Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (43 összesen)

Téma: GPL kívánságlista + TestMod

  1. #1
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Post GPL kívánságlista + TestMod

    Az RSC fórumon van egy topik, ahol gyűjtik, hogy ki milyen kiegészítéseket szeretne a GPL-hez. Bob Simpson ma összeszedte az eddig beírt vágyakat. Alul találtok egy linket az eredeti listához. Ha valamit félrefordítottam, javítsatok ki.


    Grafika
    • új D3D rasterizer
    • jobb autómodellezés
    • a versenyző karjai és a kormány legyen látható a replayekben, akkor is ha cockpit nézetben ki vannak kapcsolva
    • DirectX 9 kompatibilitás
    • az időnként olvashatatlan betűk és a torz boxutcai táblák javítása
    • valósághű tükrök
    • állítható tükrök
    • kerekített gumik a GPLEA autókhoz
    • valósághű 65-ös és Sudschleife verziók Nürburgringhez


    Hangok
    • hang engine frissítése
    • különböző hangok a differenciálműnek, a váltónak, a magas és a mély fordulatszámokhoz, és az üresjárathoz (?)


    Online
    • több mint 20 versenyző
    • VROC és iGOR egyesítése
    • a modok helyes egyezetetése iGOR-ban
    • online közvetítés egy GPLtv-szerű rendszerben, de nyilván igazi látnivalóval
    • netcode javítása, hogy verseny közben is újra lehessen csatlakozni (akár körhátránnyal is)


    Játékmenet
    • szellemautó
    • új ütközésmodellezés
    • gumihasználódás és boxkiállások
    • kevésbé strapabíró motorok a 65 modban
    • egy segédprogi ami mutatná ha sérült valahol az autó
    • pro (realistic) sérülés mellett engedélyezett shift-r
    • időjárás
    • "shock travel" (???) grafikus kijelzése
    • valósághűbb sérülés (behorpadt kasztni, leszakadt kasztnidarabok, stb.)
    • döccenők, útegyenetlenségek a pályákon (megj.: biztosan nem próbálták Zeltweg Flugplatzot )
    • elmozdítható pályaobjektumok
    • real time köridőkijelzés (azaz menet közben pörögjön valahol egy óra)
    • 45 fokban elfordított starthelyek Le Mans Sarthe és hasonló pályákon
    • "10 sec interval Starts from grid pos’n #1 for all the field, in qual. and also reverse qual. order" (????)


    Egyéb
    • replay lejátszása GEM-ben
    • gáz- és fékpozíciók mutatása replayekben (???)
    • új platformokkal való kompatibilitás javítása (gondolom Vista)
    • minden-egyben telepítő, hogy könnyebb legyen az újonnan érkezettek dolga (meg egyáltalán a re-install)
    • bővített Options menü (Force Feedback-beállítások játékon belül)
    • működjön a Camera Control Master 66modban is
    • legyen konzolos változat


    Eredeti: http://forum.racesimcentral.com/show...&postcount=168
    Utoljára módosította: Leo67; 2020. 07. 22. 20:52. Indoklás: kiemelve ami azóta egészben vagy részben teljesült
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #2
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL kívánságlista

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Az RSC fórumon van egy topik, ahol gyűjtik, hogy ki milyen kiegészítéseket szeretne a GPL-hez. Bob Simpson ma összeszedte az eddig beírt vágyakat. Alul találtok egy linket az eredeti listához. Ha valamit félrefordítottam, javítsatok ki.
    Szép lista, és ki fogja ezt leprogramozni?

    Egy "népi" mondás jutott eszembe: Hát a f.szom nem kéne?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  3. #3
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: GPL kívánságlista

    Nekem csak egy kivánságom lenne: valaki tegye már át az egészet NR2003 alá! A kívánságok nagyrésze megoldódna magától...
    Gyula nincs pár szabad perced???
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  4. #4
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL kívánságlista

    Nekem leginkább ezek hiánya fáj:

    • minden-egyben telepítő, hogy könnyebb legyen az újonnan érkezettek dolga (meg egyáltalán a re-install)
    • az időnként olvashatatlan betűk és a torz boxutcai táblák javítása
    • VROC és iGOR egyesítése
    • boxkiállás (lásd tegnap Benő esete)
    • új platformokkal való kompatibilitás javítása (gondolom Vista)
    • bővített Options menü (Force Feedback-beállítások játékon belül)


    És még két fontos dolog:
    • időjárás
    • a modok helyes egyezetetése iGOR-ban


    Utóbbihoz néhány szó még. Jó lenne egy (többállású) 'Reality Police' gomb a host ablakban a következő opciókkal:
    1 - nincs felügyelet, szabad keveredni a modoknak
    2 - csak adott moddal lehet belépni
    3 - adott év adott futamának megfelelő moddal és autókkal szabad csak belépni (pl. ha 67 Nürbi a host, akkor csak ez a mezőny indulhat)

    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #5
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645

    Re: GPL kívánságlista

    Tök jó, minden le van írva, amit én is szeretnék egy ideje.
    Az engem éreklő megoldások leprogramozására akár még anyagilag is beszállnék. Nem tudom, ez egyeztetve van-e, de szerintem pár száz ember beszállna pénzzel is a fejlesztésekbe, akár 1-200 dollárral is.
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  6. #6
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL kívánságlista

    Idézet Eredetileg Brixel Laci írta Hozzászólás megtekintése
    Tök jó, minden le van írva, amit én is szeretnék egy ideje.
    Az engem éreklő megoldások leprogramozására akár még anyagilag is beszállnék. Nem tudom, ez egyeztetve van-e, de szerintem pár száz ember beszállna pénzzel is a fejlesztésekbe, akár 1-200 dollárral is.
    200 $ ??
    A komplett GPL-t vettem átszámolva mondjuk 10 dollárért.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  7. #7
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645

    Re: GPL kívánságlista

    Én is egy ezresért vettem, de a jó dolgokra nem szoktam sajnálni a pénzt...
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  8. #8
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GPL kívánságlista

    Tényleg igazán megadhatnának egy gyűjtőszámlát, ahová némi hozzájárulást küldhetnének a GPL-esek, mert hiába használjuk még jópáran ezt a nagyszerű szimulátort, akkor idővel biztos a múlt fényes ékköve lesz csak. Már azt is hogy jelenleg ennyien használják, szerintem csakis a GPL2004 készítőinek köszönhetjük. Ha ez eddig nem merült fel a külföldi fórumokon, az angolul beszélő kollégákat kérem, vessék fel a témát.

  9. #9
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: GPL kívánságlista

    Petíció a készítőknek, a GPL 2 elkészítéséért! Szerintem mindenkinek egyértelmű, hogy semmi értelme, de azért szavazzatok egyet!
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  10. #10

    Re: GPL kívánságlista

    Mi újság ezzel az a frissítős dologgal? Lesz belőle valami? Vagy halott ügy?

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  11. #11
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    modok és eső

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    És még két fontos dolog:
    • időjárás
    • a modok helyes egyezetetése iGOR-ban


    Utóbbihoz néhány szó még. Jó lenne egy (többállású) 'Reality Police' gomb a host ablakban a következő opciókkal:
    1 - nincs felügyelet, szabad keveredni a modoknak
    2 - csak adott moddal lehet belépni
    3 - adott év adott futamának megfelelő moddal és autókkal szabad csak belépni (pl. ha 67 Nürbi a host, akkor csak ez a mezőny indulhat)

    Hülye vagyok, ez utóbbi többé-kevésbé így (1. és 2. pont), de már egy ideje benne van az iGOR-ban.

    És most pár szót időjárásról

    Találtam ma az RSC-n egy ártatlan kis kívánsággal indított topikot, amiben aztán hamar kiderült, hogy a kemény mag erősen dolgozik már az ún. wet patch-en

    http://forum.racesimcentral.com/showthread.php?t=324341
    Csatolt képek Csatolt képek

  12. #12
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: GPL kívánságlista

    Á, ezt a témát én is pont most akartam linkelni : D

    Egész bíztatókat írnak, kérdés, hogy Nigel-nek mikor lesz ideje vetni a megoldatlan részekre egykét gyógyító pillantást. De ez a screenshot nagyon jól sikerült : )
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  13. #13
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL kívánságlista

    A RSC egyelőre még mindig áll, de a Mirror Zone-on tovább folyik a közösségi élet.

    Itt például egy tankolásos boxkiállás-patch került megjelenésközelbe: http://srmz.net/index.php?showtopic=4307

    Az autón minden marad ugyanúgy (gumihőfok, stb.) viszont x mp várakozás után a program a setupban megadott szintig újratölti az üzemanyagot. GP-távoknál lesz inkább jelentősége.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  14. #14
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Lightbulb Re: GPL kívánságlista

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    A RSC egyelőre még mindig áll, de a Mirror Zone-on tovább folyik a közösségi élet.

    Itt például egy tankolásos boxkiállás-patch került megjelenésközelbe: http://srmz.net/index.php?showtopic=4307

    Az autón minden marad ugyanúgy (gumihőfok, stb.) viszont x mp várakozás után a program a setupban megadott szintig újratölti az üzemanyagot. GP-távoknál lesz inkább jelentősége.
    Olvasgattam kicsit még ebben a témában. Sajnos május óta nincs hír erről a patchről, de az utolsó infók nagyon biztatóak. Egyrészt nagyon valószínű, hogy benne lesz a sportscar modban, másrészt az utolsó változatban nem csak tankolásről van már szó, hanem a sérülések javításáról is.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  15. #15
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: GPL kívánságlista

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    másrészt az utolsó változatban nem csak tankolásről van már szó, hanem a sérülések javításáról is.
    Az mekkora lenne már! Ha sikerül nekik, akkor rengeteg GP-t kell ám majd szervezünk!
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  16. #16
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850

    Re: GPL kívánságlista

    Engem személy szerint nem taglóz le különösebben, ha nem lesz tankolós patch. Ha realisztikuskodni akarunk, akkor úgysincs rá szükség, 67-be még nem tankoltak és nem cseréltek kereket futamokon. Így egy GP távra úgyis van elég brenya.

    Viszont:

    - a random időjárás (az mekkora lenne amikor Nürbin megyünk, nagynehezen összebrusztolunk egy nagyjából épkézláb kört edzésen, aztán amikor versenyre vált, kiírja hogy weather: strong rainfall ),

    - a gumikopás (oké, hogy keménységre szinte traktorgumival mentek akkoriban, de azért csak-csak kophatott az vmennyit és ez is adna azért egy plusz izgalmi faktort komolyabb távokon),

    - a sérülésmodell (pl. horpadások, letörések, váltóhibák) és az ütközés érzékelés javítása viszont télleg jó vóna, még akkor is, ha az online laggolások miatt az utóbbi sohasem lesz teljesen kiküszöbőlhető.

    Ezek (legalábbis grafika és realisztika szempontjából) lennének a minimum sztem ahhoz, hogy úgy-ahogy utolérjük a konkurens szimeket. Az más kérdés, hogy ezekkel csak még über nehezebb lenne a már eddig is komoly kihívásokat tartogató GPL.

    De ez csak az én véleményem...



  17. #17
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL kívánságlista

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Engem személy szerint nem taglóz le különösebben, ha nem lesz tankolós patch. Ha realisztikuskodni akarunk, akkor úgysincs rá szükség, 67-be még nem tankoltak és nem cseréltek kereket futamokon. Így egy GP távra úgyis van elég brenya.

    Viszont:

    - a random időjárás (az mekkora lenne amikor Nürbin megyünk, nagynehezen összebrusztolunk egy nagyjából épkézláb kört edzésen, aztán amikor versenyre vált, kiírja hogy weather: strong rainfall ),

    - a gumikopás (oké, hogy keménységre szinte traktorgumival mentek akkoriban, de azért csak-csak kophatott az vmennyit és ez is adna azért egy plusz izgalmi faktort komolyabb távokon),

    - a sérülésmodell (pl. horpadások, letörések, váltóhibák) és az ütközés érzékelés javítása viszont télleg jó vóna, még akkor is, ha az online laggolások miatt az utóbbi sohasem lesz teljesen kiküszöbőlhető.

    Ezek (legalábbis grafika és realisztika szempontjából) lennének a minimum sztem ahhoz, hogy úgy-ahogy utolérjük a konkurens szimeket. Az más kérdés, hogy ezekkel csak még über nehezebb lenne a már eddig is komoly kihívásokat tartogató GPL.

    De ez csak az én véleményem...
    Milyen konkurens szimeket?!

    Közben válaszolt a patch készítője a Mirror Zone-on: a Sportscar modban benne lesz, ott van igazán jogosultsága a tankolásnak. Ráadásul meg van az opció arra is, hogy az új Pribi lehetőségeit kihasználva a boxban be lehessen állítani az üzemanyagszintet is! De a sérülések javítása miatt azért bizony jó lenne a rendes GPL modokban is.

    Ha még nem találkoztál váltóhibával, akkor szerencsés vagy. Kétszer-háromszor már előjött nálam, rendesen be is paráztam, hogy elromlott a kormányom
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  18. #18
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850

    Re: GPL kívánságlista

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha még nem találkoztál váltóhibával, akkor szerencsés vagy. Kétszer-háromszor már előjött nálam, rendesen be is paráztam, hogy elromlott a kormányom
    OK, akkor ezt visszaszívtam.



  19. #19
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: GPL kívánságlista

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Engem személy szerint nem taglóz le különösebben, ha nem lesz tankolós patch. Ha realisztikuskodni akarunk, akkor úgysincs rá szükség, 67-be még nem tankoltak és nem cseréltek kereket futamokon. Így egy GP távra úgyis van elég brenya.

    Viszont:

    - a random időjárás (az mekkora lenne amikor Nürbin megyünk, nagynehezen összebrusztolunk egy nagyjából épkézláb kört edzésen, aztán amikor versenyre vált, kiírja hogy weather: strong rainfall ),

    - a gumikopás (oké, hogy keménységre szinte traktorgumival mentek akkoriban, de azért csak-csak kophatott az vmennyit és ez is adna azért egy plusz izgalmi faktort komolyabb távokon),

    - a sérülésmodell (pl. horpadások, letörések, váltóhibák) és az ütközés érzékelés javítása viszont télleg jó vóna, még akkor is, ha az online laggolások miatt az utóbbi sohasem lesz teljesen kiküszöbőlhető.

    Ezek (legalábbis grafika és realisztika szempontjából) lennének a minimum sztem ahhoz, hogy úgy-ahogy utolérjük a konkurens szimeket. Az más kérdés, hogy ezekkel csak még über nehezebb lenne a már eddig is komoly kihívásokat tartogató GPL.

    De ez csak az én véleményem...
    1. Aztán te hány GP-t nyomtál végig gpl-el, hogy tudod hogy mindig elég a benya? Megaztán próbáltál-e már a full-ra tankolt vassal, elütött első futóművel végigcsinálni mondjuk a maradék egy-másfél órát? Szóval ebből a szempontból sz*rok én a realitásra...
    2. Rendes időjárás sose lesz sajnos, mert még az iR-ben sem jutottak el a cuccal odáig. Gonolom sufni-tuningban se fog menni.
    3. Valaki kinyomozta ezt a dolgot a gumikopással kapcsolatban, és ha jól emlékszem az irományra, valami fél szezont mentek egy garnitúrával.
    4. Váltóhiba van, bár én is csak most egy rouen gyakon futottam bele. Egy esetben pedig valami véletlenszerű futómű hibát is összeszedtem, de lehet az is csak realistic törésnél van. Az meg hogy mondjuk a szivar konkrétan nem törik, amikor már nincs egy kereked se, szvsz tök mind1.

    A konkurens szimes dolgon azért én is jót mosolyogtam. Majd ha valamelyik megéri a 10. szülinapját, és még mindig futnak bajnokságok vele, akkor talán.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  20. #20
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: GPL kívánságlista

    Törésmodell futómű, motor kopás és sérülés tekintetében van ott, mint a frissebben megjelent szimekben. Sok realistic gyak, futam után látod, hogy ha nekedmennek hátulról, akkor bizony nagy esélye van, hogy a motor megadja magát 20 kör múlva, vagy ha komolyabb hatás éri a kasztnit, akkor is sérülhetnek hátul a finom dolgok. Többször volt olyan, hogy rajtbaleset után nem húzott rendesen a motor, majd xx kör múlva meg is állt. RA-ban meg néztük utána, hogy "spotters reporting: the car has an engine problem" már az első körben. Futómű meg tényleg minden irányba tud csavarodni, amerre a setup engedi. Dőlés, összetartás, mind elmehet, durvább esetben meg ugye elhajlik az egész tövestől és 3 kerékkel kell kanyarodj. Szóval szerintem futómű - motor rendben van. Azon se lennék meglepődbe, ha a hiba okát a motornál (dugattyú, hajtókar, olajzás, stb.) nem véletlenszerűen dobná ki.

    A szivar valóban nem törik, nincs aerodinamikai sérülés. De szerintem 67-ben sem nagyon horpadt, nem kasztnisak ezek, ott van alatta a cső egyből. Szóvam amit deformált, annak nem volt hatása erre a kezdetleges aeróra. Max "orrkúpot", hűtőt lett volna érdemes beletenni szerintem, az volt a kerekeken kívül a sérülékeny elem 67-ben.

    Egyébként meg amíg advanced-en megyünk, még ezt a törést is lebutítjuk. Jobb lenne, ha 200-as kress után mondjuk fennmaradna mind a 4 kerék, és lenne egy horpadás meg két karc a dukkón? : )
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  21. #21
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782

    Re: GPL kívánságlista

    Szerintem a törést azt nem kéne bolygatni az emberek meg csak azt szeretnék ha jobban látszana a törés. igaza van Gabinak ezzel kapcsolatban.
    Amit én szeretnék látni az az időjárás változóssága,(már a Gp3 ban is volt) ehhez azonban figyelembe kell venni ,hogy pl.nekem is szárazon kellene megtanulni versenyezni rendesen szerintem.A menürendszer is javulhatna felbontásilag , plusz lehetne egy futó óra is az időkhöz, meg a kormány beállításainak bővítése egy ffb menürésszel.Meg csinosabb kerekebb szélű kerekek, pilóta textúrájának javítása, állítható tükrök. Nem tudom azzal az őrült méretű vakfolttal tudnak e valamit kezdeni amivel a gpl alapból rendelkezik. Hangilag is van hova fejlődni
    Utoljára módosította: Lali; 2009. 10. 23. 11:32.

  22. #22
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: GPL kívánságlista

    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a törést azt nem kéne bolygatni az emberek meg csak azt szeretnék ha jobban látszana a törés. igaza van Gabinak ezzel kapcsolatban.
    Amit én szeretnék látni az az időjárás változóssága,(már a Gp3 ban is volt) ehhez azonban figyelembe kell venni ,hogy pl.nekem is szárazon kellene megtanulni versenyezni rendesen szerintem.A menürendszer is javulhatna felbontásilag , plusz lehetne egy futó óra is az időkhöz, meg a kormány beállításainak bővítése egy ffb menürésszel.Meg csinosabb kerekebb szélű kerekek, pilóta textúrájának javítása, állítható tükrök. Nem tudom azzal az őrült méretű vakfolttal tudnak e valamit kezdeni amivel a gpl alapból rendelkezik. Hangilag is van hova fejlődni
    Ezt a látható törés dolgot nem értem. Min kéne látszania, gyűrődjön meg a motorháztető, vagy repedjen be a szélvédő?
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  23. #23
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782

    Re: GPL kívánságlista

    Igazából én sem értem mert nem igazán érdekel hogy mi törik ez csak egy tovább gondolás volt.

  24. #24
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: GPL kívánságlista

    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Nem igazából én sem mert nem igazán érdekel hogy mi törik ez csak egy tovább gondolás volt.
    Az belefér, úgyis kb. a semmiről beszélgetünk itt... sajnos...
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  25. #25
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: GPL kívánságlista

    Munkaszüneti nap van, valahogy el kell tölteni az időt : D
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •