Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (37 összesen)

Téma: 2005.02.7 Magny Cours

  1. #1
    Király András Regisztrált K.András logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 14.
    Életkor
    46
    Üzenetek
    438

    Lightbulb 2005.02.7 Magny Cours

    Elöször is az idömérö edzés, ha 30-an vagyunk szerintem limitálni kéne a megtehetö körök számát, azért hogy mindenki kényelmesen tudjon futni mondjuk 5 kört, mert többet ér 5 kör mint 45 perc tumultus.Tehát a problémám, az idömérö vége elött 4 percel, két kanyarral a kör vége elött Michelisz Norbi letolt a pályárol, tény hogy gyorsabb mint én, de neki már volt egy biztos 1.38-a, hadd menjek már én is egy 1.40-et anélkül hogy el kéne mennem az utbol, és ha nem megyek el akkor ne toljon már le, mert szerintem ez nem sportszerü!Persze biztosra nem tudhatta hogy gyorsköröm van, és hogy jobb e az idöm elözöknél(saját idö), de gondolhatta volna ha nem mentem le...Semmilyen büntetést nem kérnék, csak a javaslatom megfontolását, miszerint megszabott számu kör alapján keljen idöméröt futni!
    A versenyen pedig nem is értem mi törpént, a felvezetö kör alatt egyszercsak Dauby által vezetett auto csinált egy 70km/h-rol történö lassulást a másodperc ezredrésze alatt(beleakadt a semmibe!!!), puff már benne is voltam a fenekébe, valaki más pedig az enyémben, aztán a rajtnál velem ugyan ez!A kilökött bolyában ugrottam egy dupla leszúrt
    rittbergert(ott hevert a célegyenesben, LOL), és csak arra eszméltem hogy jönnek szembe az autok, a legroszabb helyen, ezért még arra sem volt idöm hogy megforduljak mivel az legalább +5 ember versenyének a végét jelenthette volna, igy kénytelen voltam megnyomni a katapult gombot majd pedig szomoruan tudomásul venni, hogy ez ma nem az én napom volt!

  2. #2
    Daubner Tamás Regisztrált Dauby logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 02.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    87

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Idézet Eredetileg K.András írta
    A versenyen pedig nem is értem mi törpént, a felvezetö kör alatt egyszercsak Dauby által vezetett auto csinált egy 70km/h-rol történö lassulást a másodperc ezredrésze alatt(beleakadt a semmibe!!!), puff már benne is voltam a fenekébe, valaki más pedig az enyémben, aztán a rajtnál velem ugyan ez!
    Sajnalom, de en beleakadtam egy fantom felvezeto autoba...mit mondjak, nem esett jol a csattanas, tolatnom is kellett, hogy kikeruljem.

  3. #3
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Bár a hozzáállással egyetértek, mégis őszintén megmondom én már semmilyen szabályváltoztatást nem szeretnék! Majd a következő bajnokságtól esetleg....

    Gondoljatok bele, eddig szinte minden egyes futam után (beleértve a tesztfutamokat is!!!) változtattunk a szabályokon, az emberek feje össze-vissza áll már az ilyesmitől, hogy "limitidő", "kvalifikált versenyző", A ligás, B ligás, 107%, 1 órás vagy 1.5 órás verseny, "ki indul és hol indul", pontszámítás hercehurcák, stb.
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2005. 02. 08. 02:13.

  4. #4
    Prezsnyák Zsolt Regisztrált Prezsi logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    54
    Üzenetek
    241

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    András, ha gyors körön vagy és jók a szektoridőid, szerintem nem vagy köteles elengedni senkit.

    Egyébként ismét óvást kell benyújtanom, mégpedig Zizics Jani ellen a 1679-es eset miatt. Forgalommal szemben állva látnia kellett, mennyien közeledünk felé. Két autót el is engedett, majd irányba próbálta állítani az autót. Balról simán el tudtam volna menni, ha nem teszi keresztbe az orrom előtt a kocsit. Szerintem nagyon unfair dolog volt. Meg kell jegyeznem, hogy Budai Dániel ellen a következő futamtól a legkisebb mértékű feltartásért azonnal óvni fogok. Nem értem, amikor hozzám képest három kör hátránya van, miért nem lehet elengedni. Igaz, nem mentem nagyon rá, de szerintem a lekörözötteknek illene elvenni a gázt, ha hátulról közeledik egy gyorsabb, még akkor is, ha közben épp a 17. helyért folyik pozícióharc.

  5. #5
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Rá kell menni...

    Én buktam ma össze-vissza, ezért megéltem pár lekörözést, nem éreztem sehol hogy gond lett volna, de meg kell mondjam, volt olyan aki bár lekörözni készült engem, gyorsabb nem volt semmivel de csak villogott. Természetesen nem tartottam fel egy percig sem, de megállni nyilván nem fogok ha látom hogy nem gyorsabb, hiába villog 200 méterrel mögöttem...

    Ezért mondom, ha gyorsabb vagy rá kell menj, különben honnan tudja szerencsétlen mit akarsz?

  6. #6
    Prezsnyák Zsolt Regisztrált Prezsi logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    54
    Üzenetek
    241

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Hogyhogy honnan tudja mit akarok? A többiek honnan tudják? Egyszerű matek pedig, ha az én pozíciójelzőm magasabb számot mutat, mint a mögöttem érkező autóé - tehát kivonva az ő helyezéséből az enyémet eredményül negatív számot kapok -, bármennyire is fájdalmas félrehúzódok, elengedem a gázt, neadjisten fékezek is. Nem kell hozzá egyetem.

  7. #7
    Prezsnyák Zsolt Regisztrált Prezsi logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    54
    Üzenetek
    241

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    meg: "gyorsabb nem volt semmivel csak villogott" <- Valamivel csak gyorsabb volt, ha lekörözni készült nem? Erről annyit, hogy nyilván gyakran előfordul kicsúszások v. bármi miatt, hogy a leköröző nem számottevően gyorsabb, de így alakult. Ez nem jogosít fel SENKIT sem arra, hogy ő ítélje meg, el kell-e engednie a másikat! Nyilván a hátsónak valamilyen szinten alkalmazkodnia kell az előtte lévő autó sebességéhez, féktávjaihoz. "Nálunk" ez úgy szokás, hogy a lekörözött automatikusan lehúzódik, aztán ha a "gyorsabb" mégsem tud elszakadni és úgy látszik, hogy feltartja, legfeljebb visszaadja a kört. Rámenni meg azért nem fogok, mert elég sok (még) a kicsúszás, keresztbeállás, kiszámíthatatlan manőver még az A ligában is és nem fogok megkockáztatni egy balesetet.

  8. #8
    Király András Regisztrált K.András logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 14.
    Életkor
    46
    Üzenetek
    438

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Gondoljatok bele, eddig szinte minden egyes futam után (beleértve a tesztfutamokat is!!!) változtattunk a szabályokon, az emberek feje össze-vissza áll már az ilyesmitől, hogy "limitidő", "kvalifikált versenyző", A ligás, B ligás, 107%, 1 órás vagy 1.5 órás verseny, "ki indul és hol indul", pontszámítás hercehurcák, stb.
    Ebben is van valami, de éppen ezért még most az elsö bajnokságban jöjjenek ki a dolgok, hogy aztán a 2. ugy indulhasson majd, hogy kialakult mindenki által elfogadott és betartott szabályok vannak.
    Mert pl most hiába van leirva, hogy idömérön pitlimitert kell használni, ahogy tegnap a verseny végén hallotuk senki vagy nagyon kevesen használják.

  9. #9
    Király András Regisztrált K.András logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 14.
    Életkor
    46
    Üzenetek
    438

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Idézet Eredetileg Prezsi írta
    András, ha gyors körön vagy és jók a szektoridőid, szerintem nem vagy köteles elengedni senkit.
    Erre gondoltam én is, remélem a 2. bajnokságban limitálva lesz a futhato körök száma(ha ennyien leszünk), mert az edzés elsö fele nálam arrol szolt ,hogy lassitok az elöttem halado miatt meg hogy elengedem a gyorsabb autot, mondom nem baj a végén talán tudok futni rendesen, dehát mégsem.

  10. #10
    Budai Dániel Regisztrált dani logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 02.
    Életkor
    45
    Üzenetek
    55

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Nos,akkor látom elkezdődött!!!

    Nem tudom mennyire számít az én véleményem,de azért elmondom(úgy,hogy a replayt még nem néztem meg,de ezek után megfogom,mert én is egy-két dolgot felháborítónak tartok!)!!
    Szóval,én úgy érzem mindenkit megpróbáltam a lehetőségekhez mérten,valamint a tudásomnak megfelelően elengedni,ha ez nem sikerült,az talán azért lehetett,mert nem éreztem úgy,hogy én ezt biztonsággal meg bírom tenni és NEM azért ,mert egy bunkó,jaj de jó kibaszhatok a másikkal ember vagyok!
    Sajnos a tegnap este nem sikerült valami fényesen,szarakodott a pedálom , be voltam szarva......stb,ígyhát ez meg is látszott az időeredményeimen,de szerintem ha meg sem próbáltam volna tisztességesen helytállni,akkor el sem kellett volna indulnom!
    A lekörözésekről meg csak annyit,sajnos nagyon sokan megtették,de volt olyan is aki lekörözött és 3 körön keresztül,legalább annyit szerencsétlenkedett előttem mint én egész verseny alatt,de igaz volt olyan is akit feltartottam,de ezt sem szándékosan tettem!Meg fogom nézni a replayt és kommentálom az én szemszögemből,ígérem!!

  11. #11
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Idézet Eredetileg Prezsi írta
    meg: "gyorsabb nem volt semmivel csak villogott" <- Valamivel csak gyorsabb volt, ha lekörözni készült nem? Erről annyit, hogy nyilván gyakran előfordul kicsúszások v. bármi miatt, hogy a leköröző nem számottevően gyorsabb, de így alakult. Ez nem jogosít fel SENKIT sem arra, hogy ő ítélje meg, el kell-e engednie a másikat! Nyilván a hátsónak valamilyen szinten alkalmazkodnia kell az előtte lévő autó sebességéhez, féktávjaihoz. "Nálunk" ez úgy szokás, hogy a lekörözött automatikusan lehúzódik, aztán ha a "gyorsabb" mégsem tud elszakadni és úgy látszik, hogy feltartja, legfeljebb visszaadja a kört.
    Prezsi, ne érts félre. Mondom, szinte meg kellett volna állnom, hogy elengedjem, mert köridőket tekintve nem volt gyorsabb, sőt... és hozzátészem 200 méterrről villogott miközben szakadt le.
    Egyébként félre ne érts, nekem volt egyetlen ilyen esetem, és ezen gondolkoztam közben, persze abszolút nem megítélés kérdése természetesen.
    De nem a lekörözést kell önmagában elengedni, hanem a leköröző gyorsabb versenyzőt.

    Na most annak viszont abszolút nem látom értelmét, hogy elengedjem a leköröző ám lassab pilótát azzal, hogy szinte megállok, csak azért hogy utána toljam magam előtt.

  12. #12
    Király András Regisztrált K.András logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 14.
    Életkor
    46
    Üzenetek
    438

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Na most annak viszont abszolút nem látom értelmét, hogy elengedjem a leköröző ám lassab pilótát azzal, hogy szinte megállok, csak azért hogy utána toljam magam előtt.

    B-ligás magny-n ugyanez volt, az még hagyján hogy fékezéssel kellett elengednem GT autokat az NGT-vel, de amikor elengedted utána még fel is tart, szoval valami szabály kéne erre is, mert 2-3 mp az annak is 2-3 mp aki a 10. helyen van, és nem biztos hogy arra a 2 másodpercre a végén nem lesz szüksége...

  13. #13
    Budai Dániel Regisztrált dani logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 02.
    Életkor
    45
    Üzenetek
    55

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    . """Meg kell jegyeznem, hogy Budai Dániel ellen a következő futamtól a legkisebb mértékű feltartásért azonnal óvni fogok. Nem értem, amikor hozzám képest három kör hátránya van, miért nem lehet elengedni. Igaz, nem mentem nagyon rá, de szerintem a lekörözötteknek illene elvenni a gázt, ha hátulról közeledik egy gyorsabb, még akkor is, ha közben épp a 17. helyért folyik pozícióharc. """"


    Nos vettem a fáradtságot és végignéztem az egészet,úgy hogy végig külső nézet+hátrafelé állt a kamera!!
    Tehát , sajnos rengetegszer köröztek le,fel is jegyeztem az időket mikor(azt hogy ki sajna nem,viszont amikor én rontottam akkor igen):1140,1257,1487,2013,2056,2363,2388,2400,2771 ,2807,3107,
    3150,3324,3438,3498,3677,3768,3785,4174,4300,4529, 4592,5191-ezekben az esetekben köröztek le gond nélkül(sajnos ennyiszer,de majd legközelebb!)
    Ellenpólus:2036-Itt Körmöndi Attilával volt összetűzésem,amit én nem tudnék megítélni ki volt a hunyó-ha én BOCS!3022-szegény Wéber Gábor volt az áldozat,bár megmondom őszintén,nem tudom mi lehetett a gond,megnéztem minden kameraállásból és nem tudtam rájönni,de BOCS Gabi,nem szándékos volt!3653-itt Fata Pistával volt gubanc-bocs érte!!Az én részemről ennyi lenne a hibázásaim amit én láttam!Kedves Prezsi,bár a rendes neved nem írtad oda(az enyémet igen),szerintem ez nem olyan rossz arány,ha megnézed-lekörözés/hibázás!NEM?
    Végül volt 2 momentum ami rosszul esett:az egyik 2504-Bojtos Géza keresztben jön vissza a pályára!-nem haragszom,nem vesztettem vele pozíciót mit is veszthettem volna,de rosszul jött ki majdnem végem lett!!4229-Kiss Norbi elég erőszakosan körözött le,isten lássa lelkem el akartalak engedni a visszafordító után!
    Szóval ennyi a részemről bocs ha hosszú voltam!!
    Utoljára módosította: dani; 2005. 02. 08. 16:42.

  14. #14
    Kovács Zoltán Versenyző Koko logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 15.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    56

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Csao!!!

    Én villogtam Ferire,de csak azért mert nem akartam csatázni vele!!
    Viszont amikor közelebb értem hozzá elngedett!!
    Két körömbe került!

    Kovács Zoli

  15. #15
    Michelisz Norbert Versenyző Michelisz Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    39
    Üzenetek
    44

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Bocs András! Emlékszem az esetre, nem kimagyarázni akarom magam, de azt hittem , hogy elengedsz a kanyar előtt ezért próbáltam időveszteség nélkül megelőzni, mivel nem igazán sikerült tiszta kört összehoznom addíg a pontig.
    Ez tényleg nem sportszerű magatartás volt a részemről, és vállalom a következményeit. Viszont azzal nem értek egyet, hogy ha időmérőn gyors körön van valaki, és látja , hogy a mögötte lévő utolérte és láthatóan gyorsabb nála akkor nem köteles elengedni.

  16. #16
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Az idömérövel kapcsolatban annyit szeretnék elmondani,hogy tényleg jolenne,ha a jobbak figyelembevennék,hogy vannak küszködök is A ligában,akik a 107% ért nyomják,és nem a pole ért.Nem volt egyszerü kifogni egy kört,amikor nem értek volna utol.Van akinek az 1:44 hotlap,másnak meg az a bemelegitö kör!

  17. #17
    Molnár Botond Regisztrált Jacek logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 23.
    Város
    Törökbálint
    Életkor
    51
    Üzenetek
    192

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Idézet Eredetileg Michelisz Norbi írta
    Viszont azzal nem értek egyet, hogy ha időmérőn gyors körön van valaki, és látja , hogy a mögötte lévő utolérte és láthatóan gyorsabb nála akkor nem köteles elengedni.

    Hat en meg azt nem ertem mar mert lenne koteles ha o is gyors koron van???

  18. #18
    Böjtös Géza Regisztrált Böjtös Géza logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    127

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Dani!visszanéztem a replayt,teljesen igazad van,sorry.Sajnos nem láttalak.Mégegyszer sorry.Remélem nincs harag!

  19. #19
    Budai Dániel Regisztrált dani logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 02.
    Életkor
    45
    Üzenetek
    55

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Idézet Eredetileg Böjtös Géza írta
    Dani!visszanéztem a replayt,teljesen igazad van,sorry.Sajnos nem láttalak.Mégegyszer sorry.Remélem nincs harag!


    Semmi gond,nem is azért írtam mert haragszom(itt nem én vagyok az aki haragszik),csak egy észrevétel volt!!

  20. #20
    Daubner Tamás Regisztrált Dauby logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 02.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    87

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Most néztem meg a visszajátszás elejét...a második körben 411-nél elcsaptam a már kicsapott bóját...hasonlóan Andráshoz, én is nagyot szivtam a programhiba miatt. A felvezető-körös "pace car" megjelenés sem volt semmi, frankón össze is tört a kocsi, romlott az aerodinamika. Ennek ellenére sem vagyok csalódott, nagyon jó kis verseny volt.

  21. #21
    Fata István Regisztrált Fata István logója
    Csatlakozott
    2004. 07. 18.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    39

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    3653-itt Fata Pistával volt gubanc-bocs érte!!

    Nincs gond ha gond van leírom !

    Ezt elhiheted !!
    Utoljára módosította: Fata István; 2005. 02. 08. 22:08.
    ""Ízi rájder öcsém !!"" RaCiNg TeAm

  22. #22
    Budai Dániel Regisztrált dani logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 02.
    Életkor
    45
    Üzenetek
    55

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Idézet Eredetileg fatai76 írta
    3653-itt Fata Pistával volt gubanc-bocs érte!!

    Nincs gond ha gond van leírom !

    Ezt elhiheted !!

    Remélem is-abból ért az ember!

  23. #23
    Király András Regisztrált K.András logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 14.
    Életkor
    46
    Üzenetek
    438

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Idézet Eredetileg Michelisz Norbi írta
    Bocs András! Emlékszem az esetre, nem kimagyarázni akarom magam, de azt hittem , hogy elengedsz a kanyar előtt ezért próbáltam időveszteség nélkül megelőzni, mivel nem igazán sikerült tiszta kört összehoznom addíg a pontig.
    Ez tényleg nem sportszerű magatartás volt a részemről, és vállalom a következményeit. Viszont azzal nem értek egyet, hogy ha időmérőn gyors körön van valaki, és látja , hogy a mögötte lévő utolérte és láthatóan gyorsabb nála akkor nem köteles elengedni.

    Okés beszéljünk rola, ezért vagyunk itt. Az lehet a végére nem fogunk egyetérteni, de mégis.Szoval nem láttam még futamot, ahol el kell engedni egy gyors körön lévö autonak a mögötte jövöt,ugy hogy ezzel a saját idejét rontaná, hiszen akkor a gyorsabb pilotának van csak joga saját tempojában gyors kört futni a lassabbnak pedig nincsen, ez nem lenne igy jo!
    Az igazság az hogy én sem tudtam egy tiszta kört menni, mert mindig találkoztam egy-két autoval és persze eszembe nem jutott megelözni ha nem engedett el, nehogy esetleg elrontsam az idejét, ami az enyémnél lassabb ugyan, de ettöl számára még fontos lehet hogy pár pozicioval feljebb küzdje magát, ahogy a mi esetünkben is, te gyorsabb voltál nálam, de nekem fontos lett volna a 10. hely környékére tornászni magam...Természetesen megértelek, hiszen te a pole-ért harcoltál ami nyilván jobb pozicio mint a 10., de neked is el kell fogadd, hogy az nekem legalább olyan fontos mint neked az elsö(mi egyébként a chateau d'eau kanyar csucspontján ütköztünk,szvsz nem ideális hely a biztonságos elengedéshez) .Szoval én nem haragszom rád, semmi bajom nincsen veled, csak ezt a kérdést másként látjuk, és ha erre vonatkozoan nem születik határozat akkor elöferdülhet, hogy idömérön a gyors pilota azt csinál amit akar, a többinek meg "hajlongani" kell ha mögé kerül valaki, függetlenül attol hogy esetleg a saját részideje 1 mp-vel gyorsabb volt az elözö szektorban.
    Utoljára módosította: K.András; 2005. 02. 09. 09:25.

  24. #24
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Na látom beindulta vita, mostmár van miről beszélni))
    Elsőnek az elengedésről.Ha gyorsabb autó jön mögötted edzésen, 1et tehetsz, elengeded.Mindegy, hogy 1 tizeddel vagy gyorsabb, vagy 10mp-vel a saját idődnél, mivel ha nem engeded el, akkor mindkettőtök körének lőttek, mert a gyorsabb úgyis be fog szúrni, és abból 90%, hogy baleset lesz.Ha meg a polért megy gyorsabb, csak ne kelljen megállnia, mert lassabb megy előtte!
    Ha elengeded a legalább az ő gyors köre ér valamit, amikor mögéd érnek, a tiednek úgyis annyi.De persze ezt elég könnyű belátni, meg azt is, hogy nehéz lenyelni a békát, mert te is ugyanolyan erőfeszítéssel küzdesz és ugyanúgy akarod a jó időt, de azért ne úgy gondolkodjunk, hogy ha én nem mehetek gyorsan, akkor ő se menjen.FIA versenyeken bemutatják a kék zászlót edzésen is a lassabb autónak!És nem csak felvezető körön.A lekörözésekről sztem annyit, hogy az ittlévők közül senki sem rossz szándékból tartja fel a másikat, hanem mert nem érzi biztonságosnak a körözést, az ütközések félreértésekből adódnak sztem, de aki érzi hogy bizonytalan az elengedésekben, az vegyen vissza az egyenes közepén miután kihúzódott, és fékezzen is rá ha kell, egyenesben még a legkevésbé rutinos ember is el tudna így engedni egy gyorsabbat.Amúgy én is hibáztam, mert Hum Peti elengedésekor lehúzódtam, de félreértettük egymást, és megkoccolt, nem lett baj, hálisten, de azért bocs.

  25. #25
    Király András Regisztrált K.András logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 14.
    Életkor
    46
    Üzenetek
    438

    Re: 2005.02.7 Magny Cours

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    FIA versenyeken bemutatják a kék zászlót edzésen is a lassabb autónak!.
    Idömérön?Ne viccelj, soha nem engedik el egymást a saját idejük rovására (de ahogy lehet persze elengedi, csak nem biztos hogy a kanyarban)!!!Ilyen alapon tényleg nincsen jogod gyors kört futni, mert teszem azt mi van ha folyamatosan jön valaki aki a pole-ért harcol?Akkor te megfogod és lehuzodsz majd, moindván ö hadd küzdjön én nem is erölködöm mert ugyis letol ha nem enged el???

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •