Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 84 (84 összesen)

Téma: HGTRM5 - Skin-ek

  1. #76

    Re: HGTRM5 - Skin-ek

    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    ok, értem, köszönöm, csak azon akadtam ki hogy nem volt lehetőségem módosítani.
    Péter vhogy úgy érzem, hogy főként a te hibád, nem Ferié...
    Le volt írva, hogy lehetőleg mindenki tesztelje le és nézze át a munkáját.
    Ferinek nem egy darab skint kellett leellenőriznie. Neked csak egy csomagot kellett volna.
    Egyébként valamikor lesz egy skin update.
    Utoljára módosította: nortsen; 2007. 10. 03. 15:02.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  2. #77
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464

    Re: HGTRM5 - Skin-ek

    Nem azzal volt a bajom, hanem hogy tökmás skin-eket akartunk használni, és csak tegnap este derült ki hogy nem lehet és nem volt lehetőség változtatni. Na mind1, jók azok a gyári skin-ek , részemről nem kívánok többet foglalkozni a témával.

  3. #78

    Re: HGTRM5 - Skin-ek

    Kell az egység a csapatba, különben jobbra megy a jobb első, balra a bal első kerék.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  4. #79
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM5 - Skin-ek

    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    Nem azzal volt a bajom, hanem hogy tökmás skin-eket akartunk használni, és csak tegnap este derült ki hogy nem lehet és nem volt lehetőség változtatni. Na mind1, jók azok a gyári skin-ek , részemről nem kívánok többet foglalkozni a témával.
    Lehet változtatni. Írtam is, hogy ha szükséges kérjetek segítséget másoktól, és a legközelebbi frissítésbe be fogom rakni.
    És igenis foglalkozz a témával, de úgy hogy nekiállsz és csinálod az új skin-ed gőzerővel, odafigyelsz arra amiket a másik témában leírtam, és küldöd a frissítést. Ez csak rajtad áll.
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2007. 10. 03. 20:32.

  5. #80
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Életkor
    45
    Üzenetek
    478

    Re: HGTRM5 - Skin-ek

    Feri!


    A GT csomagunk nem teljesen felel meg a leírtaknak, de inkább csak a rajtszámokkal van gond a csapatnév nagyjából jó Azt már megcsináltad vagy küldjük el megint jól?

  6. #81
    Dózsa Attila Regisztrált Dózsa Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Város
    Deszk
    Életkor
    45
    Üzenetek
    680

    Re: HGTRM5 - Skin-ek

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet változtatni. Írtam is, hogy ha szükséges kérjetek segítséget másoktól, és a legközelebbi frissítésbe be fogom rakni.
    ....
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    ....
    Senki ne küldjön újabb skin-t, senki ne módosítson semmit ....
    Meg fogom oldani.
    ... ne küldjetek megint.
    No most akkor hogyisvanez?

  7. #82
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM5 - Skin-ek

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    Feri!


    A GT csomagunk nem teljesen felel meg a leírtaknak, de inkább csak a rajtszámokkal van gond a csapatnév nagyjából jó Azt már megcsináltad vagy küldjük el megint jól?
    Lehet küldeni a GT skin-eket újból, megvárom úgyis a vasárnapot vele.

  8. #83
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM5 - Skin-ek

    Idézet Eredetileg Dózsa Attila írta Hozzászólás megtekintése
    No most akkor hogyisvanez?
    Attila, amit összeollóztál az két külön válasz volt.
    Amikor azt mondtam "senki ne küldjön újabb skin-t és ne változtasson semmit" az arra volt válasz, amikor az első skin csomag után kiderült hogy gondok vannak a rajtszámokkal. Erre mindenki lelkesedése beindult hogyan kéne ezt megjavítani, így, úgy vagy amúgy. Erre válaszoltam hogy ne küldjenek változtatást, mert egyben szeretném rendbe rakni az egészet.

    Most rendben vannak a skin-ek, jók a rajtszámok, minden működik.

    Ha ezek után szeretne valaki változtatni, új csapattagot bevenni, skin-t pótolni, stb. akkor megteheti, lehet változtatni, küldje el. Nincs határidő, de egy pár futamot biztos megvárok a következő frissítéssel.
    Egy fontos kérésem van, amennyiben valaki meglévő skin-en változtat, az a skincsomagban lévőből induljon ki, hiszen ott már helyesek a rajtszámok. Illetve aki újat csinál, az vegye figyelembe az ebben a témában leírtakat: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=1504

  9. #84
    Dózsa Attila Regisztrált Dózsa Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Város
    Deszk
    Életkor
    45
    Üzenetek
    680

    Re: HGTRM5 - Skin-ek

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Attila, amit összeollóztál az két külön válasz volt.
    Amikor azt mondtam "senki ne küldjön újabb skin-t és ne változtasson semmit" az arra volt válasz, amikor az első skin csomag után kiderült hogy gondok vannak a rajtszámokkal. Erre mindenki lelkesedése beindult hogyan kéne ezt megjavítani, így, úgy vagy amúgy. Erre válaszoltam hogy ne küldjenek változtatást, mert egyben szeretném rendbe rakni az egészet.

    Most rendben vannak a skin-ek, jók a rajtszámok, minden működik.

    Ha ezek után szeretne valaki változtatni, új csapattagot bevenni, skin-t pótolni, stb. akkor megteheti, lehet változtatni, küldje el. Nincs határidő, de egy pár futamot biztos megvárok a következő frissítéssel.
    Egy fontos kérésem van, amennyiben valaki meglévő skin-en változtat, az a skincsomagban lévőből induljon ki, hiszen ott már helyesek a rajtszámok. Illetve aki újat csinál, az vegye figyelembe az ebben a témában leírtakat: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=1504
    Okker

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •