Találatok: 1 - 16 (16 összesen)
  1. #1
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Választható autók

    Lenne egy olyan javaslatom B-ligás versenytársaimnak, hogyha két különböző futamon ugyanazzal az autóval állunk rajthoz, akkor maradjunk a csapatnál is, mivel így egy idő után a festés alapján meg tudjuk különböztetni egymást.
    Ez csak egy ötlet volt, ami szerintem kicsit realisztikusabbá tenné a dolgot.

    Ui: Ez volt a jubileumi 50. hozzászólásom!
    Utoljára módosította: Palesz; 2005. 02. 13. 19:24.

  2. #2

    Re: Választható autók

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Lenne egy olyan javaslatom B-ligás versenytársaimnak, hogyha két különböző futamon ugyanazzal az autóval állunk rajthoz, akkor maradjunk a csapatnál is, mivel így egy idő után a festés alapján meg tudjuk különböztetni egymást.
    Ez csak egy ötlet volt, ami szerintem kicsit realisztikusabbá tenné a dolgot.

    Ui: Ez volt a jubileumi 50. hozzászólásom!
    Szerintem nem rossz az 5let, de a gond itt alapvetően az, hogy bizonyos pályákhoz más autókat kell használni, mert nem mindenütt a Modena a jó - lásd pl. Ennát. De akkor én a fekete Modenát kiszúrom és azzal láttok majd, ahol meg nem, ott meg a Freisinger Motorsports szineiben rajtolok jól.

    Amúgy én azt szeretném megtudni Csiki Petiéktől, hogy a szerverre nem akarnak-e vmikor egyedi festéseket felrakni, mert még változatosabb festéseket lehetne elérni...például nézzük a ma esti Enna Pergusa A-futamot. Dugig lesz piros 550-es Ferrarival a pálya és ehhez a kocsihoz nagyon szuper festések jöttek már ki. Jól gondolom, hogy az alapfeltétel az, hogy felkerüljön a festés a szerverre és mindenki letöltse és felrakja? És akkor korrektül látja mindenki és lenne legalább 6-féle különböző Ferrari 550? Szuper lenne, szerintem, szervergazdák!

  3. #3
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Választható autók

    Természetesen tervben van a saját festések támogatása a jövőben.
    De ennek igazából akkor látnánk értelmét, ha már tényleg lennének csapat versenyek is. Pl. a következő bajnokságra gondolkozhatunk abban, hogy legyenek fix autók és akkor lehet csapat bajnokság is. Ekkor lehetne azt csinálni, hogy a bajnokság kezdete előtt felraknánk a saját festéseket.
    (mondjuk a fix autóhoz jó lenne a handicap rendszer bevezetése is, amit sajna jelenleg a dedikált szerver nem támogat)

    Jelenleg bárki mehet bármilyen autóval, így nem sok értelme van a saját festésnek, mert minden héten pedig nem fogom frissítgetni a szervert, csak azért mert valaki éppen alkotó kedvében van

    Egymást meg lehet különböztetni, ha a futam közben megnyomod a TAB gombot, ekkor kiírja az autó fölé a versenyző nevét és versenyen a pozicióját is.

  4. #4

    Re: Választható autók

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Egymást meg lehet különböztetni, ha a futam közben megnyomod a TAB gombot, ekkor kiírja az autó fölé a versenyző nevét és versenyen a pozicióját is.
    Szerintem mindenki használja, de nem az igazi. Én nem festek autókat, én csak letöltök festéseket, pl. innen www.m4driving.it és baromi szép festéseim vannak, amit nem tudok használni.

  5. #5
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: Választható autók

    ha bent ülök a kocsiba, akkor nemmindegy hogy néz ki kívül?

  6. #6

    Re: Választható autók

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    ha bent ülök a kocsiba, akkor nemmindegy hogy néz ki kívül?
    Szerintem ez igazából a többieknek is segit tájékozódni, mert a tegnapi versenyen megint katasztrofális volt a lekörözöttek elengedése...ha meglátod a tükörben a fekete Ferrari 550-est, akkor tudod, hogy ki jön mögötted és elengeded, mert Kiss Norbi tolja neki benne.

  7. #7
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Választható autók

    Megnyomod a jobbra és balra néző gombodat egyszerre és akkor hátranéz, és az autó felett látod a nevét.

  8. #8
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Választható autók

    Lehet hülyének néztek, de nekem nem mindegy milyen színű az autóm. Én úgy tekintek rá, mint a DRÁGASZÁGOMRA, aki többé kevésbé elviseli azt a kínzást, amit a bajnokság során kap tőlem!
    Alda Motorsport Porsche 996 GT3-RS RULEZ!!!

  9. #9
    Hampel Gyula András Regisztrált Gyula logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 27.
    Város
    Leányfalu
    Üzenetek
    12

    Re: Választható autók

    Sziasztok!!

    Tetszik az ötlet!!!
    Azt hiszem maradok valószínűleg az Ennában használatos narancssárga Porsche festésnél, vagy majd egyeztetek a manageremmel :heyjoeani , hogy a jövőben autót váltsunk, vagy áttérjünk az egyedi festésre, vagy maradjunk még ebben a szezonban a default színnél!
    Nekem bejött a n.sárga szín, nem politikai okoból (amúgy nem vagyok fidesz párti, de más sem ), hanem, mert az autómat messziről kilehet szúrni.
    Üdv,

    Gyula

  10. #10

    Re: Választható autók

    /off
    LOL, az már igen komoly gond ha a narancssárgáról mint színről valakinek rögtön egy párt jutna eszébe, az menjen haza És szerintem hagyjuk is ezt a témát fórumon kívül

  11. #11

    Re: Választható autók

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Megnyomod a jobbra és balra néző gombodat egyszerre és akkor hátranéz, és az autó felett látod a nevét.
    Ezt most te sem gondoltad komolyan...LOL. Pont ez a problémám néhány emberrel, hogy nem néz hátra verseny közben és nem látja, hogy az, aki mögötte jön nem vele van harcban, tehát nem engedi el.

  12. #12
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Választható autók

    Idézet Eredetileg Dauby írta
    Ezt most te sem gondoltad komolyan...LOL. Pont ez a problémám néhány emberrel, hogy nem néz hátra verseny közben és nem látja, hogy az, aki mögötte jön nem vele van harcban, tehát nem engedi el.
    Az a baj, hogy ők a tükröt sem használják

  13. #13
    Hampel Gyula András Regisztrált Gyula logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 27.
    Város
    Leányfalu
    Üzenetek
    12

    Re: Választható autók

    Hahaha

    Hummer barátomnak igaza van!!!
    Akinek a narancssárga színről egy párt jut az eszébe, az inkább menjen haza és .....................
    HOZZON MAGÁVAL MÉG EGY NARANCSSÁRGA PORSCHE-T!!!!!

    Ez már nagyon tetszett!!!

    Üdv,
    Gyula

  14. #14

    Exclamation Re: Választható autók

    De most komolyan!

    Kedves Versenybiróság, meg lehet azt oldani, hogy bővüljön a szerveren lévő autók textúra-variációja? Offline már nem is játszom, mióta veletek vagyok és nem tudok nyomulni a tonnányi, szebbnél szebb skin-nel, mert Online megyek és ott csak az alapok vannak. Annyit trükköztem, hogy 1-2 kocsinál az alapot változtattam át vmi szebbre (pl. Morgan), hogy legalább ütősen nézzen ki a kocsi. Én nem saját festéssel akarok menni, hanem mások PROFI festéseivel, amik bizonyitottan bugmentesek. :heyjoeani

    Szóval nem lehet, hogy felraktok egy párat a szerverre, amiből lehet választani?

    Köszi a választ!

  15. #15
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Választható autók

    Szerintem a 3-ik hozzászólásban ezt egészen komolyan megválaszoltam.

  16. #16

    Re: Választható autók

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Szerintem a 3-ik hozzászólásban ezt egészen komolyan megválaszoltam.
    Kár érte.

    Igazából én azért inditványoztam még egyszer, mert a 2. szezonban nem tudok részt venni, szóval nekem ezért fontos...és abban sem vagyok biztos, hogy az első szezont végig tudom játszani egyéb, életbeli elfoglaltságaim miatt.

    Ezt az előbb nem irtam ide, tehát nem érthetted, miért akadékoskodom mégis.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •