Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 45 (45 összesen)

Téma: GT Oschersleben óvások

  1. #26
    Sziráczki Balázs Regisztrált Sziráczki Balázs logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Baja
    Életkor
    37
    Üzenetek
    42

    Re: GT Oschersleben óvások

    Idézet Eredetileg Prezsi írta Hozzászólás megtekintése
    Ebben a szezonban nem egyszer raktak már ki hátulról, nem egyszer tartottak fel lekörözöttek, soha nem óvtam meg senkit a mostani kivételével, ezt is csak azért, mert beírt a fórumba az én felelősségemet firtatva annak ellenére, hogy futam végén megbeszéltük az esetet és hitem szerint le is zártuk az ügyet.
    Azt hittem ,hogy a fórum egy olyan hely ,pláne a futammal kapcsolatos topik ,ahol az emberek értelmesen megbeszélhetik egymással az esetlegesen felmerülő problémákat. Mivel Bondár Zsolt is beírt ezzel kapcsolatban ,ezért vetettem fel én is.
    Egyébként elnézést szerettem volna kérni ott és nem megbántani ,igaz kifejtettem az én álláspontomat is az esettet megelőzőekkel kapcsolatban.
    Elnézést ,ha ezzel megbántottalak ,de a véleményem ez a mai napig is!
    Ha emiatt óvtál az a szíved joga...

  2. #27
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: GT Oschersleben óvások

    Úgy látom, hogy sokaknak nem tetszik, ha megóvják őket is! Pedig ez benne van a plakiban.....mindenkinek! Ha nincs igaza az óvó játékosnak, akkor a VB úgyis el fogja utasítani!!

  3. #28
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: GT Oschersleben óvások

    Maradjunk az óvások bejelentésénél!
    Itt az óvásokat kell bejelenteni, és nem megbeszélni azokat, legfőképp nem észt osztani, ha kérhetem.

    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2008. 01. 21. 22:58.

  4. #29
    Kiss Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    42

    Re: GT Oschersleben óvások

    Idézet Eredetileg Prezsi írta Hozzászólás megtekintése
    A 977 az 877 a pontosság kedvéért. Ezekből a 632-n és 958-on a jobb oldali kerekek a piros rázókövet érintik, a másik háromnál csak a kéket. Megkérdezhetem, hogy neked mi ezzel a problémád? Nem tudom hova tenni az olyan embereket, akik öncélúan képesek arra szánni az energiájukat, hogy másokat szándékosan mocskoljanak. A szememben egy szánalmas kis nulla vagy azért, mert ilyen szemétkedésekre is képes aljas ember vagy.

    Ebben a szezonban nem egyszer raktak már ki hátulról, nem egyszer tartottak fel lekörözöttek, soha nem óvtam meg senkit a mostani kivételével, ezt is csak azért, mert beírt a fórumba az én felelősségemet firtatva annak ellenére, hogy futam végén megbeszéltük az esetet és hitem szerint le is zártuk az ügyet.

    De azt, hogy másokat lessek, mikor kit raktak ki, esetleg mikor vágtak vagy csináltak akármit és feljelentősdit játsszak, aztán este az ő kárukra verjem ki, hát ehhez már pofa kell. 56-ban nagy karriert csináltál volna.

    De tudod mit? Ha ezért engem megbüntetnek, az legyen a legnagyobb örömöd életedben.

    Kicsit jó lenne, ha visszafognád magad! Ki vagy te, hogy ilyeneket írsz?

    Nem lett volna jobb, ha megkérdezed normál hangon, hogy miért jelentettem ezeket?

    Akkor leírom a választ, mintha szépen kérdezted volna:
    Én a szabályok szerint jártam el, amikor ide ezt az óvást betettem, ugyanis nem indíthatok szavazást, hogy a nagytöbbség szerint szabályosak-e ezek a manőverek, mert akkor kizárnak!

    A szabály ide vonatkozó ponta:
    "
    Szavazások: A szerveren bármilyen típusú szavazást csak a versenyigazgatóság és a versenybíróság jelen levő tagjai kezdeményezhetek, ha bármely más pilóta szavazást kezdeményez automatikusan diszkvalifikálja magát a futamból!
    "

    HÚÚÚÚÚÚÚBAZZZEE, most látom, hogy félreolvashattam valamit! Én a szerver alatt itt ezt a site-ot/fórumot értettem.

    De a lényeg, hogy mindösszesen arra lettem volna csak kíváncsi, hogy szabályos-e az ilyen manőver vagy sem, de nem mertem rá szavazást indítani.

    Szóval visszavonom az óvást, csak arra kérem a VB-t, hogy mondják meg szabályos-e az ilyen vagy sem. Mi számít vágásnak? Erre nem találtam a szabályok között semmit.

    De továbbra is csokos-durva hangnemet ütöttél meg felém a hozzászólásodban, még úgy is, hogy lehet, hogy csak félreértettem valamit.

    Igazából rögtön le is lőhettél volna, akkor többet tuti nem zavarnálak

  5. #30
    Kiss Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    42

    Re: GT Oschersleben óvások

    Idézet Eredetileg Prezsi írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor még nem indult, ez volt Mr. Big Brother első futama.
    Ha ezt tudtad, akkor talán ennek megfelelően kellett volna hozzá(m)állnod...

  6. #31
    Kiss Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    42

    Re: GT Oschersleben óvások

    Idézet Eredetileg Bond írta Hozzászólás megtekintése
    Bondár az a Bodnár, és bőven a féktáv felénél vágsz vissza elém, amikor már esélyem sem volt jobban fékezni. Ha nem vergődsz be feltétlenül elém, mert olyan fontos az a 0 pozíció vesztés, talán hagysz esélyt, hogy melletted végigvegyem a saját féktávomat, így gyakorlatilag esélyt nem hagytál hogy valahogy kikerüljelek. Olyan 30 km/h sebességkülönbséggel érkezünk a kanyarhoz. Nem tudom mit vártál, váltsak kerámia betétekre hirtelen??


    Népszerű srác leszel te itt, már látom. Nézd végig a köreimet, sztem találsz még nálam is pár esetet tutira :P
    Bocsánat a névelírásért!

    Én nem így látom. Aki gyorsabb volt azt elengedtem, mert láttam, hogy nagy a sebességkülönbség. Te már nem voltál gyorsabb, és nem fékeztél időben. Kivizsgálják ennyi.

    Én is szeretlek! A személyeskedést tartsd meg magadnak. Én is lehagyhattam volna ezt az utolsó három mondatot , de úgy látszik itt az anyázás a divat. Bocsi, nehéz erre rászoknom...

  7. #32
    Kiss Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    42

    Re: GT Oschersleben óvások

    Idézet Eredetileg Bond írta Hozzászólás megtekintése
    Itt van egyébként a szabályzat erre vonatkozó része eminenském, és most kedvet is kaptam, úgyhogy akkor óvok én is


    Kis Zoltán - Bondár Zsolt 1077


    "Ha úgy érzed vagy olyan gyors mint a mögötted lévő, nyugodtan küzdj meg vele, természetesen szabályosan. Amit szigorúan tilos: idióta vonalvezetést használni, cikázni a másik előtt, blokkolni, "bezárni az ajtót". A kanyar előtt el kell döntened melyik ívet választod, a belsőt vagy a külsőt és utána ott is kell, hogy maradj. Ha a másik ügyesebb és később fékez, sőt mi több hamarabb éri el a kanyar bejáratát akkor fogadd el hogy vesztettél. A következő kanyarban neked lesz lehetőséged előzésre. A versenyek 1.5 órásak, tehát a türelem biztos, hogy meghozza majd a sikert."


    Csak neked kiemeltem a rád vonatkozó részt....

    Mivel az előző kanyart elcseszted, és szépen félrehúzódtál a jobb oldalra az előttem lévő elől, nem értem elém miért kellett bevágnod, rádásul a féktáv közepénél. A slusszpoén, hogy nem is számított heyezésnek...

    Csakhogy te nem voltál gyorsabb! És nem vágtam eléd, mert nem voltál a seggemben, még egy kocsi közénk fért volna. És a kanyar közepén löktél meg! Vajon miért nem kormányoztál kicsit balra, hogy elkerüld az ütközést? Volt helyed...

    Kivizsgálják.

    "A slusszpoén, hogy nem is számított heyezésnek..."
    Akkor te mire görcsöltél rá?

  8. #33
    Kiss Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    42

    Re: GT Oschersleben óvások

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Maradjunk az óvások bejelentésénél!
    Itt az óvásokat kell bejelenteni, és nem megbeszélni azokat, legfőképp nem észt osztani, ha kérhetem.

    Hát én is ebben a hitben voltam, de jól felhúztam magam a beszólásokon. Kérlek, ne töröld a hozzászólásokat, hogy lássák az érintettek a válaszokat is.

    Köszönöm!
    Utoljára módosította: kzkz; 2008. 01. 22. 14:06.

  9. #34
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344

    Re: GT Oschersleben óvások

    "...de úgy látszik itt az anyázás a divat. Bocsi, nehéz erre rászoknom..."

    Kedves népek!
    Itt egyáltalán nem divat az anyázás, nem kéne rászokni! Az ilyen kultúrálatlan vitákat meg hanyagoljuk már! Anyázzátok egymást privátban, msn-en, chat-en, személyesen, mittomén, de ne itt! Mindenkinek igaza van valamilyen szinten, de mindenki túllőtt a célon, nem is kicsit!!!

    A topic neve ÓVÁSOK, nem pedig B.SZOGASSUK A MÁSIKAT!!!
    Utoljára módosította: Palesz; 2008. 01. 22. 14:46.

  10. #35
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432

    Re: GT Oschersleben óvások

    Idézet Eredetileg kzkz írta Hozzászólás megtekintése
    ...

    Szóval visszavonom az óvást, csak arra kérem a VB-t, hogy mondják meg szabályos-e az ilyen vagy sem. Mi számít vágásnak? Erre nem találtam a szabályok között semmit.

    ...
    Az minősül vágásnak amit a játék büntet.
    De az álatlánosan elfogadott szemlélet, hogy legalább két kerékkel a kerékvetőn legyél. Szóval Prezsi menőverei - megítélésem szerint - nem voltak szabálytalanok.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  11. #36
    Nagy Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 03.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    509

    Re: GT Oschersleben óvások

    B. szerver

    1100 Ferencz Gábor - Nagy Ákos

    Bocs Gábor!

  12. #37
    Prezsnyák Zsolt Regisztrált Prezsi logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    54
    Üzenetek
    241

    Re: GT Oschersleben óvások

    Tisztelt VB!

    Balázs ellen benyújtott óvásom visszavonom.

  13. #38
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    52
    Üzenetek
    428

    Re: GT Oschersleben óvások

    Idézet Eredetileg Nagy Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    B. szerver

    1100 Ferencz Gábor - Nagy Ákos

    Bocs Gábor!
    Ezt nem értem, itt most magad ellen óvsz? Mert akkor hagy a fenébe, minek?

    De ha én voltam nem túl szabályos esetleg.......
    Utoljára módosította: FRIZ 22; 2008. 01. 22. 21:09.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  14. #39
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258

    Re: GT Oschersleben óvások

    "B" Szerver
    680 : Orosz Miklós vs. Terjék Attila
    3147:Knyihár Balázs vs. Terjék Attila

    Köszönettel!

  15. #40
    Nagy Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 03.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    509

    Re: GT Oschersleben óvások

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt nem értem, itt most magad ellen óvsz? Mert akkor hagy a fenébe, minek?

    De ha én voltam nem túl szabályos esetleg.......
    Én voltam. Kiforgattalak, nem volt szép. Ha kicsit lassítok, nem nyírtál volna füvet.

  16. #41
    Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 13.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    303

    Re: GT Oschersleben óvások

    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Az minősül vágásnak amit a játék büntet.
    De az álatlánosan elfogadott szemlélet, hogy legalább két kerékkel a kerékvetőn legyél. Szóval Prezsi menőverei - megítélésem szerint - nem voltak szabálytalanok.
    Az én tudomásom szerint: kettő kerékkel az aszfalton! Valahogy így van ez az igazi, élő autóversenyzésben is, és itt is így kéne, hogy legyen. Sajnos a GTR2 vágás-toleranciáját ismerjük, nem túl realisztik. Én legalábbis PRÓBÁLOM ehhez tartani magam, ha nem is mindig sikerül.

  17. #42
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: GT Oschersleben óvások

    Idézet Eredetileg Zoltán Almási írta Hozzászólás megtekintése
    Az én tudomásom szerint: kettő kerékkel az aszfalton! Valahogy így van ez az igazi, élő autóversenyzésben is, és itt is így kéne, hogy legyen. Sajnos a GTR2 vágás-toleranciáját ismerjük, nem túl realisztik. Én legalábbis PRÓBÁLOM ehhez tartani magam, ha nem is mindig sikerül.
    a GTRRANK-en megvan a szabály sőt képekkel illusztrálva hogy bizonyos helyzetekben mi a végső határ
    http://gtr2.gplrank.info/
    nálunk ez nincs lefixálva a szabályzatban, lehet kellene, mondjuk a köviben ha ebben nem is...persze ezt roppant nehéz lenne ellenőrizni minden pilótánál minden futamon, de még csak akár a prekval körökben is (lásd Magny Cours)
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  18. #43
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    52
    Üzenetek
    428

    Re: GT Oschersleben óvások

    Idézet Eredetileg Nagy Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Én voltam. Kiforgattalak, nem volt szép. Ha kicsit lassítok, nem nyírtál volna füvet.
    Szinte észre sem vettem, hogy kiforgattak.
    Na azonnal vond vissza, mert megharagszom….


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  19. #44
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: GT Oschersleben óvások

    Idézet Eredetileg Zoltán Almási írta Hozzászólás megtekintése
    Az én tudomásom szerint: kettő kerékkel az aszfalton!
    Ezt mi nem tudjuk ellenőrizni, ezért is nincs a szabályban erről szó. Viszont pontosan ezért van kihagyva Imola, mert ott nagyon sokat enged vágni a játék.

  20. #45
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026

    Re: GT Oschersleben óvások

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont pontosan ezért van kihagyva Imola, mert ott nagyon sokat enged vágni a játék.
    Szerintem Magny Course sem külömb!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •