Oldal: 7 / 27 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 151 - 175 (658 összesen)
  1. #151
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: Race07 setupok

    Hova másolod a setupot?

    C:/Program Files/Steam/Steamapps/te steam-es felhasználóneved/Race 07/Userdata/Car setups/Pálya neve

    Ilyesmi?

    setup meg egyáltalán nem biztos, hogy fekszik a te vezetési stilusodnak is, sokat ne várj tőle, megváltást meg semmiképp se...

  2. #152

    Re: Race07 setupok

    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Segíts nekem please, ugyanez a problémám. Nem látom a bemásolt setup-ot, pedig Attiláét akarom kipróbálni, az biztos fanya lehet...
    Ne a 2007-es Hondánál keresd hanem a 2006-osnál



  3. #153
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535

    Re: Race07 setupok

    Idézet Eredetileg Domján Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Hova másolod a setupot?

    C:/Program Files/Steam/Steamapps/te steam-es felhasználóneved/Race 07/Userdata/Car setups/Pálya neve

    Ilyesmi?

    setup meg egyáltalán nem biztos, hogy fekszik a te vezetési stilusodnak is, sokat ne várj tőle, megváltást meg semmiképp se...
    Ja, ja, jó folderbe raktam, de még megnézem este.
    Nem várok megváltást, csupán egy kis összehasonlítási alapot, mert gondolom egy kicsit azért máshogy kell itt setupolni, mint a GTR-ben...

  4. #154
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535

    Re: Race07 setupok

    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    Ne a 2007-es Hondánál keresd hanem a 2006-osnál
    Hmmm... lehet, hogy nálad lesz a pont...

  5. #155

    Re: Race07 setupok

    Sziasztok Urak!

    Első alkalommal fogok Zandvoort-ban versenyezni.
    Egy jó kis Seat setup-al nem tudna meglepni valaki?
    iszonyatosan huplis-bukkanós pálya, nem igazán sikerül stabil setupot összehoznom.
    ha van valakinek beállítása, kérlek küldjétek el nekem.
    miko.peter@rcdragon.hu

    előre is köszönöm!
    Üdv! és jó versenyzést!
    Péter

  6. #156

    Re: Race07 setupok

    Idézet Eredetileg mpeter írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok Urak!

    Első alkalommal fogok Zandvoort-ban versenyezni.
    Egy jó kis Seat setup-al nem tudna meglepni valaki?
    iszonyatosan huplis-bukkanós pálya, nem igazán sikerül stabil setupot összehoznom.
    ha van valakinek beállítása, kérlek küldjétek el nekem.
    miko.peter@rcdragon.hu

    előre is köszönöm!
    Üdv! és jó versenyzést!
    Péter

    Egy ilyet Én is elfogadnék, csak Chevire, első futamom lesz rajta, mai nap mentem rajtam életemben először, és eléggé nehéznek tűnik, iszonyatosan pattog az autó...

  7. #157

    Re: Race07 setupok

    A Seattal én is nyomultam pár kört a betölthető alap setuppal, de részemről 49,3 volt a max, sokkal több már nincs benne.
    Kérdésem, hogy milyen irányba kellene változtatni a setupon? Van néhány ötletetek? Összetartást? Utánfutást? Értem én de milyen irányba?

  8. #158
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Race07 setupok

    A Zandvoort-hoz hasonló pályákon a be és kirugózásokat kell nagyobb értékre állítani érzés szerint. A kerékösszetartást nem célszerű túl negatívra állítani, azaz ne álljanak nagyon egymással szembe az első kerekek. Ez az érték általában -20 környékén már jó. A kerékdőlést viszont érdemes -4.0-5.0-re állítani legalábbis időmérőre, versenyre célszerű visszábbvenni(+ irányba) nehogy túlmelegedjen a gumi belső hőmérséklete a sok kör alatt. A kanyargós pályákon rövidre kell venni a fokozatokat és törekedni arra hogy 6-8000 rpm fordulaton autózzunk. A benzint én 2-3 körre állítom időmérőre, mert ilyen beállítások mellett nekem úgyse tartanak tovább a gumik a kis súly pedig kedvez a sebességnek. Nagyjából ezek a beállítások a lényegesek, de hangsúlyozom hogy egyén függő is a dolog. Természetesen mit sem ér egy jó beállítás a versenyző pályaismerete nélkül, vagyis minél többet gyakorolsz annál jobb időket fogsz menni.

    Itt olvashattok okosságokat: GTR mérnöki kézikönyv + Motec kezdőknek Magyarul

    Lemaradt, hogy az említett autó beállítási tanácsok első kerekes autókra érvényesek, azaz a BMW-re és az STCC-be lévő BMS(Merci)-re nem.
    Utoljára módosította: Bozso; 2008. 10. 28. 16:20.

  9. #159
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: Race07 setupok

    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    A kerékösszetartást nem célszerű túl negatívra állítani, azaz ne álljanak nagyon egymással szembe az első kerekek. Ez az érték általában -20 környékén már jó.
    Ezt FWD-re vagy RWD-re irtad? Mert FWD-nél igencsak segit, ha nagyobb ez az érték (negativ irányban), persze ezzel eszi is a gumit rendesen, de qualyn pont az a jó, ha kihasználod a gumiból a max-ot. Versenyre megint más tészta, hogy ne fogyjanak el a gumik, ott vissza kell venni kevésbé drasztikusra.

  10. #160
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957

    Re: Race07 setupok

    Ha valakinek lenne esetleg BMW setupolási tanácsa az privátba dobjon már légyszi üzit.Olyan gondom van h 5%-os gázadásnál is tolja a farát a vas és ebből kifolyólag agyig kopik a gumi a 7. kör végére.
    A segítséget előre is köszi!

    Tisztelettel : TS

    Scuderia Giudice #099#

  11. #161
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: Race07 setupok

    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valakinek lenne esetleg BMW setupolási tanácsa az privátba dobjon már légyszi üzit.Olyan gondom van h 5%-os gázadásnál is tolja a farát a vas és ebből kifolyólag agyig kopik a gumi a 7. kör végére.
    A segítséget előre is köszi!

    Tisztelettel : TS
    Ha jól értem kigyorsításkor csúszik a hátulja.
    Hátsó rugó legpuhább, a hátsó stabilizátor 5 v. 10 legyen. Ha gyors kanyarokban is csinálja emeld a leszorítóerőt.
    A hátsó slow bump ne legyen sok, 5-6 max. A hátsó összetartást is növelheted, hogy kigyorsításkor stabil legyen.
    A BMW-nél nincs "tökéletes" állítás: vagy stabil, de tolja az elejét, vagy ha jól befordul, már nagyon mozog a hátulja.

  12. #162
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957

    Re: Race07 setupok

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól értem kigyorsításkor csúszik a hátulja.
    Hátsó rugó legpuhább, a hátsó stabilizátor 5 v. 10 legyen. Ha gyors kanyarokban is csinálja emeld a leszorítóerőt.
    A hátsó slow bump ne legyen sok, 5-6 max. A hátsó összetartást is növelheted, hogy kigyorsításkor stabil legyen.
    A BMW-nél nincs "tökéletes" állítás: vagy stabil, de tolja az elejét, vagy ha jól befordul, már nagyon mozog a hátulja.
    Köszi a segítséget, majd igyekszek valami jót kihozni az autóból meg persze magamból!

    Tisztelettel : TS

    Scuderia Giudice #099#

  13. #163

    Re: Race07 setupok

    Hell Mindenki!

    Nemrég nyomom kormánnyal a mutatványt, ezért a csapat nagy részéhez képest rendesen zöld vagyok. Tudnátok nekem köridőket adni, hogy lássam hol is tartok valójában! Előre is THX!

  14. #164
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    264

    Re: Race07 setupok

    Idézet Eredetileg Bigwilly írta Hozzászólás megtekintése
    Hell Mindenki!

    Nemrég nyomom kormánnyal a mutatványt, ezért a csapat nagy részéhez képest rendesen zöld vagyok. Tudnátok nekem köridőket adni, hogy lássam hol is tartok valójában! Előre is THX!
    Köridők szempontjából a prekval tábla abszolut mérvadó lehet vagy a bajnokság-pályák menüpont ahol már voltak futamok azt meg is tudod nézni.

  15. #165
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: Race07 setupok

    Vagy itt is lehet szemezgetni, mindenfajta kategóriában.
    A legjobb a Mini Cooper

    http://timing.racedepartment.com/

  16. #166
    Kőszegi Tamás Regisztrált G-kart logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 15.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    542

    Re: Race07 setupok

    Vajon miért is.
    "Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy." Juan Manuel Fangio

  17. #167

    Re: Race07 setupok

    ThX!

    Sztem van néhány perc lemaradásom, de majd ma beleásom magam jobban.
    Holnapra jelentést teszek.

  18. #168

    Re: Race07 setupok

    Na tegnap nekiültem egy kicsit. Elkezdtem az elején. Curitiba. Hmmm. Bevallom szedtem le néhány beállítást, amit nálam jóval rutinosabb versenyzők raktak össze, de az első komolyabb próbálkozásom a setuppal nem is sikerül annyira rosszra. Kb. ugyanannyit mentem, mint a letöltöttel. Az eredményeket látva még mindig harmatos 1.42.136 Bömbivel. Hol az a két másodperc???

  19. #169

    Re: Race07 setupok

    Hopp! Összecseréltem a kettest meg a négyest!
    Szóval 1.24.136

  20. #170
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: Race07 setupok

    Idézet Eredetileg Bigwilly írta Hozzászólás megtekintése
    Hol az a két másodperc???
    Kanyarsebességben, ahogy majd megszokod az autót, megérzed, hogy a határai jóval odébb vannak, mint ahol most használod. Nem a setup-on múlik főleg a dolog.

  21. #171

    Re: Race07 setupok

    Idézet Eredetileg Domján Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Kanyarsebességben, ahogy majd megszokod az autót, megérzed, hogy a határai jóval odébb vannak, mint ahol most használod. Nem a setup-on múlik főleg a dolog.
    Hát igen. Egyenesben fullgázon nem lehet sokat otthagyni...
    És tény, hogy nem igazán sikerült két kb. egyforma kört mennem. Az normális, hogy -egyszerűen fogalmazok- csikorog-nyikorog a kanyarban a gumi? Pláne ha alulkormányozott a vas.

  22. #172
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: Race07 setupok

    Csikorogjon csak, akkor mész határon.

  23. #173

    Re: Race07 setupok

    Idézet Eredetileg Domján Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Csikorogjon csak, akkor mész határon.
    Én meg nagy naívan azt hittem, hogy az már sok, és időt veszítek.

  24. #174
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: Race07 setupok

    Akkor vesztesz időt, ha keresztbeáll az autó, na akkor mentél pont túl a határon.

  25. #175

    Re: Race07 setupok

    Idézet Eredetileg Domján Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor vesztesz időt, ha keresztbeáll az autó, na akkor mentél pont túl a határon.
    Akkor most más szemmel nézem. THX!

Oldal: 7 / 27 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •