Oldal: 21 / 34 ElsőElső ||| 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 501 - 525 (845 összesen)
  1. #501
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Maximálisan egyetértek. Amit jelenleg a vallás nevében művel az isis annak semmi köze a muszlimokhoz. De ez teljesen off topic.

    Mi a véleményetek a várható időmérő változtatásról? Lehet hogy ők is olvassák a fórumot? Két átlagkör?! Sziszka tán te küldtél valami sarkos véleményt nekik?
    Nem az időmérővel van baj, nem igazán értem miért ahhoz kellett hozzányúlni. 2017-es szabályok még a levegőben, de ezzel esztelenkednek.

  2. #502
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Én nem bánom, ha show-t akarnak csinálni a szombatból, legyen az fordított rajtrács vagy egyéb varia. (Lenne ötletem, de nem akarjátok hallani : D) Az időmérő lényege (mely szerint BIZTONSÁGI okokból a gyorsabb autók induljanak előlről) már régen elveszett. Aki 105%-ot tud autózni a leggyorsabbhoz képest, az nem veszélyes. Szóval felőlem lehet bármi az egykörös időmérőt kivéve, mert az csak online működik jól, ahol szabályozható az időjárás : ) Amit viszont fontos lenne észben tartani, és amire az FIA-nak lehetősége is lenne: bármilyen lényegi változtatást először egy fiókszériában próbálunk ki!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #503
    Laza Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 12. 15.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    122
    Ma ráleltem jobb minőségben is erre a "gyöngyszemre".
    Ez a videó is jó példája annak, hogy régen mennyivel több erőfesztités kellett, hogy uralni tudják a vasat.
    Hiába állt a viz a pályán tolta neki rendesen.
    Most meg ha esik az eső beküldik a safety cart.
    2:47nél és 3:50nél mekkora ellenkormányzás van már és le nem szállna a gázpedálról, hanem tökik nyomja.

  4. #504
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181

  5. #505
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg AssettoDriftER írta Hozzászólás megtekintése
    Ma ráleltem jobb minőségben is erre a "gyöngyszemre".
    Ez a videó is jó példája annak, hogy régen mennyivel több erőfesztités kellett, hogy uralni tudják a vasat.
    Hiába állt a viz a pályán tolta neki rendesen.
    Most meg ha esik az eső beküldik a safety cart.
    2:47nél és 3:50nél mekkora ellenkormányzás van már és le nem szállna a gázpedálról, hanem tökik nyomja.
    Előre bocsátom imádom ezeket az autókat, tetszik az a fajta naturalitás, amit ez a korszak képvisel, de..

    Amit itt látunk az inkább gumi kérdés! Egyszerűen ennyire mélyen bordázott gumik a mai F1-ben nincsenek, hogy miért nem tudom. Egyébként szerintem Depailler sem tolja neki, nincs egy komoly féktáv, "csak" kigyorson lép oda, ami kétségtelenül rohadt jól néz ki, de igazából ennyi.

    Ebből a videóból is látszik hogy, motorerő, fickóság terén ma sincs hiány: https://www.youtube.com/watch?v=FJdbMH4sZic, ahogy látod 200 fölött is keresztbe áll, meg menne ő nagyobb esőben is, csak azok a fránya gumik!

    Hasonló eset, tavaly WTCC Szlovákiai ring: eső miatt azért kellett megszakítani a futamot, mert a mezőny konkrétan nem tudott körbemenni, miközben a Safetycar utcain vígan körözgetett.
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2016. 05. 02. 19:38.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  6. #506
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Tegnap történelmet láttunk a Spanyol nagydíjon Verstappen főszerepében. Maga a rekord is felülmúlhatatlan lesz szerintem, sohasem fogják megdönteni, mármint a legfiatalabb F1-es futamgyőztest.
    Már a legelejétől neki szurkolok amúgy is, mert hihetetlen tehetség. Egy új Senna, akiről a következő évek szólni fognak. Néztem youtube-on gokart és régebbi formula3 versenyeit és már ott hihetetlen miket művelt. Olyan előzéseket amiket a tavalyi szezonban is bemutatott, még előtte nem láttam senkitől. A féktávon 2 részletben fékezés és közben beugrok a másik autó mellé. Innen is nagyon gratulálok neki. És remélem ez csak a kezdet ebben a szezonban. Mercedes nélkül milyen szoros és izgalmas a verseny
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  7. #507
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    https://youtu.be/PdZaRKRhZFw

    Ezt a gokart versenyt érdemes végignézni Verstappennel belülről. Nem gyengén gyorsabb itt mindenkinél
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  8. #508
    Amit linkeltél az az első szabad edzés, de egyébként tényleg nem rossz a srác

  9. #509
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Érdemes megnézni ezt a pályát, valószínűleg nagyon sokat fiszethet Azerbajdzsán, mert másképp nem hiszem hogy ilyen helyen versenyeznének:
    http://index.hu/sport/forma1/2016/06...aku_f1-palyan/

  10. #510
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Nézem...nézem a műsorújságot... Most komolyan nem közvetítik a futamot?

  11. #511
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Nézem...nézem a műsorújságot... Most komolyan nem közvetítik a futamot?
    dunán lesz
    Any Given Sunday!

  12. #512
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Nézem...nézem a műsorújságot... Most komolyan nem közvetítik a futamot?
    Most akadtam én is ki, hogy M4 lazán kihagyja a foci miatt ezt a nézettséggel alig bíró műsort... Úgy tűnik, nagyon kell nyalni a biztos állásért

  13. #513
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Most akadtam én is ki, hogy M4 lazán kihagyja a foci miatt ezt a nézettséggel alig bíró műsort... Úgy tűnik, nagyon kell nyalni a biztos állásért
    Ja, de legalább nem az van, hogy sehol nem adják, majd utána egy rövidített össuefoglalót nyomatnak.

  14. #514
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Most akadtam én is ki, hogy M4 lazán kihagyja a foci miatt ezt a nézettséggel alig bíró műsort... Úgy tűnik, nagyon kell nyalni a biztos állásért
    Nem hiszem, hogy az autósport nézettsége vetekedhet a Foci EB-vel. Ez szimpla matek, azt adják, ami több embert érdekel, ezen mi a meglepő?

    Viszont szerződés köti őket, hogy élőben lenyomják az F1-et, így áttolták a Duná-ra. Úgy látszik a WTCC esetében nem ilyen szigorú a szerződés, nem hiába azért Börni bácsi érti a dolgát..

  15. #515
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem, hogy az autósport nézettsége vetekedhet a Foci EB-vel. Ez szimpla matek, azt adják, ami több embert érdekel, ezen mi a meglepő?
    Háát, azért az F1 szerintem elég sokakat érdekel és a WTCC is, pláne két magyar pilótával. Szerintem messze nem szimpla matek, és még ha az is volna, akkor sem feltétlen azt adná ki a végeredmény, hogy F1+WTCC kuka vagy mellékvágány, foci ellenben orrba-szájba...

  16. #516
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Háát, azért az F1 szerintem elég sokakat érdekel és a WTCC is, pláne két magyar pilótával. Szerintem messze nem szimpla matek, és még ha az is volna, akkor sem feltétlen azt adná ki a végeredmény, hogy F1+WTCC kuka vagy mellékvágány, foci ellenben orrba-szájba...
    Te eddig hány tömött kocsmát láttál már életedben F1, vagy WTCC futam miatt?

  17. #517
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Te eddig hány tömött kocsmát láttál már életedben F1, vagy WTCC futam miatt?
    Én nem kocsmából nézem a versenyeket
    De azért nem mondanám az F1-re, hogy amolyan töltelékműsor, amit csak azért szenvednek végig sokan, mert Bernie bá' ügyes szerződésekben a népre erőltette.

  18. #518
    Nekem az osszes ismerosom azert nez formaegyet, mert jot lehet aludni rajta Ln is ....

  19. #519
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem kocsmából nézem a versenyeket
    De azért nem mondanám az F1-re, hogy amolyan töltelékműsor, amit csak azért szenvednek végig sokan, mert Bernie bá' ügyes szerződésekben a népre erőltette.
    Én nem mondtam, hogy töltelékműsor és hogy nem népszerű. Csak azt, hogy a foci EB sokkal népszerűbb.

  20. #520
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Azt mondja Szujó: Talán jót tenne a F1-nek, ha nem zsinórban harmadszor Hamilton lenne a világbajnok.
    Hát szerintem meg az tenne jót a F1-nek, ha 3 éve zsinórban nem az lenne a kérdés, hogy melyik Mercis nyeri a futamot. Hihetetlen hogy elcseszték ezt az F1-et.

  21. #521
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Azt mondja Szujó: Talán jót tenne a F1-nek, ha nem zsinórban harmadszor Hamilton lenne a világbajnok.
    Hát szerintem meg az tenne jót a F1-nek, ha 3 éve zsinórban nem az lenne a kérdés, hogy melyik Mercis nyeri a futamot. Hihetetlen hogy elcseszték ezt az F1-et.
    Hát igen, de anno a Ferrári is nyert párszor, van ez így. Engem inkább az zavar, hogy idén olyan versenyző fog nyerni, aki még a csapatában sem a jobbik, csak neki nem romlik el a motor. De persze német, szóval lehet azért nem romlik el

  22. #522
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Ahah, néztétek a Verstappen Hamilton sebesség összehasonlítást? Kanyarban 10-essel gyorsabb a redbull, egyenesben meg 10-20-al a Merci.
    Vajon jövőre, amikor a motor marad, a kasztni meg teljesen más lesz, ki fog többet veszíteni, és ki fog az élen maradni?

  23. #523
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Kövezzetek meg, de nem tudom minek örülök jobban. Hogy Rosberg lett a Világbajnok, vagy hogy nem Hamilton lett az

  24. #524
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

  25. #525
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy rohadna meg a köcsög!
    Megnéztem a versenyt, hát Norbi helyében biztos beszóltam volna valami durvát az eurosportos riporternek müllerről.

Oldal: 21 / 34 ElsőElső ||| 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •