Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (84 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg tutuhawer írta Hozzászólás megtekintése
    ...Érdekelne nagyon, hogy a profik hogyan állítják be a kormányt, és érdekelne, hogy miért. (kerékpáros vagyok)
    Bringán nem sok mindent kell állítani a kormányon. A stucni hosszát és dölésszögét kell eltalálni és szerintem kb ennyi, bár nem vagyok profi.
    Hogy miért? Hogy ne terheld a csuklód a kelleténél jobban és hosszútávon is kényelmes legyen.
    (Bocsi, csak nem értem, hogy ets szempontjából mi jelentősége van a bringásságnak?!)




    De ha az érdekelt, hogy ETS-ben hogy van beállítva a kormány, akkor én egyszerűen azt csináltam, hogy a profilerben addig állítgattam az elfordulás szögét, majd a játékban a linearitást, hogy kb úgy forogjon a virtuális kormány mint a valódi. Konkrétan azért, mert nekem így esett / esik jól.
    Aztán lehet, hogy van aki ennél tudományosabb alapossággal kezeli a dolgot.
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 06. 14. 07:55.

  2. #52
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése

    De ha az érdekelt, hogy ETS-ben hogy (...)
    Aztán lehet, hogy van aki ennél tudományosabb alapossággal kezeli a dolgot.
    Az erő visszacsatolás érdekel inkább azért, hogy biztosan tudjam, ennek ilyennek kell lennie ezért és ezért. Fontos, hogy miért, mert nincs tapasztalatom az útról -≥ kerékpáros vagyok :-) ;-)

    Envoyé de mon SONY C5303 en utilisant Tapatalk

  3. #53
    Idézet Eredetileg tutuhawer írta Hozzászólás megtekintése
    Az erő visszacsatolás érdekel inkább azért, hogy biztosan tudjam, ennek ilyennek kell lennie ezért és ezért...
    Jah, hogy az ffb... hát... azt addig állítgattam, hogy legyen valami ellenállása és ne a levegőt tekergessem, de ne verje szét az asztalt meg a korány belsejét a mindenféle rázkódás effekt.
    Mivel itt nem a határokat feszegeted, szerintem kb ennyi.

    De most hogy bedobtad a kérdést kíváncsi lettem, vajon hogyan lehetne és miért másképpen állítani?!
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 06. 14. 12:06.

  4. #54
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg tutuhawer írta Hozzászólás megtekintése
    Az erő visszacsatolás érdekel inkább azért, hogy biztosan tudjam, ennek ilyennek kell lennie ezért és ezért. Fontos, hogy miért, mert nincs tapasztalatom az útról -≥ kerékpáros vagyok :-) ;-)

    Envoyé de mon SONY C5303 en utilisant Tapatalk
    Az út hatásait vedd le majdnem teljesen, mert felesleges rázza szét a kormányt. Fbb-t a közép alsó-közép érték feléhez kb. Többi nagyjából ok. 900 fokra rakd mindenképpen az elfordulási szöget. Motorfék be, retarder ki. Asszem kb ennyi a lényeg.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  5. #55
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Az út hatásait vedd le majdnem teljesen, mert felesleges rázza szét a kormányt. Fbb-t a közép alsó-közép érték feléhez kb. Többi nagyjából ok. 900 fokra rakd mindenképpen az elfordulási szöget. Motorfék be, retarder ki. Asszem kb ennyi a lényeg.
    900?
    Hm... lehetséges lenne hogy más lenne az elfordulása az egyes márkáknak?
    Én a Volvohoz lőttem be, az úgy tűnt 780°-ot forog, és a Scania sem látszik többnek.

  6. #56
    Én magam olyan setupot tudtam összerakni, hogy: alacsony sebessegnel szépen, könnyen fordul, egy kézzel is akár, teljesen ok, nagy, nagyobb tempónál meg folyamatosan erősödik az ellenállás, ahogy illik: azért fontos ez, mert 90-és tempót megyek max, és kanyarban így is fékezni kell, ahogy illik. Biztosra akarok menni, hogy nem egy túl erősen beállított kormány miatt kell lassítani, hanem... ez ilyen. Kopkodnek rám, mert lassan megyek, holott nem bírok gyorsabban, és teljesen faszán érzem, nagyon tetszik, ahogy megyek. A kérdés, hogy csak beképzelt dolog, hogy jó a setup vagy tényleg jó. Nulla a tapasztalatom, versenypályán is, az úton is.

    Envoyé de mon SONY C5303 en utilisant Tapatalk

  7. #57
    Ma van frissítés, 0.1.0.5-os. Az alpha.ets2mp.com oldalon megy a letoltes továbbra is. Elvileg kevesebb lesz a crackelt játék, értsd: coop-land.ru és freeTP.org. Aztán van látható lámpa, hallható kürt, egyik se bugos. Forognak a kerekek az ellenfél pótkocsijan is.

    Sent from my C5303 using Tapatalk

  8. #58
    Új, 0.1.0.6-os frissítés. Az alpha.ets2mp.com oldalon belepve, ahogy mindig, letoltheto. Apróbb frissítésék, javítások

    Sent from my C5303 using Tapatalk

  9. #59
    0.1.0.6.1-es javítás. Tegnap este volt pár gond, ma orvosoltak. Alpha.ets2mp.com oldalon megy a letoltes, habár túlterhelt éppen

    Envoyé de mon SONY C5303 en utilisant Tapatalk

  10. #60
    Tegnap este jött a 0.7-es frissítés. Win XP nem támogatott, de a következő patch majd javítja. Addig én nem játszhatok.

  11. #61
    0.7.1-es frissítés javítja a rendőrlámpák hibáit és a Windows XP támogatást. A multiplayer mód tölthető az alpha.ets2mp.com oldalon.

  12. #62
    Hey
    Tovabbra is sikeresen fejlodik a multiplayer mod a jatekhoz. Van olyan szerver, ahol van 90 km/h limiter, normalisabb kozegben lehet tolni.
    Folyamatos friss info kiemelve a forum.ets2mp.com oldalon.
    Sajat ceg regisztralasa /akar gtr-masters ceg/ a myvtc.net oldalon lehetseges. Nezzetek meg, tetszik-e a mod az uj szabalyokkal, frissitesekkel.
    Tervezik a szerver oldali mentest is , ezzel egyutt egy gazdasagi rendszert is. Erdemes figyelni, neha kiprobalni.

    Gesendet von meinem XPERIA SP mit Tapatalk

  13. #63
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    4 euro az ETS2: https://www.humblebundle.com/store még 17 óra. A Going East 2 euro: 1 nap 17 óráig.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  14. #64
    Szevasztok. Akinek esetleg nem jon be a multiplayer, ajanlom a magyar terkepet, ami fantasztikusan valtozatos, tetszetos. Frank007 es csapata fejlesztik folyamatosan, a restacar.hu oldalarol letoltheto, jatszhato.

    Gesendet von meinem XPERIA SP mit Tapatalk

  15. #65
    Euro truck simulator 2-hoz elerheto steamen az 1.14-es patch beta, benne az uj DAF. Illetve... a kormany forditasaval tudjuk forditani a fejunket, meg az iranyjelzovel is tud fordulni a kep. En nem hasznalom majd valoszinuleg, de azert jo kis plusz. Lesz.

    Gesendet von meinem XPERIA SP mit Tapatalk

  16. #66
    Idézet Eredetileg tutuhawer írta Hozzászólás megtekintése
    Euro truck simulator 2-hoz elerheto steamen az 1.14-es patch beta, benne az uj DAF. Illetve... a kormany forditasaval tudjuk forditani a fejunket, meg az iranyjelzovel is tud fordulni a kep. En nem hasznalom majd valoszinuleg, de azert jo kis plusz. Lesz...



    En ket screenshot-ot lattam update utan. Elegge beta ez meg, nem biztos, h erdemes feltenni...
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  17. #67
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    En ket screenshot-ot lattam update utan. Elegge beta ez meg, nem biztos, h erdemes feltenni...
    Te már letöltötted? Könnyen lejött?

  18. #68
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Te már letöltötted? Könnyen lejött?
    Én nem raktam fel, úgyhogy nem tudom mennyire volt nehézkes lehúzni.
    De a képeket elnézve meg se próbálom.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  19. #69
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Te már letöltötted? Könnyen lejött?
    En hamar, 5-10 perc alatt letoltottem amolyan proba jelleggel aztan visszatetettem a teljes verziot steamen. Egy probat azert kell nyomni...

    Gesendet von meinem XPERIA SP mit Tapatalk

  20. #70
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    A kérdés, nem biztos, hogy ebbe a topikba illik, de mivel ezt a játékot érinti, itt teszem fel, mert nem találtam megfelelő topikot nekije.
    Steamen szeretném regisztrálni az Euro truck simulator 2, játékomat(DVD), és az lenne a kérdésem megéri-e és ha igen hogyan kell. Steamben, felül, a menüsorban játékok fülön van két lehetőség, "Termék aktiválása steamen" vagy "Nem steames játék hozzáadása a könyvtárhoz". Melyika jó? Köszi a segítséget.

  21. #71
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Steamen szeretném regisztrálni az Euro truck simulator 2, játékomat(DVD), és az lenne a kérdésem megéri-e és ha igen hogyan kell. Steamben, felül, a menüsorban játékok fülön van két lehetőség, "Termék aktiválása steamen" vagy "Nem steames játék hozzáadása a könyvtárhoz". Melyika jó? Köszi a segítséget.

    Megéri, mert így nem kell a DVD és mindig a legfrissebb verziót tölti le. Mivel ez egy Steam-es játék, így az előbbi menüpontot válaszd..

  22. #72
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Sziasztok!

    Szeretnék kérni egy-két tanácsot.
    Miben jobb, ha jobb, multiplayerrel játszani mint online? Amikor nekem is elegem van egy picit a száguldozásból, akkor néha elvállalok egy-két fuvart, és közben zenét hallgatok, engem is megnyugtat kicsit, csak olyan tapasztalatokat szeretnék meghallgatni, hogy ezért vagy azért jobb a multiplayer. Aztán ha tényleg jobb, akkor majd a regisztrálásban kérnék egy kis segítséget.

    Más:
    Idézet Eredetileg tutuhawer írta Hozzászólás megtekintése
    Én magam olyan setupot tudtam összerakni, hogy: alacsony sebessegnel szépen, könnyen fordul, egy kézzel is akár, teljesen ok, nagy, nagyobb tempónál meg folyamatosan erősödik az ellenállás, ahogy illik
    Ezt hogy tudtad beállítani, hogy sebességérzékeny legyen a kormányzás, és azt hiszem, hogy azt is te írtad, hogy be lehet állítani, hogy a kormány elfordulására forduljon a nézet is. Ezt is elárulod, hogy hol állítod be?

    előre is köszi a választ

  23. #73
    Szevasz. Online, multiplayer, ingyenes = torok, roman, orosz, foleg brazil. Nekik semmi se szent. Ilyen szempontbol nem nyugis, baratsagos a multiplayer, de jo erzes tudni, hogy elo ember vagy brazil allat ment el mellettunk vagy rajtunk keresztul balesetet okozva. Odafigyelve azert elkerulheto.
    Jo.l menni a haverokkal,.mint barmely online jatekban, ezert erdemes menni. Civil autok nincsenek, csak mi magunk, emiatt uresnek talalhatod a terkepet.
    Radio: van sajat ets2 multiplayer kozossegi radio is, jatekosok is zenelnek benne. Eurotruckradio.com az oldala, ajanlott megnezni.

    Kormanybeallitasok: benn az iranyitas menuben lehet eleg jol testre szabni a csuszkakkal, ki hogy erzi. Hadd ne mondjak egyebet, mert ... kerekparos vagyok.
    A jatekmenet menuben mar lehet a kormany mozdulattal egyutt forditani a kamerat, van iranyjelzore reagalo kamera, mozog a fulke, billeg, a mozgo kamerat menet kozben ki-be lehet kapcsolni mondjuk tolatasnal nem kell, szoval egy rakas opcio van a menuben

    Gesendet von meinem XPERIA SP mit Tapatalk

  24. #74
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg tutuhawer írta Hozzászólás megtekintése
    Szevasz. Online, multiplayer, ingyenes = torok, roman, orosz, foleg brazil. Nekik semmi se szent. Ilyen szempontbol nem nyugis, baratsagos a multiplayer, de jo erzes tudni, hogy elo ember vagy brazil allat ment el mellettunk vagy rajtunk keresztul balesetet okozva. Odafigyelve azert elkerulheto.
    Jo.l menni a haverokkal,.mint barmely online jatekban, ezert erdemes menni. Civil autok nincsenek, csak mi magunk, emiatt uresnek talalhatod a terkepet.
    Radio: van sajat ets2 multiplayer kozossegi radio is, jatekosok is zenelnek benne. Eurotruckradio.com az oldala, ajanlott megnezni.

    Kormanybeallitasok: benn az iranyitas menuben lehet eleg jol testre szabni a csuszkakkal, ki hogy erzi. Hadd ne mondjak egyebet, mert ... kerekparos vagyok.
    A jatekmenet menuben mar lehet a kormany mozdulattal egyutt forditani a kamerat, van iranyjelzore reagalo kamera, mozog a fulke, billeg, a mozgo kamerat menet kozben ki-be lehet kapcsolni mondjuk tolatasnal nem kell, szoval egy rakas opcio van a menuben

    Gesendet von meinem XPERIA SP mit Tapatalk
    köszi!

  25. #75
    Sziasztok.
    A következö akció és éredekesség azoknak szól akik még nem vették meg a játékot ,vagy csak úgy mint én anno, az alap dobozos DVD-s (nem steam)játékot .
    Most 85%-os akció van a steam-n
    http://store.steampowered.com/app/227300/?l=hungarian
    Az érdekesség most jön .
    Mivel nekem a fenn említett dobozos (DVD-s) alap csomag van meg ,gondoltam most megveszem (úja az steam-s alap csomagot is ) és a 2 DLC-t,ami kis hazánkat"Going East!" és a "power Cargo" csomagot is tartalmazza 4,49 euróért nem pénz érte,mivel ezek eddig nem voltak meg ,gondoltam lesz egy ilyen akció majd akkor.
    A kellemes meglepi a játék indítása után jött.
    Nem kellet semmit újra kezdeni ,újra beállítani ,az előmenetelem (szintem) megmaradt és onnan folytathattam ahol eddig voltam.(már van 22 nagy garázs sofőrökkel)
    Természetesen már a bővített térképpel és az extra fuvarokkal kiegészítve.
    Gondoltam talán van úgy még valaki mint én és annak megérheti megvenni míg az akció tart.
    Innetől csak annyi a teendő hogy a steam-s változatot használjuk és arról indítjuk a játékot értelem szerűen.
    A másik dobozos változat is működik továbbra is de onnan nem érhetők el az új dlc-k,de szerintem innentől ezen része már nem érdekes.
    Remélem segítettem valakinek.

    Boldog Új Évet!!!!!

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •