Oldal: 25 / 27 ElsőElső ||| 15 21 22 23 24 25 26 27 UtolsóUtolsó
Találatok: 601 - 625 (658 összesen)
  1. #601
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek mitől lehet (illetve hogyan lehet kiküszöbölni) a következő jelenséget:
    elkezd kanyarodni az autó (fwd) viszonylag rendesen, de közben íven csúszik kifelé (más sugarú íven kanyarodik mint a kormányzás szerint kellene, vagy nem tudom, hogy fogalmazzak), aztán egyszercsak megjön a tapadás, mintha „megakadna”, megszűnik a csúszás, elindul arra amerre kormányozom és hirtelen mindenki boldog lesz...

    köszönöm.
    ez a hátulja és gyors kanyarban? vagy?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  2. #602
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek mitől lehet (illetve hogyan lehet kiküszöbölni) a következő jelenséget:
    elkezd kanyarodni az autó (fwd) viszonylag rendesen, de közben íven csúszik kifelé (más sugarú íven kanyarodik mint a kormányzás szerint kellene, vagy nem tudom, hogy fogalmazzak), aztán egyszercsak megjön a tapadás, mintha „megakadna”, megszűnik a csúszás, elindul arra amerre kormányozom és hirtelen mindenki boldog lesz...

    köszönöm.
    Kicsit pontosítsd!
    Gyors, vagy lassú kanyar?
    Kanyarnak eleje, közepe vagy vége?
    Gázadással vagy az nélkül?
    Egyszerre négy kerékkel csúszik kifele, vagy csak valamelyik tengely?
    stb...

  3. #603
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    ez a hátulja és gyors kanyarban? vagy?

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit pontosítsd!
    Gyors, vagy lassú kanyar?
    Kanyarnak eleje, közepe vagy vége?
    Gázadással vagy az nélkül?
    Egyszerre négy kerékkel csúszik kifele, vagy csak valamelyik tengely?
    stb...
    Tyű... (most hirtelen nem tudom ellenőrizni, de ahogy megmaradt...)
    Jellemzően a gyors(abb) kanyarban befelé, négy kerékkel, gurulva, kb a kanyarok közepéig (gyorsításig), akkor berántja az orrát irányba.
    Hát valahogy így. :-)

    A hátsó kerék csak simán világgá megy egyik másik, de a rugó már minimumon van, legfeljebb a gyors ki / be értékekkel lehet játszani.

  4. #604
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Tyű... (most hirtelen nem tudom ellenőrizni, de ahogy megmaradt...)
    Jellemzően a gyors(abb) kanyarban befelé, négy kerékkel, gurulva, kb a kanyarok közepéig (gyorsításig), akkor berántja az orrát irányba.
    Hát valahogy így. :-)

    A hátsó kerék csak simán világgá megy egyik másik, de a rugó már minimumon van, legfeljebb a gyors ki / be értékekkel lehet játszani.
    Ha gyors(abb) a kanyar és bemenet nem akar befordulni a hátulja, akkor emelhetsz a hátsó rugó értékén nyugodtan!

  5. #605
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Ha gyors(abb) a kanyar és bemenet nem akar befordulni a hátulja, akkor emelhetsz a hátsó rugó értékén nyugodtan!

    De akkor a rázón/füvön megy el még könnyebben, nem? Vagy a rugó feljebb, a ki / be pedig lejjebb?
    (Kompenzálandó, hogy alapból keményebb. Gondolom én.)
    Utoljára módosította: dingo; 2013. 11. 30. 16:14.

  6. #606
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Tyű... (most hirtelen nem tudom ellenőrizni, de ahogy megmaradt...)
    Jellemzően a gyors(abb) kanyarban befelé, négy kerékkel, gurulva, kb a kanyarok közepéig (gyorsításig), akkor berántja az orrát irányba.
    Hát valahogy így. :-)

    A hátsó kerék csak simán világgá megy egyik másik, de a rugó már minimumon van, legfeljebb a gyors ki / be értékekkel lehet játszani.
    vegyél le az első kerékösszetartáson-keményíts a rugón és emelj egyet a hátsó szárnyon. No meg a kerékdőlés sem mindegy mekkora. A hátsó kerékösszetartás is szabályozhatja ezt. És rakd fel hátul/Brands Hatch, ha jól tippelek/ a gyors ki-be rugózást/. Meg elől is
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  7. #607
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    De akkor a rázón/füvön megy el még könnyebben, nem?
    A kanyar külső, vagy apex részén lévő rázóra gondolsz?
    Füvön ne menj!

  8. #608
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    A kanyar külső, vagy apex részén lévő rázóra gondolsz?
    Füvön ne menj!

    Kijáraton, külső íven.
    Ok, hogy nem megyek füvön (szándékosan, de két kerék néha letéved), és a rázót is rendszeresen látogatom. :-)
    Utoljára módosította: dingo; 2013. 11. 30. 16:28.

  9. #609
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    vegyél le az első kerékösszetartáson-keményíts a rugón és emelj egyet a hátsó szárnyon. No meg a kerékdőlés sem mindegy mekkora. A hátsó kerékösszetartás is szabályozhatja ezt. És rakd fel hátul/Brands Hatch, ha jól tippelek/ a gyors ki-be rugózást/. Meg elől is
    Uh, ez szép kis lista, este megnézem, köszi. :-)

  10. #610
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Kijáraton, külső íven.
    Ok, hogy nem megyek füvön (szándékosan, de két kerék néha letéved), és a rázót is rendszeresen látogatom. :-)
    A külsőn nem fogja befolyásolni a rugóerő növelése véleményem szerint! Bár ez sok tényezőtől függ, mint pl. szárny állása, stb...

  11. #611
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Elvileg a gyors kirugózástól dobja el a rázón,de itt többet nyersz ,ha feltolod. /meg nem is dobja itt el annyira amúgy. / Meg nem is sok helyen használsz ill kell használni rázót
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  12. #612
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    A külsőn nem fogja befolyásolni a rugóerő növelése véleményem szerint! Bár ez sok tényezőtől függ, mint pl. szárny állása, stb...
    Igazából közben azon gondolkodtam, hogy mindegy, hogy külső vagy belső, ha egyszer megy az ember gombászni. :-)


    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg a gyors kirugózástól dobja el a rázón,de itt többet nyersz ,ha feltolod. /meg nem is dobja itt el annyira amúgy. / Meg nem is sok helyen használsz ill kell használni rázót
    Épp csak annyira dobta el, hogy gyors körbenézés a vége. Ez pont elég sok szerintem :-)
    (Egyébként a második szektor végén / harmadik elején lévő két gyors jobbos - völgyben a kis „törés” volt a legkritikusabb, itt csípem el a rázót és a völgyben a füvet egy pillanatra.)


    Közben volt egy kis időm (nem bírtam estig várni :-) )
    A lényeg, hogy volt itt minden...
    Egy kis első- és hátsókerék összetartás illetve dőlés, kis guminyomás, stabilizátor állítás, de alapvetően a hátsó rugó lett sokkal keményebb (90 ->97, de megpróbálom majd még keményebbre venni), a gyors ki/be pedig sokkal alacsonyabb (11 -> 4/3).

    Így elsőre elég jó lett, lehet, hogy még finomítom egy kicsit, de ha így marad az sem rossz...

    Köszönöm a segítséget urak!

    (Egyébként körözgetés közben figyeltem, hogy leginkább az említett két gyors jobbosban, illetve a célegyenes ráfordító és a T1 ahol leglátványosabban kijön / kijött ez az ívről elcsúszós dolog.)
    Utoljára módosította: dingo; 2013. 11. 30. 19:28.

  13. #613
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Igazából közben azon gondolkodtam, hogy mindegy, hogy külső vagy belső, ha egyszer megy az ember gombászni. :-)



    Épp csak annyira dobta el, hogy gyors körbenézés a vége. Ez pont elég sok szerintem :-)
    (Egyébként a második szektor végén / harmadik elején lévő két gyors jobbos - völgyben a kis „törés” volt a legkritikusabb, itt csípem el a rázót és a völgyben a füvet egy pillanatra.)


    Közben volt egy kis időm (nem bírtam estig várni :-) )
    A lényeg, hogy volt itt minden...
    Egy kis első- és hátsókerék összetartás illetve dőlés, kis guminyomás, stabilizátor állítás, de alapvetően a hátsó rugó lett sokkal keményebb (90 ->97, de megpróbálom majd még keményebbre venni), a gyors ki/be pedig sokkal alacsonyabb (11 -> 4/3).

    Így elsőre elég jó lett, lehet, hogy még finomítom egy kicsit, de ha így marad az sem rossz...

    Köszönöm a segítséget urak!

    (Egyébként körözgetés közben figyeltem, hogy leginkább az említett két gyors jobbosban, illetve a célegyenes ráfordító és a T1 ahol leglátványosabban kijön / kijött ez az ívről elcsúszós dolog.)
    öhmm ez elég huppogós pálya a gyors rugózást ne vedd lejebb semmiképp sztem.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  14. #614
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    öhmm ez elég huppogós pálya a gyors rugózást ne vedd lejebb semmiképp sztem.
    Tettem még egy próbát a fel(jebb)tolt értékekkel (ha már ketten is mondjátok, hogy nem lenne hülyeség :-) )
    Hát nem tudom eldönteni... mindegy, most így marad.

    Köszi uraim!

  15. #615
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    öhmm ez elég huppogós pálya a gyors rugózást ne vedd lejebb semmiképp sztem.
    És ha a huppogós pályán keményebbre teszed a gyorst, akkor nem pont hogy jobban el fog pattogni az útról?


  16. #616
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    És ha a huppogós pályán keményebbre teszed a gyorst, akkor nem pont hogy jobban el fog pattogni az útról?
    Nem! Gyors ütések csillapítója!

  17. #617
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Tettem még egy próbát a fel(jebb)tolt értékekkel (ha már ketten is mondjátok, hogy nem lenne hülyeség :-) )
    Hát nem tudom eldönteni... mindegy, most így marad.

    Köszi uraim!

    Azóta is fenn van (nem csak BH-ben), némi finomítás és szokás után jó lett.

    köszi mégegyszer!
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  18. #618
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Difi hogyan áll?
    Nekem preload 4-5 körüli értéken működött csak elfogadhatóan.
    Visszaolvastam egy kicsit, és az természetes, ha pörgő első kerékkel megy az autó amerre lát, és nem fordul, majd, amikor megtapad az első kerék, és el van fordítva a kormány, akkor berántja a kanyarba az autó elejét.
    Sajnos ez az elsőkerékhajtás hátránya, hogy mivel minden az elsőkeréken történik, ezért nem nagyon lehet érezni, hogy mi mire van hatással. Elfékezés közben, blokkoló kerékkel pont úgy nem fog fordulni az autó, mint amikor csak a difi miatt túl hirtelen megy az erő az elsőkerékre, és megcsúszik.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  19. #619
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Sziasztok!

    Héten kezdtem el játszani, kezdetben billentyűzettel, de 2 napja kormánnyal (Logitech MOMO). A kormánytól jelentős idő javulást vártam, de kb 1 másodpercet gyorsultam. Itt az oldalon lévő legjobb köridőkhöz képest 6-7 másodpercre vagyok. A beállításokkal nem igazán foglalkoztam, a SimBin által adott setupokat használtam. Kérdés: ennyit jelent a beállítás, vagy valamit nagyon rosszul csinálok?

  20. #620
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Héten kezdtem el játszani, kezdetben billentyűzettel, de 2 napja kormánnyal (Logitech MOMO). A kormánytól jelentős idő javulást vártam, de kb 1 másodpercet gyorsultam. Itt az oldalon lévő legjobb köridőkhöz képest 6-7 másodpercre vagyok. A beállításokkal nem igazán foglalkoztam, a SimBin által adott setupokat használtam. Kérdés: ennyit jelent a beállítás, vagy valamit nagyon rosszul csinálok?
    Szia, nem, ennyit jelent a helyes vezetési technika, a setup csak az utolsó pár tized.

    Bővebben: Nulláról kezdeni...

  21. #621
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, nem, ennyit jelent a helyes vezetési technika, a setup csak az utolsó pár tized.

    Bővebben: Nulláról kezdeni...
    Köszi a választ, ettől tartottam én is. Régen nagyon sokat játszottam GP3/GP4-el, de billentyűzetről és szerintem vannak rossz beidegződéseim. Pedig közúton sokat vezetek (látom nem csak én közlekedek sokat Zalaegerszeg és Budapest között )

    A linket köszi, neki is esek

  22. #622
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Szerintem kicsit több az mind egy-két tized, csak a Szabi egyelőre nem maradt ki a szaknévsorból így még nem érzi, hogy van az több is ..de 0.5-1 mp max. De hozzá lehet szokni a rossz setuphoz is csak kínlódsz vele, nem azon az íven fordul stb és egyből nehezebben lesz meg a helyes vezetési technika. Én pl mostanában a Honda hátuljával kínlódom ,mert már a 3. pálya ahol jár a feneke.. Mind a 3 ilyen kicsit csúszós aszfalt. Én is állítgatom már a dőlést-összetartást-szárnyat-kutyafülit.. stb,de még nem az igazi és látni,hogy ugrálnak el a tizedek,mikor meg-meg csúszik a hátulja és leesik az ívről. A lényeg egyesével állíts mindent,mert úgy van értelme.

    De szerintem menni kell, körözni,mert úgy jön bele az ember. Saját tapasztalatom, hogy mikor tavaly elkezdtem márciusban,majd olyan április-május körül megvettem az első kormányomat /MOMO/, ahhoz képest 1-2 mp-el gyorsabb vagyok most, pályától függően. Könnyeben tanulom a pályákat, setupolás is könnyebb. Bár mellé lehet lőni mindig. Szerintem érdemes elolvasni a szetupolási segédleteket,mert a saját dolgod könnyíted meg utána. . És sokat gyakorolni.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 01. 13. 01:52.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  23. #623
    WG_Q_honda.svmWG_Q_ALFA.svm

    Tegnap kértétek páran a Honda_Most setupom, felrakom ide, meg az Alfát is, hátha valaki azzal is menne.

    WG

  24. #624
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Itt is köszönöm!
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  25. #625
    Csomós Miklós Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 19.
    Város
    Sárospatak
    Üzenetek
    5
    Sziasztok.Mivel még új vagyok race 07-kezdtem el,Barcelona seat leonnal,tudna valaki mondani valami jó időt?
    illetve,setupot esetleg küldeni rá?
    alap setappal 1:43:0nál járok(váltót kicsit rövidebbre vettem ennyi)
    köszönöm szépen

Oldal: 25 / 27 ElsőElső ||| 15 21 22 23 24 25 26 27 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •