Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 37 (37 összesen)

Téma: 2005.02.7 Magny Cours

  1. #26
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Nézd, lehet túlbonyolítottam és ezért nem érted.Az alapgondolat annyi, hogy ha jön mögötted egy gyorsabb, akkor ha elengeded akkor csak a te körödnek lőttek, ha nem engeded el, akkor meg mindkettőtökének.Ezért kéne előzékenynek lenni, és legalább a másik körét nem elbaszni.Mert ha nem engeded el, akkor úgyis megpróbál beszúrni, megelőzni és abból baleset lehet, jó köridő semmiképp sem.És ha folyamatosan jön a gyorsabb akkor igenis engedd el mindíg, 45 perc alatt azért összejön pár tiszta kör, biztosan.

  2. #27
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    És ugyanennek a másik oldala is megvan, hogy ha meg nem engeded el, akkor meg a gyorsabbnak nem lesz tiszta köre, mert kifog valakit maga előtt.Kétélű a dolog.

  3. #28
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Tomi, ebben nem biztos hogy egyetértek veled én sem....

    Nézd fordítva a gyorsabb szemszögéből, ugyanaz. Ha erőszakoskodik akkor mind a két ember körét elrontja, ha megbékél a gondolottal, hogy bamba(!!!) volt akkor csak a sajátját. Tehát ugyanott vagyunk.

    És hogy miért volt bamba? Néhány gyors embernél igenis megfigyelhető hogy bamba, mert hogy kerül elé a lassú pilóta aki szintén gyors körön van? Pl. úgy, hogy együtt jönnek ki a boxból, és elöl a lassú. Ahelyett, hogy ilyenkor a gyorsabb szépen OKOSAN egy picit lemaradna a felvezető körben hogy "helyet" csináljon magának a gyors körére, inkább nyomul a bambája (tisztelet a kivételnek)....

    Egyébként van ennek másik oldala is: van olyan gyors versenyző aki még csak a felvezető körében van és mégis előzni akarja azt aki már a gyors körében van, méghozzá elég agresszíven. Erre is láttam példát, nem egyszer. Na ezt már inkább ne is minősítsük mert ezt súlyosan büntetni kéne.

  4. #29
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    A felvezető körös agresszióra én is láttam példát, abban igazad van.De most akkor az van, hogy egyik sem enged minkettő szenved?Tőlem aztán, én nem vagyok szupergyors, nem vagyok lassú se, nekem mind1, én akkor sem fogok akadájozni egy gyorsabbat, és nem fogok letolni a pályáról 1 lassabbat, ez van és lehet nem egyetérteni.Jah, és azért bírlak Feri

  5. #30
    Prezsnyák Zsolt Regisztrált Prezsi logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    54
    Üzenetek
    241

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Én is Ferivel értek egyet. Kis odafigyeléssel ez sem lenne gond. Felvezetőt óvatosan, folyamatosan a tükröt figyelve kéne megtennie mindenkinek - kikapcsolt lámpákkal -, a gyors kör előtt meg szépen lemaradva az előtte lévő autótól, hogy biztosan ne érje utol. Aztán lámpa be és go. Ha pedig a gyors körén valaki ront, de még van benzinje egy újabbra, a végét már ugyanúgy teszi meg, mint ha felvezetőn lenne. Egyébként érdekes lenne, mint mondana most Wéber Gabi, Astra és Clio kupában azt hiszem ugyanígy megy az időmérés.

  6. #31
    Wéber Gábor Szervező weberg logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 20.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    95

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Hát, ez a 30 emberes időmérő nem egyszerű dolog életben sem. Az F-1 betétfutamon egyszerre 40-en voltunk pályán, és bizony nem volt mindegy kinek volt tiszta pályája. Mondjuk lehet ezt ésszel csinálni, csak élőben valahogy jobban átlátható a pálya előre és hátrafelé is, mint a gtr cockpitban ülve. Alapvető igazság: elsőnek kell kimenni Úgy nem tart fel senki sem, legalábbis az első néhány körben biztos nem. Másik taktika: tök utolsónak kimenni, ugyan így veszít az ember edzésidőt, de gyakorlatilag hátulról bevárja a legelsőt, és ő kerül a sor elejére

    Edzés közben persze már nincs első és utolsó, ott sajnos a szerencsén és helyezkedési érzéken múlik a dolog. Azért nem csak ezen, mert a boxból kihajtó forgalmat lehetetlen szabályozni, és velem is számtalanszor előfordult élőben, hogy a tök üres célegyenesre ráfordulva egyszer csak 3-an hajtottak elém a boxból. Ilyenkor annak a körnek annyi, hacsak nem mind a 3-an azonnal lehúzódnak, de ilyenkor rendszerint mindig akad 1, aki nem figyel és feltart, mert a másik kettőt figyeli és nem a tükrét.

    Ilyenkor megyek egy lassabb kört, visszahűtöm a gumikat és végig a tükröt figyelem, hogy 60-80 méteren belül ne érjen senki utól, mielőtt szabad helyet tudok hagyni magam előtt (minél többet, annál jobb, de min. 200-300 m). Ha túl sokan jönnek, akkor szinte vánszorgásig lelassítok és a pálya szélére húzódva várom meg, amíg lyuk nem lesz a bolyok között. Egyébként így teljesen superpole feelingje van a dolognak, mert ritka, hogy 2 tiszta kör belefér egymás után. A röhej az, hogy a gyorsak mind ezt játszák, ami kívülről úgy nézhet ki, mint a keselyűraj, ami lecsapni készül a prédára - ami jelen esetben a "tiszta" kört jelenti.

    Nem tudom, hogy ez mennyiben alkalmazható a gtr-ben, nekem Magny-Cours-ban sok gondom volt a forgalommal, főleg a nagy sebességkülönbségek miatt, ami valóban mindkét félnek rossz. Azt hiszem ez mindig gond marad, egyszerűen a magas létszám miatt. Talán kevesebb emberrel jobb lenne, kérdés, hogy a lista végén lévők szívesebben küzdenének-e a győzelemért a B ligában vagy sem?

  7. #32
    Daubner Tamás Regisztrált Dauby logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 02.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    87

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Idézet Eredetileg weberg írta
    Nem tudom, hogy ez mennyiben alkalmazható a gtr-ben, nekem Magny-Cours-ban sok gondom volt a forgalommal, főleg a nagy sebességkülönbségek miatt, ami valóban mindkét félnek rossz. Azt hiszem ez mindig gond marad, egyszerűen a magas létszám miatt. Talán kevesebb emberrel jobb lenne, kérdés, hogy a lista végén lévők szívesebben küzdenének-e a győzelemért a B ligában vagy sem?
    Szerintem bizonyosan nem, ha már egyszer A-ligás tagságuk van...igy legalább van esélyünk nyerni B-s futamokat.

    Viccet félretéve óriási különbségek vannak, körönként sima 4-5 másodpercet pakolnak a jók az átlagos pilótákra és bizony a lassabbaknak nagy intenzitással kell figyelniük és megpróbálni őket is elengedni és a saját körüket is megfelelően befejezni. Szerintem ez csak úgy működik, hogy az ember elismeri, hogy jobbak és elengedi őket gentleman módjára, hiszen ők küzdenek a bajnoki cimért. A mezőny közepének (A-ligában tutira ide tartoznék) szerintem teljesen mindegy az, hogy 2-3 hellyel előrébb, vagy hátrébb kezdi a futamot, viszont ha az elsőket és ezzel a bajnoki cim kimenetelét befolyásolja esetleges viselkedése, az már komolyabb gond. Erre nincsen szabály, hiába irja ezt Piski Tomi, ez szerintem fairplay dolga. Részemről én el is fogom engedni őket mindig, minden helyzetben - amikor együtt versenyzünk majd, mert most gyakorlatilag ki lettek tiltva az A-ligások a B-ligás futamokról.

  8. #33
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Idézet Eredetileg Dauby írta
    Szerintem ez csak úgy működik, hogy az ember elismeri, hogy jobbak és elengedi őket gentleman módjára, hiszen ők küzdenek a bajnoki cimért. A mezőny közepének (A-ligában tutira ide tartoznék) szerintem teljesen mindegy az, hogy 2-3 hellyel előrébb, vagy hátrébb kezdi a futamot, viszont ha az elsőket és ezzel a bajnoki cim kimenetelét befolyásolja esetleges viselkedése, az már komolyabb gond. Erre nincsen szabály, hiába irja ezt Piski Tomi, ez szerintem fairplay dolga. Részemről én el is fogom engedni őket mindig, minden helyzetben - amikor együtt versenyzünk majd
    Abszolut mindegy, hogy miért a lényeg, hogy így tegyen az ember, amúgy itt nincs rá szabály, szóval aki enged az azért teszi mert így tartja helyesnek.Ez a megoldás

  9. #34
    Kovács Zoltán Versenyző Koko logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 15.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    56

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Csao !!

    Az büntetést elfogadom és indulok utolsó helyröl,bár nem huztam rá a kormányt hanem folyamatosan jöttem balra!!!
    De mikor lettem megóvva?????????
    Vagy már telefonon is le lehet adni az óvást?????

    Kovács Zoli

  10. #35
    Janos Zizics Adminisztrátor Zizics János logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 03.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    858

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Én nem adtam le óvást veled szemben Koko!
    A Csiki Petinek mindösszesen annyit mondtam, hogy ha van kedve nézze meg, mert érdekelne a véleménye. A többi rajta, illetve a többi VB tagon múlt.

  11. #36
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    idézet a versenyszabályzatból:
    "A versenybíróság automatikusan vizsgálja a felvezető-kört és a futam első két körét, a további körökben elsősorban a versenyzők által bejelentett eseteket vizsgálja meg, de kirívó szabálytalanság esetén óvás nélkül is vizsgálhat, és hoz döntést adott szituációban."
    Az esetet kirívónak ítéltük meg.

  12. #37
    Kovács Zoltán Versenyző Koko logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 15.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    56

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Oké!!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •