Oldal: 27 / 27 ElsőElső ||| 17 23 24 25 26 27
Találatok: 651 - 658 (658 összesen)
  1. #651
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hittem hülye vagyok, mert én is azt érzem, hogy felvezetőn simábban átmegyek a kanyarokon, sikánokon (tempósan), mért körön meg lecsúszok, eldobom stb. De akkkor nem én vagyok a fura, vagy nem csak én vagyok fura
    Nehogy azt mondjátok, hogy a szoftver figyeli, hogy mikor vagy éles körön és direkt betart , szerintem nézzétek meg, hogy a felvezetőn milyen sebességgel toljátok át a vetőn és hasonlítsátok össze az éles körrel. Elég éles a határ a sima áthaladás és az eldobás között, éles körön pont annyival lehet feszítettebb a tempó, amivel már besokallsz.

  2. #652
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Nehogy azt mondjátok, hogy a szoftver figyeli, hogy mikor vagy éles körön és direkt betart , szerintem nézzétek meg, hogy a felvezetőn milyen sebességgel toljátok át a vetőn és hasonlítsátok össze az éles körrel. Elég éles a határ a sima áthaladás és az eldobás között, éles körön pont annyival lehet feszítettebb a tempó, amivel már besokallsz.
    Nem lepődnék meg, ha figyelné.. Legalább rá lehetne fogni valamire. Sőt az is csak az első kerekesekre hat! De tényleg fura. Én szoktam figyelni, hogy a hőfok se legyen több nagyon, ok a gumi kopik egy 2 -t kb ,de annyi. És ha kimaxolom a felvezető kört ahhoz képest is más a következő. De versenybe nem. Az a furcsa Neked nem más! Viccet félre téve én tényleg úgy veszem észre nem egyforma a 2. ez amúgy ott látszik ,ahol lehet "csalni". Porto-Moszkva stb. ahol méri a felvezető kört is vagy hátul ki lehet menni ,ha lusta az ember és egyből tiszta kört megy. A minimális gumikopástól lehetne? Szerintem nem ,de holnap tényleg igazad van összehasonlítom a kanyartempót felvezetőn és a gyors körön. /de a féktáv is hosszabb a 2. körön.. / Na holnap összehasonlítom.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 03. 17. 22:58.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  3. #653
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lepődnék meg, ha figyelné.. Legalább rá lehetne fogni valamire. Sőt az is csak az első kerekesekre hat! De tényleg fura. Én szoktam figyelni, hogy a hőfok se legyen több nagyon, ok a gumi kopik egy 2 -t kb ,de annyi. És ha kimaxolom a felvezető kört ahhoz képest is más a következő. De versenybe nem. Az a furcsa Neked nem más! Viccet félre téve én tényleg úgy veszem észre nem egyforma a 2. ez amúgy ott látszik ,ahol lehet "csalni". Porto-Moszkva stb. ahol méri a felvezető kört is vagy hátul ki lehet menni ,ha lusta az ember és egyből tiszta kört megy. A minimális gumikopástól lehetne? Szerintem nem ,de holnap tényleg igazad van összehasonlítom a kanyartempót felvezetőn és a gyors körön. /de a féktáv is hosszabb a 2. körön.. / Na holnap összehasonlítom.
    Mondjuk elsőkerekesnél a felvezetőn nem hül még le a hátsó gumi. De szerintem szimplán annyi, hogy akkor nem a határon mész..


  4. #654
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lepődnék meg, ha figyelné.. Legalább rá lehetne fogni valamire. Sőt az is csak az első kerekesekre hat!...
    Tovabb megyek. Csak prostra nem hat.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  5. #655
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Üzenetek
    216
    Hihi, ez jó, akkor nem csak én vagyok így a felvezető után De én már próbáltam, hogy ugyanúgy menjek a mért körön is, és az a kör 2mp el lassabb is lett kb... szóval szerintem is simán annyi, hogy felvezetőn benne hagyjuk azt a kicsit, meg nincs az a nyomás rajtunk, hogy na mostaztán. VAAAAGY LE A YOKOHAMÁVAL :P szemcsésedik Mentem már úgy is, hogy a felvezetőt direkt elóvatoskodva, na persze akkor meg visszahűltek a gumik, szóval utolsó 2 kanyart meg kell tépni, hogy visszamelegedjen, így kb ugyanott vagyok ahol a part szakad

  6. #656

    ring

    Sziasztok hungaroringre kéne nekem egy jó chewy setup stcc!!! Ha van valakinek, és inkább futamra valo, ami nem eszi meg a kerekeket a hetedik körre! 53 vége 54 eleje ilyen időkhöz kéne! Előre is köszi a segitséget.

  7. #657
    Klár Norbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 04. 02.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    8
    Szevasztok!

    BMW 320si 2009-hez kérnék egy setupot, ami Watkins GP-re van beállítva. Köszi.

  8. #658
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg klarnorbert írta Hozzászólás megtekintése
    Szevasztok!

    BMW 320si 2009-hez kérnék egy setupot, ami Watkins GP-re van beállítva. Köszi.
    Race07-ben nem sokat kell setupolni.
    Teszteléshez először szerintem keress itt vagy az online set-ek közt egy testhezállót.
    Ha már jólérzed magad az autóban, akkor Watkins-ban a setup gyakorlatilag az alacsony hátsó szárny és a váltó áttételezés, a többi már csak pár tizedet hoz.

Oldal: 27 / 27 ElsőElső ||| 17 23 24 25 26 27

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •