Oldal: 1 / 34 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (845 összesen)
  1. #1
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Minden, ami F1

    Na szolgálok nektek egy kis meglepetéssel.Ha talán valaki nem látta volna akkor most megnézheti az elmúlt időszak talán legjobb Forma 1 nagydíját.
    És talán Michael Shummacher egyik legnagyobb versenyét illetve utolsó versenyét.Ahogy Palik mondaná "erre emlékezni fognak...".Hát én még most se tudtam kiverni a fejemből sorolhatnám itt hajnalig mit is csinált a versenyen de nem teszem de csak ha arra gondolok hogy teli tankkal megfutotta a verseny leggyorsabb körét a tankolás után hu.Majd persze folyamatosan.
    De ha végig gondolom a pályafutását elképesztő eredményei vannak amiket talán nem sokan említenek.Ha csak arra gondolok hogy 1992-ben Spa-ban megszerezte az első futamgyőzelmét nem volt olyan éva mikor ne állt volna a dobogó legfelső fokán.Igaz 2005 mikor Indianapilisban volt a botrány akkor ellenfele sem volt de 1996-ban mikor a Ferrarihoz került akkor sem volt semmi esélye nyerni és még is összehozott 2 futamgyőzelmet.Meg ha azt veszem alapúl több Vb is kicsúszott a kezéből.1997-ben pontelőnnyel érkezett a Herezi pályára de nyerni kellett és forró fejjel ráhúzta a kocsit a vetélytársra és kiesett.1998-ban a technika babrál ki vele az utolsó versenyen de ott is ha belegondolok a Spa-ban mikor símán hozhatott volna 10 pontot Hakkinenen akkor sokat akart és belement Coulthardba bár lehet ezt vitatni hogy is történt.1998 és 1997 sokkal gyengébb kocsi volt a Ferrari mint a vetélytársak de Schummacher ahogy Dávid Sándor mondta az autó egy dolog kell hozzá a pilóta is.
    A 2006-Brazil nagydíjról az 1998-as Suzukai verseny jut eszembe mikor őrült tempót ment mert győznie kellett mindenképp és Hakkinennek harmadikanak kellett lennie megpróbálta a lehetetlent mint itt is.Suzukába nem bírták a gumik.Itt kibirták.Megmutatta hogy még helye volna a Forma 1-ben de azt gondolom a legjobbkor hagyta abba.
    Egy szónak is száz a vége Schummacher az sport történelem.
    A videóhoz jó szórakozást nem kis idő volt mire feltettem hisz 1.36 GB de a jó minőség érdekében megérte.
    http://www.hgtl.extra.hu/downloads.php?cat_id=1
    Utoljára módosította: Rolika; 2007. 07. 14. 11:48.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  2. #2
    Kiss2 Attila Regisztrált Cyber logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

    Re: Minden ami F1

    Ez így van!
    Sumi az hihetetlen!
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

  3. #3
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Üzenetek
    230

    Re: Minden ami F1

    Thx az feltoltest! Emlexem pont dolgoztam es csak pillanatokat lattam belole.

  4. #4

    Re: Minden ami F1

    Igen , hihetetlenül nagyot ment
    szedem le...

  5. #5
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: Minden ami F1

    Nagyon szépen köszönöm.

  6. #6

    Re: Minden ami F1

    2007 es Maláj Nagydíj első 7-8 köre kéne nekem (amikor Hamilton ragyogoan megfogta a Ferrarikat)
    akinek megvan kérem szóljon

  7. #7
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Horváth Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    2007 es Maláj Nagydíj első 7-8 köre kéne nekem (amikor Hamilton ragyogoan megfogta a Ferrarikat)
    akinek megvan kérem szóljon
    Lehet feltudom rakni az egész futamot majd megnézem megvan e még.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  8. #8

    Re: Minden ami F1


  9. #9
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

  10. #10
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Minden ami F1

    Ez is, és minden más is megtalálható ami autó és motorsport!

  11. #11
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Minden ami F1

    Na feltötöttem újabb 3 videót.Igaz ez még kicsit gyetrább minőség de nem rossz mert ez még a TV kártyák kezdeti korszakában készítettem szóval nem dvd minőség de élvezhető.
    Az első videó az J. Herbert pályafutásáról szól amit érdemes megnézni mielőtt Forma 1-es pilóta lett volna a Forma 3-ban hatalmasat bukott érdemes megnézni hol van a lába a cocpitben azt csudálom lábra tudott állni.Ugye ő volt az a pilóta aki lusta volt kimenni a WC-re a futam előtt ha már a kocsijában ült és azt használta ezért külön utálták a szerelők mert büdös volt a cocpit.
    A másik videó hogy hű maradjak kedvencemhez Schumacher rövid összefoglalója a 3. vb címéig benne van az is mikor Spa-ban a rajt után leégeti a kuplungot 1991-ben.Benne vannak az eddigi 3-szoros VB bajnokok is.
    A harmadik videó.
    Senna képzeletbeli 4. VB címe lehetne ha nem vették volna el tőle a futamgyőzelmet.Szerintem ott Suzukában nem ő volt a hibás ezért kizárni veszélyesztetett versenyzés miatt bár igaz a stilusa az igen durva volt mindig is.
    Szerintetek ott ki a hibás több kamera állás is van jól lehet látni Prost többször is legyez a kormánnyal.
    Itt a link http://www.hgtl.extra.hu/downloads.php?cat_id=1
    Utoljára módosította: Rolika; 2007. 07. 25. 15:45.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  12. #12

    Re: Minden ami F1

    http://www.youtube.com/watch?v=aVZbTF1mOBo&NR=1
    Schumacher 91 győzelméröl 91 kép

  13. #13
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Na feltötöttem újabb 3 videót.Igaz ez még kicsit gyetrább minőség de nem rossz mert ez még a TV kártyák kezdeti korszakában készítettem szóval nem dvd minőség de élvezhető.
    Az első videó az J. Herbert pályafutásáról szól amit érdemes megnézni mielőtt Forma 1-es pilóta lett volna a Forma 3-ban hatalmasat bukott érdemes megnézni hol van a lába a cocpitben azt csudálom lábra tudott állni.Ugye ő volt az a pilóta aki lusta volt kimenni a WC-re a futam előtt ha már a kocsijában ült és azt használta ezért külön utálták a szerelők mert büdös volt a cocpit.
    A másik videó hogy hű maradjak kedvencemhez Schummacher rövid összefoglalója a 3. vb címéig benne van az is mikor Spa-ban a rajt után leégeti a kuplungot 1991-ben.Benne vannak az eddigi 3-szoros VB bajnokok is.
    A harmadik videó.
    Senna képzeletbeli 4. VB címe lehetne ha nem vették volna el tőle a futamgyőzelmet.Szerintem ott Suzukában nem ő volt a hibás ezért kizárni veszélyesztetett versenyzés miatt bár igaz a stilusa az igen durva volt mindig is.
    Szerintetek ott ki a hibás több kamera állás is van jól lehet látni Prost többször is legyez a kormánnyal.
    Itt a link http://www.hgtl.extra.hu/downloads.php?cat_id=1
    Majd melesem őket, és kiváncsi vagyok, hogy benne van e az is amikor ráhúzta Hillre a kormányt az uccso futamon és ugy lett világbajnok!(azért az ilyen húzásaira is emlékezzetek)

  14. #14
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Majd melesem őket, és kiváncsi vagyok, hogy benne van e az is amikor ráhúzta Hillre a kormányt az uccso futamon és ugy lett világbajnok!(azért az ilyen húzásaira is emlékezzetek)
    Benne és mint a összefoglaló is mondja "máig vitatott manőverrel szerzi meg Németország első vezetői világbajnoksi címét"Sőt a Villeneuve-vel szembeni baleste is benne van mikor ráhúzta.

    UI:Hill ha türelmesebb a sérült Schummacher kocsiját könnyedén megelőzhette volna de utólag okos az ember.
    Utoljára módosította: Rolika; 2007. 07. 25. 15:39.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  15. #15
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Majd melesem őket, és kiváncsi vagyok, hogy benne van e az is amikor ráhúzta Hillre a kormányt az uccso futamon és ugy lett világbajnok!(azért az ilyen húzásaira is emlékezzetek)
    Valóban csak az utolsó éveire tudta kinőni ezeket a stikliket, de én meg azt tenném hozzá a dologhoz, hogy azért az a 94-es szezon nem volt ilyen egyszerű. Azt én nem tudom, hogy csalt-e Briatore (és a Benetton), vagy nem, meg mivel, de hogy kicsit túlzás volt az FIA buzgálkodása, 16 pont levonás, meg 2 futam eltiltás, az biztos. Senkit nem büntettek ilyen súlyosan az F1-ben vélt vádak alapján. Ez ha kiszámolod, 36 pont ajándékba Hillnek. És csak ezekkel lett esélye befogni.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  16. #16
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Valóban csak az utolsó éveire tudta kinőni ezeket a stikliket, de én meg azt tenném hozzá a dologhoz, hogy azért az a 94-es szezon nem volt ilyen egyszerű. Azt én nem tudom, hogy csalt-e Briatore (és a Benetton), vagy nem, meg mivel, de hogy kicsit túlzás volt az FIA buzgálkodása, 16 pont levonás, meg 2 futam eltiltás, az biztos. Senkit nem büntettek ilyen súlyosan az F1-ben vélt vádak alapján. Ez ha kiszámolod, 36 pont ajándékba Hillnek. És csak ezekkel lett esélye befogni.
    Erről nem is beszélve.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  17. #17
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    A harmadik videó.
    Senna képzeletbeli 4. VB címe lehetne ha nem vették volna el tőle a futamgyőzelmet.Szerintem ott Suzukában nem ő volt a hibás ezért kizárni veszélyesztetett versenyzés miatt bár igaz a stilusa az igen durva volt mindig is.
    Szerintetek ott ki a hibás több kamera állás is van jól lehet látni Prost többször is legyez a kormánnyal.
    Itt a link http://www.hgtl.extra.hu/downloads.php?cat_id=1
    A 89-es és 90-es szezon eléggé érdekesre sikerült. Nehéz az egyes eseményeket önállóan értékelni, függetlenül az előzményektől.
    Pl a legdurvább 90 Suzuka. VB címért tarolás (olyan open serveres stílusban) előre bejelentve. Ilyet még Schumi sem tudott összehozni

  18. #18
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Erről nem is beszélve.
    Szerintem meg tök mind1, hogy miért lett szotos a verseny, ha megzúzom a kocsit és nem tudok tovább menni akkor nem húzom rá a másikra a kormányt mivel én csesztem el. Jó elismerem, hogy abba a szituba biztos rohadt nehéz lenne bárkinek is megállni, hogy ne lökje ki a másikat, mert még is a vb cím a tét. De az fia-nak akkor is meg kellett volna büntetni sumit mert még a vak is látta hogy szándékos volt. Szerintem a Senna-Pros-t suzukai tali sima versenybaleset volt, és nem kellett volna megbüntetni Senna-t. Bár álltalában ez a szokás, hogy akit kell azt nem büntetik meg(vagy nem úgy ahogy kellene) akit meg nem kellene azt meg igen.

  19. #19
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432

    Re: Minden ami F1

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    A harmadik videó.
    Senna képzeletbeli 4. VB címe lehetne ha nem vették volna el tőle a futamgyőzelmet.Szerintem ott Suzukában nem ő volt a hibás ezért kizárni veszélyesztetett versenyzés miatt bár igaz a stilusa az igen durva volt mindig is.
    ...
    Ha jól tudom Sennát nem a baleset miatt zárták ki, hanem mert a balesetben lefulladt az autója, és - állítólag - a pályabírók segítségével indult újra.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  20. #20
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Minden ami F1

    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  21. #21
    Tamas Ulrich Regisztrált Tomi logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 12.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    676

    Re: Minden ami F1

    hali!

    nincs már fennt a brazil nagydíj?
    Ulrich Tomi a vezér Schumanoid!!
    GPL rank:-64.249

  22. #22
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Minden ami F1

    Ha nagyon kell akkor elküldhetem a linket priviben de megnézem nem e leszedtem e már.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  23. #23
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Minden ami F1

    Ment a privi.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  24. #24
    Tamas Ulrich Regisztrált Tomi logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 12.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    676

    Re: Minden ami F1

    köszi!!!!
    Ulrich Tomi a vezér Schumanoid!!
    GPL rank:-64.249

  25. #25
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609

    Re: Minden ami F1

    Sziasztok!

    Magyarnagydijhoz valami linketek nincs véletlenül?

    üdv:Csecse

Oldal: 1 / 34 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •