Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (84 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...G25-tel nekem semmi gondom nem volt, egyesével szépen beállítgattam magamnak minden (előre kész profilokat soha nem használok) és úgy jó volt minden.

    Nem teljesen értem... milyen profil?
    Amúgy fura, mert most du. meg rendesen ment... lehet, hogy telepítés után újra kell(ett volna) indítani a steam-et?

    Na mindegy. Most úgy fest jó. Köszi :-)

  2. #27
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs de az a 3 nem 30 akart lenni mert most néztem hogy nincs leakciózva...

    Nem.
    Igazából cca 7 volt az a 3... nem is tudom honnan jött?!

  3. #28
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    ... Na meg a grafika, az nagyon ütös lett....
    Bizony az elég jól sikerült.
    (Bár az első meg nem egy mai darab, ha jól tippelek.)

  4. #29
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Elsőt nem ismerem. A második érdekes darab, de legyen elég annyi, hogy a 8 éves fiam kedvenc játéka. Épp most is nyomja a G27-tel gond nélkül.Úgy tolat a nyergessel tükörből, hogy öröm nézni. Tényleg jól megy neki.
    Az én 8 éves ikreim is játszanak vele. Most fel kellett rakni nekik a téli modot. Még a kicsi is (nincs 4 éves) kocsikázik vele, bár ő jobban szereti a TDU2-t.

    Ha már itt tartunk, akkor tudja valaki hogyan ellenőrzi az új patch kódot? Mert nekem 2 gépen van fent, viszont egy ip címen működnek. Ha ip-t ellenőriz egy újabb regisztrációnál, akkor nincs gond, de ha a gép összetevőket is, akkor már nem biztos, hogy nem tíltják le a hivatalos játékomat.

  5. #30
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Sziasztok! Olyan kérdésem van hogy aki játszik az ETS2-vel, azt tapasztalt-e olyat hogy fülkenézetben nem tud nézni semelyik irányba se gombokkal se egérrel, csak előre. Meg a hátranézés helyett is előre néz úgy hogy a tükör átkerül a monitor jobb oldalára. ( amilyen verzió létezik azt feltettem leszedtem és mindegyikkel ugyan az a szitú. Ha van valakinek ötlete az előre is köszi.

  6. #31
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Olyan kérdésem van hogy aki játszik az ETS2-vel, azt tapasztalt-e olyat hogy fülkenézetben nem tud nézni semelyik irányba se gombokkal se egérrel, csak előre. Meg a hátranézés helyett is előre néz úgy hogy a tükör átkerül a monitor jobb oldalára. ( amilyen verzió létezik azt feltettem leszedtem és mindegyikkel ugyan az a szitú. Ha van valakinek ötlete az előre is köszi.
    Szia!

    Én lassan 1 hónapja játszok vele, de nem tapasztaltam ilyen hibát! Most jött ki a legújabb frissités, (kb. 1 hete) azt is felraktad?
    Nekem mondjuk Steames verzió van meg, lehet a gyári játéknál van ilyen bug. Sajnos segíteni nem tudok csak tippelek.







  7. #32
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Olyan kérdésem van hogy aki játszik az ETS2-vel, azt tapasztalt-e olyat hogy fülkenézetben nem tud nézni semelyik irányba se gombokkal se egérrel, csak előre. Meg a hátranézés helyett is előre néz úgy hogy a tükör átkerül a monitor jobb oldalára. ( amilyen verzió létezik azt feltettem leszedtem és mindegyikkel ugyan az a szitú. Ha van valakinek ötlete az előre is köszi.
    Nekem a 8 éves ikreim nyomják nap mint nap (néha a 4 éves is) , de eddig nem panaszkodtak ilyen hibára, pedig mindig jelzik, ha valami nem stimmel. Én folyamatosan frissítettem, most az 1.4.8 van. Próbáld meg a gombok beállítását visszaállítani alapállapotra. Vagy ha vannak modok/kiegészítők berakva, akkor valamelyikkel összeakadhatott. Ha ez sem, akkor talán egy videókártya driver újratelepítés megoldhatja. Jobb ötletem sajnos nincs.

  8. #33
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Olvastam a fórumot, aztán le*********. Hát rákattantam rendesen! Ebbe a nagy melegbe nem olyan izzasztó mint túraautózni Az 1.4.8 verzio van ha jól tudom ez a legújabb, valamint voltak benne alapból kiegészítők. Truck Sim Map 3.5 valamint a Project Realism nevű modot töltöttem le, ezáltal eredetiek lettek a logok és még egykét dolog (http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=34&t=3277)

    Igazából azért írtam ha valakinek van valami jó modja, megoszthatná velem


  9. #34
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Hogy kell beállítani hogy jól kezelje a 3 monitort? Sok állítási lehetőség nincs, azok között sem láttam erre utalót...
    Laca rászoktatott erre a "szarra". De ha már nyomom akkor jó lenne 3 monitoron.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  10. #35
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy kell beállítani hogy jól kezelje a 3 monitort? Sok állítási lehetőség nincs, azok között sem láttam erre utalót...
    Laca rászoktatott erre a "szarra". De ha már nyomom akkor jó lenne 3 monitoron.
    Írd le részletesen mit is nem tudsz....beállítani.
    Mert egyszerű mint a faék....
    A menüben grafikai beállításoknál a játékon belül,legördülő menüből kiválasztod a neked megfelelőm felbontást és kész.
    majd ha mindent jól csináltál ilyen lesz.

    És egy másik

  11. #36
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Hát épp ezaz hogy ilyen. A 2. videón jól látszik hogy nincs jól beállítva, mert a messzebb lévő tükrök nagyobbak és síkban sincsenek a helyükön.
    Sajnos én is csak ilyen torzra tudom állítani. Forduláskor meg elhányom magam úgy elnyútja a teret.
    Így olyan mint a GTR/GTL. Azok sem kezelik a 3 monitort. Csak kihúzza rá a képet.

    EZ a jó.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát épp ezaz hogy ilyen. A 2. videón jól látszik hogy nincs jól beállítva, mert a messzebb lévő tükrök nagyobbak és síkban sincsenek a helyükön.
    Sajnos én is csak ilyen torzra tudom állítani. Forduláskor meg elhányom magam úgy elnyútja a teret.
    Így olyan mint a GTR/GTL. Azok sem kezelik a 3 monitort. Csak kihúzza rá a képet.

    EZ a jó.
    Bizonyára akár csak ott, itt is a FOV-val lenne érdemes eljátszani.

  13. #38
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát épp ezaz hogy ilyen. A 2. videón jól látszik hogy nincs jól beállítva, mert a messzebb lévő tükrök nagyobbak és síkban sincsenek a helyükön.
    Sajnos én is csak ilyen torzra tudom állítani. Forduláskor meg elhányom magam úgy elnyútja a teret.
    Így olyan mint a GTR/GTL. Azok sem kezelik a 3 monitort. Csak kihúzza rá a képet.

    EZ a jó.
    Jobbat én sem tudok belőle kicsikarni ez ilyen.
    De amit Szabi írt abban lehet valami,
    De ez a 2.része nekem nem annyira jött be így hamar ráuntam és nem használom.

    Szokás kérdése....engem speciel annyira nem zavart ,talán mert így szoktam megvagy vegyél be előtte dedalont oszt nem hánysz.....

  14. #39
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415
    Ha már ide is szoktak írni akkor kérdezek egyet, az miért van, hogy sehogy nem tudok jobbra balra nézelődni a fülkében. Se gombbal, se egérrel, sehogy.
    Akár mire állítom egyszerűen nem megy, külső nézetben pedig működik a dolog. Ja és mindegy hogy mikori verzióval csinálom, régebbivel vagy a legújabbal.
    Valaki tapasztalt már hasonlót?

  15. #40
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Jobbat én sem tudok belőle kicsikarni ez ilyen.
    De amit Szabi írt abban lehet valami,
    De ez a 2.része nekem nem annyira jött be így hamar ráuntam és nem használom.

    Szokás kérdése....engem speciel annyira nem zavart ,talán mert így szoktam megvagy vegyél be előtte dedalont oszt nem hánysz.....
    Na rájöttem miért látszik jónak a videóban. Azért mert az ürge nem középre néz hanem kissé jobbra és így úgy látszik hogy jó a látószög/tér, de jobban megfigyelve ez csak a kamionon belüli térre igaz, a kívül lévő dolgokat ugyanúgy eltorzítja. Szóval ez a játék NEM kezeli (jól/külön) a 3 monitort! Nagy nagy kár érte...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  16. #41
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már ide is szoktak írni akkor kérdezek egyet, az miért van, hogy sehogy nem tudok jobbra balra nézelődni a fülkében. Se gombbal, se egérrel, sehogy.
    Akár mire állítom egyszerűen nem megy, külső nézetben pedig működik a dolog. Ja és mindegy hogy mikori verzióval csinálom, régebbivel vagy a legújabbal.
    Valaki tapasztalt már hasonlót?
    Van egy jó és egy jó hírem!!! A helyzet sújos de megoldható. Én is ezzel küzdöttem, sok helyen feltettem ezt a kérdést én is, de csak zagyvaságokat mondtak. Gondoltam egyet hogy úgy is régi a rendszer azt újraraktam, majd ETS2 felrak a legujjab, és láss csodát már lehet is nézelődni. Na ebbe benne volt a jó és a rosz hír is.

  17. #42
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Van egy jó és egy jó hírem!!! A helyzet sújos de megoldható. Én is ezzel küzdöttem, sok helyen feltettem ezt a kérdést én is, de csak zagyvaságokat mondtak. Gondoltam egyet hogy úgy is régi a rendszer azt újraraktam, majd ETS2 felrak a legujjab, és láss csodát már lehet is nézelődni. Na ebbe benne volt a jó és a rosz hír is.
    a fene akkor inkább nem nézelődök a kereszteződésekben

  18. #43
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Tegnaptól megy a multiplayer alpha verzió! Kicsomagol és telepít, de ne a C meghajtóra és ne oda ahol az ETS2 mappa van. / a meghajtó itt lehet azonos / . Majd a launcher .exe-t elindít, gyári mappal megy, csinál profilt - örül. Kezdetleges zserver 2000 fős és valamikor várni kell, hogy legyen hely, de megy.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  19. #44
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnaptól megy a multiplayer alpha verzió! Kicsomagol és telepít, de ne a C meghajtóra és ne oda ahol az ETS2 mappa van. / a meghajtó itt lehet azonos / . Majd a launcher .exe-t elindít, gyári mappal megy, csinál profilt - örül. Kezdetleges zserver 2000 fős és valamikor várni kell, hogy legyen hely, de megy.
    Zsír, de azért még várok az örüléssel.
    (Engem meglepett, hogy nincs benne eleve multi.)

  20. #45
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Zsír, de azért még várok az örüléssel.
    (Engem meglepett, hogy nincs benne eleve multi.)
    És csak a steames verzióhoz. A rendes lemezes verzióhoz még nem.

  21. #46
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnaptól megy a multiplayer alpha verzió! Kicsomagol és telepít, de ne a C meghajtóra és ne oda ahol az ETS2 mappa van. / a meghajtó itt lehet azonos / . Majd a launcher .exe-t elindít, gyári mappal megy, csinál profilt - örül. Kezdetleges zserver 2000 fős és valamikor várni kell, hogy legyen hely, de megy.
    És ez mit jelent? Public szerós zúzás van mindenhol?
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  22. #47
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    És ez mit jelent? Public szerós zúzás van mindenhol?
    Nem Van a gyári TSM map és azon lehet kolbászolni, csak találkozhatsz a másikkal. De alpha verzió még. De meg is lehet gondolom csukni egymást. Majd kipróbálom.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  23. #48
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Nemrossz, de mondjátok meg nekem hogy miket lehet/lehetne multiban együtt művelni?
    - Konvojban utazni, felváltva szélárnyékozni?
    - Szembejövő másikkal kacsintani
    - Verseny időre?

  24. #49
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nemrossz, de mondjátok meg nekem hogy miket lehet/lehetne multiban együtt művelni?
    - Konvojban utazni, felváltva szélárnyékozni?
    - Szembejövő másikkal kacsintani
    - Verseny időre?
    Hát esetleg lehetne versenyt szervezni amúgy x fős cégek és ki vezet le megadott időn belül több km-t vagy ki hoz több pénzt. stb.. De amit írtak, hogy pl. egy lerakatnál sorb kell állni ha teli van és nem lehet T gombal leakasztani a pótot, hanem muszáj rátolatni és úgy leakasztani. Ilyesmik vannak ,ahogy olvastam.

    Amúgy egy eldugott helyen pót nélkül akár lehetne egy tiltott utcai versenyt rendezni ..

    szerk.: most felmentem, egyelőre csak próbál csatlakozni a szeróhoz. Gondolom tömve van. A forgalom asszem nincs most benne, tehát csak azzal találkozol aki hús vér. Megállás után lehet csak esc-et nyomni tehát útközben nem. egyelőre ennyi. Azért lehet csapatni így ,hogy nincs forgalom . Én az előbb simán 2 kerékre raktam a kanyarban pótostól
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 05. 03. 13:09.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  25. #50
    Heyho
    Továbbra is megy a multiplayer, folyamatosan frissítve. Az alpha.ets2mp.com oldalon megy a letoltes a steam profil igazolása után. Előbb persze aktiválni kell a játékot Steamen, ami sima ügy lemezes formában is. Én pl egyszer se tettem be a lemezt a meghajtóba, rögtön a steambe írtam a két kódot és mehet a letoltes.
    -Steambe aktiválni
    -Multiplayert letolteni
    -Játszani (már van külön US szerver, nekünk az EUba könnyen megy a belépés
    Érdekelne nagyon, hogy a profik hogyan állítják be a kormányt, és érdekelne, hogy miért. (kerékpáros vagyok)

    Envoyé de mon SONY C5303 en utilisant Tapatalk

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •