Oldal: 12 / 34 ElsőElső ||| 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 276 - 300 (845 összesen)
  1. #276
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922
    Az RTL Klubról jut eszembe. Kedvenc kommentátorunkról P.lik Laciról kezd felreppenni, hogy miért is kellett olyan gyorsan "lemondania" a pozícióiról és kiköltözni Ausztráliába. Közel 1 milliárd ft az a pénz ami eltűnt ... Ettől még persze igaz lehet, hogy a kisfia kruppos...

  2. #277
    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Az RTL Klubról jut eszembe. Kedvenc kommentátorunkról P.lik Laciról kezd felreppenni, hogy miért is kellett olyan gyorsan "lemondania" a pozícióiról és kiköltözni Ausztráliába. Közel 1 milliárd ft az a pénz ami eltűnt ... Ettől még persze igaz lehet, hogy a kisfia kruppos...
    Ezt hol olvastad? A hungaroring zrt-től hiányzik?

  3. #278
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt hol olvastad? A hungaroring zrt-től hiányzik?
    Gondolom ennyire nem fekete-fehér a dolog... De hogy egy ilyen karakterű személyiség ilyen hirtelen távozzon az országból... Khm... Nem csodálkoznék, ha nem a kisfiú köhögése lenne a háttérben.

    -http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=106207461&t=9049017-
    Utoljára módosította: tvr; 2011. 01. 09. 19:56.

  4. #279
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Az F1 nem a kiegyenlített feltételekről szól, nem cél a centiméterektől való autózás. Az F1 egyértelműen a technikai újításokról és fölényekről szól, az nyer akinek több pénze és jobb mérnökei vannak. Persze nem utolsó szempont a jó pilóta, de nem jelent egyértelmű győzelmet. Ugye az sem véletlen hogy a TOP pilóták soha nem mennek gyenge csapathoz. Vajon miért?
    97 Hill - Arrows, 99 Villeneuve - BAR Pl...



  5. #280
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    97 Hill - Arrows, 99 Villeneuve - BAR Pl...
    Tegyük hozzá, egyik sem önként választotta ezt...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  6. #281
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Tegyük hozzá, egyik sem önként választotta ezt...
    Dehogynem, Villeneuve tudtom szerint igen, merthogy "hú majd figyeljétek csak meg Pollockék micsoda kocsit építettek", de íme: http://epa.oszk.hu/00800/00804/00045/3483.html (am láttuk ).

    Hillt is bepalizták, annyira mondták neki hogy higgye el az A18 egy k.jó kocsi lesz, hogy végül csak bevette Persze nyilván annyi esze csak maradt, hogy azzal tisztában legyen hogy a Williams után mégiscsak visszelépésnek kell ennek lennie, dehát ezt a gesztenyét is magának kaparta ki: u.abba a hibába esett, mint az előd, Mansell. Nagy lett a mellény, azt hitte hogy egy VB már követelőzhet is. Lehet, egy "mezei" csapatvezetővel szemben igen, de nem egy Frank Williamssel szemben



  7. #282
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Dehogynem, Villeneuve tudtom szerint igen, merthogy "hú majd figyeljétek csak meg Pollockék micsoda kocsit építettek", de íme: http://epa.oszk.hu/00800/00804/00045/3483.html (am láttuk ).

    Hillt is bepalizták, annyira mondták neki hogy higgye el az A18 egy k.jó kocsi lesz, hogy végül csak bevette Persze nyilván annyi esze csak maradt, hogy azzal tisztában legyen hogy a Williams után mégiscsak visszelépésnek kell ennek lennie, dehát ezt a gesztenyét is magának kaparta ki: u.abba a hibába esett, mint az előd, Mansell. Nagy lett a mellény, azt hitte hogy egy VB már követelőzhet is. Lehet, egy "mezei" csapatvezetővel szemben igen, de nem egy Frank Williamssel szemben
    Hát igen, ha úgy nézzük, hogy miután FW mindkettőt lapátra tette, utána igen, maguk választottak.
    Én úgy értettem, hogy maguktól eszük ágában nem lett volna eljönni a győztes csapattól.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  8. #283
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, ha úgy nézzük, hogy miután FW mindkettőt lapátra tette, utána igen, maguk választottak.
    Én úgy értettem, hogy maguktól eszük ágában nem lett volna eljönni a győztes csapattól.
    Bezzeg az öreg Fittipaldi bevállalta a Copersucart
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #284
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Én úgy értettem, hogy maguktól eszük ágában nem lett volna eljönni a győztes csapattól.
    Én úgy tudom, Villeneuve tényleg magától váltott, tehát ő hagyta ott a csapatot, mert csalódott a 98as Williamsben, mivel a közelébe se tudott vele érni a Mekiknek. Két 3. helye volt össz-vissz abban az évben. A BAR-ban meg tényleg nagyon bízott, lásd mekkora arcúak voltak az első nyilatkozatok tőle ill. Pollocktól

    Persze ettől még benne lehetett a döntésben a "szokásos" is, vagyis hogy Williams nem adta meg azt a manit amit Villeneuve akart
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Bezzeg az öreg Fittipaldi bevállalta a Copersucart
    Na jó, de az egy családi vállalkozás volt, szal én megértem



  10. #285
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Bezzeg az öreg Fittipaldi bevállalta a Copersucart
    Valszeg egy néhánnyal több győzelme lenne most, ha nem teszi...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  11. #286
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Hakkinen interjú:

    http://www.irace.hu/formula-1/formul...a-haekkinennel

    A legérdekesebb rész: "Természetesen a 95-ös balesetem után sokkal több erőfeszítésembe került megtartani a teljesítményemet, mint a többi pilótának. Nem voltam képes úgy építeni a karrieremet, mint a többi versenyző. Ezt nem az eredményekre értem, hanem arra, hogy az eredmények nem mindig úgy jöttek, mint szerettem volna. Négy-öt évvel korábban kellett befejeznem a versenyzést, mint a többi pilótának, mert szellemileg és fizikailag teljesen kimerültem."

    Azért ezt nem gondoltam volna hogy 95 Adelaide ennyire kihatott végig a pályafutására.



  12. #287
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Hakkinen interjú:

    http://www.irace.hu/formula-1/formul...a-haekkinennel

    A legérdekesebb rész: "Természetesen a 95-ös balesetem után sokkal több erőfeszítésembe került megtartani a teljesítményemet, mint a többi pilótának. Nem voltam képes úgy építeni a karrieremet, mint a többi versenyző. Ezt nem az eredményekre értem, hanem arra, hogy az eredmények nem mindig úgy jöttek, mint szerettem volna. Négy-öt évvel korábban kellett befejeznem a versenyzést, mint a többi pilótának, mert szellemileg és fizikailag teljesen kimerültem."

    Azért ezt nem gondoltam volna hogy 95 Adelaide ennyire kihatott végig a pályafutására.
    Hajszálon múlott ugye az élete, no meg a versenybíró lélekjelenlétén. Gondolom most Massa-nál is egy hasonló dolog lehet, tehát bele fog telni némi időbe a brazil számára is, mire feldolgozza az esetet.

  13. #288
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Hajszálon múlott ugye az élete, no meg a versenybíró lélekjelenlétén. Gondolom most Massa-nál is egy hasonló dolog lehet, tehát bele fog telni némi időbe a brazil számára is, mire feldolgozza az esetet.
    Pontosan. Valszeg nem könnyű feldolgozni, hogy majdnem meghalsz, és nem is megy egyformán mindenkinek.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  14. #289
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Persze, tudom hogy igazatok van, de én konkrétan arra a 4-5 évre gondoltam, amennyivel emiatt kellett hamarabb befejeznie.



  15. #290
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850


    He? Erről vhogy anno lemaradtam



  16. #291
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    501
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    He? Erről vhogy anno lemaradtam
    ez hatalmas....

  17. #292
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    http://f1vilag.hu/hirek/lotus-megkuz...lt-motorjaival

    Akkor ez most milyen autó is? Lotus embléma van rajta (ami nem is angol, hanem maláj ) , a motor Renault, a váltó Redbull
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  18. #293
    Buczkó Zoltán Regisztrált Buczkó Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 18.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    280

  19. #294
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Buczkó Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Kiváló képek!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  20. #295
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Buczkó Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ja! Am érdekes, nem is gondoltam volna hogy ilyen gyakori volt ez. Nekem vmiért mindig csak a 91 Silverstone Mansell Senna fuvar ugrik be. Mert az 91, nem 92, és nem ez volt az egyetlen évelírás, de mind1, nem tragédia.



  21. #296
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Ti ezt tudtátok?

    http://www.irace.hu/formula-1/formul...en-5resz-lotus

    "A Lotusszal vagy világbajnok leszek, vagy meghalok"- mondta egyszer Rindt, aki 1970-re a csapat elsőszámú pilótája lett. Az osztrák versenyző mindkét jóslata egyszerre vált valóra 1970-ben. A monzai versenyhétvége előtt kilenc futamból ötször győzni tudott. Olaszországban az időmérő előtt, a jobb köridő érdekében leszerelték a hátsó szárnyakat, annak ellenére, hogy a Lotus 72-est szárnyak nélkül még sohasem tesztelték.

    Tudjuk mi lett a vége...én nem tudtam hogy ez vezetett a balesethez.



  22. #297
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Itt egy másik érdekesség. Ti tudjátok, hogy honnan ered a McLarenek típusjelében a MP4?

    "1981-ben a Formula-2-ből leszerződtették Ron Dennist csapatfőnöknek. Dennis magával hozta egyik tervező mérnökét, John Barnardot. Ők ketten, és John Hogan marketing szakember, illetve Teddy Mayer kidolgoztak egy egészen új koncepciót az alakulat működtetésére, és a versenyzésre, melynek az akkori főszponzor nevéből, a Marlboro Project 4 nevet adták. Ennek a koncepciónak a rövidítése, az MP4 a mai napig szerepel a McLaren versenyautóinak elnevezésében."

    http://www.irace.hu/formula-1/formul...-9resz-mclaren

    +++

    Más: Stewart Tilkéről:

    http://www.irace.hu/formula-1/formula-1/12871-jackie-szewart-tilke-nem-sokat-tett-a-szurkolokert

    Amiben vitatkoznék vele, az az, hogyha egy pilóta hibázik és a másik elmegy mellette, az sztem még mindig nem egy igazi előzés



  23. #298
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Whitmarsh nyilatkozat saját motor építésével kapcsolatban:

    "Semmi sem kizárt, de mivel összesen mindössze 4500 darabot készítünk az MP4-12C autóból, be kell ismerni, hogy nem biztos, hogy megtérülne az invesztíció. A Formula-1 inkább az egymillió feletti darabszámban készülő termékeket tudja igazán jól népszerűsíteni."

    Ez mekkora hülyeség ! A Ferrari is ezzel népszerűsíti nem kis részben magát, ja persze ő milliós darbszámba ontja a 458 Italiát meg Californiát
    Ha meg a Toyotát, mint millós tömegteremlőt nézzünk, nekik is marhára bevált! Valahol volt egy felmérés, az emberek nagy százaléka nem is tudta, hogy szerepelnek!

    Szerintem valami gond lehet a fejlesztéssel, vagy nagyobb falat mint előzetesen gondolták, és megy az előzetes magyarázkodás.

  24. #299
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  25. #300
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Na, az irace összegyűjtött még pár ilyen, hálistennek soha be nem vezetett agyszüleményt De komolyan, ilyen ötletek tényleg voltak anno?

    http://www.irace.hu/formula-1/formul...rvek-az-f1-ben

    Mondjuk az utolsó azért annyira nem is lett volna rossz elképzelés



Oldal: 12 / 34 ElsőElső ||| 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •