Találatok: 1 - 14 (14 összesen)

Téma: MoTeC gondok

  1. #1
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    MoTeC gondok

    Emberek, nagy a bajom! A játék az utóbbi 1-2 napban nem továbbít adatokat a MoTeC-nek. Mi lehet a gond (eddig működött rendesen)???

  2. #2

    Re: MoTeC gondok

    Újratelepítetted azóta a játékot, esetleg egy másik könyvtárba, és a .plr file-odat csak visszamásoltad? Ez szokott a gond lenni, ilyenkor a .plr file-ban át kell írni a MoTeC helyét.

  3. #3
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: MoTeC gondok

    Köszi szépen! Így már működik!

  4. #4

    Re: MoTeC gondok

    Az a gondom, hogy nem tudom az autóban menet közben váltani az LCD módot. Hiába van bekapcsolva (ahogy olvastam GTR2 weboldalán, hogy a 3-as gombbal kell aktiválni, ha nem műxik), nem változik semmi. Ugyebár a fékhőmérsékletet onnan tudnám menet közben ellenőrizni, nem beszélve a többi adatról. Akinek van ötlete, írjon.

  5. #5

    Re: MoTeC gondok

    asszem F575-ben nem működik

  6. #6

    Re: MoTeC gondok

    Kipróbáltam 1-2 autót. Egyik f360-ban sem műxik; a porsche-ben volt, meg a lambo-ban is. Gondolom némelyik autóban lehet LCD-t váltogatni, másikban meg nem Micsoda negatív diszkrimináció.

  7. #7

    Re: MoTeC gondok

    sziasztok.valaki segítsen.úgy van feltéve az i2 pro ahogy azt leírtátok,de amikor meg akarom nézni akkor semmi logged data nincs

  8. #8

    Re: MoTeC gondok

    az meg a másik,hogy autón belül se mutat semmit.akármelyiket használom

  9. #9
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: MoTeC gondok

    sziasztok nekem az lenne a gondom a moteccel, hogy a logged data fileoknál, amikor megakarom nyitni, nem írja ki a fastest lapot, nem tom érthető voltam-e, de tudjátok-e miért nem írja ki, mi volt e leggyorsabb köröm? így nehéz keresgélni a sok file között.

    Ja, meg milyen már, hogy nem adják alapból a játékhoz, amikor igyen leszedhető a netről????

  10. #10
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

    Re: MoTeC gondok

    Idézet Eredetileg vlori írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok nekem az lenne a gondom a moteccel, hogy a logged data fileoknál, amikor megakarom nyitni, nem írja ki a fastest lapot, nem tom érthető voltam-e, de tudjátok-e miért nem írja ki, mi volt e leggyorsabb köröm? így nehéz keresgélni a sok file között.

    Ja, meg milyen már, hogy nem adják alapból a játékhoz, amikor igyen leszedhető a netről????

    Szervusz,

    írja a guide, hogy csak azokhoz a fájlokhoz irja ki ami egyszer már meg volt nyitva.

  11. #11
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: MoTeC gondok

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Szervusz,

    írja a guide, hogy csak azokhoz a fájlokhoz irja ki ami egyszer már meg volt nyitva.
    oppsz, akkor sírás vissza, olvasás ismeretének felfrissítése.
    köszi

  12. #12

    Re: MoTeC gondok

    Idézet Eredetileg janis1 írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok.valaki segítsen.úgy van feltéve az i2 pro ahogy azt leírtátok,de amikor meg akarom nézni akkor semmi logged data nincs
    Be kell allitani a plr fajlban az eleresi utat, alap helyzetben: C:\MoTeC\Logged Data.

  13. #13
    Petre Gábor Regisztrált Cowek logója
    Csatlakozott
    2004. 07. 10.
    Város
    Komló
    Üzenetek
    39

    Re: MoTeC gondok

    Egy kis segítség (nekem az volt):

    http://www.blimeygames.com/files/GTR...rs%20Guide.pdf
    -=PG=-

  14. #14

    Re: MoTeC gondok

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Be kell allitani a plr fajlban az eleresi utat, alap helyzetben: C:\MoTeC\Logged Data.
    néztem,hogy minden rendben csak azt a hülye c:\-t nem vettem élszre,hogy nincs ott már működik.köszönöm.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •