Oldal: 30 / 34 ElsőElső ||| 20 26 27 28 29 30 31 32 33 34 UtolsóUtolsó
Találatok: 726 - 750 (845 összesen)
  1. #726
    Én igen, de még ezen a hétvégén nyugodt szívvel nem ajánlanám senkinek, mert vannak bőven gyerekbetegségei.

    A stream minőségével elégedett vagyok, sokkal jobb, mint amit itthon a UPC biztosít a Horizon Go-n keresztül, bár sokan panaszkodnak, hogy nem 50 FPS, de ez is változhat még a jövőben (UHD opció sincs egyelőre).

    Viszont ahogy az várható volt, még a tegnapi szabadedzéseken is akadozott a közvetítés, ahogy rászabadult mindenki, szóval ezen a hétvégén sok jóra nem számítok.

    Minden élő session során nézheted magát a TV adást natív hanggal, vagy négy nyelven kommentárral, illetve bármelyik pilóta onboardját vágatlan rádiókommunikációval, vagy natív motorhanggal (utóbbi kettő jelenleg külön hangsávon van, ami között váltani kell, szóval még ez sem az igazi).

    Az élő közvetítések befejeztével pedig azonnal elérhetők lesznek on-demand jelleggel replayként (hangsávokkal és onboardokkal együtt).

    Viszont amit annyira nem reklámoztak, hogy a kép-a-képben funkció az ebben a pillanatban Mac/Safari exkluzív, úgyhogy más platformokon nem érdemes keresni.

    Az archívumban pedig elérhető a 2000-es szezonig visszamenőleg egy 10-15 perces összefoglaló minden futamról (ezek a szokásos hivatalos év végi összefoglaló lemezeken található anyaggal azonosak, Ben Edwards kommentárjával), illetve minden szezonhoz fel van töltve 3-5 emlékezetes futam is teljes hosszában. A 90-es évek végéről is elérhető pár teljes futam a '97-es Magyar Nagydíjjal bezárólag, de ennél régebbi tartalom még nincs, később bővítik majd.

    Maga a weblap és a navigáció rajta viszont számomra roppant kényelmetlen, nem valami felhasználóbarát. Csak hogy egy példát említsek, ha az archívumban kiválasztasz egy videót és a végére érsz, vissza kell navigálnod a kezdő oldalára, újra kiválasztani a szezon -> nagydíj -> videó-t és manuálisan elindítani a lejátszást.

    Illetve a későbbiek során, mikor sikerül hangolni a cuccot, a betétfutamok is nézhetők lesznek F2, GP3, Porsche Supercup. De most még csak F1 események mennek.

  2. #727
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Az F1 TV négy nyelven lesz elérhető a szezon folyamán (angol, francia, német, spanyol)
    alámondással?

  3. #728
    Akkor ez egy lótúró nagyon nagy kár hogy csak angolul lehet magyarországról is lehet akkor alap hogy magyar nyelv is legyen benne.

  4. #729
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én igen, de még ezen a hétvégén nyugodt szívvel nem ajánlanám senkinek, mert vannak bőven gyerekbetegségei.

    A stream minőségével elégedett vagyok, sokkal jobb, mint amit itthon a UPC biztosít a Horizon Go-n keresztül, bár sokan panaszkodnak, hogy nem 50 FPS, de ez is változhat még a jövőben (UHD opció sincs egyelőre).

    Viszont ahogy az várható volt, még a tegnapi szabadedzéseken is akadozott a közvetítés, ahogy rászabadult mindenki, szóval ezen a hétvégén sok jóra nem számítok.

    Minden élő session során nézheted magát a TV adást natív hanggal, vagy négy nyelven kommentárral, illetve bármelyik pilóta onboardját vágatlan rádiókommunikációval, vagy natív motorhanggal (utóbbi kettő jelenleg külön hangsávon van, ami között váltani kell, szóval még ez sem az igazi).

    Az élő közvetítések befejeztével pedig azonnal elérhetők lesznek on-demand jelleggel replayként (hangsávokkal és onboardokkal együtt).

    Viszont amit annyira nem reklámoztak, hogy a kép-a-képben funkció az ebben a pillanatban Mac/Safari exkluzív, úgyhogy más platformokon nem érdemes keresni.

    Az archívumban pedig elérhető a 2000-es szezonig visszamenőleg egy 10-15 perces összefoglaló minden futamról (ezek a szokásos hivatalos év végi összefoglaló lemezeken található anyaggal azonosak, Ben Edwards kommentárjával), illetve minden szezonhoz fel van töltve 3-5 emlékezetes futam is teljes hosszában. A 90-es évek végéről is elérhető pár teljes futam a '97-es Magyar Nagydíjjal bezárólag, de ennél régebbi tartalom még nincs, később bővítik majd.

    Maga a weblap és a navigáció rajta viszont számomra roppant kényelmetlen, nem valami felhasználóbarát. Csak hogy egy példát említsek, ha az archívumban kiválasztasz egy videót és a végére érsz, vissza kell navigálnod a kezdő oldalára, újra kiválasztani a szezon -> nagydíj -> videó-t és manuálisan elindítani a lejátszást.

    Illetve a későbbiek során, mikor sikerül hangolni a cuccot, a betétfutamok is nézhetők lesznek F2, GP3, Porsche Supercup. De most még csak F1 események mennek.
    Akkor ezzel várni kell még, és hogy fizettél be?, illetve hogy vonják le az összeget mert dollárban van és forint alapúak mindenkinek?

  5. #730
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    és hogy fizettél be?, illetve hogy vonják le az összeget mert dollárban van és forint alapúak mindenkinek?
    Bankkártyával lehet csak fizetni jelenleg, a bankod váltja az összeget forintra és vonják automatikusan havonta, vagy évente a díjat egészen addig, amíg nem mondod le.

  6. #731
    Ja értem akkor jó. De így hogy nincs benne magyar nyelv nem is éri meg.

  7. #732
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor ez egy lótúró nagyon nagy kár hogy csak angolul lehet magyarországról is lehet akkor alap hogy magyar nyelv is legyen benne.
    Hát azért az interneten elég sok mindent el lehet érni innen Magyarországról, ami csak angolul van... aztán mégis megélnek valahogy.

    A kommentátor kávépénze nem jönne ki a magyar előfizetésekből.

  8. #733
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Most megy Nordschleife24órás.
    https://www.youtube.com/user/vodafon...hland/featured
    Angol-német közvetítés, vagy 15 autóból belső nézet (köztük Norbis Hyundai). FullHD, full ingyen, 24órán át.
    Livetiming: https://livetiming.azurewebsites.net/events/20/results

  9. #734
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Most megy Nordschleife24órás.
    https://www.youtube.com/user/vodafon...hland/featured
    Angol-német közvetítés, vagy 15 autóból belső nézet (köztük Norbis Hyundai). FullHD, full ingyen, 24órán át.
    Livetiming: https://livetiming.azurewebsites.net/events/20/results
    És így nézi ~50.000 ember, az F1-et meg csak nálunk ~400.000 Amíg ott van az M4-en a minőségi közvetítés Szujóval, nagyon nincs miért sírni.

  10. #735
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    És így nézi ~50.000 ember, az F1-et meg csak nálunk ~400.000 Amíg ott van az M4-en a minőségi közvetítés Szujóval, nagyon nincs miért sírni.
    Igen, barcsak en is nezhetnem...nekem marad az osztrak vaker Wurzzal.

  11. #736
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    És így nézi ~50.000 ember, az F1-et meg csak nálunk ~400.000 Amíg ott van az M4-en a minőségi közvetítés Szujóval, nagyon nincs miért sírni.
    What? (Szujó és a minőség egymondatban?)
    Az egyik egy ingyenes livestream, a másik milliárdos közvetítési díjas, állami, monopóliumos üzleti izé..
    Én nézői szempontból az F1 pro, stream, live szolgáltatást próbáltam összevetni ezzel az ingyenes N24-es közvetítéssel.
    (Plusz hátha vkit érdekel, beírtam ide.)

  12. #737
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Most megy Nordschleife24órás.
    https://www.youtube.com/user/vodafon...hland/featured
    Angol-német közvetítés, vagy 15 autóból belső nézet (köztük Norbis Hyundai). FullHD, full ingyen, 24órán át.
    Livetiming: https://livetiming.azurewebsites.net/events/20/results
    Odaát sokkal izgalmasabb most a Gran Turismo első világkupája, főleg hogy a két magyar srác nagyon jól megy, a végső győzelemre is esélyes
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  13. #738
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    What? (Szujó és a minőség egymondatban?)
    Szerinted melyik volt eddig a legjobb páros?

  14. #739
    Az eurosporton meg volt egy 8 órás motoros futam az utolsó 3 és fél óráját közvetítette. Utána 4 motorversenyt ismételt kettő rendeset kettőt krosszost.

  15. #740
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerinted melyik volt eddig a legjobb páros?
    Fogós, és ahány ember...
    Én egy szakkommentátor, és egy műsorcsináló, "bohóc" felállásban hiszek. Két eltérő karakter, ami kisegíti, olykor kioltja a másikat, de sok függ a kettőjük összhangján. Nemlehet elblődködni, poénkodni egy teljes versenyt, de csupán száraz számokkal sem lehet lekötni órákra az egyszerű nézőket. Tragikomédia.
    Volt régen aza Sándor bácsi, MTV. Anno nem emlékszem milyen volt, de visszanézve vmi nyugdíjas, tejalvós a tempó, mintha snooker meccset néznék.
    Palik az idióta, szenzációhajhász, kiabálós témát jól tolta. Volt karaktere, voltak szellemes, ma is idézett, humoros beszólásai. Megtudta emelni az ember vérnyomását. Sztem egy lóversenyt is ugyanilyen hévvel letudott volna közvetíteni, ergo az autóversenyhez nemtudom mennyi köze volt. Ezzel szemben Szujó csak vmi halovány kópiája szeretne lenni Paliknak. Hiába van X éve az F1 közelében, nem is érti a sportot, nem is szellemes, nem csinál show-t. Czollner nekem se szaga, se bűze karakter. Csak nagyjából olvasta a versenyt, de legalább vicces sem volt. A vizilabdás telesport-os csávót hagyjuk is.
    Wéber szerintem szakkomentátornak elég jó. Az elején még a beszéddel akadtak gondjai, azóta ebbe is belejött. Volt versenyző, benne van az autósportban, pilóták szemszögéből is látja. Érti a műszaki, matekos részeket is. Sztem szereti amit csinál (pl palikhoz, szujóhoz képest tuti).
    Viszont a kedvenc "egybeemberem" Lanti, mert élvezi amit csinál, szinte hobbija, beleteszi mindenét amilye van. Szakmailag ott van, követi, beszél, mögé megy a dolgoknak. Mégis könnyed laza, ismerős stílus, nem aza kultúrálatlan kiabáló.

    Talán egy Wéber-Palik páros, de kikötve hogy Palikot visszalehet fogni, mittomén 50%-át beszélheti csak a műsornak.

  16. #741
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Fogós, és ahány ember...
    Én egy szakkommentátor, és egy műsorcsináló, "bohóc" felállásban hiszek. Két eltérő karakter, ami kisegíti, olykor kioltja a másikat, de sok függ a kettőjük összhangján. Nemlehet elblődködni, poénkodni egy teljes versenyt, de csupán száraz számokkal sem lehet lekötni órákra az egyszerű nézőket. Tragikomédia.
    Volt régen aza Sándor bácsi, MTV. Anno nem emlékszem milyen volt, de visszanézve vmi nyugdíjas, tejalvós a tempó, mintha snooker meccset néznék.
    Palik az idióta, szenzációhajhász, kiabálós témát jól tolta. Volt karaktere, voltak szellemes, ma is idézett, humoros beszólásai. Megtudta emelni az ember vérnyomását. Sztem egy lóversenyt is ugyanilyen hévvel letudott volna közvetíteni, ergo az autóversenyhez nemtudom mennyi köze volt. Ezzel szemben Szujó csak vmi halovány kópiája szeretne lenni Paliknak. Hiába van X éve az F1 közelében, nem is érti a sportot, nem is szellemes, nem csinál show-t. Czollner nekem se szaga, se bűze karakter. Csak nagyjából olvasta a versenyt, de legalább vicces sem volt. A vizilabdás telesport-os csávót hagyjuk is.
    Wéber szerintem szakkomentátornak elég jó. Az elején még a beszéddel akadtak gondjai, azóta ebbe is belejött. Volt versenyző, benne van az autósportban, pilóták szemszögéből is látja. Érti a műszaki, matekos részeket is. Sztem szereti amit csinál (pl palikhoz, szujóhoz képest tuti).
    Viszont a kedvenc "egybeemberem" Lanti, mert élvezi amit csinál, szinte hobbija, beleteszi mindenét amilye van. Szakmailag ott van, követi, beszél, mögé megy a dolgoknak. Mégis könnyed laza, ismerős stílus, nem aza kultúrálatlan kiabáló.

    Talán egy Wéber-Palik páros, de kikötve hogy Palikot visszalehet fogni, mittomén 50%-át beszélheti csak a műsornak.
    Nagyjából így látom én is. Szujó nekem is kicsit túl "pushy", néha akár izzadtságszagú is. Sokat tud és hatalmas rutinja van, csak ezt szimpatikusabban is prezentálhatná.

  17. #742
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    What? (Szujó és a minőség egymondatban?)
    Irónia volt, én elsősorban előle "menekülök" a fizetős szolgáltatásra. Szujóban az a legbosszantóbb, hogy amikor elkezdte kommentátorként, még színvonalasan csinálta, de mióta nyeregben érzi magát már tényleg csak az erőltetett jópofizásra figyel, már lassan úgy érzi az ember, hogy Wéber is jóindulatból köt bele csak minden második kijelentésébe. Arra gondoltam, hogy továbbra is van ingyenes alternatíva, ha valaki nem szívesen fizetne a közvetítésért.

  18. #743
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyjából így látom én is. Szujó nekem is kicsit túl "pushy", néha akár izzadtságszagú is. Sokat tud és hatalmas rutinja van, csak ezt szimpatikusabban is prezentálhatná.
    99-es szezont Knezy kozvetitette, az eleg jo volt.

  19. #744
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Hallgassatok akkor az F2 kozvetitest . Szujoek megvaltas... Raadasul az Eurosportos motorsportos arcok is idegesitenek egy Endurance alatt.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  20. #745
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    mióta szujó van, minden rajtról lemaradtam, hiszen betartom a szabályokat, és mikor eltolja a balfasz "kössék be...." dumáját, ház elé le, kocsiba be, öv beköt-kiköt, kocsiból ki, fel és már el is ment az első két kör.
    nomeg emellett mintha tök más műsort nézne, vagy csak vak és hülye, és ordít mint palik csak legtöbbször azt se tudja mit. (jah meg irgalmatlan hamilton nyaló)

    Sztem a Dávid S. - Palik kettős jó volt
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  21. #746
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    99-es szezont Knezy kozvetitette, az eleg jo volt.
    Erre nem emlékszem. Minden tiszteletem, biztos tisztességesen felkészült, de nekem túl távolinak tűnik az autósporttól. Kihallanám a focit. Mintha Hajdú.B közvetítené az F1-et. Vagy mintha Harrison Ford magyar hangja hirtelen, Alpacino hangja lenne. Képzavar. Ugyanúgy Wébert sem tudnám elképzelni focimeccset közvetíteni.

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem a Dávid S. - Palik kettős jó volt
    Na, ez sem rémlik.
    Sándor bátyánk gondolom nembírta sokáig a kakadu Palikot.

  22. #747
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    7Minden tiszteletem, biztos tisztességesen felkészült, de nekem túl távolinak tűnik az autósporttól. Kihallanám a focit. Mintha Hajdú.B közvetítené az F1-et. Vagy mintha Harrison Ford magyar hangja hirtelen, Alpacino hangja lenne. Képzavar. Ugyanúgy Wébert sem tudnám elképzelni focimeccset közvetíteni.
    Ez a probléma csak az elmédben létezik.

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem a Dávid S. - Palik kettős jó volt
    Az az időszak bennem is szép emlékként él, bár lehet csak megszépítik az évek... mindenesetre azóta szerintem messze a mostani a legjobb felállás..
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 05. 13. 13:12.

  23. #748
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az az időszak bennem is szép emlékként él, bár lehet csak megszépítik az évek... mindenesetre azóta szerintem messze a mostani a legjobb felállás..
    Lapaj bácsi nagyon sokat tudott, de úgy adta elő, hogy az ember bealudt tőle és a végére kicsit túl sok lett az "amikor még 30 évvel ezelőtt így meg úgy...". Jók a régi sztorik, de az ordítozó Palik mellé egy olyan szakember kellett volna, mint Wéber Gabi, aki talán emlékeim szerint az első, aki érdemi versenytapasztalattal és technikai tudással is bír, valamint kommentátorként is nagyot fejlődött. És ami a legfőbb, nem 30 éves, hanem naprakész tudással rendelkezik, valóban friss és lényeges infókkal szolgál akár a gumikopásról és taktikákról, akár a versenyszabályzatról van szó. Korábban mindez hiányzott.

    Szujó meg hát olyan, amilyen manapság a közmédiában lenni kell vagy illik...

  24. #749
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Grosjean esete a legjobb példa arra, hogy itt mi miért büntetjük meg azt a versenyzőt, aki ahelyett, hogy hagyná kisodródni a pályáról az irányíthatatlan autóját, inkább bűvészkedik és kerszetbe visszavágódik a pályára.

    Saját magán kívül még 2 másik autót intézett el, pedig csak annyi dolga lett volna, hogy nem nyomja telibe a gázt mikor merőlegesen csúszik kifelé a pályáról. Az ilyen nem versenybaleset, hanem 100%-ban a saját felelőssége.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 05. 13. 17:20.

  25. #750
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Grosjean esete a legjobb példa arra, hogy itt mi miért büntetjük meg azt a versenyzőt, aki ahelyett, hogy hagyná kisodródni a pályáról az irányíthatatlan autóját, inkább bűvészkedik és kerszetbe visszavágódik a pályára.

    Saját magán kívül még 2 másik autót intézett el, pedig csak annyi dolga lett volna, hogy nem nyomja telibe a gázt mikor merőlegesen csúszik kifelé a pályáról. Az ilyen nem versenybaleset, hanem 100%-ban a saját felelőssége.
    Áh. Azért megnézném a (köcsög) Magnussen belső fedélzetijét, hogy ugyan mi a francért kellett kiugrania a helyéről, "blokkolnia", vagy ijesztenie a csapattársát. Rohadtul meg se nyikkant a kocsija. Grosjeannak meg megvolt a tempó, és ívelőnye. Keresztbe állva nemtudom mennyi esélye lett volna megfognia.

Oldal: 30 / 34 ElsőElső ||| 20 26 27 28 29 30 31 32 33 34 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •