Szavazás eredménye: Hol rendezzük a nyár utolsó GP-távú versenyét?

Szavazók
8. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • East London 1967

    2 25,00%
  • Imola

    1 12,50%
  • Interlagos 1973

    3 37,50%
  • Laguna Seca 1967

    2 25,00%
Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 35 (35 összesen)

Téma: HGPLM-GP Interlagos

  1. #26
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM-GP Interlagos

    Terveimmel ellentétben nem sikerült külön készülnöm a futamra... Áprilisban mentem itt a britekkel egy egész pofás versenyt, bíztam benne hogy előjönnek az emlékek

    Az időmérő köröm a helyzethez képest elég jól sikerült, csak 5 mp-cel maradtam el az egyéni legjobbamtól. A rajtrácson kellemetlen meglepetésként ért a jobb vádlimba álló enyhe görcs, ami sajnos csak a 10. körre távozott...

    Az első kör végén elrontottam egy kigyorsítást, majd a második körben elnéztem egy féktávot (T3), úgyhogy a mezőny el is tűnt a szemem elől...

    Valamikor féltávhoz közeledve találkoztam Ricsivel, volt pár izgalmas körünk, meg egy kis csattanás is, ami miatt sajna új autót kellett elővegyek... Aztán Ricsi kiszállt, én meg próbáltam a lehető leghamarabb megszabadulni az üzemanyagtöbblettől

    Az utolsó körökben megérkezett mögém (lekörözésre) Szeglet, elengedtem, kicsúszott,elengedtem, kicsúszott... Aztán már nem engedtem el Szóval, jó kis meccsünk volt, a végén egy szenzációsan sz*r befutóval

    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #27
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645

    Re: HGPLM-GP Interlagos

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Majd azért várok néhány kommentárt azoktól akik a pályára szavaztak és nem jöttek...
    Sajnos nem tudott senki kölcsönözni egy müködö bal lábat
    így nem tudtam indulni.
    De nagyon szeretem ezt a pályát, és szerettem volna jönni...
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  3. #28
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624

    Re: HGPLM-GP Interlagos

    Nekem nem sikerült túl jól ez az Interlagos, az egykörös időmérőn gyorsba összeeszkábált setupom pedig nem volt olyan rossz. A rajt utáni taktikám sem müködött, gondoltam 8-10 körön keresztül majd csak tudok valakit kővetni és ráézek a pályára, de nem igy törötént, volt egy megpörgésem, meg egy motor robbanásom az elején úgyhogy egyedül körözgettem, és így probáltam meg tapasztalni, faragni a hátrányt, probáltam odlépni neki.... de csak kicsuszások lettek belőle, közben meg azt láttam hogy 8seccel gyorsabb ember is van a pályán...
    Fene sem gondolta hogy ennyire más ez az 70' Interlagos...

  4. #29
    Horváth Sándor Regisztrált Horváth Sándor logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 26.
    Üzenetek
    102

    Re: HGPLM-GP Interlagos

    Egyetértetek velem abban hogy ezen a pályán nagyon nehéz egy hibátlan kört menni ???

  5. #30
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM-GP Interlagos

    Idézet Eredetileg Horváth Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Egyetértetek velem abban hogy ezen a pályán nagyon nehéz egy hibátlan kört menni ???
    Egy fokkal talán könnyebb mint Nürbin
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  6. #31
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780

    Re: HGPLM-GP Interlagos

    Well, nekem jól sikerült kis futam volt ez, az egykörös időmérőn szokásom szerint megforogtam, de még így sem utolsónak indultam. Rajtnál óvatosra vettem a figurát, mondom úgysem az első kanyarban dől el hanyadik leszek. Első pár kör hozta a szokásos keveredést, helyezkedést, hibázgatást, viszaelőzgetést, így fordulhatott elő, hogy mindenki volt mögöttem ebben az időszakban, mégsem vezettem egy pillanat törtrészéig sem. Először Ricsi szorongatott, majd Szeglettel volt 1-2 összecsapásunk, itt jegyezném meg azt az érdekességet, hogy a versenyben futott leggyorsabb körömet a 7. körben teljesítettem, alighanem ebben Szeglet kollégának is nagy érdemei voltak. Aztán ahogy fogyott a benzin, úgy maradtam le tőle, már nem tudtam tovább gyorsulni, tartani vele a lépést, Milán ekkor már fényévekre járt. Stabil körözgetés után 8 körrel a vége előtt ért el a holtpont, jöttek a hibák előfordult, hogy csak 3:21-es kört mentem. Ja igen, az autó, a futam előtt hosszas tárgyalásokat folytattam Enzo Ferrarival, így az ő autójával álltam rajthoz. Nos kellemes meglepetésben volt részem, rendkívül megbízható, és masszív szerkezet ez. Többször koccoltam ezt azt, egyszer a sziklafalat is megmásztam, és sértetlenül roboghattam tovább. Ezenkívül könnyen vezethető, szinte már játékos a kanyarokban, előfordult hogy egész kanyarokat kereszteben vettem, mintha valami rally versenyen lennék. Egyedüli gyengepontnak a fék tűnik, ami elég erőtlen a Lotus-ból átülve. Futam után a "Commendatore" is rendkívül elégedett volt a dobogóval, így nincs kizárva a további együttműködés. Ja a pálya nagyon tetszett, ezúton is köszönöm azoknak akik beszavazták.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  7. #32
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Thumbs up Re: HGPLM-GP Interlagos

    Kérem én nem pont ilyen lovat akartam.
    Egy héttel a verseny előtt eldöntöttem, hogy kipróbálok egy másik vasat is, hogy ne csak a Ferrari gyár készleteit merítsem, tartalék alkatrészekből. Gondoltam a Brabham jó lesz, állítólag olyan mint a Ferrari, csak mégse.
    Nagyon bejött. Lezavartam vele közel harminc kört, setupoltam, már ami tőlem telik. Úgy éreztem jól megy. Közöltem a tényállást Szeglet kollégával, jobb lesz ha gyakorol... Egy héttel később szembesültem vele, hogy a létszámunk tetemes 5 főre rúg, ebből három BRM-el kíván versenyezni egy ilyen, hosszú egyenesekkel tarkított pályán. Mivel más tapasztalaton nem volt, nem váltottam az utolsó pillanatban autót (pedig kellett volna), bíztam benne, hogy a többiek elkapják majd a ritmust. Sajnos a végeredmény az lett hogy részemről elég unalmas versenyt futottam, ahol azzal szórakoztattam magam hogy minden gyors kör után, kettőn hűtöttem a gumikat. Szerencsére a pálya nagyon állat, ezért még egyedül is volt értelme körözgetni, de egy jó versenyt/győzelmet egyáltalán nem így képzelek el.
    Érezze magát mindenki leba"%/=, aki önhibájából nem készült, és méginkább ha el sem jött...és én is amiért nem váltottam autót.

  8. #33
    Horváth Sándor Regisztrált Horváth Sándor logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 26.
    Üzenetek
    102

    Re: HGPLM-GP Interlagos

    ennek a futamnak a replay-ét hol tudom letölteni ?

  9. #34
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: HGPLM-GP Interlagos

    Idézet Eredetileg Horváth Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    ennek a futamnak a replay-ét hol tudom letölteni ?
    Itt találod az utolsó néhány futam visszajátszását, ebben az esetben a HGPLM-GP_Int.zip név alatt.

  10. #35
    Horváth Sándor Regisztrált Horváth Sándor logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 26.
    Üzenetek
    102

    Re: HGPLM-GP Interlagos

    köszöntem...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •