Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (34 összesen)

Téma: 2005.01.31 Barcelona

  1. #1
    Prezsnyák Zsolt Regisztrált Prezsi logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    54
    Üzenetek
    241

    2005.01.31 Barcelona

    1363, 1757

  2. #2
    Rajnóki Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 07.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    735

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Magad ellen óvsz? Mert te húztad rá a kocsit Zolira az 1. esetnél!

  3. #3
    Kovács Zoltán Versenyző Koko logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 15.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    56

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Nézzétek meg mi történt, de nem tartom magam hibásnak!!!Szerintem ennyire drasztikusan nem kéne zárni az utat! A másodiknál meg elment a segge a kocsinak! Egyébként mind a két esetben magam elé engedtem Prezsit és újból probálkoztam! Remélem nincs harag!!

    Kovács Zoli

  4. #4
    Prezsnyák Zsolt Regisztrált Prezsi logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    54
    Üzenetek
    241

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Szia Zoli!

    Nincs harag, jó küzdelem volt! Szerintem azért előztél meg olyan sokára, mert mindig a féktávokon jöttél rám ahelyett, hogy a kigyorsításokra helyezted volna a hangsúlyt. Így az egyenesek végére kényelmesen mellém érsz és esélyem nincs. Az elsőnél a baloldalon valóban nem hagytam elég helyet. A második egy szép előzés lett volna, ha nincs a rázókő.

  5. #5
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    287

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Idézet Eredetileg Ratesz írta
    Magad ellen óvsz? Mert te húztad rá a kocsit Zolira az 1. esetnél!
    Azt is be kéne szabályozni hogy a nem érintettek nem magyaráznak bele.

  6. #6
    Rajnóki Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 07.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    735

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Szabályozni? Kicsit szerényebben...

  7. #7
    Rajnóki Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 07.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    735

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    3945

  8. #8
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    287

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Idézet Eredetileg Ratesz írta
    Szabályozni? Kicsit szerényebben...
    Ja, szabályozni. Csak egy javaslat volt azoknak, akik a szabályokat hozzák.

    Idézet Eredetileg Ratesz írta
    3945
    Ezért meg gratula, mert itt aztán tényleg magad ellen óvsz
    Utoljára módosította: Norbi; 2005. 02. 01. 16:32.

  9. #9
    Hum Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 06.
    Üzenetek
    467

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Idézet Eredetileg Ratesz írta
    3945
    3945

  10. #10
    Rajnóki Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 07.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    735

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Ezért meg gratula, mert itt aztán tényleg magad ellen óvsz [/QUOTE]


    Ne add fel a magas labdát!

    Csak kiváncsi vagyok a versenybíróság döntésére. Ennyi.

  11. #11
    Németh Tamás Regisztrált Tomievo logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 31.
    Város
    Győr
    Életkor
    41
    Üzenetek
    98

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Sziasztok!

    Tegnap este néztem online a futamot. A köridők alapján jó kis csaták voltak a különböző csoportoknál. Gratula mindenkinek. Sajnáltam, amikor Gábor kiesett, mert marha jól zárkózott. Ha a technikai feltételeim adottak lesznek én is mindenképpen beszállok, további eredményes versenyzést mindenkinek!

  12. #12
    Mór Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 13.
    Életkor
    45
    Üzenetek
    5

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Csiki Péter:

    "Mór Csaba:
    Annak ellenére, hogy ideje nem volt 107%-on belül, miután a versenybíróság megnevezte azokat a pilótákat akik már a warmupra és a futamra nem léphettek tovább -és ebben a névsorban természetesen ő is benne volt- kiment a gridre és elindult a futamon.
    Büntetés: a következő 2 futamon (Magny Cours és Enna Pergusa) nem indulhat (egyik ligában sem), amennyiben a jövőben hasonlóan súlyos szabálytalanságot követ el, automatikusan kizárjuk a bajnokságból."

    2 javaslatom lenne: 1. nevezd at a bajnoksagot Csiki Peter Bajnoksagga (CPB? a masik hogy bekaphatod.

  13. #13
    Gyuricza Gábor Regisztrált Daffy logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    127

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    2 javaslatom lenne: 1. nevezd at a bajnoksagot Csiki Peter Bajnoksagga (CPB? a masik hogy bekaphatod.[/QUOTE]

    Nem nagyon szoktam hozzászólni a dolgokhoz és nem is ismerlek Csabi,de vegyél már vissza.A versenyszabályzat MINDENKIre érvényes.Nem a Csiki Peti találta ki hanem a versenybíróság.A szabályzat pedig azért van hogy betartsd.Nem a lehurrogás a szándékom hanem az hogy nézzél már körül a szabályzatban.Szerintem nem ez a módja a hozzászólásnak.

  14. #14
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    287

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Idézet Eredetileg CsabaM írta
    2 javaslatom lenne: 1. nevezd at a bajnoksagot Csiki Peter Bajnoksagga (CPB? a masik hogy bekaphatod.
    Utoljára módosította: Norbi; 2005. 02. 04. 16:15.

  15. #15
    Hum Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 06.
    Üzenetek
    467

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Idézet Eredetileg CsabaM írta
    2 javaslatom lenne: 1. nevezd at a bajnoksagot Csiki Peter Bajnoksagga (CPB? a masik hogy bekaphatod.
    Nekem is lenne egy: keress másik bajnokságot.

  16. #16
    Janos Zizics Adminisztrátor Zizics János logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 03.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    858

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Idézet Eredetileg Hummer írta
    Nekem is lenne egy: keress másik bajnokságot.
    Én is erre tippelnék! Ilyen emberekre nincs szükség!

  17. #17
    Balikó Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Üzenetek
    271

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Idézet Eredetileg Zizics János írta
    Én is erre tippelnék! Ilyen emberekre nincs szükség!
    Egyetértek.
    Balikó Attila

  18. #18
    Prezsnyák Zsolt Regisztrált Prezsi logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    54
    Üzenetek
    241

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Egyetértve az előttem szólokkal, azért azt meg kell jegyeznem, hogy ez a 107 ill. 110 %-os szabály több sebből vérzik és felesleges ellentéteket szül. Tisztában vagyok a versenybíróság szándékával, hogy milyen céllal vezette be, de számos körülmény akadályozhatja - akár a szint elérésére képes versenyzőknél is - a limit megfutását egy adott időmérőn. Ma a B futamon ezt a saját bőrömön tapasztaltam. Családi okok miatt csak fél perccel az időmérő vége előtt tudtam csatlakozni a szerverhez, így értelemszerűen nem tudtam magam kvalifikálni a futamra. Úgy tudom, F1-ben is törölték már ezt a szabályt, de ha mégsem, itt mi szükség van erre? Ráadásul ez még csak egy tesztbajnokság és többségében nem profi autóversenyzők szeretnének jókat versenyezni hetente, vagy akár kétszer is egy héten, ha az idejük engedi. Az LFS és a Nascar bajnokságokban állandóan azon dolgoztunk, hogy minél több embert csábítsunk magunk közé. Az is előfordult, ha valaki időmérőre nem jött, csak szólnia kellett és természetesen manuálisan bevittük az idejét az utolsó helyre. Tudom, hogy a tapasztalatlan versenyzők kiszűrése a cél, de szerintem erre valami jobb módszert kéne találni. És ha már valaki indulási jogot nyert akár az A ill. a B ligában - ezt a feltételrendszert kellene kidolgozni -, az adott futam időmérőjén elért teljesítményétől függetlenül meg kéne kapnia az startjogot is.

    Példák, amiért nem jó a jelenlegi rendszer:
    - Az időmérő vége előtt egy perccel eláll az záporeső, az utolsó szerencsés fut egy olyan kört, hogy senki nem lesz 107% alatt
    - Időmérő alatt technikai probléma merül fel valakinél - gép, pedál, kormány stb. -, de a végére sikerül az "autót" versenyképes állapotba hozni, viszont nincs mért köre
    - Önhibán kívüli akadályoztatás miatt, valaki csak időmérő végére tud beérni. Hiába van ott az idő lejárta előtt, a GTR lezárja a session-t akkor is, ha még a pályán van és egyébként tudna menni legalább egykört. De akár az is történhet, hogy ott van 5 perccel előtte, menne két jó kört, de a célvonal előtt keresztbeállnak előtte és ezért nem teljesíti a szintet.

    Végre egy olyan liga, ahol sokan lehetnénk és jól érezhetnénk magunkat, ehelyett butaságokon vitatkozunk. Bocs, hogy hosszú voltam, de most én is kicsit csalódott vagyok. A mai futam jó főpróba lett volna a hétfői megmérettetésre, de a bürokrácia keresztülhúzta a számításaimat.

  19. #19
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Idézet Eredetileg Prezsi írta
    Egyetértve az előttem szólokkal, azért azt meg kell jegyeznem, hogy ez a 107 ill. 110 %-os szabály több sebből vérzik és felesleges ellentéteket szül. Tisztában vagyok a versenybíróság szándékával, hogy milyen céllal vezette be, de számos körülmény akadályozhatja - akár a szint elérésére képes versenyzőknél is - a limit megfutását egy adott időmérőn. Ma a B futamon ezt a saját bőrömön tapasztaltam. Családi okok miatt csak fél perccel az időmérő vége előtt tudtam csatlakozni a szerverhez, így értelemszerűen nem tudtam magam kvalifikálni a futamra. Úgy tudom, F1-ben is törölték már ezt a szabályt, de ha mégsem, itt mi szükség van erre? Ráadásul ez még csak egy tesztbajnokság és többségében nem profi autóversenyzők szeretnének jókat versenyezni hetente, vagy akár kétszer is egy héten, ha az idejük engedi. Az LFS és a Nascar bajnokságokban állandóan azon dolgoztunk, hogy minél több embert csábítsunk magunk közé. Az is előfordult, ha valaki időmérőre nem jött, csak szólnia kellett és természetesen manuálisan bevittük az idejét az utolsó helyre. Tudom, hogy a tapasztalatlan versenyzők kiszűrése a cél, de szerintem erre valami jobb módszert kéne találni. És ha már valaki indulási jogot nyert akár az A ill. a B ligában - ezt a feltételrendszert kellene kidolgozni -, az adott futam időmérőjén elért teljesítményétől függetlenül meg kéne kapnia az startjogot is.

    Példák, amiért nem jó a jelenlegi rendszer:
    - Az időmérő vége előtt egy perccel eláll az záporeső, az utolsó szerencsés fut egy olyan kört, hogy senki nem lesz 107% alatt
    - Időmérő alatt technikai probléma merül fel valakinél - gép, pedál, kormány stb. -, de a végére sikerül az "autót" versenyképes állapotba hozni, viszont nincs mért köre
    - Önhibán kívüli akadályoztatás miatt, valaki csak időmérő végére tud beérni. Hiába van ott az idő lejárta előtt, a GTR lezárja a session-t akkor is, ha még a pályán van és egyébként tudna menni legalább egykört. De akár az is történhet, hogy ott van 5 perccel előtte, menne két jó kört, de a célvonal előtt keresztbeállnak előtte és ezért nem teljesíti a szintet.

    Végre egy olyan liga, ahol sokan lehetnénk és jól érezhetnénk magunkat, ehelyett butaságokon vitatkozunk. Bocs, hogy hosszú voltam, de most én is kicsit csalódott vagyok. A mai futam jó főpróba lett volna a hétfői megmérettetésre, de a bürokrácia keresztülhúzta a számításaimat.
    Hétvégén a versenybíróság és versenyigazgatóság újratárgyalja a dolgot, megnézzük mi és hogyan lenne a legjobb.

  20. #20
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    287

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    Hétvégén a versenybíróság és versenyigazgatóság újratárgyalja a dolgot, megnézzük mi és hogyan lenne a legjobb.

  21. #21
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Igen, de itt azzal volt a baj, hogy egyesek úgy gondolták, hogy rögtön meg kell változtatni a szabályokat, ott helyben.Pedig ennek csak úgy van értelme, ha a verseny előtt lefektetett szabályokhoz ragaszkodunk.Mert mit szólnátok hozzá, ha a warm-upon jönne egy olyan szabály, hogy csak tolatva lehet menni a versenyen?
    Versenyek között, előtt érdemes vitázni, de közben változtatni gyorsan, mert igazságtalannak érzik páran, az nem megy szerintem, mert komolytalanná válna az egész.Biztos vagyok benne, hogy A VB át fogja gondolni a dolgot, megrágja és helyes következtetésre jut.De ezt nem a warm-up 15 percében fogja tenni.Jah, és az, hogy valaki a véleményének hangot ad normálisan, az nem baj, ha kicsit idegesebben még az is elmegy, bár páran elég sértőek is voltak amit nem kéne, de az, hogy valaki sunyin, 1 szót sem szól, aztán elindul, az nemcsak, hogy óvodás szint, hanem ráadásul saját magát járatja le, azzal, amit csinál.Jah, és hogy ezután még ő érzi sértettnek magát, és az egyébként ebbe nem kevés időt és pénzt ölő embereket sértegeti, akik sokat(nagyon sokat!) tesznek azért, hogy mi jól szórakozzunk,és ezért cserébe csak azt kérik, fogadjuk el a szabályokat, mutatja, hogy egy szellemileg visszamaradott idiótával van dolgunk, akivel nem érdemes foglalkozni, és tényleg nem fog hiányozni a bajnokságból senkinek.

  22. #22
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Jah és nem akarok ködösíteni, meg stb, Mór Csabiról beszéltem.

  23. #23
    Mór Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 13.
    Életkor
    45
    Üzenetek
    5

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Olyan ez mint a foci, mindenki kompetensnek erzi magat
    Nekik mondom, hogy nem benasag vagy egyeb okokbol nem futottam 107%on belul, hanem mert technikai problema miatt 8-10fps-sel ment a bugos jatek. Elmeletben 4xFSAA es 8xAA-val 60fps lenne, hiaba kapcsoltam ki mindent (+kilepes-visszalepessel mindig meg szokott javulni), most nem javult ezert csak saccra tudtam a Corvettel befekezni es kigyorsitani.

    Weber Gabi azt mondta szerinte ne szamitson a 107%, Csiki azt mondta hogy szerinte igen. Ha jol latom elmeletben nem egy szemely a versenybirosag csak a gyarkorlatban ez mashogy mukodik. Egyebkent nem zavar tulsagosan mert mind2en tudjuk Csiki Urral ha nem ezert akkor valami mas velelmezett dologert zart volna ki, szanalmas, reszemrol ennyi; kerem kapcsojja ki!

  24. #24
    Balikó Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Üzenetek
    271

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    Idézet Eredetileg CsabaM írta
    Olyan ez mint a foci, mindenki kompetensnek erzi magat
    Nekik mondom, hogy nem benasag vagy egyeb okokbol nem futottam 107%on belul, hanem mert technikai problema miatt 8-10fps-sel ment a bugos jatek. Elmeletben 4xFSAA es 8xAA-val 60fps lenne, hiaba kapcsoltam ki mindent (+kilepes-visszalepessel mindig meg szokott javulni), most nem javult ezert csak saccra tudtam a Corvettel befekezni es kigyorsitani.

    Weber Gabi azt mondta szerinte ne szamitson a 107%, Csiki azt mondta hogy szerinte igen. Ha jol latom elmeletben nem egy szemely a versenybirosag csak a gyarkorlatban ez mashogy mukodik. Egyebkent nem zavar tulsagosan mert mind2en tudjuk Csiki Urral ha nem ezert akkor valami mas velelmezett dologert zart volna ki, szanalmas, reszemrol ennyi; kerem kapcsojja ki!
    A BT harom tagjabol ketto ugy foglalt allast, hogy a 107 ervenyben marad. Ezert kellett volna neked is a szabaly szerint a boxban maradnod. Nem tetted, ezert kaptad a buntetest.
    Balikó Attila

  25. #25
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: 2005.01.31 Barcelona

    A végső döntés az volt, hogy van 107%, a többiek le is léptek, nem is indultak, azt nem értem, hogy miből gondoltad, hogy te kivétel vagy?
    Kompetensnek érzem magam, mert allergiás vagyok a faszságra, belőled meg dől rendesen.Ha Csiki Peti mondvacsinált indokkal kizárt volna, rá is ugyanígy reagálnék.De nem tette.Hanem az egyébként szabályokban lefektetett dologra kért meg pár embert.Akik eleget tettek neki, még ha nem is értettek 1et vele.Kivéve te.És még meg is magyarázod, hogy más volt a hülye.Annyi hülye van a világon, de mi kifogtuk a csúcstartót srácok

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •