Találatok: 1 - 15 (15 összesen)
  1. #1

    ÚJ RFactor Bajnokság

    Sziasztok ha lenne kedvetek egy forma autós világba versenyezni örülnék ha jönnétek sokan.Hogy mi is ez valójában.Hát akkor röviden elmondom.
    Ez a mod a jól sikerült RFactor alatt fut ami GP2 névre halgat de az eredeti mod ami 2005-el lett kiadva az teljesen átt lett írva a mai GP2 teljesítményének és fizikájának.Kapott slick gumikat ami megint csak másabb mint a 2005-ös bordázott gumi(a mod még tesztelés alatt de 1-2 hét és kész).Viszont ami nagyban külömbözik a többi bajnokságtól hogy a GP2-ben egyforma az autok teljesitménye tehát csak a vezető tudás és egy kicsit a setupolás viszi előre versenyzőket.Ami még fontos hogy egyéni festésű csapatokkal lehet indulni lehet egy fős illteve kettő.Ha valaki nem tud festést készíteni sebaj elmondja az igényét hogy is nézzen ki és elkészitik az illetőnek.De ha neki nem annyira fontos a festés akkor vannak egyszínű autók amivel lehet indulni.A bajnokság egyéni illetve konstruktőri címért is megy és az első helyezett díjazása nyereményben mérhető.A versenynaptárt itt találjátok http://www.vsr.hu/2007/vsr_gp2_naptar.html két teszt futammal összekötve de a naptár még nem végleges lehet ha töbeknek nem jó a vasárnap akkor át lesz rakva ez attól függ hogy it mennyi ember jönne mert tudom hogy a GTR futam az vasárnap van.
    18 verseny 9 helyszín amin fog zajlani a kupasorozat.Jelenleg 26 versenyző van és 14 csapat de legyünk többen a szerver többet is elbirCsapatokat megtaláljátok itt http://www.vsr.hu/2007/vsr_gp2_csapatok.html.
    Videót ha kiváncsiak vagytok rá mi is ez valójába a főoladalon megtudjátok nézni http://www.vsr.hu/2007/index.html
    A nevezési díj csak jelképes 500 FT szerintem nem sok és a befolyt összeg lesz a nyeremény illetve akik már tagok azoknak a levont 500 FT-ból jön össze a nyeremény értéke.A szabályzat nincs még kidolgozva teljesen de az is elkészül hamarosan.
    Röviden ennyi ha valakit érdelkel itt bővebb információt talál a jelentkezéssel kapcsolatba illetve a bajnoksággal kapcsolatba.
    http://www.vsr.hu/2007/vsr_gp2.html
    Előre is köszönöm és remélem nem lesz ebből harag hogy ide jöttem és hirdetek egy bajnokságot nem elcsábítani akarok senkit csak a GP2 az országban most indul elöször.
    Utoljára módosította: Tempo; 2007. 07. 12. 14:22.

  2. #2
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: ÚJ RFactor Bajnokság

    Dilemma lesz számomra hogy melyik is legyen mert a GTR2 is szeretem meg a Forma kocsikat is.GP2-őt kiprobáltam tényleg űber csak a netes résszel van még gond ahogy én azt sejtem.
    GTR2 naptára ugyanaz lesz mint tavaj?
    Többen is lennénk akkor lehet hogy van esély hogy ne vasárnap rendezzék ahogy a forumokat néztem.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  3. #3
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: ÚJ RFactor Bajnokság

    Megnézem,és ha tetszik nekem nem gond az 500 ft.
    Bár én nyitott kocsikkal régen mentem,reményteljes is lehet a dolog.
    Remélem nem F-1 feeling,mert az reflex játéknak tünt nekem,de ezek az f-1 kapui ha jol tudom.
    És attol még lehet jo.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  4. #4
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: ÚJ RFactor Bajnokság

    Lehetséges hogy jönnék, valami újra vágyom!
    Csak van 1 aprócsak bibi, nincs rFactorom...
    A vásárlása meg elég gázos...
    De a modot mindenképp kiprólálom!

    Jah még valami: nem tudtok olyan bajnokságot (rFactorba) ahol nem open wheel autókkal kell menni? (és normális, és még jelentkezni is lehet,nem mint a Clio kupába... lol) Ezek az F1-esek nem jönnek be...
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2007. 07. 12. 18:36.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #5
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: ÚJ RFactor Bajnokság

    Clio kupában szívesen oda adom a gépemet neked Nibi ha kell mert nekem az nem jött be egyen elindultam de felhagytam vele amugy van egy ha jól tudom ahol ferkákkal kell menni olasz pályákon magyarok szervezésében de majd utána nézek.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  6. #6
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: ÚJ RFactor Bajnokság

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Clio kupában szívesen oda adom a gépemet neked Nibi ha kell mert nekem az nem jött be egyen elindultam de felhagytam vele amugy van egy ha jól tudom ahol ferkákkal kell menni olasz pályákon magyarok szervezésében de majd utána nézek.
    Köszi az utánanézést!
    Viszont a Clio nekem se jött be... szar vagyok benne. Elszoktam az elsőkerekes verdától. Persze még nem is versenyeztem olyannal!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  7. #7

    Re: ÚJ RFactor Bajnokság

    Na valószinűleg át lesz rakva az időpont ami így nézne ki:
    péntek:
    19.00 - 20.00 időmérés 1. korláttlan kőr

    vasárnap:
    20.00 - 21.00 időmérés 2. korlátlan kőr

    szerda:
    20.00 - 20.45 verseny 1. (rajtlista a legjobb körök alapján)
    21.00 - 21.30 verseny 2. (rajtlista az 1. verseny eredménye, az első 8 fordított sorrendben)

    Az időmérés eggyikén kötelező részt venni.

    Ha így marad akkor talán ez így elfogadhatóbb lenne.Ha kérdésetek van kérdezzetek nyugottan és ha tudok rá válaszolni válaszolok.Az első versenyen eddig kötelező a boxkiállás és még tervbe van véve az hogy hard illetve soft gumi használata kötelező legyen az első versenyen.
    Ha véletlen indulnátok akkor és festés kellene szólhattok itt is és próbálok intézkedni ha van elképzelés.Mint mondtam a festés nem kötelező nem nevezési feltétel.Csak ad egy plussz extrát a dolognak.
    Utoljára módosította: Tempo; 2007. 07. 13. 10:45.

  8. #8
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: ÚJ RFactor Bajnokság

    Nálunk vasárnap GT, szerdán RACE futamok vannak / lesznek.
    Bár más kategória, de szerintem érdemes lenne figyelembe venni, hogy ne üsse egymást a két bajnokság.

  9. #9

    Re: ÚJ RFactor Bajnokság

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Nálunk vasárnap GT, szerdán RACE futamok vannak / lesznek.
    Bár más kategória, de szerintem érdemes lenne figyelembe venni, hogy ne üsse egymást a két bajnokság.
    Megpróbáljuk Hétfőre tenni vagy Keddre erre is tettek már javaslatot de eddig nem nagyon látom hogy innen jönnének ami nagy kár szerintem mert az előzetes tesztek alatt nagyon jók voltak a futamok bár még 2 teszt vár rá.
    Ugy ez a Formula Monday megnevezésű teszt volt amiben a GP2 nyerte el a közönség tetszhetőségét.

  10. #10

    Re: ÚJ RFactor Bajnokság

    Pályák ezek lennének
    1.
    Verseny1
    Bahrein - Sakhir
    120 km - 25 kör
    2.
    Verseny2
    Bahrein - Sakhir
    70 km - 15 kör
    3.
    Verseny1
    Spanyolország - Barcelona
    120 km - 26 kör
    4.
    Verseny2
    Spanyolország - Barcelona
    70 km - 15 kör
    5.
    Verseny1
    Anglia - Silverstone
    120 km - 24 kör
    6.
    Verseny2
    Anglia - Silverstone
    70 km - 14 kör
    7.
    Verseny1
    Németország - Nürburgring
    120 km - 24 kör
    8.
    Verseny2
    Németország - Nürburgring
    70 km - 14 kör
    9.
    Verseny1
    Magyarország - Hungaroring
    120 km - 28 kör
    10.
    Verseny2
    Magyarország - Hungaroring
    70 km - 17 kör
    11.
    Verseny1
    Törökország - Istanbul
    120 km - 23 kör
    12.
    Verseny2
    Törökország - Istanbul
    70 km - 13 kör
    13.
    Verseny1
    Olaszország - Monza
    120 km - 21 kör
    14.
    Verseny2
    Olaszország - Monza
    70 km - 12 kör
    15.
    Verseny1
    Belgium - Spa-Francorchamps
    120 km - 18 kör
    16.
    Verseny2
    Belgium - Spa-Francorchamps
    70 km - 10 kör
    17.
    Verseny1
    Spanyolország - Valencia
    120 km - 30 kör
    18.
    Verseny2
    Spanyolország - Valencia
    70 km - 17 kör

  11. #11
    Dóda Ádám Regisztrált Speelius logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 15.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    315

    Re: ÚJ RFactor Bajnokság

    Én mennék mint gép de elég nekem 2 bajnokság, mert ha minden igaz lesz itt egy 79es mod bajnokság, a másik a GT Legends ami egyébként csütörtök esténként van/lesz.
    Ha mögötted vagyok és megelőzlek akkor hanyadik leszek?

  12. #12
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: ÚJ RFactor Bajnokság

    Hát én valszeg a 79-et kihagyom ez nekem nagyobb filing és szerintem a csapattársam is de aszt nem tom.
    De ahogy nézem ez a 79-es még nagyon kiscipőben jár nem nagyon van aktivitás szóval nem hiszem ez elindul szeptemberben.Mert még tesztverseny se volt és utána jön a szabályzat alkotás meg a versenykiirás stb sok idő ez még.Plusz nem tom a szervert ki fogja biztositani.Eddig csak arról volt szó ki milyen időt megy de ezen felül semmi.Kezdek letenni róla szóval a szavazatom már nem 100%-ig igen.Ádám ha nem jössz GP2-be fenéken billentelek.Ha kell csinálok neked is festést.Teszten egész jó voltál nulla gyakorlás nélkül.79-től igaszság szerint attól félek több lesz a durr mint az előzés mert igen instabill jószágok.A GP2 meg stabill és gyors a GP79-hez képest de nem Reflex ahogy Rezső mondaná max 300-at megy.Ezt is könnye el lehet dobni mint ahogy el is dobták elöttem egyszer.Jobbak a játék adta szabályok.Gondolok itt a Box elhagyási időre a rajtrácsra való felállási dőre majd a felvezető körre majd utána rajt.Tiszta igazi.(mármint Rfactor ha be vannak kapcsolva ezek)És szorosan lehet egymás seggébe autozni jók a fékek stb.Engem a teszt verseny nagyon meggyőzőtt és jót lehet autozni jó a fizika nekem bejön.Igaz a gumikkal ovatosan nem kockásra fékezni mert nekem az időmérőn párszor eldurrant.Jó én azt mondom aki teheti próbálja ki ha szereti a formula kocsikat.
    Utoljára módosította: Rolika; 2007. 07. 13. 15:49.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  13. #13
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: ÚJ RFactor Bajnokság

    Oké, szerintem más bajnokságot ne itt beszéljünk meg. Köszi a megértést.

  14. #14

    Re: ÚJ RFactor Bajnokság

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Oké, szerintem más bajnokságot ne itt beszéljünk meg. Köszi a megértést.
    Oké vettem a lapot de ha nem baj néha egy két infót azért közölnék nem nagy kérés ugye?
    Volt egy teszt futam múlt hét szerdán csak túl késői időpontba esett így kevesen voltak (főleg az élmezőny hiányzott) de most szerdán is lesz a szabályok tesztelésére mi hogyan is legyen.Csak jelzem ha mindenki jön versenyezni akkor 40 csapat van eddig.
    Egy kis ízelítő egy lelkes videó készítőtől http://www.youtube.com/watch?v=LQDVU-kQplY

  15. #15

    Re: ÚJ RFactor Bajnokság

    http://www.youtube.com/watch?v=g-YKG_g-GRQ egy újabb fun vidi csak reklám képpen.33-an voltunk egy szerveren nem volt gyenge.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •