Oldal: 33 / 34 ElsőElső ||| 23 29 30 31 32 33 34 UtolsóUtolsó
Találatok: 801 - 825 (845 összesen)
  1. #801
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Eheh. Nálam Vettel helye a polcon végleg eldőlt.
    Redbullba kedvenc volt, még Webber-t is leszedálták róla.
    Ricciardo első évben elverte, rögtön pattant is onnan.
    Ferrarinál már csak a lébecoló Raikkonnen-t sikerűlt megelőznie.
    Amint lett a Ferrarinál egy ifjú tehetség, aki mutatni is akart valamit, úgy verte Vettelt hogy ki volt mondva, hogy a címvédő a kedvezményezett.
    Tél alatt fodult a kocka, a Ferrari-nak sikerűlt felfogni a helyzetet, csökkentett szerep, és pénz Vettelnek. Pattan is onnan...
    RB-be Max mellé fosna menni.
    Remélem a mercibe nem veszik be (ham-el helyet cserélve), mert "idénmegmutatom" Bottas lepkefing lenne. Ezesetben venném a Ferrari részvényeket egy Ham-Lec csata miatt.

  2. #802
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Eheh. Nálam Vettel helye a polcon végleg eldőlt.
    Redbullba kedvenc volt, még Webber-t is leszedálták róla.
    Ricciardo első évben elverte, rögtön pattant is onnan.
    Ferrarinál már csak a lébecoló Raikkonnen-t sikerűlt megelőznie.
    Amint lett a Ferrarinál egy ifjú tehetség, aki mutatni is akart valamit, úgy verte Vettelt hogy ki volt mondva, hogy a címvédő a kedvezményezett.
    Tél alatt fodult a kocka, a Ferrari-nak sikerűlt felfogni a helyzetet, csökkentett szerep, és pénz Vettelnek. Pattan is onnan...
    RB-be Max mellé fosna menni.
    Remélem a mercibe nem veszik be (ham-el helyet cserélve), mert "idénmegmutatom" Bottas lepkefing lenne. Ezesetben venném a Ferrari részvényeket egy Ham-Lec csata miatt.
    Első gondolatom nekem is az volt, hogy Hamival helyet cserél, de majdnem biztos hogy ez nem fog megtörténni.

  3. #803
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Eheh. Nálam Vettel helye a polcon végleg eldőlt.
    Redbullba kedvenc volt, még Webber-t is leszedálták róla.
    Ricciardo első évben elverte, rögtön pattant is onnan.
    Ferrarinál már csak a lébecoló Raikkonnen-t sikerűlt megelőznie.
    Amint lett a Ferrarinál egy ifjú tehetség, aki mutatni is akart valamit, úgy verte Vettelt hogy ki volt mondva, hogy a címvédő a kedvezményezett.
    Tél alatt fodult a kocka, a Ferrari-nak sikerűlt felfogni a helyzetet, csökkentett szerep, és pénz Vettelnek. Pattan is onnan...
    RB-be Max mellé fosna menni.
    Remélem a mercibe nem veszik be (ham-el helyet cserélve), mert "idénmegmutatom" Bottas lepkefing lenne. Ezesetben venném a Ferrari részvényeket egy Ham-Lec csata miatt.
    Azt tudod ugye, hogy 2014-ben o at akart menni a Ferrarihoz es azert mert olyan gyengen, mert volt egy kilepesi zaradek a teljesitmenyet illetoen a Red-Bullos szerzodeseben?

    Amugy meg nem fel o senkitol sem, csak nem olyan motivalt, mint egy 22 eves, mert egy 30 feletti csalados ember es nem az F1 az elete.

    Meg o mondjuk pont az a tipus, akinek ha van eselye vb-t nyerni, akkor 110%-ra kepes, ha viszont nincs eselye a cimre pont nem erdekli, hogy masodik lesz-e vagy hetedik. Ha a bajnoksagert kuzdenenek Leclerc-el, ne gondold, hogy nem verne meg. Remelem meg lathatjuk ot az elmezonyben, de valoszinubb, hogy visszavonul.

  4. #804
    Egyrészt Vettelnek az elmúlt három szezon után rohadtul semmi keresnivalója nem lenne a Mercedesben, másrészt meg Hamilton a jelenlegi helyzetében hülye lenne a Ferrarira cserélni a Mercit (a Merci meg hülye lenne Vettelre cserélni Hamiltont).

  5. #805
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Azt tudod ugye, hogy 2014-ben o at akart menni a Ferrarihoz es azert mert olyan gyengen, mert volt egy kilepesi zaradek a teljesitmenyet illetoen a Red-Bullos szerzodeseben?

    Amugy meg nem fel o senkitol sem, csak nem olyan motivalt, mint egy 22 eves, mert egy 30 feletti csalados ember es nem az F1 az elete.

    Meg o mondjuk pont az a tipus, akinek ha van eselye vb-t nyerni, akkor 110%-ra kepes, ha viszont nincs eselye a cimre pont nem erdekli, hogy masodik lesz-e vagy hetedik. Ha a bajnoksagert kuzdenenek Leclerc-el, ne gondold, hogy nem verne meg. Remelem meg lathatjuk ot az elmezonyben, de valoszinubb, hogy visszavonul.
    Persze most nemtudom melyik a rosszabb szegénységi bizonyítvány, hogy 4szeres bajnokként elver a belépő Ricciardo, vagy az hogy direkt kicseszek a saját csapatommal, szurkolókkal, a sportal, és lassabban megyek.

    Sokan mondták hogy túl könnyen jöttek neki a sikerek az RB-ban. Elkényelmesedett, jóllakott, nincsmár ami motiválná. Ezek a hangok állították hogy a Ferrari-ban bizonyíthatja hogy versenyzői szemmel valóban megérdemelt a 4 címe, és ott a helye pl Prost mellett. Kijelenthetjük hogy nincs? Prost első és utolsó éve között 8 év telt el.

    Ham-Vet csere eléggé valószínűtlen. Túl nagy falat lenne az F1-nek. Brandm, Marketing stb. Valószínűbb egy Ric, vagy Sainz csere. Na ott Vettel megint bizonyíthat hogy középcsapatban is képes alkotni. Bár a rönyó-ban már azt se tudom ki mellett ülne. A meki viszont mercivel, ezért alapból egy elég erős csapat lenne. Egy vet-noris csatát is megnéznék, és ugyanúgy nem Vettelre tennék.

    Amúgy a Vettel féle unszimpátiám nemtudom honnan eredezik, mert pályán kívűl rém értelmes, korrekt, vicces figura.

  6. #806
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Persze most nemtudom melyik a rosszabb szegénységi bizonyítvány, hogy 4szeres bajnokként elver a belépő Ricciardo, vagy az hogy direkt kicseszek a saját csapatommal, szurkolókkal, a sportal, és lassabban megyek.
    Egyik sem szegenysegi bizonyitvany, minden versenyzonek vannak jobb es rosszabb szakaszai. Ha meg el akar menni, akkor nyilvan megteszi, amit kell.

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Sokan mondták hogy túl könnyen jöttek neki a sikerek az RB-ban. Elkényelmesedett, jóllakott, nincsmár ami motiválná. Ezek a hangok állították hogy a Ferrari-ban bizonyíthatja hogy versenyzői szemmel valóban megérdemelt a 4 címe, és ott a helye pl Prost mellett. Kijelenthetjük hogy nincs? Prost első és utolsó éve között 8 év telt el.
    Tul konnyen jottek a sikerek? Nezd mar vegig azt a negy szezont! 2010, 2011, 2012 izgalmas es szoros szezonok voltak, kielezett csatakkal, hatalmas harcokkal. 12-ben az elso 6 versenyt hat kulonbozo pilota nyerte. 2013-ban minden osszejott, de ott is ugy szerzett 9 gyozelmet, hogy a csapattarsa egyszer sem tudod gyozni. Nem vagyok Vettel szurkolo, de kiemelkedo teljesitmenyt nyujtott, a lehetosegeit kihasznalta, igazi bajnok alkat es meg mindig kepes a gyozelemre.

  7. #807
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Abbol a negy szezonbol inkabb csak ketto volt szoros es kielezett, a 2010-es es a 2012-es. 2011-ben Vettel 11! versenyt nyert meg a 19-bol, egyszer esett ki, ezen kivul a legrosszabb helyezese egy 4. hely volt. 2013-ban Vettel 13! versenyt nyert meg a 19-bol, szinten egyszer kiesett es szintugy 4. hely volt a legrosszabb eredmenye. Mindvegig Webber volt a csapattarsa, aki sohasem tartozott a leggyorsabb pilotak koze, a csapat is Vettel mogott allt, megis elofordult, hogy sikerult az ausztralnak eleinte borsot tornie a csapattars orra ala. Tobbek kozott emiatt is volt szoros a 2010-es ev. Vettel legnagyobb ellenfele ezekben az evekben inkabb Alonso volt, aki pedig kis tulzassal egy gyaszhintoval is versenykepes...
    Termeszetesen Vettel is top pilota, ezt nem is vitatom, viszont az a Newey fele Red-Bull nagyon passzolt a nemet stilusahoz.

  8. #808
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Érett már ez a Ferrari bedarálja a jó pilótákat is hát még Vettel-t.
    Vettelnek nem opció olyan csapat ahol van egy tehetséges fiatal maximum ilyen Perez , Hülkenberg típusokat tud maga mellett elviselni.
    Ha nincs meg neki a mezőny legjobb autója és egy vízhordó aki védje a seggét sosem lett volna bajnok és valószínűleg már nem is lesz.

    Igazából én már csak abban reménykedem hogy Ricciardo és Sainz sem megy a Ferrarihoz leépíteni magát. Sainz a Mclarennel esélyes lehet 2-3 éven belül akár bajnokságot is nyerni, Ricciardonak is kijöhet a lépés a Renaultal láttunk már rá példát (Alonso), vagy mindkettőjük esetében jöhet egy esetleges Mercire váltás valamikor. A Ferrarihoz odamenni és a saját nevelésű Leclerc ellen kevés esélyük lenne mert bár ki sosem mondanák de Ferrari most Leclerc köré épül/fog épülni minden szempontból brand/marketing és az autót is rá fogják szabni nem mellesleg piszok gyors is, ha valaki lesz Ferrarival világbajnok az csak ő lehet mást egyszerűen ez a Ferrari gépezet nem tud befogadni jelenleg egy tipikus Barichello/Massa féle ember kell nekik egy örök vízhordó aki ha kell bármire képes Leclerc sikeréért.

  9. #809
    Az olasz és a spanyol sajtó azt pletykálja, hogy Vettel utódjával már alá is írtak és igen nagy valószínűséggel Sainz az. Carlos nekem egyébként olyan típusú pilótának tűnik, aki aláírja, kettes számú lesz, hogy helyzetbe hozza magát, aztán meg az első adandó alkalommal botrányt csinál csapaton belül. Maxival is nagyon nehezen fértek meg egymás mellett, a Red Bull is részben ezért kezdte inkább bérbe adni a szolgálatait ahelyett, hogy ők vitték volna felfelé.

    Én egy esetleges Vettel-McLaren házasságban látok fantáziát. Norris még messze túl kisfiús ahhoz, hogy igazi vezére legyen Wokingnak, Sebtől sokat tanulhatna. Vettel dolgozott már együtt Seidl-el a BMW-nél, van némi közös múltjuk.
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 05. 13. 08:39.

  10. #810
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    2013 meg a multi21-es év volt. A cseréljük ki Webber szárnyára már nemtom melyik évben volt Középszer Webber ha épp nyert volna egy futamot, akkoris pont lerobbant(ották). Webber megírta már, hogy mi ment az RB-ben című könyvet?

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én egy esetleges Vettel-McLaren házasságban látok fantáziát. Norris még messze túl kisfiús ahhoz, hogy igazi vezére legyen Wokingnak, Sebtől sokat tanulhatna. Vettel dolgozott már együtt Seidl-el a BMW-nél, van némi közös múltjuk.
    A Meki 2021-től mercedes motoral megy, ami gondolom a rönyó-hoz képest plusz löket lesz, szóval még csábítóbb lehet a leányzó.
    Szerintem adná. Vettel ellen Norris sem adná könnyen magát, szerintem őbenne is dörömbölne a bizonyítási vágy. Megnézném. Vettel egy középcsapatban bizonyíthatná hogy tévedek, minden címe megérdemelt, hogy nugodtan oda lehet Prost 4 VB-je mellé emelni, vagyhogy csak elnyerje a szimpátiámat, de inkább arra fogadnék hogy simán lelécel.

  11. #811
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Webber megírta már, hogy mi ment az RB-ben című könyvet?
    Meg. (Linket tudok adni privátban, ha valakit érdekel )
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 05. 13. 12:25.

  12. #812
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Meg. (Linket tudok adni privátban, ha valakit érdekel )
    Legy oly kedves, ha angolul van.

    Coulthardet meg Buttonet mar olvastam, azok is nagyon jok.

  13. #813
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    2013 meg a multi21-es év volt. A cseréljük ki Webber szárnyára már nemtom melyik évben volt Középszer Webber ha épp nyert volna egy futamot, akkoris pont lerobbant(ották). Webber megírta már, hogy mi ment az RB-ben című könyvet?


    A Meki 2021-től mercedes motoral megy, ami gondolom a rönyó-hoz képest plusz löket lesz, szóval még csábítóbb lehet a leányzó.
    Szerintem adná. Vettel ellen Norris sem adná könnyen magát, szerintem őbenne is dörömbölne a bizonyítási vágy. Megnézném. Vettel egy középcsapatban bizonyíthatná hogy tévedek, minden címe megérdemelt, hogy nugodtan oda lehet Prost 4 VB-je mellé emelni, vagyhogy csak elnyerje a szimpátiámat, de inkább arra fogadnék hogy simán lelécel.
    2010 es 14 kozott is Mercedes ugyfelcsapat volt a McLaren, azzal sem jutottak sokra, foleg 14-ben, amikor a motor vilagvero volt es a Williams 3. lett a VB-n. Szoval sokat ne remelj a valtastol, mar messze nincsenek nagy kulonbsegek, mindegyik motorral lehet futamot nyerni.

    Szerintem Vettel nyugodtan alszik attol, hogy te odeteszed-e ot fejben Prost melle vagy sem. 33 evesen, 3 gyerekes csaladapakent szerintem ha kap egy jo ajanlatot levezetni, mint Kimi, akkor marad, egyebkent visszavonul. A Ferrarinal is maradhatott volna ha akar, nem Leclerc-tol fel, hanem a sikertelenseg orolte fel, akarcsak Alonsot. Nincs ertelme tovabb eroltetni es megengedheti maganak 4 cimmel es 50 feletti gyozelemmel, hogy ne csinalja, amihez nincs kedve.

    Webber pedig egy rohadek volt, kihozta Vettelbol is az allatot. Horner mondta el, hogy Mark allandoan terrorizalta a csapattarsat, pedig mindenki forditva gondolta. A szarnycsere a Brit nagydij idomerojen volt, Vettel behuzta a pole-t, masnap viszont Webber megnyerte a futamot.

  14. #814
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Vettelt nézve, én inkább a lehetőséget látom abban, hogy elhagyja a Ferrarit. A Vettel-Ferrari páros egyszerűen nem működött, és persze ebben nyakig benne volt Vettel is. Ugyanakkor, volt csapaton belül is bőven fejetlenség, elég csak a csapatvezetői hercehurcára vagy a tavalyi évre visszagondolni.

    Német csapat, német pilóta.. Mercedes, de nem McLaren..
    Lehet meredek, és aláírom, a Merci ostoba volna megbontani a Hamilton-Bottas párost, hiszen az F1 történetének talán legjobban működő párosa, de ha úgy nézzük, akkor hazai érdekeket nézve akár logikus döntés lehetne Vettel leigazolása, mind a versenyző, mind a csapat szempontjából:
    Német csapat hazai versenyzővel küzdhetne bajnokságért, +Wolff kedveli Vettelt,
    Vettel pedig helyreállíthatná a megtépázott renoméját.

    Aki egyedül rajtaveszthetne az ügyön, az Hamilton lenne, feltéve, ha Vettel le tudná győzni..

    Én egy Ricciardo - Leclerc párost szívesebben néznék a Ferrariban, mint Leclerc Sainz párost.. de hát ők tudják

    Lehet, hogy 1995 és 2007 után újra világbajnok pilóta nélkül vág neki egy évnek a Ferrari? Tényleg új szelek fújnak..

  15. #815
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    2010 es 14 kozott is Mercedes ugyfelcsapat volt a McLaren, azzal sem jutottak sokra, foleg 14-ben, amikor a motor vilagvero volt es a Williams 3. lett a VB-n. Szoval sokat ne remelj a valtastol, mar messze nincsenek nagy kulonbsegek, mindegyik motorral lehet futamot nyerni.

    Szerintem Vettel nyugodtan alszik attol, hogy te odeteszed-e ot fejben Prost melle vagy sem. 33 evesen, 3 gyerekes csaladapakent szerintem ha kap egy jo ajanlatot levezetni, mint Kimi, akkor marad, egyebkent visszavonul. A Ferrarinal is maradhatott volna ha akar, nem Leclerc-tol fel, hanem a sikertelenseg orolte fel, akarcsak Alonsot. Nincs ertelme tovabb eroltetni es megengedheti maganak 4 cimmel es 50 feletti gyozelemmel, hogy ne csinalja, amihez nincs kedve.

    Webber pedig egy rohadek volt, kihozta Vettelbol is az allatot. Horner mondta el, hogy Mark allandoan terrorizalta a csapattarsat, pedig mindenki forditva gondolta. A szarnycsere a Brit nagydij idomerojen volt, Vettel behuzta a pole-t, masnap viszont Webber megnyerte a futamot.
    A McLaren zuhanásával már nemvagyok teljesen tisztában, hogy mik okozták. Azért volt ott a V6-ra állás, KERS, hybrid, személyi váltások, Denis. Hamilton sem véletlen lécelt le. Hibrid-turbó éra kezdetén épp nem a motor volt a kulcs, hanem annak összehangolása a többi hajtáselemmel. A Williams utolsó lett 14-ben.

    Ha a motor nemszámít, akkor pergessük már vissza, hogy mikor is volt az utolsó renault motoros győzelem?

    Persze Vettel sok apró dolog miatt dönthetett a váltás/távozás mellett. A vírus, a lányai, a kora... De merem állítani, hogy ha a tavaly nem kap ki Leclerc-től, akkor nem vonják vissza az 1. számú pilótai státuszból, nem felezték volna meg a fizuját, és maradt volna a helyén. A ferrari az egyik legjobb kocsi volt tavaly. Vettel vezetői hibák sorát vétette. Prost többféle csapatban, 8 év alatt szedte össze a címeit. Tudom nemszabad, nemlehet összehasonlítani VB címeket, győzelmeket, de szerintem Te is sejted hogy melyikőjük az elismertebb név a szakmában.

    Vettel szerintem nem az a fajta aki levezetgetni fog, meg átadni a stafétát, hogy megvárja hogy egy fiatal tehetség megverje (vagy ez lett volna Leclerc?). Ha nem elsőszámú, netán mégis megveri valaki, akkor lepattan.

    Szárnycserére valami Spa-i futam rémlik. De most beleolvasgattam a Webber-es könyvbe, azért volt ott állítólag repedt monocock (vagymi), cseréljük ki Webberére. Meg volt olyan időszak, hogy a legújabb fejlesztés sajna még csak az egyik kocsira érkezett meg.


    Uhh, egy Vettel-Ham párosításra befizetnék, de titkon mind a ketten nyuszik lennének hozzá.

  16. #816

  17. #817
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Meg el sem kezdodott az idei szezon, de szerintem skippeljuk es indulhat 2021.

  18. #818
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Ehh, és a twitteres Alonso-Renault kacsintgatás után, egyre többen pletyizik hogy összeállnak. Bwoahh...
    Vettel vagy Merci, vagy semmi.

  19. #819
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Vettet semmi. A Mercinel oriasi pénzügyi gondok voltak már 2019-ben is, nem fognak több tízmilliót kifizetni egy olyan pilótára, akire nincs szükségük.

    Alonso meg PR, semmivel nem lesz előrébb, mintha a McLarennel maradt volna. Sőt.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2020. 05. 15. 15:18.

  20. #820
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Bwoahh...
    Hogy jön ide Raikönnen?

  21. #821
    Kíváncsi vagyok, hogy a Merci körüli mozgolódásnak mi lesz a vége, az eddigi fejlemények eléggé egy irányba mutatnak:
    - a McLaren újra Mercedes klienscsapattá válik
    - Stroll megveszi az Aston Martint, a Racing Point idei modellje véletlenül pont a Merc W10 tökéletes mása
    - Wolff 30%-os tulajdonrészt vásárol az Aston Martinban
    - Stroll az AMG-től érkező új vezérigazgatót nevez ki az Aston Martin élére
    - Källenius szerint a Mercedes "nem tudja a jelenlegi formában tovább működtetni a gyári alakulatot"
    - Bottas menedzsere a Renaultnál és a Red Bullnál érdeklődik
    - erősödnek azok a hírek, hogy Wolff csak a szezon végéig marad Mercedes csapatfőnök

  22. #822
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    A hírt a szintén német Motorsport-Total is átvette. Ők is érdeklődtek az információk hitelességéről a Daimlernél. Szóvivőjük csapatuk F1-es jövője kapcsán a fenti nyilatkozatot fedő választ adott írásban: „A lehetséges Forma–1-es kivonulással kapcsolatos spekulációk továbbra is megalapozatlanok és felelőtlenek. A sport a megfelelő intézkedéseket léptette életbe ahhoz, hogy kilábaljon a COVID19-világjárvány hatásaiból és megteremtse a jövőbeli gazdasági fenntarthatóságot.”

    A gyári csapat sorsa kapcsán pedig azt írták: „Nyilvánvaló célunk, hogy a következő években továbbra is gyári Mercedes-csapattal képviseltessük magunkat a Forma–1-ben, mégpedig a vezetőtársunkkal, Toto Wolff-fal.”
    Ennyi. Uborkaszezon van es alhirgyartas.

  23. #823
    Hogy tetszett az első futam?

  24. #824
    Én az utóbbi hónapokban elhitettem magammal, hogy megvagyok valós autósport nélkül, aztán a hétvégén végignéztem mindent, betétfutamokkal együtt (go Liam Lawson!! ).

    Az elég egyértelműnek néz ki, hogy a Merci címei idén se nagyon lesznek veszélyben, de szerintem szórakoztató futam volt. Egyedül az Albon-Hamilton kontaktot sajnáltam, olyan felesleges volt az egész, Albon szerintem picit elkapkodta a dolgot, Hamilton meg már vert helyzetben erősködött szükségtelenül.

  25. #825

Oldal: 33 / 34 ElsőElső ||| 23 29 30 31 32 33 34 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •