Oldal: 3 / 34 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (845 összesen)
  1. #51
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Brixel Laci írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet hogy nem leszek népszerü ezzel a hozzászólásommal, de már unom, hogy folyamatosan Alonso-t szidják, ehhez képest Hamilton hasonló, vagy még sunyibb megoldásokat választ, és még nagyobb arccal adja elö a dolgait.

    Ilyen esöben életveszélyes, amit csinált, szegény Vettel nem feltételezte volna senkiröl, hogy így kib@szik vele. Tisztán látszik, hogy mennek az esöfüggöny után, csak az már nem Hamiltoné, hanem a safety car-é, és mikor Webber észbekap, Vettel már nem tudja kikerülni. N***er barátunk meg oldalt sunnyog.

    Szóval sajnálom, hogy a 4 ferrari közül pont a fekete lesz a bajnok, és elnézést kérek az esetleg 'politikailag kevésbé korrekt' megfogalmazásért.
    Én egyetértek veled.
    Eleinte nekem is tetszett ahogy a kis ifjonc oda-oda pörkölt a "nagy" Csalonzónak. De aztán kezdett irritálni a dolog, sőt ugye a Hungaroringen ő is kimutatta a foga fehérjét. Az a safety car mögötti manőver pedig egyértelműen az ő hibája. Az FIA-nak is kapóra jönne ha lenne még izgalom a végére, így sztem lesz valami büntetés, bár nemtom mi.

    Ha pedig már a 4 Ferrarit említetted: sokra mennek Kimiék hogy a McLarent kizárták, 5-10-20 év múlva úgyis mindenki csak annyit fog tudni a dologból, hogy 2007-ben a McLaren pilótái 1-2. helyen végeztek a VB-n.
    Bár megjegyzem, nyilván minden csapat ott szerez adatokat ahol tud, csak ennél az esetnél kicsit sok dolog összejött és kibukott (csalódott Stepney, amatőr fénymásolás, Alonso zsarolása, stb.)

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  2. #52
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Minden ami F1

    Ezzel nem értek egyet, messze.
    Leegyszerűsítve a helyzetet, két autó összemegy, és ezért egy harmadik hibás???

    Hamilton abban hibás, hogy hülyén ment a felvezető autó mögött, de ha emiatt ment össze Webber és Vettel, akkor az egész mezőny egymásba mehetett volna, nem csak az az amatőr Vettel.

    Ilyen esőben, és vízfüggöny mögött, kb. semmit nem lehet látni, eleve nem értem, hogy miért mentek egymáshoz annyira közel ilyen körülmények között.

    Webber is jópofa, a verseny után még csak Vettel-t hibáztatta, hogy "kiskölyök", és hogy "elb..szta", stb. Most hogy ő is látta a YouTube-os nézői videót, már mondja, hogy "jah tényleg Hamilton".

  3. #53
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Minden ami F1

    Van igazság abban amit mondasz, de Hamilton azzal hogy félreállt a safety car mellé, szerintem csúnyán megvezette Webbert. És ő még le tudott fékezni, de mögötte Vettel már nem. Aki így felmerül, valóban túl közel volt hozzá, és nemigen számítot vészfékezésre. Tehát hibázott ő is, de ha Hamilton nem bohóckodik, talán nincs baj belőle.
    Végülis mind1, a történteken már nem változtat, az FIA meg majd hoz megint valami salamoni döntést.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  4. #54

    Re: Minden ami F1

    Hasonló eset volt már gtr bajnokságban, Nibi kapott is büntit érte.
    Ő volt a Vettel

  5. #55
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Minden ami F1

    Én megpóbáltam elverni Sennát de nem sikerült
    http://www.youtube.com/watch?v=dbXvEl8iius
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  6. #56
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: Minden ami F1

    Fejből nem tudom mikor volt, talán 3éve amikor Monacoban az alagút végén összementek a felvezető mögött, az is valami hasonló volt.

    De amúgy nem hiszem el, hogy nincs valami szabály arra, hogy a felvezető mögött hogy kell viselkedni és mi az amit lehet és mi amit nem! Hamilton már akkor is ugyan ezt játszotta amikor még csak az elején mentek a felvezető mögött és akkor is volt egy pár eset amikor majdnem egymásbapuffantak hátrébb, mert hirtelen vészfékezett és szinte megállt a mezőny! Szerintem büntessék meg, de ez szubjektív.

  7. #57

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Én megpóbáltam elverni Sennát de nem sikerült
    http://www.youtube.com/watch?v=dbXvEl8iius
    Ahogy elnéztem az alagútban sokat vesztettél

  8. #58
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    ... Hamilton már akkor is ugyan ezt játszotta amikor még csak az elején mentek a felvezető mögött és akkor is volt egy pár eset amikor majdnem egymásbapuffantak hátrébb, mert hirtelen vészfékezett és szinte megállt a mezőny! ...
    Én is így láttam, de nem akartam írni, mert azt gondoltam elfogult vagyok.

    Úgy gondolom Ocean mondta jól, salamoni döntést hoztak.
    Hamiltont nem büntették meg, Vettelt is "rehabilitálták", ezek szerint mindenki mindent jól csinált.
    A Forma-1-et már nem lehet parodizálni, mert parodizálja saját magát.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  9. #59
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Fejből nem tudom mikor volt, talán 3éve amikor Monacoban az alagút végén összementek a felvezető mögött, az is valami hasonló volt.
    Majdnem...
    Schumacher volt élen, mögötte a körhátrányban lévő Montoya. SCH féket melegített, Montoya meg belement.
    Két ember között volt, és nem egy harmadikat hibáztattak érte. Ugyanakkor senki nem kapott büntetést, viszont mindketten kiestek.

  10. #60
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    628

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Webber-Vettel eset - Fuji

    http://www.youtube.com/watch?v=_QJurnfxRm4

    Én nem igazán értem Hamiltont miért akarják megbüntetni.
    Ez zsír!
    Mire megnézhettem volna, addigra bereklamált az F1 menddzsment és leszedették a videjót! Y?

  11. #61
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: Minden ami F1

    Én még láttam a videót. Hamilton túl gyorsan ment és bement a SC mellé, aztán fék be webber elé, aki szintén fék, mögötte Vettel szintén fék de túl későn. Jól mondom?
    Szerintem Hamilton volta hibás, mondjuk ha nem esett volna az eső, akkor nem történne ilyen ütközés. Nomeg akkor nem Vettel lenne a 3.ik....

  12. #62
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    akkor az egész mezőny egymásba mehetett volna, nem csak az az amatőr Vettel.
    Ezzel nem értek egyet. Aki bekerül a Formai 1-be, nem amatőr. Lehet hogy a többi F1-es sráchoz képest nem valami jó, de szinte az összes forma 1-es versenyző múltja sikeres. Vagyis ők nyertek már mindenféle bajnokságban, csak a forma 1-ben nem nagyon tudnak érvényesülni.

  13. #63

    Re: Minden ami F1

    Tudtok valami olyasmi oldalt, melyről a tv-ből felvett F1 futamot lehetne leszedni? Kimondottan a Brit nagydíj érdekelne. Már meg volt/van, csak nincs alatta hang. :S

  14. #64
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Minden ami F1

    A lényeg:
    A felveztő autót nem szabad megelőzni, aki mögötte halad, ahhoz igazodik a mezőny, úgymond ő diktál! Aki nem figyel rá, és másokra, az így járt...

  15. #65
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Aki bekerül a Formai 1-be, nem amatőr.
    Hmm... Mindenki Zsótikája a WSR-en arra se volt képes, hogy egy 800-900 (tökömtuggya mennyi, lényeg, hogy idei F1-es rönó) lóerős autót körbeforgasson tisztességesen! Én már 17 évesen megcsináltam ezt egy 60 pacis 1200-es Zsigulival, igaz murván... Akkor én több vagyok nála, tehát ott a helyem az F1-ben?
    Szóval, sztem aki már ült go-kartban, és van elég pénze, ott lehet...

    Ellenben Vettel-t tényleg nem tartom amatőrnek, mert sehányévesen ilyen teljesítményt nyújtani a WSR-ben, utána egy hulladék csapattal ezt megcsinálni az F1-ben, amit megcsinált Japánban, tényleg le a kalappal előtte!

  16. #66
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Üzenetek
    485

    Re: Minden ami F1

    Őszintén...minek fopglalkozni ilyen dekadens marhaságokkal, hogy Hamilton direkt befékezett? Azért mert jött egy nigger aki szétveri a mezőnyt és bemutatkozó évében abszolút bajnok aspiráns, most mindenért belekötünk! Hamilton előtt egy cél lebeg, a sok szarság után elkutyapicsázni Alonso-t. Nem hiszem, hogy akkor és ott az járt a fejében, hogyha befékezek akkor összefutnak mögöttem és kiesik két potenciális ellenfelem. Rádión sem mondhattak ilyet, mert visszahallgatható. Anno '96ban Villeneuve-t senki nem piszkálta azért mert a közönségkedvenc Hill-t majdnem elverte!
    Senna-n kívül senki nem piszkálta Scumachert sem '91ben mikor a Jordan-nel hülyéreverte a mezőnyt! Vettel egy tök ügyes amatőr, Hamilton egy ügyes gyerek, Webber meg egy tapasztalt róka, aki már feltételes reflexből vezeti az autót, nem pedig akaratból mint Vettel meg Hamilton. Szimpla baleset volt, nem pedig összeesküvés elmélet!
    Utoljára módosította: AmPet; 2007. 10. 06. 02:32.
    "save the World..it's Great...but I've got save myself first!"

  17. #67

    Re: Minden ami F1

    Sztem mindenki megnézheti a TV-ben, a német RTL-en az előbb vagy 10 kamerából mutatták meg, hogymindhármuk belső kamerája látta tisztán az előtte menőt, és H. nem ment be W elé, éppenhogy jobbra húzott, W meg bal oldalon fékezett, szegény V. meg (szerintem) elizgulta. Mit gondoltok, csak H. melegítette a fékeit? V. és W. is ugyanúgy fék-gáz-fék-gáz játéokt csinált, mint ahogy az igentisztelt GTR-Masters mezőny
    Na megyek a TV elé.....

  18. #68

    Re: Minden ami F1

    Azért ez a "nigger" kissé erős.
    Utoljára módosította: Akos; 2007. 10. 06. 09:21.

  19. #69
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Üzenetek
    485

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Azért ez a "nigger" kissé erős.
    Lehet, hogy kicsit erős volt de távol álljon tőlem bármilyen rasszista háttértartalom a kifejezéssel kapcsolatban! De ez tény! Ettől függetlenül számomra egy szimpatikus pilóta!
    "save the World..it's Great...but I've got save myself first!"

  20. #70
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Minden ami F1

    Végig olvasva itt a hozzászólásokat van min elgondolkodni!Nem itt a forumba hanem az hogy sajnos a mai Forma 1-ben is ez megy.Nem arról szól már a Forma 1 hogy ki a jobb hanem ki bír jobban kicseszni a másikkal(itt nem pont Hamilton Webber Vettel) kibírja jobban bemártani a másikat.Megpersze azt lehet már látni bizonyos csapatokat hogy az a sikeres akinek hosszabb a nyelve meg több pénze van.Nincs már egy aprónyi tisztesség a Forma 1-ben.
    Sajnos akármit csinálnak a szervezők egy tény!A Forma 1 nézettsége egy ideje már esik és ez ellen nincs mit tenni kezdi nem érdekelni az embereket annyira.Mért is?Mert már nem a versenyről szól sajnos!Meg lehet nézni régebbi futamokat régebbi TV indexes mutatókkal tisztán kivehető hogy nagyobb érdekeltségnek őrvendett ami nem csoda hisz volt benne izgalom is.Persze az adott országban ahol rendezik ott mindig tele vannak a tribünök de a TV elé sajnos már egyre kevesebben ülnek le.Úgy gondolom ha huzamos ideig nem csinálnak valamit ezzel(nem hiszem tudnának) érdekes jövőnek néz elébe a Forma 1 attól független hogy a legnagyobb pénzek itt mozognak de mit sem ér ha a nézők nem ülnek le!
    Utoljára módosította: Rolika; 2007. 10. 06. 11:45.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  21. #71

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    ....Úgy gondolom ha huzamos ideig nem csinálnak valamit ezzel(nem hiszem tudnának) érdekes jövőnek néz elébe a Forma 1 attól független hogy a legnagyobb pénzek itt mozognak de mit sem ér ha a nézők nem ülnek le!
    Igen, pont ez lesz a gondjuk szerintem, ha nem nézik a TV-n akkor nem tudják eladni a reklámfelületeket, és akkor még kevesebb bevételük lesz. Bár én egyelőre kíváncsian várom az éjszakai futamo(ka)t. Még nem írtam le teljesen a F1-et. Az viszont tényleg szomorú, hogy már nem a pályán zajlik a verseny! Régen, egy messzi-messzi galaxisban még volt előzni akarás a pályán, ugye nem volt jellemző a tankolás, meg a sok box. Most inkább nem a pályán próbálnak meg előzni. Ezek alól a fiatal pilóták kivételek, ők még a pályán is bizonyítani akarnak!

  22. #72

    Re: Minden ami F1

    Viszont a GP2 versenyek egész nézhetőek mostanában. Az f1 meg 5 versenyből 4 dögunalom

  23. #73
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Minden ami F1

    Én nem látom ilyen komoran a jövőt. Szinte mondhatnám, F1 volt, van és lesz. Voltak ettől súlyosabb válságok is, mégis túlélték. Jönnek amúgy azok a változtatások, csak egy ekkora "ipar" malmai lassan őrölnek. Évek óta tudja minden hozzáértő, hogy annyira elmentek az aerodinamika irányába, hogy előzni nem lehet, lassan szélárnyék sincs. Ez ellen próbálnak majd tenni töbek között.
    Az viszont igaz, hogy sokminden megváltozott az évtizedek folyamán. De nem csak a F1-ben, nézzetek szét magatok körül: a 21. század ilyen, a F1 miért lenne más?
    De amíg a pénz mozgatja (márpedig az fogja), addig úgyis a nézők döntenek. Úgyértem igyekeznek majd a tv-nézőknek tetszően változtatni a dolgokon. Elég megnézni az időmérő mennyit változik mostanság.
    És az alap, hogy amíg lesznek négykerekűeket gyorsan vezetni vágyó fiatalok, addig lesz F1 is.
    Na befejeztem.
    Így lesz ez a GPL-el is, haha

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  24. #74
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg AmPet írta Hozzászólás megtekintése
    Anno '96ban Villeneuve-t senki nem piszkálta azért mert a közönségkedvenc Hill-t majdnem elverte!
    "Csupán" annyi volt a különbség hogy köztük nem volt semmiféle összekülönbözés, sőt kifejezetten jó barátok voltak, nálam a mostani mclarenes kettős minden tekintetben, de főleg emberileg elbújhat a '96-os williamses duó mellett. Alonsó a nagy arca miatt (pl ki az a Schumacher poló), soha nem volt szimpatikus nekem, de egyvalamiben igaza van. Hamiltonka a fasorba se lenne a tavalyi Mclarennel, ami kémügy ide vagy oda, Alonsónak köszönheti hogy ott tart ahol. Ezért megérdemlte volna hogy Dennis neki adja az első számú pilóta címet. Ja és Villeneuve sem verte volna meg majdnem Hill-t, ha nem a Hill által 4 éve fejlesztett csoda autóba ül bele.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  25. #75

    Re: Minden ami F1

    sziasztok
    akinek esetleg újdonság:

    Módosultak a Safety Car szabályai

    Webber és a Toro Rosso versenyzője, Sebastian Vettel a biztonsági autó bentléte alatt összeütközött - sokan élesen kritizálták a McLaren-Mercedes újoncának, Lewis Hamiltonnak vezetési stílusát.
    A brit versenyző több vetélytársa szerint is rendkívül veszélyesen és következetlenül vezetett a Safety Car mögött. A szabálykönyv ugyanis előírta, hogy a biztonsági autó mögött maximum öt autónyi távolságot kell tartani és felmerült a gyanú, hogy a wokingi gárda versenyzője vétett a szabályok ellen.
    A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) Sanghajban azonnali hatállyal módosította a sportszabályzatot, így mostantól esőben a biztonsági autó mögött tartandó távolság maximum tíz autónyira nőtt. A módosítást azzal indokolták, hogy a rossz körülmények között a felverődő víz miatt nagyban csökkennek a látási viszonyok, mely balesetveszélyes.
    A pilóták mindeközben azt kérvényezték Charlie Whitingtól, az FIA versenyigazgatójától, hogy hasonlóan kedvezőtlen időjárási körülmények között nekük is legyen beleszólásuk abba, hogy elrajtol-e a mezőny vagy sem.

Oldal: 3 / 34 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •