Oldal: 5 / 34 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (845 összesen)
  1. #101
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: Minden ami F1

    Én is nagyon örülök, hogy a kedvencem nyert! Már nagyon ráfért ez a VB győzelem!
    Talán mondhatjuk azt, hogy végre megtört a JÉG és majd a következő idényt még nagyobb kedvel versenyzi végig!
    Hamilton a kimagasló tehetségével meg 2 futam alatt elvesztette a vb-t!

  2. #102
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: Minden ami F1

    Sok év után Kimi megérdemelte a bajnoki címet! És ezt egy hatalmas szezonvégi hajrával érte el. (és csapatsegítséggel, de ez ma már másként nem megy, lásd McLaren) A legtöbb futamgyőzelmet is ő szerezte és a csapata. Alonsonak sosem sikerült több győzelmet szereznie, mint a bajnoki másodiknak.
    Hamilton kis rutinnal betaxizhatott volna a 4. helyre, ami semmi erőfeszítésébe nem került volna. Ez volt az első éve, majd tud még javítani. (Senna még az 5. szezonjában 1988-ban is tudott ettől nagyobbat hibázni Monacoban. Kb 40 mp-el vezetett,de a Portier-ben ugy beleállt a korlátba, mint a gerely) Szóval még ezzel együtt is kimagasló a teljesítménye.
    Kiderült már, hogy mi volt a baj, mikor lelassult? Elnyomkodta idegességében az elektronikát? Nagy baj nem lehetett, ha végül az 58. körében tudta leggyorsabb körét futni.

  3. #103

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    ... Nagy baj nem lehetett, ha végül az 58. körében tudta leggyorsabb körét futni.
    Pont ezért gyanús nekem is. Amikor lelassult, látszott a kormányon hogy villog mint a karácsonyfa.

    Azon nagyot röhögtem, amikor Palik tényként közölte, hogy ez Váltó vagy hidraulika Mintha ebből a két alkatrészből lenne az autó.

  4. #104

    Re: Minden ami F1

    Sajnos a futamot élőben nem láthattam. De majd kiugrottam a bőrömből, amikor melóban ülve megkaptam ezt a csodás hírt, amely számomra is szülinapra érkezett meg . Már csak azért izgulok, hogy ezt meg is tarthassa, a McLaren fellebbezése hasztalan legyen.

    Grat Kimi, megérdemelt győzelem.

  5. #105
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Pont ezért gyanús nekem is. Amikor lelassult, látszott a kormányon hogy villog mint a karácsonyfa.

    Azon nagyot röhögtem, amikor Palik tényként közölte, hogy ez Váltó vagy hidraulika Mintha ebből a két alkatrészből lenne az autó.
    Biztos a Windows update kezdett verseny közben frissítgetni. Még jó, hogy nem dobta le Hamiltont az asztalra

  6. #106
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Már csak azért izgulok, hogy ezt meg is tarthassa, a McLaren fellebbezése hasztalan legyen.
    szerintem a fellebbezés azért elég nagy pofátlanság a McLaren részéről, annak fényében, hogy a kémbotrány miatt a versenyzők azért megtarthatták a pontjaikat, és utólag Max Mosley is azt nyilatkozgatta, hogy ebben a döntésben nem az ész játszott szerepet.

  7. #107
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem a fellebbezés azért elég nagy pofátlanság a McLaren részéről, annak fényében, hogy a kémbotrány miatt a versenyzők azért megtarthatták a pontjaikat, és utólag Max Mosley is azt nyilatkozgatta, hogy ebben a döntésben nem az ész játszott szerepet.
    Ja inkább ülnének csendben, és örülnének, hogy ennyivel megúszták.
    De mind1, én kizártnak tartom, hogy helyt adjanak az óvásnak. Ma már ezekben a döntésekben erősen benne van az, hogy mi lesz a közvélemény, és sztem a nagytöbbség ezzel az eredménnyel elégedett.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  8. #108

    Re: Minden ami F1

    Bárcsak Hamilton maradt volna nyugodtan a 4. helyen és akkor Ő lett volna a világbajnok.Ferrari okosan megcsinálta a cserét (ha Massa kicsit jobban nyomta volna akkor beleköthettek volna-de nem )
    Jövőre Alonso remélem a Renault-t felhozza és Hamilton visszavág...

  9. #109
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos a Windows update kezdett verseny közben frissítgetni. Még jó, hogy nem dobta le Hamiltont az asztalra
    Hát ez k*rva jó!!! Már könnyezek a röhögéstől!

  10. #110
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Minden ami F1

    Szerintem Alonso verseny előtt átmatricázta Hamilton kormányát - ez zavarhatta meg a fiatal britet
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  11. #111
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Minden ami F1

    Nem vagyok egy nagy Forma-1-es, de ez így szép!
    Kimi megérdemelten nyert, Hamilton egymást követő két futamon is akkora szarvashiba miatt csúszott le a dobogóról, hogy akkora már nincs is, megérdemlik a bukást!
    A McLaren meg ne lebbezzen ide-oda, pont elég sárosak már ebben az idényben, legjobb lenne, ha szépen befognák, és elhúznának fejleszteni ÖNÁLLÓAN a 2008-as autójukat...

  12. #112

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok egy nagy Forma-1-es, de ez így szép!
    Kimi megérdemelten nyert, Hamilton egymást követő két futamon is akkora szarvashiba miatt csúszott le a dobogóról, hogy akkora már nincs is, megérdemlik a bukást!
    A McLaren meg ne lebbezzen ide-oda, pont elég sárosak már ebben az idényben, legjobb lenne, ha szépen befognák, és elhúznának fejleszteni ÖNÁLLÓAN a 2008-as autójukat...
    Így van! Teljesen egyetértek! Aki mástól lop és így kerül az élre az ne álljon neki p.fázni, hogy jujj szabály így meg úgy hanem sunnyogjon el laposkúszásban és örüljenek hogy a SZABÁLY értelmében nem zárták ki őket idénre is és jövőre is! Szánalmas...!

    Ha Hamilton így lesz világbajnok az az F1 végét jelenti ahogy Alonso is mondta...(Ő személyesen azt mondta hogy ha így lesz bajnok Hamilton akkor az F1 et lehet temetni).

    Ezért engem meg lehet kövezni de én így gondolom.

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  13. #113
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Így van! Teljesen egyetértek! Aki mástól lop és így kerül az élre az ne álljon neki p.fázni, hogy jujj szabály így meg úgy hanem sunnyogjon el laposkúszásban és örüljenek hogy a SZABÁLY értelmében nem zárták ki őket idénre is és jövőre is! Szánalmas...!
    Nekem erről az a véleményem, hogy büntessék meg a csapatot (BMW és Williams) hiszen ők tankolták bele a hideg üzemanyagot, de ne a pilótákat. Ahogy tették azt a kémügyben is
    Ha Hamilton így lesz világbajnok az az F1 végét jelenti ahogy Alonso is mondta...(Ő személyesen azt mondta hogy ha így lesz bajnok Hamilton akkor az F1 et lehet temetni).
    Igaz, viszont az idei évbe szerintem már minden pofátlanság belefér, de ha Hamilton világbajnok lesz, az elsősorban Alonso végét jelenti (nem az F1-ét)

  14. #114
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem erről az a véleményem, hogy büntessék meg a csapatot (BMW és Williams) hiszen ők tankolták bele a hideg üzemanyagot, de ne a pilótákat. Ahogy tették azt a kémügyben is
    Ott a pont
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  15. #115

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem erről az a véleményem, hogy büntessék meg a csapatot (BMW és Williams) hiszen ők tankolták bele a hideg üzemanyagot, de ne a pilótákat. Ahogy tették azt a kémügyben is

    Igaz, viszont az idei évbe szerintem már minden pofátlanság belefér, de ha Hamilton világbajnok lesz, az elsősorban Alonso végét jelenti (nem az F1-ét)

    Igazad van de akkor csak pénzbüntetést kapjanak és vegyék el az ott szerzett pontjaikat (de ne adják oda Hamiltonnak). Így jártak el a kémügyben is.

    Amit Alonsoról mondasz abban is van igazság de Nekem van egy olyan gyanúm hogy Ő már rég aláírt máshova csak mi még nem tudjuk..... Különben voltak érdekes dolgok tegnap....Riporter: Mit gondol a Mercedes csapatról? (vagy vmi hasonló). Lehet hogy ez a fószer már tudott vmit? A másik meg Jean Todt vigasztalta Alonsót a pódiumon. Lehet hogy Massa mégis aláírt a Toyotához és a közlemény kamu volt? Én ezeket nem tényként mondom csupán felvetem mint érdekességet.

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  16. #116
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem erről az a véleményem, hogy büntessék meg a csapatot (BMW és Williams) hiszen ők tankolták bele a hideg üzemanyagot, de ne a pilótákat. Ahogy tették azt a kémügyben is
    Ha jól tudom, a szabadedzésen történt gumis bakit úgy úszta meg Hamilton, hogy azt mondták a bírák, hogy egy versenyző nem köteles a gumikra figyelni, ez a csapat dolga.

    Most őszintén: az dolga egy versenyzőnek, hogy hőmérővel a kezében versenyezzen, és kiálláskor méricskélje a csőben lévő benya hőmérsékletét?

  17. #117
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Így van! Teljesen egyetértek! Aki mástól lop és így kerül az élre az ne álljon neki p.fázni, hogy jujj szabály így meg úgy hanem sunnyogjon el laposkúszásban és örüljenek hogy a SZABÁLY értelmében nem zárták ki őket idénre is és jövőre is! Szánalmas...!
    Ezzel így nem teljesen értek egyet. Sajnos a F1-ben mindenki lop, (de ezt úriemberek koppintásnak hívják ). Viszont ez nem új és egyedi jelenség. Pl. Colin Chapman "kitalálta" a szárnyakat, utána mindenki elkezdte alkalmazni. És biztos nem fizettek jogdíjat a használatért. Vagy a Tyrell a 90-es évek elején megemelte az autó orrát. Utána hirtelen nagyon népszerű lett. A McLaren most "kissé" túlment azon a határon, amit felett még kollektívan szemet húnynak, és nem mondom, hogy nem érdemeltek büntetést. De azt állítani, hogy a McLarenen kívül mindenki olyan tiszta mint a ma hullott hó, kissé naív gondolat. Én személy szerint biztos vagyok benne, hogy nem ez volt az első és nem is az utolsó ilyen volumenű "információ-áramlás".


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  18. #118
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos a Windows update kezdett verseny közben frissítgetni. Még jó, hogy nem dobta le Hamiltont az asztalra
    Tiszta szerencse hogy Hamiltont nem dobta le Win az asztalra. De lehet hogy megszakadt a kapcsolata a nettel, esetleg a robotpilótával.
    Szegény Nakajima elütött két szerelőt
    Gondoljunk bele, élete első Forma-1-es boxkiállása volt
    Szép volt Kimi, nem vártam hogy ő nyer, de inkább mint Alonso vagy Hamilton! Szép év lesz az a 2008!

  19. #119
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel így nem teljesen értek egyet. Sajnos a F1-ben mindenki lop, (de ezt úriemberek koppintásnak hívják ). Viszont ez nem új és egyedi jelenség. Pl. Colin Chapman "kitalálta" a szárnyakat, utána mindenki elkezdte alkalmazni. És biztos nem fizettek jogdíjat a használatért. Vagy a Tyrell a 90-es évek elején megemelte az autó orrát. Utána hirtelen nagyon népszerű lett. A McLaren most "kissé" túlment azon a határon, amit felett még kollektívan szemet húnynak, és nem mondom, hogy nem érdemeltek büntetést. De azt állítani, hogy a McLarenen kívül mindenki olyan tiszta mint a ma hullott hó, kissé naív gondolat. Én személy szerint biztos vagyok benne, hogy nem ez volt az első és nem is az utolsó ilyen volumenű "információ-áramlás".
    De ha van/volt is ilyen csapat, legalább kussolnak, és nem ássák még mélyebbre azt a gödröt, amibe belekerültek...
    És nem győzöm elégszer hangsúlyozni:
    Szánalmas az F1!!!
    Tök unalmas futamok, mindenki lop mindenkitől, mindenki utálja egymást, mert most éppen jobb autóban van, stb.
    Aki motorsportot akar látni, az nézze azt a két sorozatot, amit itt is játszunk (FIA GT, WTCC), ott nem a pályán kívül dől el a bajnokság és futamgyőzelem!
    Utoljára módosította: Palesz; 2007. 10. 23. 00:44.

  20. #120
    Nagy Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 03.
    Város
    Göd
    Üzenetek
    509

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    De ha van/volt is ilyen csapat, legalább kussolnak, és nem ássák még mélyebbre azt a gödröt, amibe belekerültek...
    És nem győzöm elégszer hangsúlyozni:
    Szánalmas az F1!!!
    Tök unalmas futamok, mindenki lop mindenkitől, mindenki utálja egymást, mert most éppen jobb autóban van, stb.
    Aki motorsportot akar látni, az nézze azt a két sorozatot, amit itt is játszunk (FIA GT, WTCC), ott nem a pályán kívül dől el a bajnokság és futamgyőzelem!

    hát ebben van valami. sajnos

  21. #121

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Aki motorsportot akar látni, az nézze azt a két sorozatot, amit itt is játszunk (FIA GT, WTCC), ott nem a pályán kívül dől el a bajnokság és futamgyőzelem!
    Hol lehet látni FIA GT futamokat a TV-ben?
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  22. #122
    Nagy Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 03.
    Város
    Göd
    Üzenetek
    509

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Hol lehet látni FIA GT futamokat a TV-ben?
    az eurosport 2-n már láttam 1x (az újságban). engem is érdekelne.

  23. #123
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Üzenetek
    230

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Hol lehet látni FIA GT futamokat a TV-ben?
    (Remelem nem koveztek meg a mostani postom miatt.)

    Itt meg lehet talalni mindent ami motorsport.

    Siman be kell regelni aztan mar lehet is valogatni.
    Utoljára módosította: Nagypál Péter; 2007. 10. 23. 12:04.

  24. #124
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Nagypál Péter írta Hozzászólás megtekintése
    (Remelem nem koveztek meg a mostani postom miatt.)

    Itt meg lehet talalni mindent ami motorsport.

    Siman be kell regelni aztan mar lehet is valogatni.

  25. #125
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Hol lehet látni FIA GT futamokat a TV-ben?
    A DSF is rendszeresen közvetíti, általában élőben!

Oldal: 5 / 34 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •