Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 84 (84 összesen)
  1. #76
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Sziasztok!

    Játszik valaki ETS2-vel? Lenne egy-két kérdésem, amit szeretnek feltenni, akár itt akar privátban.
    Ha valaki tudna nekem segíteni, azt megköszönném....

  2. #77
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Játszik valaki ETS2-vel?
    Én így az évek során tettem bele majd' 200 órát.

  3. #78
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én így az évek során tettem bele majd' 200 órát.
    Szuper. Én is el szoktam vállalni egy-két fuvart, viszont a kérdésem az lenne, hogy hol lehet megvenni vagy valahonnan letölteni a PRO modod. Steamon kerestem, de ott nincs kimondott olyan, hogy PRO mod, csak Skandinávia, Francia ország, Italy és egy csomo más DLC. Nekem csak az alapjáték van, de egy kicsit kezd már unalmas lenni. Régebben letöltöttem egy teljes Európa mod-ot, na ott volt minden, jártam minden felé, de azóta amióta ujra raktam a gépet és az játékokat is ez elveszett, sajnos nem mentettem el...
    Tulajdonképpen erre keresnék megoldást. Ha tudnál valami biztos forrást mondani a modokkal kapcsolatban szuper lenne. Nem az lenne a lényeg, hogy ingyen el tudjam innen onnan lopni, most összezsámoltam és a Steamon azok a modok amik érdekelnek, az kb 15.000 Ft-ra jönne ki....

  4. #79
    A ProModsra gondolsz szerintem, az alábbi linken lehet letölteni regisztráció után, ingyenesen picit lassú, de valami minimális összegért biztosítanak gyorsabb letöltési lehetőséget is. Én is csak ajánlani tudom, mert az alapjáték régi térképrészeit sokkal részletgazdagabbá teszi. A fórumon van egy Compatibility menüpont, ott elérhetők olyan régebbi verziók belőle, amihez még nem kellenek a DLC-k, mert sajnos az aktuális állapotához már szükség van rájuk is:
    https://www.promods.net/

    Egyébként a kiegészítőket árulja a CD Galaxis is, érdemes náluk figyelni az akciókat, mert néha egészen kedvező árakon lehet hozzájuk jutni és ugyanúgy Steam kulcsokat adnak, csak dobozzal együtt.
    https://cdgalaxis.hu/shop/kereses/euro+truck

  5. #80
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A ProModsra gondolsz szerintem, az alábbi linken lehet letölteni regisztráció után, ingyenesen picit lassú, de valami minimális összegért biztosítanak gyorsabb letöltési lehetőséget is. Én is csak ajánlani tudom, mert az alapjáték régi térképrészeit sokkal részletgazdagabbá teszi. A fórumon van egy Compatibility menüpont, ott elérhetők olyan régebbi verziók belőle, amihez még nem kellenek a DLC-k, mert sajnos az aktuális állapotához már szükség van rájuk is:
    https://www.promods.net/

    Egyébként a kiegészítőket árulja a CD Galaxis is, érdemes náluk figyelni az akciókat, mert néha egészen kedvező árakon lehet hozzájuk jutni és ugyanúgy Steam kulcsokat adnak, csak dobozzal együtt.
    https://cdgalaxis.hu/shop/kereses/euro+truck
    köszönöm szépen. ha bármilyen kérdésem még felmerülne, lehet, hogy kereslek...

  6. #81
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    köszönöm szépen. ha bármilyen kérdésem még felmerülne, lehet, hogy kereslek...
    Még annyi, hogy viszont az utolsó ProMods verzió, amihez a DLC-kre nem volt szükség, a játék egy korábbi verziójával működik jól (v1.18), ezért ahhoz, hogy menjen, Steamen a játékon jobb klikk -> Tulajdonságok/Properties -> Betas/Béták és itt kiválasztani a temporary_1_18_xxx kezdetű verziót.

    ( Vagy ugye egy másik megoldás, hogy kikölcsönzöd a játékot DLC-kkel együtt... a virágboltból - ebben mondjuk jelenleg nem igazán tudok segíteni )

  7. #82
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Még annyi, hogy viszont az utolsó ProMods verzió, amihez a DLC-kre nem volt szükség, a játék egy korábbi verziójával működik jól (v1.18), ezért ahhoz, hogy menjen, Steamen a játékon jobb klikk -> Tulajdonságok/Properties -> Betas/Béták és itt kiválasztani a temporary_1_18_xxx kezdetű verziót.

    ( Vagy ugye egy másik megoldás, hogy kikölcsönzöd a játékot DLC-kkel együtt... a virágboltból - ebben mondjuk jelenleg nem igazán tudok segíteni )


  8. #83
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Én meg a magyar map-et ajánlom melegen:



    Sokkal részletesebb, izgalmasabb és több kihívás van benne mint a gyári térképeken, szerintem a játékélmény is a többszöröse és hál égnek ebben alig van autópálya, mivel a 2002-es úthálózati viszonyokat tükrözi. A vidéki utakon és a cégeknél is sokkal jobban kell figyelni és ügyesebben manőverezni és brutál jó hangulata van... szerintem messze-messze a legjobb tartalom az ETS2-höz.

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A ProModsra gondolsz szerintem
    És ez mit tud amúgy?
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 12. 29. 11:46.

  9. #84
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    És ez mit tud amúgy?
    Egyrészt a gyári térkép részletességét javítja jelentősen (több város, országnak megfelelő közlekedési táblák, részletesebb úthálózat), másrészt hozzáad egy csomó a fejlesztők által nem lefedett területet is, itt van róla egy térkép nézet:
    Szerk.: Bocs, rossz térképet linkeltem, az előbbi már nem aktuális
    https://www.google.com/maps/d/viewer...5418694667&z=4
    Utoljára módosította: balage06; 2017. 12. 29. 11:19.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •