Oldal: 31 / 34 ElsőElső ||| 21 27 28 29 30 31 32 33 34 UtolsóUtolsó
Találatok: 751 - 775 (845 összesen)
  1. #751
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Áh. Azért megnézném a (köcsög) Magnussen belső fedélzetijét, hogy ugyan mi a francért kellett kiugrania a helyéről, "blokkolnia", vagy ijesztenie a csapattársát. Rohadtul meg se nyikkant a kocsija. Grosjeannak meg megvolt a tempó, és ívelőnye. Keresztbe állva nemtudom mennyi esélye lett volna megfognia.
    Az indok teljesen mindegy jelen esetben, hogy miért állt keresztbe. A lényeg hogy megtörtént, és utána volt döntési lehetősége, hogy hagyja kicsúszni a gépet a pályáról, vagy bűvészkedik. Az utóbbit választotta és nagyon rosszul sült el.

  2. #752
    Milyen volt a tévén belülről?

  3. #753
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Grosjean esete a legjobb példa arra, hogy itt mi miért büntetjük meg azt a versenyzőt, aki ahelyett, hogy hagyná kisodródni a pályáról az irányíthatatlan autóját, inkább bűvészkedik és kerszetbe visszavágódik a pályára.

    Saját magán kívül még 2 másik autót intézett el, pedig csak annyi dolga lett volna, hogy nem nyomja telibe a gázt mikor merőlegesen csúszik kifelé a pályáról. Az ilyen nem versenybaleset, hanem 100%-ban a saját felelőssége.
    Tökéletesen igazad van Szabi! Nekem pont az jutott az eszembe, hogy "még egy" szimulátoros verseny alatt sem csinálok ilyet, nemhogy élőben! Az volt az ember érzése, hogy Grosjean-nak abban a pillanatban elgurult a gyógyszere. Nyilván bizonyítani akar a csapatnak, mostanába rájár a rúd....na de akkor is...nem is értettem, ha elveszi a gázt, legalább akkor amikor visszacsúszott a pálya közepére, akkor tette volna a legjobban szerintem. Alonso balról akarta kerülni a többiek jobbról. Pont jó lett volna mindenkinek. Mondjuk idág el sem kellett volna jutni, mert lecsúszott a pályáról és azért pördült vissza, mert nem szállt le a gázról. Idióta És csak tetézte a bajt, hogy akkor lett a füst, hogy senki nem látott semmit!
    Nem csodálkoznék, ha eltiltanák egy időre...

  4. #754
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Nem csodálkoznék, ha eltiltanák egy időre...
    Nem hiszem, az ilyet általában mindenki elkönyveli szimplán versenybalesetnek, még a "profi" versenybírák is...

  5. #755
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Óó ezt az extra, hiper, mega, giga, szuper, ultra, fasza gumielnevezéseket vágnák ki a satuba...
    Ki a francot érdekel hogy a tavalyelötti keménységhez képest hol helyezkednek el? Jövőre lenne 5mg-al méglágyabb gumi, akkor azt extra-hiper lágynak hívnák?
    Legyen egy futamon kemény-közép-lágy. Rohadtul nemérdekel hogy futamonként változik a keménységük.
    Ha a három választékon túl vanmég vmi keverék -amit úgyse rak fel egyik csapat sem-, az legyen a macilaci gumi, nemérdekel.

  6. #756
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Óó ezt az extra, hiper, mega, giga, szuper, ultra, fasza gumielnevezéseket vágnák ki a satuba...
    Ki a francot érdekel hogy a tavalyelötti keménységhez képest hol helyezkednek el? Jövőre lenne 5mg-al méglágyabb gumi, akkor azt extra-hiper lágynak hívnák?
    Legyen egy futamon kemény-közép-lágy. Rohadtul nemérdekel hogy futamonként változik a keménységük.
    Ha a három választékon túl vanmég vmi keverék -amit úgyse rak fel egyik csapat sem-, az legyen a macilaci gumi, nemérdekel.
    Van egy jo hirem. Jovore igy lesz. Mindegy melyik kevereket hozzak, 3 szinnel jelolik es lagy, kozepes, kemeny neven fogjak nevezni oket.

    Amugy pedig a csapatok mindig is prime es option keverekeknek hivtak a gumikat, jo 20 eve.

  7. #757
    Hivatalos, hogy a Red Bull Hondára vált a következő két évre:
    https://redbullracing.redbull.com/ar...nda-power-2019

    Kíváncsi leszek, elnézve a McLaren és a Toro idei formáját tavalyhoz képest, szerintem a maximum, amit kockáztatnak, hogy visszazüllenek egyértelmű harmadik erővé, de cserébe a költségvetésük biztosan magasabb lesz, a gyári Renaulthoz képest akkora az előnyük, hogy én nem hinném, hogy a franciák a következő két évben hatalmas fenyegetést jelentenének rájuk.

    Inkább Ricciardo jövője szempontjából érdekes ez, hogy mennyire szívesen pazarolja a legjobb éveit a Honda felzárkóztatására.

  8. #758
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Hivatalos, hogy a Red Bull Hondára vált a következő két évre:
    https://redbullracing.redbull.com/ar...nda-power-2019

    Kíváncsi leszek, elnézve a McLaren és a Toro idei formáját tavalyhoz képest, szerintem a maximum, amit kockáztatnak, hogy visszazüllenek egyértelmű harmadik erővé, de cserébe a költségvetésük biztosan magasabb lesz, a gyári Renaulthoz képest akkora az előnyük, hogy én nem hinném, hogy a franciák a következő két évben hatalmas fenyegetést jelentenének rájuk.

    Inkább Ricciardo jövője szempontjából érdekes ez, hogy mennyire szívesen pazarolja a legjobb éveit a Honda felzárkóztatására.
    Szerintem nagyon jo dontest hoztak. Es igy legalabb kiderul majd, hogy megsem annyira rossz ez a Honda motor, mint ahogy a Mclaren ezt be akarta allitani. A Renaulttal sincsenek sehol, a gond inkabb a mukakulturaban volt. Erdekes ev lesz a 2019-es.

    Ricciardo pedig a leheto legjobb helyzetben van, ha akar marad, ha akar nem.

  9. #759
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nagyon jo dontest hoztak. Es igy legalabb kiderul majd, hogy megsem annyira rossz ez a Honda motor, mint ahogy a Mclaren ezt be akarta allitani. A Renaulttal sincsenek sehol, a gond inkabb a mukakulturaban volt. Erdekes ev lesz a 2019-es.

    Ricciardo pedig a leheto legjobb helyzetben van, ha akar marad, ha akar nem.
    Szerintem a Honda motor az elmúlt 3 évben tényleg szar volt, mondjuk ez nem is kérdés lényegében csak pár versenyt tudtak befejezni ez idő alatt.
    Mostanra kezdik a többieket utolérni a fejlesztési versenyben de a Renault előrébb jár, legalábbis most! A Meki meg azért csak előrébb van mint az elmúlt 3 évben vagy idén a Torro

  10. #760
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a Honda motor az elmúlt 3 évben tényleg szar volt, mondjuk ez nem is kérdés lényegében csak pár versenyt tudtak befejezni ez idő alatt.
    Mostanra kezdik a többieket utolérni a fejlesztési versenyben de a Renault előrébb jár, legalábbis most! A Meki meg azért csak előrébb van mint az elmúlt 3 évben vagy idén a Torro
    A Mclaren olyan dizajnt akart raeroltetni a Hondara, ami nem volt mukodokepes - zero size. A Renault meg adott egy motort, amit be kellett epiteni, ra voltak kenyszeritve, hogy azt csinaljak, ami kiprobalt es mukodik. Persze, hogy elorebb vannak, foleg megbizhatosagban.

    A Honda is kovethette a kiprobalt utat, hirtelen ok is nagyot javultak. De teny, hogy a Renault elorebb jar, es a Mclarennek is jot tett a valtas, viszont a nem a Toro Rossohoz, hanem a Red Bull-hoz kell mernie magat.

    Ahogy Helmut Marko elmondta, nem az a kerdes, hogy melyik motor a jobb most, hanem, hogy a Red Bull akar-e gyari csapat lenni vagy marad partner. Az elobbinek olyan elonyei vannak, ami miatt a relative gyengebb eroforrast is erdemes bevallalni.

  11. #761
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A Mclaren olyan dizajnt akart raeroltetni a Hondara, ami nem volt mukodokepes - zero size. A Renault meg adott egy motort, amit be kellett epiteni, ra voltak kenyszeritve, hogy azt csinaljak, ami kiprobalt es mukodik. Persze, hogy elorebb vannak, foleg megbizhatosagban.

    A Honda is kovethette a kiprobalt utat, hirtelen ok is nagyot javultak. De teny, hogy a Renault elorebb jar, es a Mclarennek is jot tett a valtas, viszont a nem a Toro Rossohoz, hanem a Red Bull-hoz kell mernie magat.

    Ahogy Helmut Marko elmondta, nem az a kerdes, hogy melyik motor a jobb most, hanem, hogy a Red Bull akar-e gyari csapat lenni vagy marad partner. Az elobbinek olyan elonyei vannak, ami miatt a relative gyengebb eroforrast is erdemes bevallalni.
    Azt azért nem hiszem, hogy 3 évig a meki tervezett rosszul

  12. #762
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Azt azért nem hiszem, hogy 3 évig a meki tervezett rosszul
    Pedig Renault motorral is a legtöbb pályán épphogy továbbcsusszannak a Q2-be

  13. #763
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Azt azért nem hiszem, hogy 3 évig a meki tervezett rosszul
    Most sem terveznek jol.

  14. #764
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Most sem terveznek jol.

    70 honda/30 meki% megeggyezünk?😀

  15. #765
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    70 honda/30 meki% megeggyezünk?😀
    A McLaren Renault-nál? Oké 😀

  16. #766
    Behúzta a rohadék. 1.-ső második hely kiosztva. 3-4-5 ezeknél van nyitott a bajnokság.

  17. #767
    Ha esetleg valakit érdekel, egy ideig akciósan lehet előfizetni F1TV-re és szándékosan, vagy sem, az alábbi kuponkódok egymásra pakolhatók egyetlen vásárláson belül:

    F1TV50
    F1TV25
    F1TV20
    F1TV15
    F1TV10

    Ami azt jelenti, hogy végeredményben az eredeti ár ~23%-áért, kb. 15 Euroért lehet most hozzájutni éves előfizetéshez. Jövő héten már lesz is élő közvetítés az első teszthétről.

  18. #768
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    27€ az éves, ugyanarról beszélünk?

    https://www.formula1.com/en/subscrib...access.html#en
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #769
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    ugyanarról beszélünk?
    Nem
    https://www.formula1.com/en/subscrib...tv-pro.html#en

  20. #770
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Aha, hát innen reroute van arra az oldalra - hülye céges IP.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  21. #771
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Kiprobaltam, mar nem mukodik, csak egy Vouchert lehet hozzaadni.

  22. #772
    50% kedvezmény se rossz.
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  23. #773
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha esetleg valakit érdekel, egy ideig akciósan lehet előfizetni F1TV-re és szándékosan, vagy sem, az alábbi kuponkódok egymásra pakolhatók egyetlen vásárláson belül:

    F1TV50
    F1TV25
    F1TV20
    F1TV15
    F1TV10

    Ami azt jelenti, hogy végeredményben az eredeti ár ~23%-áért, kb. 15 Euroért lehet most hozzájutni éves előfizetéshez. Jövő héten már lesz is élő közvetítés az első teszthétről.
    Kösz hogy szóltál. Már gondoltam rá hogy befizetem, így 32 Euróért is megérte nekem.
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  24. #774
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    50% kedvezmény se rossz.
    Abszolut nem, kosz, hogy szoltal. Lehet en is elofizetek, csak gondoltam kiprobalom es visszajelzek.

  25. #775
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Kösz hogy szóltál. Már gondoltam rá hogy befizetem, így 32 Euróért is megérte nekem.
    Szujó vagy Palik nélkül egy petákot nem ér az egész!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

Oldal: 31 / 34 ElsőElső ||| 21 27 28 29 30 31 32 33 34 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •