Oldal: 2 / 15 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (365 összesen)
  1. #26
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    428

    Re: addon pálya tesztek

    Egy GTR2 liga ahol szinte csak add-on pályák mennek.

    http://www.pilsbierbude.de/component...mid,1/lang,de/

    Ez egy jó kiindulási alap. Ha itt működik, akkor nálunk is fog!
    Pályalista, hány kört, kilométert, stb. mentek rajta.

    http://www.pilsbierbude.de/component...*&charfilter=*
    Utoljára módosította: FRIZ 22; 2008. 02. 12. 22:03.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  2. #27
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: addon pálya tesztek

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta Hozzászólás megtekintése
    Egy GTR2 liga ahol szinte csak add-on pályák mennek.

    http://www.pilsbierbude.de/component...mid,1/lang,de/

    Ez egy jó kiindulási alap. Ha itt működik, akkor nálunk is fog!
    Pályalista, hány kört, kilométert, stb. mentek rajta.
    A Surfer's Paradise-on lezavartak 1379 kört, ami ma este megbukott. A Hungaroring-en (amiről tudjuk hogy tele van hiányossággal) pedig több mint 9500 kört. Akkor ez biztos hogy jó kiindulási alap??
    Bocs, de megnézed miket írsz?
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2008. 02. 13. 00:08.

  3. #28
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: addon pálya tesztek

    Nos, Surfers Paradise megbukott a vizsgán! Sajnálom a dolgot, mert sztem az egyik legjobb utcai pálya...

    Ellenben Zolder tökéletesen működött, semmi lag, jó helyre pakol a rajtrácson, korrektül bünteti a vágásokat és a boxban való gyorshajtást is (egész futamon ezt próbálgattam...)! 1-2 panasz volt a szűk boxbejáratra, ezzel nem lehet mit kezdeni, a valóságban is ilyen. Ahol beszűkül, már úgyis 60-nal kell menni, aki meg annyival is benézi, az így járt!

    Ami hiba volt minden pályánál, az a rajt. Nem engedi a felvezető kört (nyilván a saját hostolás miatt, mert gyári pályán -Zhuhai- sem engedte, kipróbáltuk.

    Vagyis összegzésképpen elmondható, hogy Surfers Paradise felejtős, Zolder pedig átment az első teszten, sztem érett arra, hogy egy tesztfutam keretén belül a HGTRM szerveren is kipróbáljuk, kérném az illetékeseket, hogy nyilatkozzanak arról, hogy valamikor ez megoldható-e! Köszi!

  4. #29
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: addon pálya tesztek

    Továbbá köszönöm mindenkinek, aki jött ma este próbálkozni!
    Mint Zolderben bebizonyosodott, nem a netem miatt volt a lagolás, így szívesen rászánom a csütörtök és péntek estémet egy-egy pálya kipróbálására! A rajt valószínűleg felvezető kör nélküli AI-s repülőrajt lesz, de ha ezen apró hiányosság kivételével minden működik, akkor a pálya átment az első teszten, onnantól fogval alkalmas arra, hogy HGTRM-es szerveren is kipróbáljuk. Úgy néz ki, ez egy többlépcsős folyamat...

    Szóval a tervem:
    csütörtök (febr. 14.) - Mugello
    péntek (febr. 15.) - Suzuka, vagy Autopolis (szintén japán pálya, naggggyon király, Nogrip-en fent van, próbáljátok ki)
    Úgy tervezem, hogy amennyiben a rajtrácson simán elhelyezkedünk, és elrajtolunk, akkor 60 perces futam egy kötelező boxkiállással. Ha úgy járunk mint Surfers Paradise-szal, akkor még azon az estén nekiállunk egy másik pályának 10 perces időmérővel 20 perces futammal, egy kötelező boxkiállással!

    Várom a véleményeket, észrevételeket!
    Utoljára módosította: Palesz; 2008. 02. 13. 01:37.

  5. #30

    Re: addon pálya tesztek

    Mugello és Sepang. Azt hiszem ez a két pálya rendben van teljesen.

  6. #31
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    428

    Re: addon pálya tesztek

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    A Surfer's Paradise-on lezavartak 1379 kört, ami ma este megbukott. A Hungaroring-en (amiről tudjuk hogy tele van hiányossággal) pedig több mint 9500 kört. Akkor ez biztos hogy jó kiindulási alap??
    Bocs, de megnézed miket írsz?
    Hej, hej, mi ez az ellen, beszólás?

    Surfer's: több verzió is létezik, mi egy bénát fogtunk ki tegnap.
    Hungaroring: nem is kapott valami nagy értékelést, amúgy lehet, van ebből is több verzió.

    Ezért vannak a tesztek, hogy megtaláljuk azokat a pályákat, amik működnek, ha egyáltalán van értelme ilyen negatív szervezői hozzáállás mellett.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  7. #32
    Nagy Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 03.
    Város
    Göd
    Üzenetek
    509

    Re: addon pálya tesztek

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Továbbá köszönöm mindenkinek, aki jött ma este próbálkozni!
    Mint Zolderben bebizonyosodott, nem a netem miatt volt a lagolás, így szívesen rászánom a csütörtök és péntek estémet egy-egy pálya kipróbálására! A rajt valószínűleg felvezető kör nélküli AI-s repülőrajt lesz, de ha ezen apró hiányosság kivételével minden működik, akkor a pálya átment az első teszten, onnantól fogval alkalmas arra, hogy HGTRM-es szerveren is kipróbáljuk. Úgy néz ki, ez egy többlépcsős folyamat...

    Szóval a tervem:
    csütörtök (febr. 14.) - Mugello
    péntek (febr. 15.) - Suzuka, vagy Autopolis (szintén japán pálya, naggggyon király, Nogrip-en fent van, próbáljátok ki)
    Úgy tervezem, hogy amennyiben a rajtrácson simán elhelyezkedünk, és elrajtolunk, akkor 60 perces futam egy kötelező boxkiállással. Ha úgy járunk mint Surfers Paradise-szal, akkor még azon az estén nekiállunk egy másik pályának 10 perces időmérővel 20 perces futammal, egy kötelező boxkiállással!

    Várom a véleményeket, észrevételeket!
    Jó terv! Rám számíthatsz!

  8. #33
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: addon pálya tesztek

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta Hozzászólás megtekintése
    Hej, hej, mi ez az ellen, beszólás?

    Surfer's: több verzió is létezik, mi egy bénát fogtunk ki tegnap.
    Hungaroring: nem is kapott valami nagy értékelést, amúgy lehet, van ebből is több verzió.

    Ezért vannak a tesztek, hogy megtaláljuk azokat a pályákat, amik működnek, ha egyáltalán van értelme ilyen negatív szervezői hozzáállás mellett.
    Nem negatív vagyok, hanem Téged próbálnálak buzdítani hogy tesztelj is ("csinálj is") valamit ne csak írkálj állandóan hogy addon-addon-addon...

    Többször mondtad, hogy "ha más ligában működik, akkor itt miért ne". De kérlek nézd is meg hogy azokban a ligákban mi történik. Félre ne érts, nem akarom leszólni a többi ligát, de büszkén mondhatom hogy kevés olyan professzionális szinten működő liga van mint a miénk.
    Legtöbb ligában leül 10 ember este és nyom egy fun race-t, ott aztán nem számít, hogy van-e rajtrács, vagy jó-e replay, esetleg működnek-e a lámpák, mert mindegy. Nekik jó így a pálya. De ezek alapján nem mondhatjuk, hogy akkor jó lesz nekünk is.

  9. #34
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: addon pálya tesztek

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Ami hiba volt minden pályánál, az a rajt. Nem engedi a felvezető kört (nyilván a saját hostolás miatt, mert gyári pályán -Zhuhai- sem engedte, kipróbáltuk.
    Dedicated Server módban ment a host-olás, vagy a játékból host-oltál úgy hogy közben Te is játszottál?
    Azért fontos, mert a pálya szempontjából teljesen másképp viselkedik a módszer (pl. safety car, stb.)

  10. #35
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Üzenetek
    485

    Re: addon pálya tesztek

    mindkét este mehet felőlem....és persze én is megyek!
    "save the World..it's Great...but I've got save myself first!"

  11. #36
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: addon pálya tesztek

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Dedicated Server módban ment a host-olás, vagy a játékból host-oltál úgy hogy közben Te is játszottál?
    Azért fontos, mert a pálya szempontjából teljesen másképp viselkedik a módszer (pl. safety car, stb.)
    Játékból host-oltam úgy, hogy én is játszottam!

  12. #37
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: addon pálya tesztek

    Tengapi Zolder pár körös verseny és teszt nagyon jó volt, mindent rendben találtam, talán azért is mert ezt a pályát a Simbin csinálta a GTL-hez, és abból lett átrakva, de így is teljesen tökéletes!

    Nagyon jó, élevezhető pálya!!

  13. #38
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432

    Re: addon pálya tesztek

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Tengapi Zolder pár körös verseny és teszt nagyon jó volt, mindent rendben találtam, talán azért is mert ezt a pályát a Simbin csinálta a GTL-hez, és abból lett átrakva, de így is teljesen tökéletes!

    Nagyon jó, élevezhető pálya!!
    Ezt honnan szedtétek le?


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  14. #39
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: addon pálya tesztek

    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt honnan szedtétek le?
    Zolder add-on track

  15. #40
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432

    Re: addon pálya tesztek

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  16. #41
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: addon pálya tesztek

    Sajna úgy néz ki, Zolder is megbukott!!!

    Indítottam egy dedikált szervert, igaz csak egyedül, de elindítottam egy versenyt... Nincs safety-car... Biztonság kedvéért egy gyári pályán, Doningtonban is megnéztem, ott tökéletesen működött a safety-car...

  17. #42
    Nagy Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 03.
    Város
    Göd
    Üzenetek
    509

    Re: addon pálya tesztek

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna úgy néz ki, Zolder is megbukott!!!

    Indítottam egy dedikált szervert, igaz csak egyedül, de elindítottam egy versenyt... Nincs safety-car... Biztonság kedvéért egy gyári pályán, Doningtonban is megnéztem, ott tökéletesen működött a safety-car...
    Hát ez remek!

  18. #43
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    428

    Re: addon pálya tesztek

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna úgy néz ki, Zolder is megbukott!!!

    Indítottam egy dedikált szervert, igaz csak egyedül, de elindítottam egy versenyt... Nincs safety-car... Biztonság kedvéért egy gyári pályán, Doningtonban is megnéztem, ott tökéletesen működött a safety-car...
    Igazad van, tényleg nem megy.
    Pedig tegnap, a felvezető nélküli rajt előtt ott állt a safety..
    Van egy másik Zolder is, megkeresem.

    Zolder_v1_0_by_unknown_for_GTR2.zip ugyan az mit a zolder_zac3.rar,
    nincs felvezető.
    Utoljára módosította: FRIZ 22; 2008. 02. 13. 19:41.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  19. #44
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: addon pálya tesztek

    Nos, se Mugello-ban, se Adria Raceway-en nincs safety-car... Nagyjából amit kipróbálok add-on pálya, sehol nincs... Ez így nem lesz jó! A Hungaroringen a tesztfutamon volt?

  20. #45
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: addon pálya tesztek

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Nos, se Mugello-ban, se Adria Raceway-en nincs safety-car... Nagyjából amit kipróbálok add-on pálya, sehol nincs... Ez így nem lesz jó! A Hungaroringen a tesztfutamon volt?
    nem

    Akkor Feri! Egyik addon pályán sincs safety car!
    Utoljára módosította: Rácz Ádám; 2008. 02. 13. 19:58.

  21. #46
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: addon pálya tesztek

    Akkorhát találkozott már valaki valaha olyan addon pályával, ahol on-lineban van safety-car??? Ha nem létezik ilyen, akkor elég nehéz berakni a bajnokságba...

  22. #47
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Re: addon pálya tesztek

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Akkorhát találkozott már valaki valaha olyan addon pályával, ahol on-lineban van safety-car??? Ha nem létezik ilyen, akkor elég nehéz berakni a bajnokságba...
    hmm..ez lehet bénán hangzik de minek is kell a ssafety car? Aniy a dolga hoyg felvezessen az első körben...namármost...ha az a csodás pilótatársunk aki megszerzi a pole-t nem tudja kb 80-al végigvezetni a mezőnyt a felvezető körben akkor ne hívjuk magunkat GTR mastereknek..és ha cska ennyi hibázik a pályából - szal ha a verseny elindul nem úgy mint a hungaroringen - akkor sztem simán belefér..
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  23. #48
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432

    Re: addon pálya tesztek

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Akkorhát találkozott már valaki valaha olyan addon pályával, ahol on-lineban van safety-car??? Ha nem létezik ilyen, akkor elég nehéz berakni a bajnokságba...
    Én most próbából indítottam 4 dedikált szervert. Ebből 3 addon pálya volt (Istambul, Monaco 2007, Jarama GP) és egyiken sem volt safety car. Pontosabban volt, csak nem lehetett látni, mivel a felvezető körben végig kiírta nekem a gép, hogy Maradjak a SC mögött. A gyári pálya Anderstorp volt, ott természetesen volt SC.
    Lehet, ez az addon pályás projektet törölni kell.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  24. #49
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: addon pálya tesztek

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    hmm..ez lehet bénán hangzik de minek is kell a ssafety car? Aniy a dolga hoyg felvezessen az első körben...namármost...ha az a csodás pilótatársunk aki megszerzi a pole-t nem tudja kb 80-al végigvezetni a mezőnyt a felvezető körben akkor ne hívjuk magunkat GTR mastereknek..és ha cska ennyi hibázik a pályából - szal ha a verseny elindul nem úgy mint a hungaroringen - akkor sztem simán belefér..
    Ezzel így semmi gond nem lenne, ha nem büntetne azért, mert megelőzöd a nem látható safety-cart...

  25. #50
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: addon pálya tesztek

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    hmm..ez lehet bénán hangzik de minek is kell a ssafety car? Aniy a dolga hoyg felvezessen az első körben...namármost...ha az a csodás pilótatársunk aki megszerzi a pole-t nem tudja kb 80-al végigvezetni a mezőnyt a felvezető körben akkor ne hívjuk magunkat GTR mastereknek..és ha cska ennyi hibázik a pályából - szal ha a verseny elindul nem úgy mint a hungaroringen - akkor sztem simán belefér..
    áh, ugyanaz lesz mindig. Tehát gondolom ha Hungaroringen nem tudtunk elrajtolni, akkor sehol se fogunk

    a másik lehetőség az állórajt

Oldal: 2 / 15 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •