Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 39 (39 összesen)

Téma: HGPLM16 - Zandvoort

Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Város
    Pécs
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.336

Re: HGPLM16 - Zandvoort

Az időmérő kifogástalan volt: 7. körben két tizedet javítottam, a pb.-men. Szabi fényévekre, nem volt értelme tovább erőlködnöm, versenyre tankoltan köröztem tovább.
    A verseny elején még úgy nézett ki, esélyes lehetek a BRM-ekkel szemben. Szeglet a rajt után, T1 féktávon befurakodott. Pár körrel később kicsit hibázott (vagy a váltója), beszorultam mögé, amitől Ricsi is a nyakunkra mászott. A BRM szendvicsben nem hallottam a saját motorhangomat (ha tud erre valaki megoldást, szóljon legyenszives, Solitude óta szenverdek ettől). Volt pár pozíció csere, némi laggal fűszerezve. Ricsi kilépett a trióból . Szegletet követtem 2-3 mp háránnyal. Észrevettem, hogy nem forul a gép jobbra, koppanásig tekerve sem. Sorra buktam a tizedeket az első meg az utolsó kanyarban. Már sejtettem, hogy gond lesz. Feladtam az üldözést, próbáltam becsorogni, 5 kört kellett volna még kihúznom. A kormány hirtelen olyan 45 foknál gondolta jónak az egyenes állást, amivel nem tudtam mit kezdeni, mentem a dombok közé. A pálya felé vettem az irányt, ahol pont Ádám húzott el, persze vissza is kellett rántanom a fűre, hogy ne legyen gond. Ideges lettem, újrakalibráltam és üldözőbe vettem Ádámot. Egy kolléga megpördült előttem és a kikerülési manőver megadta a kegyelemdöfést a Momo-nak, meg a dobogónak is. Azt is csak a szerencsének köszönhetem, hogy a 4. hely megmaradt. Volt már jobb futamom is, de legalább megint tele vagyok kredittel.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560

Exclamation Re: HGPLM16 - Zandvoort

Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Gabó megnéztem a versenyed végét, teljesen rendben vagy, valamiért ugyan nem számolt téged a 25. körtől, de az 5. hely a tiéd.
    Be kell írnom a versenyidőt is. Kb. hány mp volt köztetek?
    Groundhog GPL WEEKLY – League Racing News Page
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    http://freeleo.hu/weekly

Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Életkor
    45
    Üzenetek
    973

Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Be kell írnom a versenyidőt is. Kb. hány mp volt köztetek?
    Előttem futott be kb 2mp előnnyel.
    Babinszki Gábor

Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560

Idézet Eredetileg Captain írta Hozzászólás megtekintése
    Előttem futott be kb 2mp előnnyel.
    Köszi! Eredmények javítva - http://hungpl.hsw.hu/verseny.php?cha...LM16&race=1602

Rezső, így sajnos ugrott a pontod...
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971

Életkor
    45
    Üzenetek
    973

Nekem nagyon nehéz verenyem volt. először Brabival készültem, de nagyon nem jöttek a jó idők ezért átültem a jó öreg Ferrariba. Az esti gyakorláson új PB is lett, de nagyon melegedett a jobb első ami nem sok jót ígért a futamra. Setupot váltottam, amivel picit nehezebb volt vezetni de kontrollálhatóbb volt a gumik melegedése. A rajtom sima volt, aztán Gyula elkezdett távolodni tőlem, nem tudtam tartani a tempóját, kockázatot meg nem akartam vállalni, a hibamentes befutás volt a cél. Egyszer lement a jobb hátsó a fűre, majdnem pörgés lett belőle de sikerült megfogni, ekkor Gabó elment mellettem. Az egész távot egymás mögött autóztuk végig ezután. Utolértük Gyulát, Gabóval küzdöttek előttem, én tisztes lőtávolból figyeltem mi lesz a párharc kimenetele. Összejött az előzés , majd Gyula megpörgött előttem így nyertem még egy helyet. A végén értetlenül álltam az előtt hogy Portion nem akarja elengedni Gabót, de utólag kiderült ennek is az oka. Örülök hogy túl vagyunk Zandvoort-on és hogy sok értékes ponttal gazdagodtunk.
    Babinszki Gábor

Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560

Fáradtság okán nagyjából 1 mp-cel maradtam el önmagamtól. Az eredményeket böngészve korántsem biztos, hogy csúcsformát hozva sokkal jobb helyen végeztem volna... Az óvatos rajt után az első két kör izgalmas volt, aztán megelőztem Portiont és Gabit próbáltam megfogni. Sajnos a Tunnel Ost kanyart sikerült egyszer benéznem, így Gabitól picit lemaradtam, csapattársat meg kicsi összezavartam... Miután összeszedtem magam, valahogy közelebb kerültem Gabihoz, de mire kibontakozhatott volna bármiféle csata, ő hibázott én meg simán elzizzentem mellette. Ezután egyenletes tempó futottam. Robi látótávolságban volt ugyan, de kb ugyanolyan köröket mentünk. Aztán ő is hibázott, így ismét nyertem egy helyet. A végéig pedig nem változott semmi - 8. hely, eggyel jobb mint legutóbb : )

Na ez nem az én versenyem volt, igaz BRM-el induva sejtettem, hogy nem sok babér terem. Az időmérőn sikerült pb közeli időt nyomnom a nagy forgalom ellenére is, de ez is csak a 13. helyre volt elég. A rajt BRM-hez képest jól sikerült és az előttem történő kicsúszások miatt a második körre már a 11. helyre kerültem, aztán megin közeledett az a vinnyogó hang amit rühellek, Jani Hondája , gondoltam csapattársként jobb ha nem viaskodok vele úgyis gyorsabb így hamar elengedtem, vesztemre mivel nemsokkal később kicsit megbotlott előttem én az ütközés elkerülésének hevében pedig későn fékeztem és kicsúsztam. A visszaevickélés folyamatában Vörös Tomi érkezett meg mögém és egyből nekem is jött, lehet én voltam a hibás, de mindketten kicsúsztunk erre Tomi ki is lépett, ha én voltam a hibás akkor bocs és várom a büntit. Ezután sem adtam fel és nem is reseteltem a verdát bár éreztem, hogy már nem olyan mint fénykorában,a jobb első és hátsó futómű nem volt százas ahogy a GPLRA jelenti. Gondoltam akkor is végig megyek reset nélkül Rezsőt sikerült megelőznöm, pont előttem pördült meg a célegyenes utáni kanyarban. Ezután jöttek a lekörözők, próbáltam mindenkit elengedni, de emiatt én sem tudtam rendesen menni, így az esély, hogy Majer Tomit utólérjem szertefoszlott. A végén Gabó ért utól figyeltem a pribit és a zászlós embereket is de egyik sem intett kékkel, emiatt azt gondoltam talán valamiért visszaesett és tartanom kell a pozicióm, emiatt bocs. Legközelebb már versenyképes verdával indulhatok.
    Utoljára módosította: TireBurner; 2008. 03. 12. 11:19.
    :heyjoeani oldschool GPL site: http://gpl.uw.hu :heyjoeani

Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Életkor
    43
    Üzenetek
    394

Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi! Eredmények javítva - http://hungpl.hsw.hu/verseny.php?cha...LM16&race=1602

Rezső, így sajnos ugrott a pontod...
    Koszonom a korrigalast. Sajnaltam volna a pontvesztest, mert nehez
    versenyem volt.

Szeretem az ilyen versenyeket, semmi galiba nem volt korulottem, vegig
    koncentralnom kellett, mert csapattarsam mindig ott volt a kozelemben. Az
    elejen kb 2-3mp-re kovettem Captaint, utolerni nem tudtam, azonban
    probaltam nem leszakadni, hatha lesz valami kis problema, amit kihasznalhatok.
    Igy is tortent, a valtozas mindossze annyi volt, hogy Gabor kovetett 2-3mp
    lemaradassal Par korrel kesobb Gyula elonye hirtelen eltunt, es ott termett
    elottem a latszolag teletankolt, hideggumis autoval, tudtam, csak 1-2 korom
    van, hogy megelozzem, mert utana felveszi a ritmust, es nem fogom tudni
    vele tartani a lepest. A celegyenes vegen sikerult is elmennem, aztan csak
    arra koncentraltam ne hibazzak. 3 korrel a vege elott egy kicsit megremultem,
    mert husszu es nagy lagom volt, azt vartam, hogy leszakadjak, de kb 3
    kanyarral kesobb legnagyobb oromomre megjelentek a versenyzotarsak
    korulottem. Azonban nem volt minden rendben, mert innentol nem szamolta
    a koroket, kicsit kaotikus korulmenyek kozott azert behoztam a vasat. Vegul
    koszonet erte, hogy visszakaptam az 5. helyemet

Idézet Eredetileg TireBurner írta Hozzászólás megtekintése
    A végén Gabó ért utól figyeltem a pribit és a
    zászlós embereket is de egyik sem intett kékkel, emiatt azt gondoltam talán
    valamiért visszaesett és tartanom kell a pozicióm, emiatt bocs.
    Semmi gond, nem tudhattad mi tortenik, en is kisse meg voltam zavarodva
    fejes gabo [2 Laps Negative]

Életkor
    45
    Üzenetek
    973

Idézet Eredetileg TireBurner írta Hozzászólás megtekintése
    aztán megin közeledett az a vinnyogó hang amit rühellek, Jani Hondája
    ezen akkorát röhögtem...
    Babinszki Gábor

Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    4.987

Idézet Eredetileg Captain írta Hozzászólás megtekintése
    ezen akkorát röhögtem...
    Jaja, de a Miláné se rossz, a BRM-szendics valóban durva, főleg ha te egy csendes kis Cooperrel vagy.

Z
    ORRO

OO=[][]=OO

GPLRank: all the laptimes are GREEN!

"A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Város
    Pest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    1.506

Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Pár körrel később kicsit hibázott (vagy a váltója), beszorultam mögé, amitől Ricsi is a nyakunkra mászott.
    Á, váltóm az csak a 14-17 kör körül rakoncátlankodott. T2-3 előtt Benőt köröztem szerencsémre, és kicsit óvatosabban mentem be a "hullámvasútba". Csaptam volna vissza a kettest, tolom előre a kart, erre fordulat leesik, teljesítmény nulla, látom lent, hogy 4. Szerencse, hogy lassabban mentem, másképp valószínűleg kifarolok... Még ebben a körben vissza is adta, amit elvett, második szektor végén / harmadik legelején 3-ból 4-be csaptam volna, rántom a kart, erre kettő... gyorsan kapcsoltam, fékbe léptem, de így a kuplung lehetősége elúszott. Szerencsére nem robbant, de Milán rámzuhant. Ennyi, ezen kívül jól dolgozott a hardver rész.

Véletlen felváltásaim szoktak lenni, mert középállásban is van egy tartomány ahol már felvált, az első eset az valószínűleg ez volt, a másodikra még keresem a kielégítő magyarázatot. : )

Szóval ott magamtól hibáztam, így bírtam menni.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások

Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

Sárai Róbert Regisztrált buxum logója
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    167

Tudom nem ide tartozik de amíg nem bánok el a 67-es autókkal addig nem megyek moddal. ezért az a kérésem, hogy egy grafikai frissítést amit ajánltok linkelljetek be lécci. Pl amiket Jani ajánlott azok nekem nagyon tetszettek.
    (esetleg egy gyűjteményt lehetne rakni a honlapra az origi pályákhoz)

Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    37
    Üzenetek
    780

Well, ez a pálya továbbra sem fog a kedvenceim közé tartozni, nagyon rosszindulatú egy track ez, elég egy aprócska hiba, csak egy picit érjen le a kerék a homokba, máris indul a repkedés. Addig semmi baj nincs ha az aktuális volántekergetőművész az aszfalton tud maradni, de ha egyszer bekerül a homokba, onnan egy örökkévalóságnak tetszik mire kikecmereg, legközelebb hozok ásót is, hátha hamarabb kijutok a vendégmaraszataló, hollandus, homokkal gazdagon fűszerezett, talajszerkezetből. A másik véglet meg, ahol nem homok van, valami fűféle növényzetre emlékeztető vegetáció, amit a jég tulajdonságaival ruháztak fel, olyan csúszós, hogy órákig pöröghet rajta az ember mire visszatalál a helyes irányba. Az edzés olyan lett amilyen, megint unatkoztam fél órát, szerintem bőven elég lenne 20 perc edzés, úgysem a rajtsorrend dönt. A rajtot majdnem elaludtam, valamiért feltételeztem, hogy a bal oldalon fog feltünni a zászlós manuszka, aztán mivel sokáig nem történt semmi, mondom átpillantok a jobb oldalra, hát pont akkor csapódott lefelé, így még sikerült időben elindulni. Versenyen egyébként majdnem kiléptem pár körrel a vége előtt, az utolsó komolyabb hibámnál, de pörgés közben még felpillantottam a pribire, és úgy ítéltem meg még Májer Tomi elé visszajöhetek, így levettem gondosan odakészített újjacskámat az esc feliratú billentyűről. Nem igazán tudom eldönteni mi a mostanában tapasztalható formahanyatlásom oka, de továbbra is a kormányszerkezet az első számú gyanúsítottam, nem ártana beszerezni egy magasabb kategóriásat, ha szeretnék még előrébb kerülni.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

Kellemes versenyem volt! A Kyalamiban saját magamtól elszenvedett vereség után kellett ez a siker!

Az időmérőn elsőre csak annyit szerettem volna hogy legyen egy 1:23 as köröm ami végülis sikerült de éreztem hogy sokkal több van benne. Utolsó mért köröm nagyon közel lehetett volna a WR - hez de elrontottam a kört és bántott azért a dolog.
    A rajtra nagyon figyeltem nehogy hátulról Szeglet meglepjen és megelőzzön mert akkor nagyon nehéz dolgom lett volna, így viszont a saját ritmusomban autózhattam. Nem volt semmi gondom a lekörözöttek sem bántottak() én se hibáztam az autó is bírta szóval remek volt!

Kíváncsian várom Spát!

Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank

Racing is in my blood. . .it's part of my life

You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .

www.orionraceteam.com

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •