Szavazás eredménye: Melyik három pályán fussunk GTR2 tesztfutamokat szeptemberben a bajnokság indulásáig?

Szavazók
55. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Anderstorp

    17 30,91%
  • Brno

    25 45,45%
  • Donington

    15 27,27%
  • Dubai

    10 18,18%
  • Enna-Pergusa

    20 36,36%
  • Estoril

    11 20,00%
  • Magny-Cours

    10 18,18%
  • Oschersleben

    21 38,18%
  • Valencia

    13 23,64%
  • Zhuhai

    17 30,91%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (86 összesen)

Téma: Szeptemberi tesztfutamok

  1. #51
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Télleg, most vasárnapra nincs futam beidőzítve, igaz?

    Mi lenne, ha egy NGT tesztfutamot csinálnák?? Akár itt BRNO-ban is, hogy ne keljen a pályát újratanulni?

    NGT-vel már olyan régen mentünk....
    Támogatom az 5letet ,én biztosan jönnék

  2. #52
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Legyen már Porsche cup-os futam! Még sose volt, legalább egyszer!
    Setupolni se nagyon lehet, pont jó!
    Naaa, plz

  3. #53
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    31
    Üzenetek
    890

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Szintén támogatnám az ötletet, hisz addigra biztos megérkezik hozzátok a szerverdíjam, és az első futamom legalább nem vérre menő lenne!

  4. #54
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Idézet Eredetileg Szekeres Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát azt én is úgy látom h katasztófás lett a felvezető kör, én voltam az a balga aki a fűvet is letesztelte a nagy melegítés közben pedig nem szokásom...szkúzi. Látszik h éles versenyen nem voltam már vagy 1,5hónapja, nem mentség,tudom.
    A fent leírt figyelmeztetés miatt mindenképp visszaengedtelek volna.

    Biesz Zsolt gumifogyását vettem nagyon észre...alig tudta a lambót kanyarról kanyarra bevenni ezért is mertem megelőzni ugyanis én 24. ő 14. volt azt hiszem, plusszba talán még körhátrányom is volt...tom esse túl iso. De előzésem után abszolult nem zavartam, olyannyira h egy kanyar besokallás után magam elé is engedtem.
    Ott már a valóban alig tudtam kanyarodni, 2 kör múlva jött a boxkiállás, ezért nem is nagyon keménykedtem, hogy visszavedd a köröd.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  5. #55

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Menjünk vasárnap ott ahol a bajnokságban nem fogunk. Valamelyik gyári pályán a "kis" Viperral pl.

  6. #56
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Ki kell emelnem Alpár Nándit ismét! Sajnos!:

    Nándi!!!!
    Ott villogtatok rád, hogy engedj el, lécci, le szeretnélek körözni, de ügyet sem vetsz rá! Ezt már nem először játszod el velem. Kérlek, ha egy leköröző van mögötted, akkor ne erőlködj vele, engedd el simán az egyenesben, apró gázelvétettel!!!!!!!!!! Ezzel jó sok bosszúságtól kíméled meg magad, illetve versenyzőtársaidat! A másik, hogy ez benne van a szabályzatban is!!!!!!!!! Köszönöm!
    __________________

    Én is kiemelném Nándit,de ellenkezőleg:
    Annak ellenére,hogy 3x is kaptam Tőle kissebb bodicseket hátúlról,több körön keresztül szépen,folyamatosan,bár kissebb hibákkal,de azért fair-űl támadott a fehér Saleen-nel.
    Jó,tudjuk,a Vipert ezzel simán ott kellett volna hagynia,de látszik a gyakorlásának köszönhető fejlődés!

  7. #57
    Monori Gyula Regisztrált Monori Gyula logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 21.
    Város
    Gyula
    Életkor
    32
    Üzenetek
    402

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    ..de a 2-3 körben Gyula kocsija megállt (laggolt) a T3-as kanyarban és így neki sikerült mennem, plusz ki a pályáról
    Bocs srácok, nem szólt senki se a warmupon, gondoltam akkor jó a netem.Köv futamra próbálok javítani vmit rajta.Mégegyszer bocs!!!

  8. #58
    Monori Gyula Regisztrált Monori Gyula logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 21.
    Város
    Gyula
    Életkor
    32
    Üzenetek
    402

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Másnak is laggoltam?

  9. #59
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Idézet Eredetileg Monori Gyula írta Hozzászólás megtekintése
    Másnak is laggoltam?


    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is többször belaggolt Gyula!
    Körönként min. kétszer,mindenképp oldd meg ezt a problémát a bajnokságig!

  10. #60
    Orosz Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 12. 11.
    Üzenetek
    14

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Idézet Eredetileg Monori Gyula írta Hozzászólás megtekintése
    Másnak is laggoltam?
    Igen,nagyon kellett figyelnem,hogy ne úgy járjak,mint Takács Gyula előttem.

  11. #61
    Monori Gyula Regisztrált Monori Gyula logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 21.
    Város
    Gyula
    Életkor
    32
    Üzenetek
    402

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Uhh az gáz akkor vmi nagy probléma volt(vagy van).Mondjuk nincs vmi nagy netem.Ez így nem jó nem akarom így elkezdeni a szezont!
    Utoljára módosította: Monori Gyula; 2007. 09. 24. 21:06.

  12. #62
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Én Hungaroring - Porsche Cup-ot szeretnék!

  13. #63
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Idézet Eredetileg sancyy írta Hozzászólás megtekintése
    Ki kell emelnem Alpár Nándit ismét! Sajnos!:

    Nándi!!!! Ott villogtatok rád, hogy engedj el, lécci, le szeretnélek körözni, de ügyet sem vetsz rá! Ezt már nem először játszod el velem. Kérlek, ha egy leköröző van mögötted, akkor ne erőlködj vele, engedd el simán az egyenesben, apró gázelvétettel!!!!!!!!!! Ezzel jó sok bosszúságtól kíméled meg magad, illetve versenyzőtársaidat! A másik, hogy ez benne van a szabályzatban is!!!!!!!!! Köszönöm!
    __________________

    Én is kiemelném Nándit,de ellenkezőleg:
    Annak ellenére,hogy 3x is kaptam Tőle kissebb bodicseket hátúlról,több körön keresztül szépen,folyamatosan,bár kissebb hibákkal,de azért fair-űl támadott a fehér Saleen-nel.
    Jó,tudjuk,a Vipert ezzel simán ott kellett volna hagynia,de látszik a gyakorlásának köszönhető fejlődés!

    KOszike a megvedest. Nos mivel nem tul konnyu ezen a palyan elengedni barhol barkit... talan azert nem engedtem el az illetot....
    Veled meg jot fightoltunk, neha kezdtem ugy erezni hogy direkt zarod be a kapukat es nem akartalak egybol kifekezni, de neha ugy vagodtal elem hogy hiaba blokkoltam a kerekeket akkor is erintettelek. Aztan meguntam es muszaly volt kicsit agersszivebben eledvagnom. De ezt mindenki vissza is nezheti a visszajatszasaban....

  14. #64
    Horváth Gábor Versenyző Ronny logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 08.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    1.717

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    KOszike a megvedest. Nos mivel nem tul konnyu ezen a palyan elengedni barhol barkit... talan azert nem engedtem el az illetot....
    Nem túl könnyű??? Ne viccelj Nándi! Van sok egyenes, ahol egy pici gázelvéttel meg lehet oldani a dolgot...... Ugyanez volt Monzában is..... és nem csak engem tartottál ott fel.....

    Persze, ha pozícíóharcban vagyunk, akkor jól csinálod....nade így.... nincs értelme!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  15. #65
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Nem túl könnyű??? Ne viccelj Nándi! Van sok egyenes, ahol egy pici gázelvéttel meg lehet oldani a dolgot...... Ugyanez volt Monzában is..... és nem csak engem tartottál ott fel.....

    Persze, ha pozícíóharcban vagyunk, akkor jól csinálod....nade így.... nincs értelme!
    Jo, igerem jobban odafigyelek, de en ahogy neztelek tukorbol mindig ugy lattam hogy messze vagy es kanyaroknal sosem mentek keresztbe hanem tartottam a valasztott ivet. De igerem maskor latlak amint villogtatsz ezerrel nyomok egy satu es elengedlek ha neked ez igy megfelel...

  16. #66
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Idézet Eredetileg sancyy írta Hozzászólás megtekintése
    Ki kell emelnem Alpár Nándit ismét! Sajnos!:

    Nándi!!!!
    Ott villogtatok rád, hogy engedj el, lécci, le szeretnélek körözni, de ügyet sem vetsz rá! Ezt már nem először játszod el velem. Kérlek, ha egy leköröző van mögötted, akkor ne erőlködj vele, engedd el simán az egyenesben, apró gázelvétettel!!!!!!!!!! Ezzel jó sok bosszúságtól kíméled meg magad, illetve versenyzőtársaidat! A másik, hogy ez benne van a szabályzatban is!!!!!!!!! Köszönöm!
    __________________

    Én is kiemelném Nándit,de ellenkezőleg:
    Annak ellenére,hogy 3x is kaptam Tőle kissebb bodicseket hátúlról,több körön keresztül szépen,folyamatosan,bár kissebb hibákkal,de azért fair-űl támadott a fehér Saleen-nel.
    Jó,tudjuk,a Vipert ezzel simán ott kellett volna hagynia,de látszik a gyakorlásának köszönhető fejlődés!

    De maskor a celvonal elott lecci ne elozz be a rajtnal jo?

  17. #67
    Horváth Gábor Versenyző Ronny logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 08.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    1.717

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Jo, igerem jobban odafigyelek, de en ahogy neztelek tukorbol mindig ugy lattam hogy messze vagy es kanyaroknal sosem mentek keresztbe hanem tartottam a valasztott ivet. De igerem maskor latlak amint villogtatsz ezerrel nyomok egy satu es elengedlek ha neked ez igy megfelel...
    Nándi!

    Ne kapd fel a vizet, nem kell! Inkább itt beszéljük meg nyugodtan, mint éles futamon valamiféle büntetést kapj az ilyenekért! Nem kell satufék, sőt semmilyen fék...csak pici gázelvét! Igazából az a gond, hogy, mint ilyen pályán is (ami nagyon eszi a gumit) nem vágyik az ember arra, hogy akit leköröz, az még betart neki egy picit... Azért villogtatok, mert feltartasz, még ha egy picit is. Kérlek, ha pozícíóharcban leszünk, akkor semmi esetre se engedj el, küzdjünk meg (nem vérre).

    Ilyen helyzetben mindenkit engedj el, ne csak engem! Köszönöm!

    ui.: Az idevonatkozó szabályzat 6-os paragrafusából részlet:

    "Lekörözések: a lekörözendő versenyző igyekezzen minél hamarabb lenyelni a békát, azaz elengedni a mögötte jövőt, hiszen ha egy kör hátrányban van már nincs értelme versenyezni az őt lekörözővel, sőt ez büntetést von maga után! A kék zászló lengetésekor a lekörözött igyekezzen ésszerűen csökkenteni versenytempóját (lehetőleg fékezés nélkül), megtartva kanyarodási / haladási vonalait, így a hátulról érkező gyorsan eldöntheti, hogy honnan és mikor akarja/tudja megelőzni. A legtöbb probléma ilyen esetben az elöl haladó váratlan reakcióiból származik. Ha a lekörözendő pilóta lemegy az ideálívről, és úgy engedi el az érkező leköröző pilótatársat, ezt hirtelen manőver és fékezés nélkül a lehető legbiztonságosabban kell megtennie!"
    Utoljára módosította: Ronny; 2007. 09. 25. 18:58.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  18. #68
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Nándi!

    Ne kapd fel a vizet, nem kell! Inkább itt beszéljük meg nyugodtan, mint éles futamon valamiféle büntetést kapj az ilyenekért! Nem kell satufék, sőt semmilyen fék...csak pici gázelvét! Igazából az a gond, hogy, mint ilyen pályán is (ami nagyon eszi a gumit) nem vágyik az ember arra, hogy akit leköröz, az még betart neki egy picit... Azért villogtatok, mert feltartasz, még ha egy picit is. Kérlek, ha pozícíóharcban leszünk, akkor semmi esetre se engedj el, küzdjünk meg (nem vérre).

    Ilyen helyzetben mindenkit engedj el, ne csak engem! Köszönöm!

    ui.: Az idevonatkozó szabályzat 6-os paragrafusából részlet:

    "Lekörözések: a lekörözendő versenyző igyekezzen minél hamarabb lenyelni a békát, azaz elengedni a mögötte jövőt, hiszen ha egy kör hátrányban van már nincs értelme versenyezni az őt lekörözővel, sőt ez büntetést von maga után! A kék zászló lengetésekor a lekörözött igyekezzen ésszerűen csökkenteni versenytempóját (lehetőleg fékezés nélkül), megtartva kanyarodási / haladási vonalait, így a hátulról érkező gyorsan eldöntheti, hogy honnan és mikor akarja/tudja megelőzni. A legtöbb probléma ilyen esetben az elöl haladó váratlan reakcióiból származik. Ha a lekörözendő pilóta lemegy az ideálívről, és úgy engedi el az érkező leköröző pilótatársat, ezt hirtelen manőver és fékezés nélkül a lehető legbiztonságosabban kell megtennie!"
    Reszemrol okes!
    De hidd el az elso kek zaszlos utan elengedtelek. Maskor gyere kozelebb, mert nem szol ba a radion senki hogy helo warning...
    Oki?
    Igerem tovabbra sem cikazok senki elott. (Ha kuldtok egy normalis Saleen-es setupot erre a palyara )

  19. #69
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    KOszike a megvedest. Nos mivel nem tul konnyu ezen a palyan elengedni barhol barkit... talan azert nem engedtem el az illetot....
    Veled meg jot fightoltunk, neha kezdtem ugy erezni hogy direkt zarod be a kapukat es nem akartalak egybol kifekezni, de neha ugy vagodtal elem hogy hiaba blokkoltam a kerekeket akkor is erintettelek. Aztan meguntam es muszaly volt kicsit agersszivebben eledvagnom. De ezt mindenki vissza is nezheti a visszajatszasaban....
    Nándi,nem védelek,csak az általam tapasztaltakat írtam le!
    De legközelebb próbálj meg közelebbről támadni,és kigyorsításoknál is közel maradni,bár ez sokkban függ a setupodtól is.Mert visszanézve a replayt,a kigyorsítási szakaszban mindíg lemaradtál mint a borravaló,és túl messziről indítottál "támadást".
    Egyébként ügyes voltál,csak a túl rövid féktáv vételeid miatt csúsztál belém többször is...ha ezt közelebbről teszed,simán elmész mellettem féktávon.
    A rajtnál meg nem értettem meg miért is álltál meg szinte teljesen a külső íven,de vigyázz,az ilyen manővereket is büntetik az éles bajnokságban!
    Erre is figyelj majd jobban oda...meg a lekörözésekre

  20. #70
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Reszemrol okes!
    De hidd el az elso kek zaszlos utan elengedtelek. Maskor gyere kozelebb, mert nem szol ba a radion senki hogy helo warning...
    Oki?
    Igerem tovabbra sem cikazok senki elott. (Ha kuldtok egy normalis Saleen-es setupot erre a palyara )
    Bocs hogy beleokoskodok, de a rádión történő bemondásra ne várj mivel ez megbízhatatlan. Szvsz legpraktikusabb a TAB-os név/pozíció megjelítése, így hátranézve egyből tudja az ember hogy mi a helyzet.

  21. #71
    Horváth Gábor Versenyző Ronny logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 08.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    1.717

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs hogy beleokoskodok, de a rádión történő bemondásra ne várj mivel ez megbízhatatlan. Szvsz legpraktikusabb a TAB-os név/pozíció megjelítése, így hátranézve egyből tudja az ember hogy mi a helyzet.
    Ez nagyon is igaz! Én csakis TAB bal megyek a futamokon! Így mindig képben vagyok, hogy ki van előttem, mögöttem....
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  22. #72
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Engem zavar,én kikapcsolva nyomom,csak ha történik valami nyomom be egy pillanatra! Viszont sűrűn nézek hátrafelé,és nézem a HUDon a prev és next autók időkülömbségeit,amiből általában megállapítható,hogy leköröznek,vagy körön belül van a versenyzőtárs...

  23. #73
    Horváth Gábor Versenyző Ronny logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 08.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    1.717

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Más!

    Mi lesz vasárnap, tudunk már valamit? Mindjárt itt van!!!!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  24. #74
    Horváth Gábor Versenyző Ronny logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 08.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    1.717

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Most látom, hogy bevan lőve a szerver NGTre, de a most vasárnap kimaradt.......
    Legalábbis ami a következő futamot illeti...
    Utoljára módosította: Ronny; 2007. 09. 26. 17:49.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  25. #75
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Szeptemberi tesztfutamok

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Más!

    Mi lesz vasárnap, tudunk már valamit? Mindjárt itt van!!!!
    Pihenés, felkészülés a jövő hét vasárnapi első éles futamra

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •