estem szépen vissza. A boxban kiderült, h mikor utoljára indultam, kézi álligatásúra tettem a gyújtást, és az indítást.... na mondanom se kell, már tökömse tudta, mit mivel kell, szóval csak álltam a boxban, és szépen nyomkodtam végig a 101 gombos billentyűt... sikerült megtalálni a g és o gombokat ....
    Az utolsó 20 perc nehéz volt, nem vagyok edzésben, és a gép jól befűtött ide, nem volt jó, és nem is ment, estem-keltem... Akit lekörözhettem, szépen elengedtek! Köszike!

    Jó éjt mindenkinek
    (Remélem jövő héten is jonni tudok)

  12. #12

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    Idézet Eredetileg Jac írta Hozzászólás megtekintése
    Az rajtnál pedig az első kanyarban Kiss Zoltán, Csányi Balázs és Én igen közel mentünk egymáshoz, de semmi kocc nem volt, érdemes megnézni .
    Visszanézve az elejét, volt mögöttünk csitt-csatt rendesen.

    Sajnos nem ment úgy a szekér ahogy akartam volna. Csúszott mindenhol. Azt gondoltam, hogy nehéz lesz így befejezni, de hogy senkivel nem tudok majd csatázni, azt nem.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  13. #13
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    Na.
    Semmi gond D.Atti!Legalább nem volt ingerszegény a környezetem.

    Egész jol sikerült az időmérő,nem nyomtam neki,mert nem láttam értelmét hogy az elején visszaessek 5-6 helyezést a rajtnál,igy a grid en 11. lehettem.
    A verseny már jol alakult,viszonylag hamar körvonalazodott,hogy mire lennék képes ha tartom az ötéves tervet.
    Volt egy fantasztikus négyes vonatozás az első harmadban,ami videoba illő vonatozás lett.
    Gyakorlatilag nem lehet ma panaszom,tényleg ez volt az én napom magamhoz képest.
    Azthiszem 4. lettem...
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  14. #14
    Szabó Jácint Regisztrált Jac logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 04.
    Város
    Ózd
    Életkor
    41
    Üzenetek
    166

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Visszanézve az elejét, volt mögöttünk csitt-csatt rendesen.
    Ott volt, de én csak hármunkra gondoltam.

  15. #15
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    Legelőször is szeretnék elnézést kérni Orosz Sanyitól. Későn vettem észre hogy ott állsz keresztbe.

    Én roppant csalódot vagyok! Önmagamhoz mérten jól alakult minden. 12. rajthely, éreztem, hogy egész jó lesz a versenytaktikám is, erre már a rajt után leamortizáltam magam. A 3. kanyarra a 12. helyről eljutottam a 22.-ig. Király! Rádasul még a gumiválasztás sem volt az igazi. Nagyon féltem a 46C-os pályától, így hard-hard gumival kezdtem, de nem jött be. Az első kerékcserénél váltottam med-hard-ra, így már nagyon jó volt minden.


    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    Egész jó volt a futam Biesz Zsoltival egész jót csatáztunk csak sajna egy körrel elszámoltam, a célon már 0,0 benzinnel cammogtam át de legalább a 14. hely meglett!
    Én viszont azért imádkoztam mikor már letelt az idő, hogy "legyen még egy kör, legyen még egy kör." Aztán végül a "pszichikai terror" meghozta az eredményét. Bár az utolsó kör elején 100%-ig biztos voltam benne, hogy a célig összejön az előzés.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  16. #16
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    31
    Üzenetek
    890

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    áh, mégegy 2. hely!!

    Ráadásul csapattársam lett az első, így jár a 190 pont bizony!
    Jó verseny volt, bár elég nehéz a pálya! és kopik a gumi de rendesen. ráadásul 45 fok, szóval kész.....

  17. #17
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    "B"

    Talán eddigi legrosszabb futamom volt. Nem szeretem ezt a pályát, időm sem volt gyakorolni, és még egy épkézláb setupot sem tudtam kipróbálni. Vagy cseresznye vagy meggy alapon benyomtam egyet, valsz rossz döntés volt, végig szenvedtem. De nem adtam könnyen magam, amivel lehet némi bosszúságot okoztam egyeseknek. Bocs, vagy nem, verseny volt. Viszont lekörözésnél okozott gongokért elnézést kérek. Nem tudom már kit akartam elengedni, de frankón keresztbe fordultam az illető elött, azt hittem roncstemető lesz belőle, de mégsem. A végén mikor javíthattam volna, frankón homokoztam 1et, így még a biztosat is buktam.

  18. #18
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    Idézet Eredetileg Jac írta Hozzászólás megtekintése
    A rajtnál pedig az első kanyarban Kiss Zoltán, Csányi Balázs és Én igen közel mentünk egymáshoz, de semmi kocc nem volt, érdemes megnézni .
    WOW, tök jó volt, pedig ezt nem is gondoltam akkor

  19. #19
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    Idézet Eredetileg Jac írta Hozzászólás megtekintése
    J... Az rajtnál pedig az első kanyarban Kiss Zoltán, Csányi Balázs és Én igen közel mentünk egymáshoz, de semmi kocc nem volt, érdemes megnézni .
    Én pedig biztos voltam benne, hogy lesz egy kis pity-puty. És annyira titeket néztelek, hogy Orosz Sanyit későn vettem észre.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  20. #20

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    Idézet Eredetileg Jac írta Hozzászólás megtekintése
    Ott volt, de én csak hármunkra gondoltam.
    Tudom, én is néztem amit csináltok. Az elején úgy nézett ki én is ott leszek, de aztán elmúlt.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  21. #21
    Szőcs Attila Versenyző Ati logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 31.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    383

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    B futam:

    Hetek óta nem mentem egy pályán sem, a prekvalin is utolsó pillanatban tudtam menni, gyakorlatilag az éles kvalin és futamon kezdtem belejönni, annyira hogy az első box kiállásig 2.-ik helyen voltam, 7.-ik vagy 8.-ik helyre jöttem vissza, hiába, ez a box dolog még mindig nem megy nekem, de végig élveztem a versenyt, voltak kalandok is, egy alkalommal belém jött vlki (nem tudom már ki volt) itt rögtön hátrébb csúsztam. A 2.-ik boxkiállás után 6.-ik, 7.-ik helyen autózgattam, már éppen elérhető közelségbe kerültek elöttem, mikor is hibázgattam és végül a cél egyenes végén a motorom felrobbant. Szerencsére időben ki tudtunk ugrani a lángoló autóból, így sérülés nélkül nézhettem végig a hátralévő futamot a pálya széléről.

  22. #22
    Ludvig Csaba Regisztrált Macska logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 29.
    Város
    Budaörs
    Üzenetek
    124

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    "A" futam
    A rajt után nem sikerült kikerülnöm az incidenst és viszaestem a 22. helyre. Előttem Kiss Zoli, mögöttem Orosz Sanyi és így ment majdnem az egész verseny. Sanyi megizzasztottál rendesen, csak a véletlennek köszönhettem, hogy előtted végeztem. Még Cserti kollégával volt egy jó kis harc, de megint mákom volt. Végig meg-hard-dal mentem és nekem bejött. Az egész versenyen csak egy két hibám volt asszem ennek tudható be, hogy ilyen jól végeztem.


    (ui: Bazsy köszi a gratulációt)

  23. #23
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    Hát időm nekem sem volt gyakorolni, és a pályát se szeretem... Tehát B szerver.
    Sándor Tibor kilépett, így megnyerhettem volna simán a futamot, (pedig volt egy áthajtós büntim is) csak a váltóm megen szarakodott, és White elött levágtam egy csodaszép piruettet... Onnantól már kiestem az ütemből, csak jó nagy szenvedés voltam... De legalább kaptam pár pontocskát...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  24. #24
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Én viszont azért imádkoztam mikor már letelt az idő, hogy "legyen még egy kör, legyen még egy kör." Aztán végül a "pszichikai terror" meghozta az eredményét. Bár az utolsó kör elején 100%-ig biztos voltam benne, hogy a célig összejön az előzés.
    Szóval akkor miattad fogyott el a benzinem! Szerintem meg bejöttünk volna így, de hát így szép az egész!

  25. #25
    Jerkó Gyula Regisztrált Jerkó Gyula logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 05.
    Életkor
    45
    Üzenetek
    56

    Re: HGTRM5 NGT Barcelona

    B. futam

    Nah túl vagyok az első futamomon... Először is elnézést kérnék a kicsit korai fékezésekért kanyar előtt, de naon féltem hogy belerohanok az előttem haladóba... Emiatt aztán 2x belém rohantak... Sajnos idő kellett megfigyelni hogy előttem mikor fékeznek...Hiába még nem volt tapasztalatom.De utána már jobban ment a dolog. Próbáltam senkit sem feltartani, remélem ezzel nem volt gond. Amúgy szerintem jó kis futam volt.
    Utoljára módosította: Jerkó Gyula; 2008. 03. 10. 22:34.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •