Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 44 (44 összesen)

Téma: HGTRM5 NGT Hockenheim

  1. #26
    Ludvig Csaba Regisztrált Macska logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 29.
    Város
    Budaörs
    Üzenetek
    124

    Re: HGTRM5 NGT Hockenheim

    Idézet Eredetileg Gombkötő Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    B futam

    Nagyon jó volt a versenyem, élvezetes csatát vívtam szinte végig Ludvig Csaba druszámmal, amit nagyon köszönök. Grat, nagyon jól mentél. A második boxkiállás után még a 3. voltam, elöttem Kigyós Gergely volt 13 másodpercre, amikor váratlanul lecsökkent 5 ms-re. Sajnos vérszemet kaptam, nyomtam neki ami a csövön kifért. 2 másodpercre sikerült megközelítenem amikor a bal első soft gumim bemondta az unalmast, alig birtam a pályán maradni vele. Ezzel sajnos Kigyós Gergely ellépett, sőt, rámjött ismételten Ludvig Csaba, aki az utolsó körben megelőzött. Utólag már okos vagyok, kár volt üldözni olyan nagy hévvel a 2.helyezetett, inkább szép lassan be kellett volna hoznom a vasat a 3.helyre. Sajnos így maradt a 4.hely.
    Tényleg izgis csata volt. Az első kiállásig a 3. helyet sikerült tartanom, igaz kezdted feltörni a hátam. A pitben sajnos buktam egy kicsit a szerelők túl sokat tököltek a 7.-re jöttem vissza. Nyomtam mint az állat, de az időkülönbségekből adódóan te is (mert nőtt). A végén meglepődtem hogy az 5 mp. elkezd nagyon csökkenni, ekkor vérszemet kaptam pedig a soft gumi már a végét járta. Grat. jó verseny volt.
    Utoljára módosította: Macska; 2008. 02. 25. 16:26.

  2. #27
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: HGTRM5 NGT Hockenheim

    háát..mondjuk úgy ezis elmúlt..
    sajnos most nem volt időm annyit gyakorolni mint szoktma ami meg is látszott a "teljesítményemen" igazából a végére kezdtem érezni a dolgot, szal keleltt volan az a teszeverseny amire nem maradt időm úgyhogy a pályán mutatott teljesítménnyel akár elégedett is lehetek
    a másik a boxtaktika volt..gondolom a gyík tempó miatt de nekem tökéletesen bírták a med - med gumik, úgy hogy csak 1x cseréltem őket féltávnál..legalábbis nem nagyon volt köze a köridőm vátozásának ahhoz hogy friss-e a gumim vagy se. Amit még gyakorolni kell az a "csak tankolós" kiállás, mert nagy sietségben előbb állítottam le a verdát hogy majd begurulok..de nem jött be és nem értem el a srácokig..szal ott buktam tán még 1 - 2 helyet..de végülis mindegy. Volt egy izgis helyzet mikor Barta Tibiék a vége felé lekörözni szándékoztak a hajtűben le is mentem a pályáról hogy ne rajtam múljon már és meglepődtem hogy csak nem akarnak elmenni mellettem, akkor elkezdtem gyorsítani és láttam hogy keresztbe manővereznek mögöttem..remélem nem miattam.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #28
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.117

    Re: HGTRM5 NGT Hockenheim

    Idézet Eredetileg Gombkötő Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    B futam
    A második boxkiállás után még a 3. voltam, elöttem Kigyós Gergely volt 13 másodpercre, amikor váratlanul lecsökkent 5 ms-re. Sajnos vérszemet kaptam, nyomtam neki ami a csövön kifért. 2 másodpercre sikerült megközelítenem amikor a bal első soft gumim bemondta az unalmast, alig birtam a pályán maradni vele. Ezzel sajnos Kigyós Gergely ellépett, sőt, rámjött ismételten Ludvig Csaba, aki az utolsó körben megelőzött. Utólag már okos vagyok, kár volt üldözni olyan nagy hévvel a 2.helyezetett, inkább szép lassan be kellett volna hoznom a vasat a 3.helyre. Sajnos így maradt a 4.hely.
    Na igen hehe
    Unalmamban már azt számoltam hogy jön majd ki a vége és bár a tankolást sztem jól kiszámoltam, ráhagytam még egy kört és úgy tűnt kevés a benya.
    Ránéztem az órára láttam van 13 sec na akkor spórolás bekapcsol.
    mentem 1.8 liter alatt/ kör xD
    Ezt úgy 5-6 körön keresztül eljátszottam és ezzel nyertem +1 kört amire ugyan nem volt szükség a végén, de máshogy is alakulhatott volna.
    Ebben a nagy spórolásban megmaradtak épen az abroncsok néztem is, hogy jön Csaba na majd odalépek neki, de felesleges volt, mert hírtelen leszakadt mögülem.
    Bocs, hogy így rászedtelek, de ez is egyfajta taktika
    Tetszett a verseny na az már nem, hogy 2 órát gyakoroltam összesen és ebből csak 10 sec-el a preq lezárása után lett olyan idő, hogy A szerverre juthattam volna De nem baj jó igaz kicsit uncsi versenyem volt a taktika bejött volna, de megcsúsztam sajnos viszont így is legalább a 2. hely könnyen meglett.
    Jól elaludtam a rajtot 2x is, de ez az én formám nem szoktam pole-ból indulni ezt is gyakorolni kellene.
    Majd talán a köv versenyre több időm lesz gyakorolni pár órával és akkor a megszokott A szerveren kereshetem a fűben rejtőzködő gyíkokat.

  4. #29
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418

    Re: HGTRM5 NGT Hockenheim

    Idézet Eredetileg Pintér Chriss írta Hozzászólás megtekintése
    Igen szervizeltem mert ott vtak az embereim...

    De ilyen próblémával már más is találkozott, h a boxban álltak a helyén, sajnos!
    Azt a replayben láttam hogy szervizelsz, mivel fel volt emelve a vas, csak hirtelen azt sem tudtam hol vagyok. Lehet kevesebbet buktam volna ha megvárom még végzel. Ez olyan volt, mint mikor f1-ben egyszerre hoznak ki két kocsit, még ha egy csapatban lettünk volna. Mindenesetre érdekes, nem hibáztatlak, nem azért mondtam, de kirúgom a szervizeseimet.

  5. #30
    Kiss Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    42

    Re: HGTRM5 NGT Hockenheim

    A szerver

    Erre a versenyre tudtam a legkevesebbet készülni, mégis elég jól sikerült.

    Érdemes megnézni az első boxkiállásomat (majd kinézem a másodpercet): olyan Hamilton-osra sikerült, csak én vissza tudtam jönni a kavicságyból . Mellesleg mák, hogy nem volt fal ott, hanem ki tudtam csúszni a pályára

    Érdekes, hogy a rajt és box-ok első 5-6 körén keresztül, hogy ott voltak a seggemben, mindig ki akartak fékezni, aztán utána 2-3 kör után a 17-18 körig szépen elhúztam az üldözőktől. Szerintem elkoptatták a gumikat...

    Ez volt a szerencsém a végén is, ahol az utolsó körben meg tudtam előzni Szilágyi Pétert. Hatalmas érzés volt, érdemes megnézni! Megérte keményen nyomni az utolsó boxkiállás után, pedig reménytelennek tűnt a kb. 10mp-et behozni.

  6. #31
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: HGTRM5 NGT Hockenheim

    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    B futam

    A verseny első felében Rezsesz próbált az idegimre menni. Szerintem ez egy jól átgondolt és mesterien kivitelezett bosszú volt, amiért Monzában megpöcköltem hátulról...
    A szitu az,hogy fogalmam sem volt arrol,hogy te pöcköltél meg Monzában.
    Sohasem nézem vissza hogy ki lökött meg és miért,mert igy pártatlanul tudok legközelebb a nyomában autozni,és nem figlalkoztatnak "hátso" gondolatok.
    De ha tevoltál,akkor legalább volt miért menekülnöd.
    Képzeld hogy mehetek az idegeidre,ha tudom is!
    A csata azért jo volt.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  7. #32
    Barta Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 04. 17.
    Város
    Ajka
    Életkor
    53
    Üzenetek
    298

    Re: HGTRM5 NGT Hockenheim

    Idézet Eredetileg Zoltán Almási írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már az "A" szerverről lemaradtam, legalább a "B"-t jó volt megnyerni. Volt egy kis koccom Barta Tibivel, majd megnézem a replay-ban, hogy is volt. Ha én voltam a hibás, remélem, nincs harag...
    Nincs harag Zoli, de abban a kanyarban kiraktál a pályáról. A replayt megnézve úgy láttam, mintha ívet váltottál volna, és én pont ott voltam. Az viszont igaz, hogy lassabb voltam, mint Te, ezért is lettem morcos, hogy miért nem előzöl meg máshol, nem hiszem, hogy sokáig tudtalak volna tartani.

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Volt egy izgis helyzet mikor Barta Tibiék a vége felé lekörözni szándékoztak a hajtűben le is mentem a pályáról hogy ne rajtam múljon már és meglepődtem hogy csak nem akarnak elmenni mellettem, akkor elkezdtem gyorsítani és láttam hogy keresztbe manővereznek mögöttem..remélem nem miattam.

    Dehogyis miattad! Te szépen kezelted a helyzetet, én voltam béna. Nem értem, mi történt ott, de nem tudtam időben megállni és blokkoló kerekekkel belecsúsztam Fehér Norbiba. Ezúton is elnézést kérek ezért.

    Amúgy a versenyem nagyon jó lett volna, ha a második boxkiállásom nem szúrom el alaposan. Elfelejtettem, hogy amit a táblán beállítok, annyi lesz majd a tankban, és nem annyit tesznek bele. Ezért kerekre nyílt szemekkel lestem a boxban, hogy méééért nem tankolnak a srácok... Persze ezzel együtt járt a 3. - be nem tervezett - boxkiállásom is, és ezzel együtt jópár helyet vissza is estem. A hab a tortán, hogy majdnem kevés lett a benzinem így is, mert már számolni sem tudtam mérgemben, így néhány kört takarékon kellett megtennem. Összességében azért nagyon jó verseny volt ez is, legközelebb meg nem felejtem el, hogyan is van itt ez a tankolás.

  8. #33
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    Re: HGTRM5 NGT Hockenheim

    B futam!

    Jó verseny volt, viszonylag sikerült egy jó setupot csinálni is ... bár ez később annyira nem látszódott meg!Nagy csatát vívtam valakivel ... nem tudtam megelőzni ... és annyira vérszemet kaptam, hogy igen kétes szituba mentem bele ... azt hittem ki tudom fékezni de sajnos tévedtem -> megperdítettem remekül vezető ellenfelemet és ezért SZERETNÉK TŐLE BOCSÁNATOT KÉRNI!!!!Nem volt szándékos!Nem voltam mentálisan a toppon ... még a bukóm is fájt ... és a végére sikerült eldurrantanom a verda motorját sajnálatosan!Ez van!Majd legközelebb türelmesebb leszek és kivárásra autózok!Télleg köszönöm a harcokat az illető pilótatársnak ... minden elismerésem az övé!!!!

    Scuderia Giudice #099#

  9. #34
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464

    Re: HGTRM5 NGT Hockenheim

    Idézet Eredetileg kzkz írta Hozzászólás megtekintése
    A szerver

    Ez volt a szerencsém a végén is, ahol az utolsó körben meg tudtam előzni Szilágyi Pétert. Hatalmas érzés volt, érdemes megnézni! Megérte keményen nyomni az utolsó boxkiállás után, pedig reménytelennek tűnt a kb. 10mp-et behozni.
    Úgy nézett ki az utolsó 20-25 perc, hogy ha egy kicsit is hibáztam a körben, egyből közelebb jöttetek hol fél hol egy mp-el, Biesz Zsolttal. Végig azt számolgattam, hogy mikorra fogy el az előnyöm, de az utolsó körben a 7. helyért vívott csata annyira jó volt, hogy komolyan nem is bántam olyan nagyon hogy elbuktam.

  10. #35
    Pataki Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 02. 23.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    152

    Re: HGTRM5 NGT Hockenheim

    Elnézész kérek Pintér Krisztiántól és Papp Zsolttól is!
    Az első esetben a két lekörözőt láttam, Krisztián autóját nem. Még nem néztem vissza, de az időből láttam, hogy közel van, ezért próbáltam íven menni, hogy elférjünk. Nem szándékosan rontottam el a versenyed!
    A második is hasonló: Zsolt autókát sem láttam, csak a nevét, ezért egy darabig nem is mertem megközelíteni. Aztán a lekörözők elmentek, Zsolt félrehúzódott (a neve, amit láttam) és akkor megpróbáltam én is kikerülni, de meglöktem.
    Viszont pár körrel később láttam az autóját. Ez mitől lehet?

  11. #36
    Papp Zsolt Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 30.
    Üzenetek
    18

    Re: HGTRM5 NGT Hockenheim

    Idézet Eredetileg PatakiSzabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézész kérek Pintér Krisztiántól és Papp Zsolttól is!
    Az első esetben a két lekörözőt láttam, Krisztián autóját nem. Még nem néztem vissza, de az időből láttam, hogy közel van, ezért próbáltam íven menni, hogy elférjünk. Nem szándékosan rontottam el a versenyed!
    A második is hasonló: Zsolt autókát sem láttam, csak a nevét, ezért egy darabig nem is mertem megközelíteni. Aztán a lekörözők elmentek, Zsolt félrehúzódott (a neve, amit láttam) és akkor megpróbáltam én is kikerülni, de meglöktem.
    Viszont pár körrel később láttam az autóját. Ez mitől lehet?
    Semmi gond Kicsit mondjuk erőszakoskodtam is, mert mögötted jött Pintér Krisztián akit nem szándékoztam volna elengedni, így próbáltam minél inkább kitolni a lekörözést ameddig csak lehetett. Bár igazából látszott, hogy nagyon nagy a különbség köztem és Krisztián között így szinte biztos hogy nem bírtam volna megtartani a helyemet. Egy szónak is 100 a vége, előfordul az ilyesmi

  12. #37
    Pintér Krisztián Regisztrált Pintér Chriss logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 02.
    Város
    Győr
    Életkor
    41
    Üzenetek
    275

    Re: HGTRM5 NGT Hockenheim

    Idézet Eredetileg PatakiSzabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézész kérek Pintér Krisztiántól és Papp Zsolttól is!
    Az első esetben a két lekörözőt láttam, Krisztián autóját nem. Még nem néztem vissza, de az időből láttam, hogy közel van, ezért próbáltam íven menni, hogy elférjünk. Nem szándékosan rontottam el a versenyed!
    A második is hasonló: Zsolt autókát sem láttam, csak a nevét, ezért egy darabig nem is mertem megközelíteni. Aztán a lekörözők elmentek, Zsolt félrehúzódott (a neve, amit láttam) és akkor megpróbáltam én is kikerülni, de meglöktem.
    Viszont pár körrel később láttam az autóját. Ez mitől lehet?
    Semmi gond nincsen, amúgy én is arra gyanakodtam, hogy nem láttál és azért történt ami történt... csak kár mert végig nagy csatában vtunk!

    De majd a következőn megint összecsapunk!
    "Hogy győztes legyél, nem kell mindig nyerned." - PK CarSport



  13. #38
    Kiss Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    42

    Re: HGTRM5 NGT Hockenheim

    Íme pár élvezetes jelenetem

    1. Első kör


    2. Előzés 1


    3. Előzés 2.


    4. Box


    5. Utolsó kör!!!


    ui: hogy ez a youtube mennyire elcseszi a minőséget. szarrá tömöríti
    Utoljára módosította: kzkz; 2008. 02. 26. 20:55.

  14. #39
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: HGTRM5 NGT Hockenheim

    A box-os jó volt!

  15. #40
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    31
    Üzenetek
    890

    Re: HGTRM5 NGT Hockenheim

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    A box-os jó volt!
    lol nekem ott láthatatlan fal van. mit kell bekapcsolni?

  16. #41
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM5 NGT Hockenheim

    Engem megint a warm alatt kidobott, ugy hogy No comment...

  17. #42
    Pataki Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 02. 23.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    152

    Re: HGTRM5 NGT Hockenheim

    Idézet Eredetileg Pintér Chriss írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond nincsen, amúgy én is arra gyanakodtam, hogy nem láttál és azért történt ami történt... csak kár mert végig nagy csatában vtunk!

    De majd a következőn megint összecsapunk!

    http://www.youtube.com/watch?v=w0NQxwZJodk

  18. #43
    Pintér Krisztián Regisztrált Pintér Chriss logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 02.
    Város
    Győr
    Életkor
    41
    Üzenetek
    275

    Re: HGTRM5 NGT Hockenheim

    Így van pontosan ez volt a jellemző a futamunkra oda-vissza!!!
    "Hogy győztes legyél, nem kell mindig nyerned." - PK CarSport



  19. #44
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM5 NGT Hockenheim

    Idézet Eredetileg PatakiSzabolcs írta Hozzászólás megtekintése

    Elvan a gyerek ha játszik!

    De rohadtul irigyellek titeket!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •