Találatok: 1 - 25 (25 összesen)

Téma: Le Mans GTL Élmények

  1. #1
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Le Mans GTL Élmények

    Ide jöhetnek.....

    fps: 4
    grafika: fos (pixelháború)
    Idegeim: kész vannak

    Részemről köszönöm mindenkinek az április óta tartó hozzáállását. A Mondellói incidens utáni kalamajka miatt pedig, kérem mindenki elnézést.
    Végeredmény jövő hét szombatig meglesz.
    Gratulálok a Bajnoknak és mindenkinek, aki pontot szerzett.

  2. #2
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Kovács Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Ide jöhetnek.....

    fps: 4
    grafika: fos (pixelháború)
    Idegeim: kész vannak
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #3
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Kovács Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Ide jöhetnek.....

    fps: 4
    grafika: fos (pixelháború)
    Idegeim: kész vannak

    Részemről köszönöm mindenkinek az április óta tartó hozzáállását. A Mondellói incidens utáni kalamajka miatt pedig, kérem mindenki elnézést.
    Végeredmény jövő hét szombatig meglesz.
    Gratulálok a Bajnoknak és mindenkinek, aki pontot szerzett.
    Sajnálom Sanyikám,hogy így alakult.Lassan Rád is férne egy gépi upgrade

  4. #4
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Sejtettem, hogy kalandos lesz, annyira más volt az autóm mint a többieké. Körön belűl is és tankolásügyileg is.

    Időmérőn azt hittem király leszek a Corvette-l, ehhez képest 5-ik lettem (Ketten az utolsó percben előztek meg)

    De a Corvette az Corvette, hamarosan az élre törtem és pár körig maradtam is. Jó érzés volt ott menni, bár tudtam, hogy átmeneti állapot.
    Nagyon óvatosra vettem, nem is tudtam kiautózni jó átlagokat. Azért első tankolásra asszem 4-ik helyről álltam ki. Ott aztán minden összekeveredett, visszaestem, aztán 6 kör múlva megint a negyedikről piteltem. Ezután már legalább tudtam, hogy hetedik vagyok. Fehér Norbi ha jól emlékszem kiment a boxba, így lettem hatodik.

    Aztán néhány körrel a vége előtt megcsillant a remény, hogy utolérem Rezsőt, toltam neki mint állat, már látótávolságban volt, de elfékeztem magam. A végén csak beporoszkáltam a biztos 6-ik helyen.

    Volt egy hülye pördülésem a fele körül, 16mp-t vesztettem. Ha...

    Valami okból az volt az elképzelésem, hogy nekem ma 5-iknek kéne lennem. Sajnos ez nem sikerült, de a verseny sokkal izgalmasabb volt, mint vártam.



    Köszönöm mindenkinek a versenyzést, nem csak mára, de az egész szezonra. Élmény volt.

    Ui: Viktor, gratulálok a bajnoki címhez, a korábban felajánlott karton chips természetesen jár, majd egyeztetjük a logisztikát.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  5. #5
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Elsőként bocsánatot kell kérnem Várkonyi Tibortól, hogy nekimentem és kipörgettem. Azt hiszem ezzel véget is ért a futamod. Sajnálom, bár kicsit (nagyon) rosszul helyezkedtél lekörözöttként.
    Mégegyszer sajnálom!

    Élménybeszámoló holnap.

  6. #6
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    Ui: Viktor, gratulálok a bajnoki címhez, a korábban felajánlott karton chips természetesen jár, majd egyeztetjük a logisztikát.
    ez komoly? nemár de ha mégis, akkor nagyon köszönöm

    időmérőn számomra is meglepő 4:25-öt mentem, amivel röpke 2 másodpercet adtam a 2. helyezettnek. ez volt az első normális köröm az este folyamán.

    versenyen első nekifutásra 2esből egyből 4be pakoltam, aminek következtében mindenki legyorsult aki leakart. az eleje jó volt, aztán Knyihár Balázst üldöztem aki elrontotta a második sikánt keresztben átcsúszott a kanyart levágva és pont nekemjött én meg merőlegesen a pályára meg kellett várjam, míg mindenki elmegy mellettem. valahol a 10. helyen csatlakoztam be újra. innentől kicsit húzott a kocsi balra, de szerencsére alig érezhetően. 2. helyig meg sem álltam, a boxba is Norbi mögött jöttem ki, kiakarták cserélni az egész felfüggesztést 95mp alatt, de úgy döntöttem, hogy kösz nem, ennek köszönhetően 1. helyen jöttem ki a boxból. Visszaengedtem Norbit, hogy ne F1-esen dőljön el a futam, egy kicsit hajkurásztuk egymást, majd leszakadt valamiért.

    kb ennyi. köszi a szervezést a Sanyiknak meg aki még részt vett benne (Pálinkás Laci?), a sprint futamok nagyon jó ötletnek bizonyultak. hgtlm3-ban azokat kéne szorgalmazni, a 2 órás futamokat meg mellőzni, mert nagyon unalmasak. 1 órás futamok elegek, esetleg egy párat 2x benzin fogyasztással nyomjunk le, hogy kelljen tankolni.
    jóccakát

  7. #7
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    aztán Knyihár Balázst üldöztem aki elrontotta a második sikánt keresztben átcsúszott a kanyart levágva és pont nekemjött én meg merőlegesen a pályára meg kellett várjam, míg mindenki elmegy mellettem. valahol a 10. helyen csatlakoztam be újra
    Azt nagyon sajnálom, pedig nagyon figyeltelek, hogy merről próbálsz előzni,mert tudtam, hogy valahol be fog előbb-utóbb következni, akkor is a tükröt néztem mikor már csak azt láttam, hogy, hopp lassító!, és rövid a féktáv, próbáltam helyet hagyni neked, de nagyon hülye helyen estem vissza a pályára, még egyszer nagyon sajnálom!
    Bocsánatot kell kérnem Csányi Bazsitól, de nagyom szerencsétlen helyen pürdültél meg mikor már megláttalak nem tudtam időben reagálni, bocsi!

    Amúgy jó volt a futam, ha lesz újabb bajnokság, tuti indulok, már csak azért is mert ígéret köt!
    Utoljára módosította: Bazsi; 2007. 07. 13. 08:30.

  8. #8
    Dóda Ádám Regisztrált Speelius logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 15.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    37
    Üzenetek
    315

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Nekem nem sikerült túl sokat gyakorolni, sokadik helyről indultam és kb. 1:35 volt a legjobb köröm a verseny alatt, ebből leszűrhető hogy béna voltam.

    Rajtnál beragadtam, de mások jobban így le tudtam rajtolni pár embert és igazlmas üldözések, előzgetések mentek a verseny/versenyem végéig. Most így helyből Illés Roli jut eszembe akivel sajnos nem túl sokáig csatáztunk mert falhoz vágta a gépet. Később Kolozs Tomival kergetőztünk sokáig, de végül lenyomott. Jó volt kergetőzni mert a pálya nagyrészén tartottam a tempót esetleg elhúztam, de az utolsó részen kb. 1-2mpvel lassabb voltam. A többiek kicsúszásai, hibái miatt a 7. helyről jötttem be a boxba, tök heppi voltam, mondtam a srácoknak hogy kasznit nem javítani, de nem igazán hallgattak rám így 2 perc 22 másodperc lett a boxom, persze már rég boxoltam így padlógázzal indultam amivel kaptam egy stopandgo-t + nem tankoltak meg - ami ugye még + 2 kiállás lett volna - így ESC. A netem se volt tökéletes, de minden negatívum ellenére ez volt az egyik legjobb futamom alig kellett egyedül autóznom.

    És persze köszönöm a szervezőknek és a versenytársaknak az egész szezon alatti közreműködést

    u.i.: Bocs a hülye féktávokért, de megpróbáltam hiper óvatosan menni ami be is jött volna ha nincs a box malőr.

    u.i.2: Nekem se ment DX9-el ez a pálya mármint szaggatott kb. 5-10FPS, de DX8-on, kb 20-30 FPS-t produkált ami nagyon jónak számít nállam, sajnálom Sanyi hogy megszívtad az FPS-eket.
    Ha mögötted vagyok és megelőzlek akkor hanyadik leszek?

  9. #9

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Edzéssel nem foglalkoztam (endurance-minek is) teli tankkal és hosszú váltóval próbálkoztam, 17 sec-kel voltam lassabb, mint Viktor, versenyre már közepes váltót tettem, mivel láttam, nem forr föl a Capri, gyorsult is majd egy tizest.

    Ahhoz képest, hogy 2 órás futam volt, jól nekiesett mindenki a futamnak, az első tankolásig volt pár jó kergetőzés Dóda Ádámmal, Illés Rolival és Kolozs Tomival, aztán hibáztam is, majd jött egy őrjítően hosszú pit stop (2:18), elég lett volna tankolni, gumicserével viszont nagyon leszakadtam. A futam második felében végig egyedül nyomtam, elkapott a Le Mans fíling, nagyon élveztem, stabil 4:35-4:36-okat mentem. A futam hosszához képest alig hibáztam, amikor Viktor lekörözött, akkor mentem le a susnyásba egy stop and go-ért, de ez már nem osztott-szorzott, annyira nem volt senki előttem- mögöttem. 9. helyen bejöttem, és tök büszke voltam magamra, kb. 350km versenytempóban , majd cigi és alvás.

    Köszönöm mindenkinek az első szezont, részemről csonka és tanuló szezon volt, de nagyon élveztem. Szeptemberben ugyanitt.
    Logitech Driving Force PRO

  10. #10
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Panterával indultam neki a futamnak, úgyhogy jó eredményre számítottam.
    Az időmérő viszonylag jól sikerült, bár az első fél órában egy értelmes kört sem tudtam futni. Utána már összejött a 4.27 közepe párszor, de sosem tudtam tiszta kört futni. Hol az első, hol az utolsó szektorban rontottam és hagytam benne a körbe legalább 1mp-et, így maradt a 3.rajthely.
    A rajtot az első sor elrontotta, így sikerült gyorsan az első helyre ugranom. Ez tartott a kör közepéig, ahol sikeresen megpördültem. 7.helyre jöttem vissza. Páran hibáztak előttem és sikerült kihasználnom Nibi és Jankó Gábor csatáját az 1.helyért, ami miatt gyorsan utolértem és leelőztem őket. Nibi egy ideig szorongatott még, (ekkor történt lekörözésnél a Várkonyi Tiboros eset is,) de valamiért lemaradt. Tudtam, hogy taposni kell, mert szokás szerint jönni fog Viktor. Be is ért, de sikerült az autó erejének köszönhetően magam mögött tartani 4-5 körön keresztül a boxkiállásig. Egyszerre mentünk ki, de neki 1-2mp-cel gyorsabban dolgoztak a szerelői, és ő jött vissza elsőnek. Az egyenesben elengedett, gondolom azért, hogy tovább folytathassuk a csatánkat. Kicsit küszködtem a náthámmal és az autóval is. Nem egyszerű versenykörülmények között 4.28-as köröket futni, mikor Viktor ráakaszkodik a hátsó lökhárítóra. Talán még 2-3 kört sikerült előtte mennem, amikor elrontottam egy kanyart és lecsúsztam az ívről, amit nagyon profin ki is használt. Továbbra is tapostam, hátha eldobja a vasat, mint az előző futamon. Sajnos ekkor bekövetkezett amitől tartottam. Elrontottam egy nagysebességű féktávot, és nekicsapódtam a palánknak. Az ok, hogy pont akkor tüsszentettem, amikor fékeznem kellett volna. Elkezdte tolni az autó az elejét, aminek következtében még 2× falnak vágtam a Panterát. Irány a box. Nem is néztem, hogy mit akarnak javítani, így mindent hagytam úgy ahogy volt. Sajnos nem csak a lökhárítót, hanem az egész futóművet kicserélték, plusz még utána kerekeket is cseréltek. 120mp-et álltam a boxban, így a mezőny eleje nagyon elment 8 körrel a vége előtt. Barta Tibor mögé jöttem vissza a 8.helyre. Őt gyorsan meg is előztem, de 55mp-re voltam a 6. helytől. A végére sikerült ledolgoznom 20mp-re.
    Sajnos felemásra sikerült a futam. A versenyt nagyon élveztem, egyre jobban kezeltem a Panterát, jó csatákat is vívtam, csak sajnos jött a végzetes tüsszentés.

    Gratulálok Viktornak a bajnoki címhez!
    Köszönet a szervezőknek a bajnokság lebonyolításáért!
    Ha lesz lehetőségem rá, akkor indulok a következőben is.

  11. #11
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Speelius írta Hozzászólás megtekintése
    Most így helyből Illés Roli jut eszembe akivel sajnos nem túl sokáig csatáztunk mert falhoz vágta a gépe
    Ott már mindegy volt mert mint ez a fasza Dredd biró rendszere egyenesbe kaptam meg a stop and got már megint.Azt le se töltöttem hanem teligázzaé gumifal megnézve tudok e szárnyakat ereszteni hát nem égtem majd ESC.
    Időmérő gatya lett a PB nem jött így a 11. hely.Rajt fenomenális volt ha jól emlékszem a 4. vagy 5. heyre jöttem fel.Autoztam is sokáig ott közben megelőztek ketten de hibáztak is.Majd jött Viktor egy kanyarba kivülről.Egy körig tán ha tartottam és fékezni akartam majd a kocsi keresztbe áll szerencsére nem trafáltam el.Vissza evickéltem a pályára Rezső elment előttem és még meg is lepődtem mennyi előnyöm volt mert a kavicságyból nem volt gyaloggalopp visszajönni.Mentem utána de már ekkor kicsit koncentrácioliag szét voltam esve meg ott voltak mögöttem páran és jöttek a hibák folyamatosan majd jött Dredd biró is és ott már kedvem se volt az egészhez.Már nem tom hanyadik versenyemet tette tönkre Dredd biró de ezt is sikerült mert nem levágásokért kaptam szintén.Ezért már az utóbbi időbe kicsit kétkedve készültem mint erre is de jobb is lehetett volna megint.

    Bazsy megint bocs de ott max a kilincsek értek össze csak megint te húztad a rövidebbet de majd megnézem én is mert már homályos.


    Kössz fiúk a szervezést meg mindent hogy annak idején az ötletből tik tudtatok egy ép kéz láb bajnokságot összehozni.Volt itt minden jó is rossz is.Összeségében 4 jó futamom volt 2 hatalmas nagy.Egyik Imola nagy küzdés csete pata kössz Attis ott mégegyszer Dijon ott meg Sancyy a Cobrával nem volt gyenge.Ide sorolnám nekem tetszett Mondello is de azt nem ecsetelgetem mindnki tudja a törénetet.Meg ott volt Nürbungring az uccsó helyről fájn volt.Szóval jó volt ez szép volt fiúk és majd következőben is találkozunk.
    Utoljára módosította: Rolika; 2007. 07. 13. 09:46.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  12. #12
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Este a fáradság miatt lemaradt:
    Szeretném megköszönni Rolinak, hogy meghívott ide, és a Sancynak, Sanyinak, Lacinak, hogy azért dolgoztak, hogy mi szórakozhassunk.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  13. #13
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    Este a fáradság miatt lemaradt:
    Szeretném megköszönni Rolinak, hogy meghívott ide, és a Sancynak, Sanyinak, Lacinak, hogy azért dolgoztak, hogy mi szórakozhassunk.
    Köszönd annak hogy márciusban összfutottunk az online részben és egymás ellen döngettünk.Igzán nincs mit bár mint sokakkal veled sem volt alkalmam egész bajnokság alatt csatázni de majd legközelebb.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  14. #14
    Pintér Krisztián Regisztrált Pintér Chriss logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 02.
    Város
    Győr
    Életkor
    41
    Üzenetek
    275

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Először is had gratuláljak mind azoknak akik elképzelték és megvalósították ezt a bajnokságot! Mondom ezt én új belépőként! Az előző Nürburgringi futamon csatlakoztam e népes kis csapathoz (egy 8. hellyel sikerült abszolválnom életem első illen fajta versenyét).

    Nem kicsit vártam a tnapi futamot! Annak ellenére h maga pályát csak hétfőn raktam bele a játékba elképzelhetitek mennyit tudtam gyakorolni és mennyire ismertem a pályát... hát körülbelül annyira amennyi megmaradt bennem a nyári 24h Le Mans-i versenyből. Időmérőn egy 10. hely ( cél csak ne ucssó legyek). Aztán rajt egy kis tülekedés és talán 6.nak sikerült eljönnöm ha jól emlékszem. Az első 5 körben 4. és 6. pozíció között ingadoztam, vtak h megelőztek volt h hibáztak előttem. Egy boxkiállást terveztem de csak azok alapján amiket hallottam h kibírja eggyel a Capri (én méh nem próbáltam előtte h télleg kibírja e). 4.-nek mentem be a boxba 4 gumi csere meg tankolás kb 55mp volt és 5.-nek jöttem vissza. Kb. 10 kör lehetett hátra mikor még ketten kimentek előttem a boxba (bocsi h neveket nem írok de még nagyon új vok itt és erre nem volt energiám figyelni) így a 3. pozícióban robogtam! Itt eléggé megörültem szó mi szó... mondom 2. futamon egy 2 órás Le Mans-i pályán csak ne h hibázzak meg a benzin kibírja és akkor nagyon happy leszek... és télleg egy sikán levágásom volt meg egy parányi korlát érintés, nagyjából +-1.5mp-s eltérésű köröket tudtam menni. Nagyon boldog vtam mikor beértem!

    Mégegyszer köszönöm mindenkinek versenyzőknek és szervezőknek ezt a 2 futamot és persze h létrehozták ezt az egészet...

    Jövőre biztos találkoztok velem is, lehetőségem szerint minnél több futamon.
    "Hogy győztes legyél, nem kell mindig nyerned." - PK CarSport



  15. #15
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Le Mans GTL Élmények

    A rajt rendhagyó volt számomra ugyanis (végső soron) én löktem ki Kiss Attilát. Bocsi érte! Bár szerintem simán versenybaleset. Persze jól tudom h hazavágtam a versenyed...
    Késöbb eszméletlen nagy harcok voltak Rolival, meg a fene tudja még kikkel!
    Gaben75, miért engedtél el ilyen egyszerűen? Nibi idegesített?!

    Aztán hatalmas uncsizás, késöbb még nagyobb uncsizás, s végül az uccsó 40 perc bazi nagy uncsizás. Persze tudta mindenki h ez lesz! Jó volt, de nem lett az endurance (továbbra sem) a kedvencem!

    A szervezőknek tényleg köszi szépen a munkájukat, ha sok futamot ki is hagytam (kicsit bepöccentem a progira), de azért a végére ráéreztem a GTL feelingre!
    Szóval next szezonban ott leszek minden futamon!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  16. #16
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    .
    Késöbb eszméletlen nagy harcok voltak Rolival
    Nekem is tetszett míg volt.Fájn volt
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  17. #17
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Gaben75, miért engedtél el ilyen egyszerűen? Nibi idegesített?!
    Ennek több oka is van.
    Egyrészt én most eléggé a helyezésre és a pontokra hajtottam, szerettem volna hatodik helyen végezni a bajnokságban, úgyhogy nem akartam egy korai harcban elvérezni. (Persze ha jól számolom, akkor lehajráztál és lenyomtál az áhított pozícióról )

    Másrészt a Corvette annyira más karakterű autó volt, hogy nem nagyon tudtam vele csatákba bonyolódni. Gyors volt egyenesben, de kanyarban lassú és nagyon hamar kellett vele fékezni. Három lehetőséget láttam magam előtt:
    - Megyek elől, és egy meglepően korai fékezés miatt hátulról kipöckölnek
    - Megyek elől és a kanyargós részen valaki türelmetlen és kiforgat
    - Megyek szorosan hátul és a másfél tonnával valakit legázolok

    Meg olyan hülyén érzem magam mindig, amikor feltartok valakit. Pláne másfél órával a cél előtt. Ha gyorsabb, hadd menjen. Ha sokat erőlködök, abból úgyis palánk lesz.

    Egyébként hasonlóképpen elengedtem Balázst és Viktort is, következő sikánban kitették egymást (pontosabban Balázs kitette Viktort). Belegondolni is rossz, hogy mi van, ha ott vagyok Balázs előtt amikor elfelejt fékezni...
    Többször bejött már ez a lassan járj, tovább érsz taktika.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  18. #18
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    Többször bejött már ez a lassan járj, tovább érsz taktika.
    Ennek akkor van nagyobb szerepe ha a bajnokságban akarsz jól szerepelni(bár aki űr versenyt vív annak mindegy).Én mindig az adott versenyzővel jót csatázni akarok.De ezt a bajnokságot erre is szántam rá.A jövőben máshogy tervezem ha lesz időm versenyezni.Ha nem akkor marad az egy versenynek élünk taktika.Bár fejlődni is kellne egy kicsit a versenytempón csiszolni is kellene meg stb de engem tulzottan nem foglalkoztatott a pontáblázta a 4. verseny után mikor vagy kilöktek vagy hülye Dredd biró sujtott le.Onnatól kezdve lettem egy kicsit harciasabb mert nem a pontokért mentem hanem a csatákért amit több féleképp lehet értelmezni amit már ki is elemeztünk.
    Utoljára módosította: Rolika; 2007. 07. 13. 21:35.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  19. #19
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Ennek akkor van nagyobb szerepe ha a bajnokságban akarsz jól szerepelni(bár aki űr versenyt vív annak mindegy).Én mindig az adott versenyzővel jót csatázni akarok.De ezt a bajnokságot erre is szántam rá.A jövőben máshogy tervezem ha lesz időm versenyezni.Ha nem akkor marad az egy versenynek élünk taktika.Bár fejlődni is kellne egy kicsit a versenytempón csiszolni is kellene meg stb de engem tulzottan nem foglalkoztatott a pontáblázta a 4. verseny után mikor vagy kilöktek vagy hülye Dredd biró sujtott le.Onnatól kezdve lettem egy kicsit harciasabb mert nem a pontokért mentem hanem a csatákért amit több féleképp lehet értelmezni amit már ki is elemeztünk.
    Értem én, de mint mondtam, nekem ezen a versenyen a jó végeredmény volt a fontos.
    Donington, Dijon, Zolder, ott elég magabiztos voltam, hogy odategyem magam a "csatákban". Itt ez legfeljebb úgy működött volna, hogy egyenesben erőből elmegyek, kanyarban feltartom. Egyenesben erőből elmegyek, kanyarban feltartom.... Nem nagy élvezet.
    És ez mégis csak egy bajnokság volt, ahol számítottak a pontok. Hiába egy pár körös jó párbaj, ha utána átszakítom a palánkot. Arról nem is beszélve, hogy egy szarabb van annál amikor elszállok vagy kilöknek: Amikor én lökök ki valakit.

    De én is ezt tartom következő feladatnak, hogy annyi rutint szerezzek, hogy többször képes legyek felvenni a kesztyűt.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  20. #20
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Két ember se egyforma ettől szép ez az egész.
    Én is készülni akarok mert ez arra jó volt hogy tudjam hogy állok a többiekkel szemben.De a készülést lehet félbetöri a munkám és akkor megint löttek az egésznek.Mert sajnos én csak gyakorlással tudok jól menni hiába ismerem a pályát ha nincs gyakorlás nincs jó verseny.Ez idén többször is előfordult.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  21. #21
    Dóda Ádám Regisztrált Speelius logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 15.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    37
    Üzenetek
    315

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Most néztem a replay-t és megint Connection Lostom volt csak nem vettem észre mondjuk feltűnt hogy egy autó sincs a pályán de gondoltam csak elhúztatok, még jó hogy elrontottam a box kiállást.
    Ha mögötted vagyok és megelőzlek akkor hanyadik leszek?

  22. #22
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Corvettel akartam jönni, igy terveztem..nem volt sok kedvem gyakorolni, és nagyon nem akart a corvette elfordulni. Gyorsan döntöttem és gyakoroltam pár kört a Porsche 906-al. Mivel nem volt mit nyernem vagy vesztenem a pontversenyben, úgy döntöttem hogy az egyenesben lassabb, de féktávokon és kanyarokban nagyon gyors és stabil porsche 2 órán át is gyerekjáték lesz.
    Qualin már 2mp-el vertem a korábbi 906 WR-t a Gtl rankról. Teljesen elégedett voltam a 4. rajthelyel.

    Hát, ott az összes eddigi szerencsémet elhagytam
    Sohase sérült az autóm, semmilyen GTR2, vagy GTL futamon.
    Most csak pár száz méterre futotta, szerencsétlenül jött ki a rajt. Jól sikerült eljönni a 4. helyről, már Viktor mellett volt a Porschém orra, amikor Viktor picit elindult jobbra, én is elkezdtem jobbra húzódni, de Nibi odaért a Caprival a sarkamba, és neki már nem volt ideje reagálni.

    Tipikus rajtbaleset, 5en már nem fértünk el egymás mellett Pont Rádi Peti barátom kapta telibe a kocsim hátulját, azonnal megállt a motor.

  23. #23
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Corvettel akartam jönni, igy terveztem..nem volt sok kedvem gyakorolni, és nagyon nem akart a corvette elfordulni. Gyorsan döntöttem és gyakoroltam pár kört a Porsche 906-al. Mivel nem volt mit nyernem vagy vesztenem a pontversenyben, úgy döntöttem hogy az egyenesben lassabb, de féktávokon és kanyarokban nagyon gyors és stabil porsche 2 órán át is gyerekjáték lesz.
    Qualin már 2mp-el vertem a korábbi 906 WR-t a Gtl rankról. Teljesen elégedett voltam a 4. rajthelyel.

    Hát, ott az összes eddigi szerencsémet elhagytam
    Sohase sérült az autóm, semmilyen GTR2, vagy GTL futamon.
    Most csak pár száz méterre futotta, szerencsétlenül jött ki a rajt. Jól sikerült eljönni a 4. helyről, már Viktor mellett volt a Porschém orra, amikor Viktor picit elindult jobbra, én is elkezdtem jobbra húzódni, de Nibi odaért a Caprival a sarkamba, és neki már nem volt ideje reagálni.

    Tipikus rajtbaleset, 5en már nem fértünk el egymás mellett Pont Rádi Peti barátom kapta telibe a kocsim hátulját, azonnal megállt a motor.
    Időm lett volna, csak helyem nem, mert tőlem jobbra meg ott Volt Bazsy, aki mellé (vagyis közétek) már beszúrtam!
    Na mindegy, ebből is tanultam! Amúgy ahoz képest, hogy 2 órás futam volt, elég agresszívan rajtoltam/helyezkedtem. Csak tudnám minek?!...
    Jah és nálam a replay-n nem látni Bazsy autóját, csak a lámpája fényét. Még jó, hogy felkapcsolta.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  24. #24
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Le Mans GTL Élmények

    jaja, még pár méter és 5en vagyunk egymás mellett, ez már sok volt, ráadásul azt nem tudtam hogy te is odaértél, azt hittem hogy a Pantera pöccentett meg.
    Ha tudom hogy már ennyien vagyunk akkor elveszem inkább, de az is balesetveszélyes..

  25. #25
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Le Mans GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Corvettel akartam jönni, igy terveztem..nem volt sok kedvem gyakorolni, és nagyon nem akart a corvette elfordulni. Gyorsan döntöttem és gyakoroltam pár kört a Porsche 906-al. Mivel nem volt mit nyernem vagy vesztenem a pontversenyben, úgy döntöttem hogy az egyenesben lassabb, de féktávokon és kanyarokban nagyon gyors és stabil porsche 2 órán át is gyerekjáték lesz.
    Qualin már 2mp-el vertem a korábbi 906 WR-t a Gtl rankról. Teljesen elégedett voltam a 4. rajthelyel.

    Hát, ott az összes eddigi szerencsémet elhagytam
    Sohase sérült az autóm, semmilyen GTR2, vagy GTL futamon.
    Most csak pár száz méterre futotta, szerencsétlenül jött ki a rajt. Jól sikerült eljönni a 4. helyről, már Viktor mellett volt a Porschém orra, amikor Viktor picit elindult jobbra, én is elkezdtem jobbra húzódni, de Nibi odaért a Caprival a sarkamba, és neki már nem volt ideje reagálni.

    Tipikus rajtbaleset, 5en már nem fértünk el egymás mellett Pont Rádi Peti barátom kapta telibe a kocsim hátulját, azonnal megállt a motor.
    Engem meg jól telibe is vágtál,visszacsapódva a betonpalánkról.
    Pedig amennyire tudtam,behúzodtam,hátha sikerül elkerülni a csattot,de nem jött össze.
    El is ment a futóművem,és csak 4mpel lassabb köröket tudtam menni,de végigcsináltam így a boxkiállásig.Ott pedig közel 2 percet javították a gépemet....

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •