Oldal: 34 / 34 ElsőElső ||| 24 30 31 32 33 34
Találatok: 826 - 845 (845 összesen)
  1. #826
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Lesz majd sírás-rívás
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #827

  3. #828
    Érdekes lesz újra olyan pályán látni a mezőnyt, ahol végig fű és kavicságy van, ráadásul a nyakuk is a teljes körön komoly terhelést fog kapni, sok idő nem lesz pihenni.


  4. #829
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Miert ilyen jo Hamilton (nem csak) az esoben?


  5. #830
    Török Nagydíjról mindig ez a verseny ugrik be. Ha röviden be kéne mutatni, miért szeretem az autósportot, a mai napig ezt a futamot használnám. Glock védekezése is megsüvegelendő, ő volt aznap az egyetlen méltó ellenfél



    Külön szép lenne, ha pont itt jönne össze a hetedik cím.

  6. #831
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Török Nagydíjról mindig ez a verseny ugrik be. Ha röviden be kéne mutatni, miért szeretem az autósportot, a mai napig ezt a futamot használnám. Glock védekezése is megsüvegelendő, ő volt aznap az egyetlen méltó ellenfél



    Külön szép lenne, ha pont itt jönne össze a hetedik cím.

    Egyedül a kiforgása után a visszajövetel nem követendő példa, a többi viszont tényleg elképesztő.

  7. #832
    Elhunyt Murray Walker. Még pár éve láttam ezt az interjút vele, ha esetleg valaki hallgatná egy kicsit a történeteit


  8. #833

  9. #834
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Mi volt ez a mai futam emberek?! Volt itt minden, mint a jó cirkuszba! Kész kabaré!

    Scuderia Giudice #099#

  10. #835
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Mi volt ez a mai futam emberek?! Volt itt minden, mint a jó cirkuszba! Kész kabaré!
    Sztem klafa volt, bár talán túlsok előzés is volt. 3 DRS zóna?
    Viszont a vége írtó csúf lett, az előzésvisszaadással.
    - Ham kiterelte a pályáról Ver-t
    - Mintha régebbi Lec/Ver párharc után az lett kitalálva hogy mehet a kemény leterelés, dehát akkor lehessen kint is maradni.
    - Az előzés és a visszaadás között 4-5 kanyar van:
    - - Ki jelentette ilyen gyorsan az esetet?
    - - Ki szólt ilyen gyorsan Ver-nek?
    - - Ver miért adta vissza azonnyomban?
    - Ha a FIA a szabályokat is talán a merci dominancia ellen tekergeti, azt szeretné hogy HAM ne tarolja le az F1-et, akkor miért csinál bóhocót magából? Kinek volt jó az az átadás?

    Ver helyébe egy régi Spa-ban bemutatott Hamiltonos visszaadást próbáltam volna meg. Ideálís íven lassítok, féktáv elött épphogy megérje visszakúsznia az ellennek, a helycsere pillanatában azonnal visszavágok belülre kanyarba. De úgy hogy a kijáraton kivezetném a pályáról. Egye meg a saját keféjét.

  11. #836
    Bahrein T4 az egyik olyan kanyar, ahol ha kívül helyet hagysz egy F1-es autóban, gyakorlatilag félreállsz az útból. Maxi lehetett volna egy picit türelmesebb és simán behúzza a futamot, vagy lehetett volna egy picit pofátlanabb és elhúzhatott volna 5+ másodpercre. Szerintem jó kis futam volt, izgalmas szezon is lehet belőle.

  12. #837
    én egyedül annak örülök hogy legalább már egyszinten van a redbull és talán lesz némi versenyzés is az élen
    azt viszont nem értem miért kell itt a pálya határokat ide oda toligatni ??? a fehér vonal a pálya széle PONT !!! mi az hogy oké a 4.ben ki lehet menni de a 6-os ba már viszont a rázót sem érinthetetd stb.. faszság
    ha a fehér vonalon belül vagy 2 kerékk el oké minden más esetben vizgsálható ! nem egyből bünti mert nem biztos hogy önszántábol ment ki de szerintem értitiek mire akarok célozni!

    De amugy annyira én sem érthem Horneréket hogy ha ham a futam 60%ban ezt csinálta és még csak nem is vizsgálták minnek engedték vissza vagy ha büntit kapnak esetleg futam után akkor meg a mercit is meg lehetet volna óvni
    namind1 fura volt

    szerintem itt komoly bajok vannak a vezetőséggel is !!! meg a következeteséggel !

    De reménykedem jövőbeli jó futamokban

  13. #838

  14. #839
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    https://www.youtube.com/watch?v=UqTTSo1wdIY

    a hétvége másik fénypontja
    Azért az se kutya, hogy:
    "Bottas többet töltött a boxba mint Maze(s)pin a pályán."
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  15. #840
    Jobb híján az F1 is Assetto Corsában, az RSS modokkal prezentálja mostanság az új pályákat:









    Viszont valahogy sikerült olyan szinten szabványosítani ezeket az utcai pályákat, hogy annak ellenére, hogy a műhold képről egész érdekesnek tűnik mindkettő, onboardból alig lehet megmondani, épp melyiket nézem, értem én, hogy biztonság az első és társai, de ez, hogy egyetlen cég tervezi az összes pályát, láthatóan fokozatosan kiöli az egyedi karaktert/változatosságot a helyszínekből.
    Utoljára módosította: balage06; 2021. 04. 23. 10:07.

  16. #841
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Nem értünk egyet. A tervező olyan pályákat tervez, amilyeneket a megrendelő kér tőle. Vagyis több tervet készít és azok közül a megrendelő kiválaszt egyet.

    Sepang és Hockenheim is Tilke tervezés, egyik sem unalmas vagy karakter nélküli.

    Csak divat lett szidni a tervezoirodat. Ha nem tetszene az F1 menedzsmentnek nem fogadna el.

  17. #842
    a Miami pályával teljesn úgy voltam mint Balázs! Pálya rajz alapján egészen tetszett a pálya viszon onboard alapján kellemetlenül sík sz egész és nekem az össze új páylával ez a bajom :/
    nem kell minden pályának olyannak lenni mind a régi brit pályáknak nem arról van szó hogy 20%-os emelkedő vagy lejtő kell 100méterenként de azért szerintem a pálya teljes vonalvezetése során egy 10méteres szintkülönbség sokkal hangulatosabbá tudná tenni a dolgot.
    A másik az aszfaltozott bukótér! leaszfaltozzák hogy lehessen használni utána viszont mivel sokan használják ezért tesznek oda jó magas sárga hurkákat hogy ne használják! jó tudom ez nem ilye negyszer csak így viccesebb... talán
    szerintem az is jobb lenne ha az aszfalt mellett igazi fű vagy legalább műfű lenne közvetlenül aztán a fű után lehet aszfalt hogy a biztosnágos jellege megmaradjon bár lehet hogy ez így hülyeség de legalább ha lemész a pályáról egyből büntet és nem kell azon találgatni hogy most akkor ez 4 kerékkel kívül volt vagy nem mert mivel kevesebb a tapadás a füvön senki nem akarna lemenni

  18. #843
    Én specifikusan az utcai pályákra gondoltam. Szingapúr és Baku például jól sikerült, de ironikus módon éppen az a két ideiglenesen felállított helyszín olyan, ahol a város úthálózata eleve adott volt, ezért korlátozott lehetőségeik voltak a vonalvezetés kialakításában, ellenben a többi pálya mind ugyanarra a receptre készül, mint az a felejthető betonrengeteg a valenciai teherkikötőben.

    Különben emlékeim szerint Portimao az egyetlen olyan modern FIA Grade 1-es pálya, ami nem Tilke tervei alapján készült (ha jól rémlik egy portugál motorversenyző agyszüleménye) és nekem pl. az a kedvencem a beláthatatlan kanyarjaival, igazi hullámvasút.

    Nem azt mondom különben, hogy Tilke nem tud pályát tervezni, ott van Bilster Berg RaceRoomban példaként arra, hogy milyen amikor az ő kezét sem kötik meg az FIA biztonsági előírásai. Nem is mertünk még rajta futamot rendezni.

  19. #844

  20. #845
    Különleges festéssel jelenik meg a McLaren Monacoban!
    https://www.instagram.com/p/CO8QoSPHKfc/

Oldal: 34 / 34 ElsőElső ||| 24 30 31 32 33 34

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •