Oldal: 7 / 34 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 151 - 175 (845 összesen)
  1. #151
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Szerinted igenis jól ment, szerintem nyomorék és nevetséges.
    Ennyi. Mindenkinek van véleménye. Véleményem szerint vannak itt olyan emberek, akik jobban rászolgáltak arra, hogy kipróbáljanak egy F1-es autót, mint ezek a nyomorékok.
    A nyomorék azért kicsit erős. A véleménynyilvánításnak is vannak határai. Mégse tapló parasztozhat az ember lépten nyomon, nem?

    Karotta autós szakújságíróként volt a Renault F1-napon, Palik pedig celebként emeli a Red Bull promónapok fényét. Karotta helyett/mellett maximum egy másik szakújságíró vehetett volna részt a programon. Palik helyett meg esetleg Wéber Gabit tehették volna be, de ő még csak félceleb azaz még mindig nem elég érdekes a civilek nagy részének. A szimesek közül kitörő versenyzőinkről nem is beszélve...

    Néhányéves F1-autót egyébként bárki vezethet jó pénzért, akár még itthon is. Rendes tesztről pedig még a legjobbjaink is csak álmodozhatnak.


    +
    Priaulx-nak miért adtak volna idei autót? Igaz, körbevitte szépen, de ha mégis beütött volna valami gikszer, az nagyon sokba került volna.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #152
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: Minden ami F1

    Persze, a tapló paraszt az tényleg csúnya lenne. Meg hát ha valaki tapló paraszt, attól még vezethet ügyesen. Paliknak meg tudnék mondani 1-2 dolgot, hogy mivel is kéne inkább foglalkoznia. Minden évben fent vagyok az F1-en, de a mostani volt az utolsó. Szóval biztos hogy lehetne megfelelőbb, jobban oda illő embereket találni. Addig is amíg ilyen emberek kapnak lehetőséget, én maradnék a fentiekben említett jelzőnél.

    http://img8.indafoto.hu/4/3/473_8c7b...876138e8_m.jpg
    Dusa Tibor

  3. #153
    Kőszegi Tamás Regisztrált G-kart logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 15.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    542

    Re: Minden ami F1

    Egyetértek veled, amit palik lászló (szándékosan írom kicsivel) művelt idén wsr az tragédia. Én emberektől azt hallottam 1.56.xxx futott az f1 a hungaroringen. Ez az idő tragédia valljuk be (1.18 körök voltak a hétvégén). Hallotam az egynes végén minden visszaváltást már 2 körében azt néztem meddig teszi vissza. KInt voltam pénteken f1 is és hát a profiknál még a visszaváltást is nehezén vettem ki olyan gyorsan tették vissza.
    Szóval ezel csak azt akartam kifejezni, hogy ilyen béna embert, miért teszik be, neki a csattago lepkét kéne tologatnia.

    Bocsánat ha valakit ezzel most megsértetem, de már nagyon kikivánkozott.
    "Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy." Juan Manuel Fangio

  4. #154
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506

    Re: Minden ami F1

    Ugyan már, senki egy percig nem gondolta, hogy majd az vezet F1-est ilyen alkalmakkor, akiben már nagyon benne van, mert esetleg gyors máshol (egyáltalán van Magyaroszágon tehetséges és bizonyítottan gyors formaautós, aki valamilyen rangos nemzetközi sorozatban tudta magát odatenni?? Priaulx túrából ment igaz, de ott a BMW vonal is erős, meg azért túrában nem tudom van-e nála marketing körökben ismertebb név, talán Zanardi). Egyedül a reklámérték ami számít ilyen komolytalan futásokkor, ezt eleve így kell nézni. Az a pár kör (nem tudom mennyit ment Palik) amúgy sem lenne elég semmire, más se tesztelhetne értelmesen.

    Ez most olyan, mintha azzal lenne bajod, hogy a Szujónak is van Suzuki kupában kocsija, pedig azért annyira nem villámgyors... persze tudom, mások az arányok, de sajna ez ilyen. Szujó riporter, palik meg a Hungaroring ZRt. vezérigazgatója, vagy milye, titulusokkal bajban vagyok. Személyes véleményem nekem is hasonló róla, mint amilyen neked lehet, de tény, hogy többen ismerik itthon, mint ahányan tudják, hogy van olyan, hogy GP2, vagy FR2.0, vagy márkakupák, vagy az egész Gyors.OB, vagy egyáltalán bármi az F1-en kívül. És nekik tök mindegy, hogy hogyan megy el előttük egy F1-es autó, őket egy új pályacsúcs sem izgatná fel jobban szerintem.

    WSR idei futamáról láttam egy összefoglalót a TV-ben, és "a legnagyobb attrakció természetesen az volt, mikor P.L. körbezavarta az F1-est". Na most én csak tavaly voltam, de akkor ott volt Eric Comas, René Arnoux régi turbós Renault F1-ekkel (szerinted hányan tudták a nézők közül, hogy ki az az Arnoux?), számtalan nagyon értékes veteránautó (pl. itt Halason nem sok RS2.7 Porschét látok gyári állapotban, ott volt kettő is, és köröztek). Volt Irigy Hónaljmirigy koncert is meg 100 folk celsius, volt vmelyik sátorban F1 motor túráztatás, stb... Ja igen, meg volt nagyon népes és színvonalas 3.5-ös, 2.0-s és még egy széria, volt Renault Clio kupa, és még versenyeztek is.


    Egy szó mint száz, értelmes ember akkor üljön F1-be, ha van lehetősége értelmesen tesztelni, addig meg maradnak a Palik féle őrültködések, kapcsold át a tévét. Nekem már az is elég, hogy mostanában ritkábban kommentál, azon az utánozhatatlanul hozzánemértő de lelkes módon. Biztos érzik a csatornál is, hogy nem teljesen szakszerű az úr, ülnek ott értelmes emberek is a stúdióban, de a sok "fanatikus" fentebb vázolt néző ezt igényli, ne csak a pályán legyenek már sztárok. Vagy szerinted többségben vannak, akik alig várják, hogy kapcsoljanak belsőket, meg nézik, hogy ki hogyan vezet? Ugyan már...
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  5. #155
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506

    Re: Minden ami F1

    Az előző hsz Dusa Tibi üzenetére volt válasz, csak közben megelőztek : )
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  6. #156
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: Minden ami F1

    Igazad van, csak utálom mikor az érem egyik oldalát mutogatják, közben a másik oldalon bőven lenne mit fényezni. PL. Palik esetében is.
    Dusa Tibor

  7. #157

    Re: Minden ami F1

    khm khm, a kép alapján azt hittem fake, de nem....

    Video


  8. #158
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    khm khm, a kép alapján azt hittem fake, de nem....
    Jesszus mekkora szerencséje volt. Azt hiszem egy ilyen eset után kezdődik el a morfondírozás, hogy húú de nagy szerencsém volt, talán nem kéne tovább kísértenem a sorsot, örülök, hogy ezt megúsztam. Vagy pedig a másik megközelítés alapján, ha ezt is megúsztam egy karcolás nélkül, akkor biztos nem kocsiban fogok meghalni...

  9. #159
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850

    Ayrton Senna emléknap Budapesten

    http://www.motorsportal.hu/f1/ayrton...en-c31840.html

    Mondjuk jó időben jelezték a szervezők...



  10. #160
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.635
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    khm khm, a kép alapján azt hittem fake, de nem....
    Hát a videó még hihetetlenebb mint a kép. Azthiszem ezután megváltoztatta a születési dátumát.

  11. #161
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850

    Ma lenne 50 éves Ayrton Senna

    http://sportgeza.hu/forma1/2010/03/2...lenne_50_eves/





    Idézetek tőle:

    "A versenyzés a véremben van, a lényem, az életem része, és minden másnál fontosabb számomra."

    "Egy adott napon, adott körülmények között azt gondolod, korlátaid vannak. Majd eléred a határt, és azt mondod: "oké, ez a határ". Majd hirtelen egy kicsit tovább lépsz. A gondolataid hatalmával, az eltökéltségeddel, az ösztönöddel és a tapasztalatoddal nagyon magasan tudsz repülni."

    "Tudom, hogy lehetetlen mindig győzni. Én csak remélem, hogy a vereség nem jön el ezen a hétvégén."

    "Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít."

    "Csak azoktól tanulhatok, akik tudnak, és csak tőlük tanulva kerekedhetek föléjük."

    "Egyfolytában megyek tovább és tovább, hogy megtanuljam a saját testi és a szellemi korlátaimat. Ez nekem az élet útja."

    "Egy különös dolog, amit a Forma-1 nyújt neked, hogy tudod, mindig veszélynek vagy kitéve. A sebesülés veszélye, a halál veszélye. Ez az életed részét képezi, és neked mindkét arcodat, a szakértőt is és a rideg magatartást is el kell dobnod magadtól. És én túlságosan szeretem ahhoz, hogy eldobjam magamtól."

    "Ha olyan balesetet szenvedek, amely az életembe kerülhet, azt remélem, hogy gyorsan és azonnal történik majd. Nem akarok tolószékbe kerülni. Ha élek, teljes életet akarok élni, teljesen átélve mindent, mert intenzív ember vagyok."



    Hát, ez teljesült. Nyugodjék békében.



  12. #162
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    http://sportgeza.hu/forma1/2010/03/2...lenne_50_eves/





    Idézetek tőle:

    "A versenyzés a véremben van, a lényem, az életem része, és minden másnál fontosabb számomra."

    "Egy adott napon, adott körülmények között azt gondolod, korlátaid vannak. Majd eléred a határt, és azt mondod: "oké, ez a határ". Majd hirtelen egy kicsit tovább lépsz. A gondolataid hatalmával, az eltökéltségeddel, az ösztönöddel és a tapasztalatoddal nagyon magasan tudsz repülni."

    "Tudom, hogy lehetetlen mindig győzni. Én csak remélem, hogy a vereség nem jön el ezen a hétvégén."

    "Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít."

    "Csak azoktól tanulhatok, akik tudnak, és csak tőlük tanulva kerekedhetek föléjük."

    "Egyfolytában megyek tovább és tovább, hogy megtanuljam a saját testi és a szellemi korlátaimat. Ez nekem az élet útja."

    "Egy különös dolog, amit a Forma-1 nyújt neked, hogy tudod, mindig veszélynek vagy kitéve. A sebesülés veszélye, a halál veszélye. Ez az életed részét képezi, és neked mindkét arcodat, a szakértőt is és a rideg magatartást is el kell dobnod magadtól. És én túlságosan szeretem ahhoz, hogy eldobjam magamtól."

    "Ha olyan balesetet szenvedek, amely az életembe kerülhet, azt remélem, hogy gyorsan és azonnal történik majd. Nem akarok tolószékbe kerülni. Ha élek, teljes életet akarok élni, teljesen átélve mindent, mert intenzív ember vagyok."



    Hát, ez teljesült. Nyugodjék békében.

    Nyugodjon békében. Hányszor megnéztem a balesetről készült videókat mikor megtörtént a baleset édesanyám vigasztalt mert úgy sírtam mintha a világ dőlt volna össze bennem nem is néztem abban az évben több versenyt mert nem engedték. most is hogy megnéztem és leírom a sorokat ott a gombóc a torkomban. Azt a szintű versenyzői magatartást és emberséget amit ő adott a forma 1 nek nem tudja pótolni senki és semmi.

  13. #163
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659
    Ez nagyon kemény.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  14. #164
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134

  15. #165
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Hat ez beszaras volt
    Egy szoval tudom leirni: Coooool

    Koszi a videot!

  16. #166
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Ezt pár kattintásra rá találtam meg, nekem új volt, teljesen új infókkal:

    http://videa.hu/videok/sport/halalko...8wJaL4P0V0KHAw



  17. #167
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt pár kattintásra rá találtam meg, nekem új volt, teljesen új infókkal:

    http://videa.hu/videok/sport/halalko...8wJaL4P0V0KHAw
    Ez viszont nagyon nem vicces
    De azert koszi. Ez egesz hiheto verzio. Persze tokmindegy. Ez mar nem hozza vissza.

  18. #168
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Ezt olvastátok anno? Lauda keményen beszólt... A lényeg: "Alonsót Alain Prosthoz tudnám hasonlítani. Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. Alonso nem ennyire okos, ezért ő aljas eszközökkel harcol Lewis Hamilton ellen” – állítja Lauda, aki szerint ez a gyávák eszköze. "Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb, a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni, és így akar előnyhöz jutni. Alonso ez utóbbi kategóriába tartozik."

    http://www.hetek.hu/sport/200710/ket_dudas_egy_csarda



  19. #169
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt olvastátok anno? Lauda keményen beszólt... A lényeg: "Alonsót Alain Prosthoz tudnám hasonlítani. Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. Alonso nem ennyire okos, ezért ő aljas eszközökkel harcol Lewis Hamilton ellen” – állítja Lauda, aki szerint ez a gyávák eszköze. "Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb, a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni, és így akar előnyhöz jutni. Alonso ez utóbbi kategóriába tartozik."

    http://www.hetek.hu/sport/200710/ket_dudas_egy_csarda
    Az a baj, nálam Lauda bekerült abba a kategóriába, ahová szegény Lapaj is, meg Briatore: nagy tudású emberek, és régen mondtak is okosat, csak közben eljárt felettük az idő, kissé meghülyültek ÉS emellett már csak azzal tudnak a médiába kerülni, hogy valami ütőset mondanak. Ez pedig valami oltári nagy baromságként jelentkezik. Ezek miatt meg az újságírók újra és újra felkereseik őket, szóval a rendszer működik.

    A konkrét esetnél maradva a mezőny 2/3-át egyik kategóriába sem sorolnám, hanem szimplán csak jófej srácok. De biztos én vagyok naiv...

    Viszont tény, hogy vannak pilóták, akik az általa említett két csoportba sorolhatók.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  20. #170
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, nálam Lauda bekerült abba a kategóriába, ahová szegény Lapaj is, meg Briatore: nagy tudású emberek, és régen mondtak is okosat, csak közben eljárt felettük az idő, kissé meghülyültek ÉS emellett már csak azzal tudnak a médiába kerülni, hogy valami ütőset mondanak. Ez pedig valami oltári nagy baromságként jelentkezik. Ezek miatt meg az újságírók újra és újra felkereseik őket, szóval a rendszer működik.
    Figy, azt én egy szóval nem mondtam, hogy igaza van, bár...

    Na és ehhez a bekezdéshez mit szólsz? Erre gonddolok konkrétan: „Lewis az a versenyző, aki miatt érdemes bekapcsolni a televíziót a futam ideje alatt” – áradozott a tehetségről Michael Schumacher.



    Vagy hogy pl. hogy bejött Lewis kívánsága: Hamilton a napokban úgy nyilatkozott: év végén valamelyiküknek távoznia kell, és személy szerint ő szívesen maradna a McLarennél. „Nem tudom, ki tudná pótolni őt, de őszintén szólva én jobban örülnék annak, ha ő egy Ferrariban, én pedig egy McLarenben versenyeznék” – nyilatkozta a brit pilóta.

    Hát ez teljesült, de nemtom, hogy még mindig örül-e neki



  21. #171
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Figy, azt én egy szóval nem mondtam, hogy igaza van, bár...

    Na és ehhez a bekezdéshez mit szólsz? Erre gonddolok konkrétan: „Lewis az a versenyző, aki miatt érdemes bekapcsolni a televíziót a futam ideje alatt” – áradozott a tehetségről Michael Schumacher.



    Vagy hogy pl. hogy bejött Lewis kívánsága: Hamilton a napokban úgy nyilatkozott: év végén valamelyiküknek távoznia kell, és személy szerint ő szívesen maradna a McLarennél. „Nem tudom, ki tudná pótolni őt, de őszintén szólva én jobban örülnék annak, ha ő egy Ferrariban, én pedig egy McLarenben versenyeznék” – nyilatkozta a brit pilóta.

    Hát ez teljesült, de nemtom, hogy még mindig örül-e neki
    Tudom én, csak hoztál egy hírt, én meg leírtam a gondolataimat annak kapcsán.

    Schumachernek kábé még igaza is lehet, mert Hamilton vagy csinál egy pár szép előzést, vagy valami olyat, amint fel tudom húzni magam. Valamilyen hatással van a nézőre, tehát, mondhatjuk, hogy érdemes megnézni.

    Lehet Alonsoval megegyzetek még a McLarennel: figyu, idén nyerjen a Kimi, akkor felér a csúcsra, nem lesz motivációja, elzavarják, te meg mehetsz a helyére. Én meg maradok itt, deal?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  22. #172
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Miket találni






  23. #173
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Austin, Texas, Tilke...

    Utoljára módosította: Leo67; 2010. 05. 28. 10:57.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  24. #174
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése



  25. #175
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    háde most mé'???...annyi nagyszerű pálya van az amcsiknál
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Oldal: 7 / 34 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •