Találatok: 1 - 24 (24 összesen)

Téma: Nürburgring....

  1. #1
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Nürburgring....

    ide...

  2. #2
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: Nürburgring....

    Először is...........nem tudtam, mivel induljak, semmivel sem ment!Aztán döntöttem....egy pohár páleszt és kiválasztottam a Shelby-t. PB-vel a 7. helyre qualifikáltam magam, amivel meg is voltam elégedve!

    A rajt hihetetlenül jól sikerált feljöttem a 2. helyre....igaz, nem sokáig de ha nem lett volna fülem, akkor körberöhögöm a fejemet!!!

    Nagy csaták a 4-5. helyért Kunszabó és bajtárssal, majd a célegyenes végén nyomtam egy kövéret és meg is fordultam. Visszaestem a 7. helyre. Ott is hatalmas csaták voltak (Kiss Szabival és Jankó Gabival), senki nem bírt senkivel. Bocsi Gabi amiért kifordítottalak....A gumikat pedig csak faltuk és faltuk. Illés Roli és Pintér Krisztián pedig rohamosan közeledtek, majd be is értek minket.
    Itt is hatalmas csaták, nagy vonatozások......mindenki gumija és türelme fogytán, majd az egyik kanyarban 6-7. helyen Roli a belső ívről adott egy fülest, ami miatt kicsúsztam, ki is estem a ritmusból, majd saját hibámból még egy kicsúszás s a pumpa felment.......ESC!

    ENNYI VOLT!
    Utoljára módosította: Bazsy; 2007. 07. 05. 23:04.

  3. #3
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: Nürburgring....

    Zoli ez szép volt!
    Gratula! De, aki korpa közé keveredik....!

  4. #4
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: Nürburgring....

    Gratula Kovács Sanyi! Hajrá, mostmár TE is kapsz gratot!!!

  5. #5
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Nürburgring....

    stop and go mania
    Pedig nagyon ott volt a tempo, kár érte.

  6. #6
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Nürburgring....

    Na ez olyan vegyesre sikeredett.

    Quali PB (2:20:4) az ötödik helyet jelentette volna, de hát a bünti miatt kiléptem. Azt mondja meg nekem valaki, hogy hogy van az, hogy egy hét gyakorlás után első mért körre megyek egy PB-t. És már nem először a szezonban... Mondjuk sose legyen rosszabb.

    A rajt aztán nem sikerült túl jól, nagyjából utolsó helyen is fordultam. Két kör múlva viszont már pontszerző helyen voltam.

    Várkonyi Tibivel gyűlt meg picit a bajom, szélesen kezdte a kanyarokat, én beszúrtam, Ő meg mindig bezárta a kanyar közepénél. Bár abszolút kiszámíthatóan és konzekvensen csinálta, így nem volt belőle gond, csak eltartott egy darabig, amíg leküzdöttem.

    Aztán Bazsyt utolértük, egy féktávon megforgatott, de kb 3-4mp-cel pozícióvesztés nélkül megúsztam, meg is várt ahogy kell, úgyhogy kein problem.

    Aztán jött Kiss Szabi, ez már az ötödik helyért ment, és nagyon akartam rá vigyázni a zolderi incidens miatt. El is voltunk egy darabig, aztán a célegyenesben a kifékezés mellett döntöttem. Picit elszámoltam magam, de Szabi megmentette a helyzetet, úgyhogy el tudtam jönni. Utólag is köszi.

    Több mint a fele még hátravolt, magányos farkasként róttam a köröket. Ellenfelem csak az unalom volt.
    Tilus a büntije után elhúzott, de semmi izgalom.

    Aztán bejött amitől féltem, a TVR az üresedő tankkal és kopó gumikkal kezdett egyre irányíthatatlanabbá válni. Az utolsó néhány körben szinte minden kanyarban meg akart ölni. Az előnyöm jelentős részét le is adtam, de végül bejöttem az ötödik helyre, ami az utolsó rajthelyet tekintve jobb mint vártam.

    Mindenképpen akartam Kovács Sanyinak gratulálni, de mintha megtréfálta volna a gépe...

    Hű ez hosszú lett, bocsi.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  7. #7
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: Nürburgring....

    az isi motor újabb tanúbizonyságot tett afelől, hogy nem éppen tökéletes. a célegyenesre ráfordító kanyarban kicsit megcsúsztam, ellenkormányzás, majd pálya elhagyás (balra) és a betonfalat, olyat 20-30 fokos szögben találtam el, amitől szaltóztam 1-et 2-őt a levegőben, majd fejtetőn landoltam. de aztán talpraállított a gép és mehettem tovább, mintha misem történt volna. az előzmény annyi volt, hogy Tilus eltűnt előlem és értelmét veszítette a versenyre való összpontosítás. Meg hát Kovács Sanyit is meg akartam cáfolni, hogy nem mindig én nyerek :P

    jó lenne már egy igazi versenyt tolni, ahol úgy alakulnak a dolgok, hogy 1 órán keresztül csatázhatunk. köridők közel azonosak voltak, versenyben talán egy picivel gyorsabb voltam, izgalmas lehetett volna, ha...

  8. #8
    Barta Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 04. 17.
    Város
    Ajka
    Életkor
    53
    Üzenetek
    298

    Re: Nürburgring....

    Szokásommal ellentétben rövid leszek.

    Elnézést kérek Várkonyi Tibitől a kilökésért, kicsit később fékeztem a szokásosnál, Te pedig (úgy láttam) szinte állóra fékezted a járgányod, ezért volt a csatt. Gondolkodtam, hogy megvárlak, de sokáig tartott, amíg ki tudtál jönni a kavicsból, közben hárman is elmentek, és nem vártam tovább. Persze ezután eléggé ideges lettem magamra, nem volt könnyű folytatnom a versenyt. Még egyszer elnézést kérek, ha megóvod, megértelek, ha nem óvod meg, megteszem én.
    Ugyanazon kör elején, a célegyenes végi kanyarban megelőztelek, de utána megkoccoltál, kicsit megijedtem, hogy kimegyek a pályáról, de szerencsére nem lett belőle baj. Az, hogy később sajnos Neked mentem, nem törlesztés jellegű volt, ezt szeretném hangsúlyozni.

    Később Fehér Norberttel küzdöttem, láttam, hogy feltartom, mert gyorsabb, és nem akartam főhős lenni egy blokkolásról szóló topikban, (meg karambolt sem szerettem volna) ezért úgy döntöttem, elengedem. Visszanézve az esetet, elég szerencsétlenül oldottam meg, Rádi Péter elé értem vissza a fékezési pont előtt, Ő pedig már nem tudott? akart? fékezni, és kilökött a pályáról. Itt volt az a pont, amikor már nyúltam az 'ESC' felé, de inkább nem tettem meg. A verseny hátralévő részét félszívvel nyomtam végig. A vége felé Rádi Péter megpördült és amikor meg akartam előzni, nyomtam egy kövérebb gázt, és már repültem is a hívogató (kavics)ágy felé. Itt lett teljesen pocsék a kedvem.

    Mégsem lettem rövid.

  9. #9
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    540

    Re: Nürburgring....

    Nekem ma jött vissza a net-em Ezért nem indultam

  10. #10
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Nürburgring....

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    jó lenne már egy igazi versenyt tolni, ahol úgy alakulnak a dolgok, hogy 1 órán keresztül csatázhatunk. köridők közel azonosak voltak, versenyben talán egy picivel gyorsabb voltam, izgalmas lehetett volna, ha...
    Ha nem csak Tilus felel meg vetélytársként, akkor kiírhatunk egy szavazást a következő futamon használandó autódra, és akkor nagyobb esélyekkel kerülsz csatába. Én mondjuk a Porsche 914-re gondoltam, LeMans-ba ideálisnak tűnik
    Bár lehet, hogy csak nagy a szám és azzal is csúnyán elkalapálnál
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  11. #11
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: Nürburgring....

    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem csak Tilus felel meg vetélytársként, akkor kiírhatunk egy szavazást a következő futamon használandó autódra, és akkor nagyobb esélyekkel kerülsz csatába. Én mondjuk a Porsche 914-re gondoltam, LeMans-ba ideálisnak tűnik
    Bár lehet, hogy csak nagy a szám és azzal is csúnyán elkalapálnál
    nekem tök mindegy ki az ellenfél, csak legyen. a porsche 914-est már nem használhatom, mert spa-ban 906-tal mentem. amúgy a caprival fogok menni, az sem a legideálisabb választás oda, akinek még van panterája, vagy corvette-je az gyorsabb lesz/lehet.

    amúgy hacsak nem lesz a 3. gtl szezonra valami nagyobb változtatás, amolyan handicap rendszer szerűség (gyorsabbaknak gyengébb autó), akkor nem indulok, mert nincs értelme, túl nagyok a különbségek.

  12. #12
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Nürburgring....

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    nekem tök mindegy ki az ellenfél, csak legyen. a porsche 914-est már nem használhatom, mert spa-ban 906-tal mentem. amúgy a caprival fogok menni, az sem a legideálisabb választás oda, akinek még van panterája, vagy corvette-je az gyorsabb lesz/lehet.

    amúgy hacsak nem lesz a 3. gtl szezonra valami nagyobb változtatás, amolyan handicap rendszer szerűség (gyorsabbaknak gyengébb autó), akkor nem indulok, mert nincs értelme, túl nagyok a különbségek.
    Ne aggódj, majd nyáron felszívjuk magunkat aztán csak leshettek Tilussal az utolsó sorból
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  13. #13
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: Nürburgring....

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése

    amúgy hacsak nem lesz a 3. gtl szezonra valami nagyobb változtatás, amolyan handicap rendszer szerűség (gyorsabbaknak gyengébb autó), akkor nem indulok, mert nincs értelme, túl nagyok a különbségek.
    Megoldjuk. Már van némi ötletem.

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: Nürburgring....

    Háát nem igazán sikerült összebarátkoznunk a TVR-rel. Mindenesetre megbeszéltük magunkközt, hogy ha már úgyis emgymásra vagyunk utalva erre a futamra, akkor majd igyekszünk tiszteletben tartani és nem nagyon zargatni a másik dolgait és kellő távolságtartással, de azért mégis közös erőfeszítésel valahogy együtt abszolválni azt a 27 kört.

    Nem is kezdtünk rosszul, időmérőn 10. hely, MEGINT! (na ide nem találtam megfelelő smájlit...pfff..váááááá)

    Rajt megint jól sikerült (mint mindig ), nagyon sokáig 5-6. helyen körözgettem, majd mielött még rámtört volna az Unalom Szörny, a 20 kör környékén KinderPingui helyett megérkéztek rám a srácok, mikor elkezdtek fogyni a gumijaim. Na onnan már izgi volt, ment is az adok kapok (Roli, örülök, hogy találkoztunk ), de sajnos közben felrúgtam a halgatólagos megállapodásunkat a TVR-rel és összeszedtem egy Stop & Go-t!

    Aztán a boxbol kifele jövet, kíírta, hogy kaptam mégegyett, aztán azután kijőve, megint kaptam egyett. Nem értettem a dolgot, aztán rájöttem, hogy nem a kihajtásnál, hanem a behajtásnál lépem mindig túl a limitet.

    Hogy miért nem lehetet felfesetni a bejáratnál is azt a k#######rva fehér vonalat?!!!!!!!! ...Kiléptem

  15. #15
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Nürburgring....

    Na én is elkezdem de megint lett egy szenvedő alanya a versenyemnek.Bocsi Bazsi.
    Utolsó előtti rajthelyről rajtóltam mivel Jankó Gabi engedékeny volt és mondta hogy nyugodtan indulhatok előtte ő úgy is legyorsul ami igaz is volt tvrvselna párositásba.A rajtot nagyon jól kaptam el de nem mentem bele a tülekedésbe az első kanyarba de attól függtelen sokat hoztam a helyezéseken.Elkezdtem keményen taposni a pedált aminek meg is lett az erdeménye.Az első körben hibáztam egy kicsit és el is buktam azt amit a rajtal nyerte majdnem.Dóda Ádámot könyen apszolváltam majd jött Pintér Krisztián ő vele is egy kanyarig bibelődtem majd jöttek a tvr-ek.Egymást ütötték ki elölem(Barta Tibi meg Várkonyi Tibi) igy nem kellet velük csatáznom.Nyomtam tovább a pedált keményen.Egyszer hibáztam és Pintér vissza előzött de következő kanyarba már vissza is előztem.Aztán egyszer csak megjött rám Fehér Norbi meg is elözött de a célegyenes elötti sikánba kifékeztem és utána hibázott egyet és eltünt.Szép lassan kezdtem beérni Kiss Szabi(TVR) meg Bazsit(Daytona).Szabit megelöztem mikor lecsuszott az ivről de visszaelözött majd én is ötet aztán ez ment egy két kanyaron keresztül.Majd ki akart fékezni de kisodrodott én behutztam belső ivre a verdát aztán eltünt mögüllem.Közbe azért Bazsi is megvolt mert hibázott és elmentem mellette.Itt már kopottnak éreztem a gumikat nagyon mert én is hibáztam egy hangyányit keresztbe állt a kocsi épp hogy megfogtam de ott sokat buktam és beért Bazsi.Majd jöttek a pályának a kanyargós részei.Ott előnybe voltam az elannal de a hajtűben kivülről jött én meg lekartam védeni a belső ivet és hát mit mondjak elfékeztem magam.Kapott egy fülest tőlem ahogy ő mondaná mert átcsúsztam a külső ivre bocsi érte.A végére még jutott egy kis izgalom Fehér Norbi felzárkozott mögém de behoztam a verdát a 6. helyre nem volt ez rossz futam.Rengeteg előzésem volt jókat csatáztam Szabival Krisztiánnal meg Norbival és Bazsival míg lapátra nem tettelek.Már előre elterveztem hogy a kocsi belét kitaposom mert az uccsó körben már égett a vízhőfokjelzőm.A következő versenyen az utolsó helyről fogok rajtolni ha kapok büntit ha nem ez a minimum úgy érzem.

    UI:már megint nem lett igazam kibirták a TVR-ek grat Gabi aki a legjobb TVR-es lett de mindenkinek aki beválalta.
    Utoljára módosította: Rolika; 2007. 07. 06. 18:11.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  16. #16
    Dóda Ádám Regisztrált Speelius logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 15.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    37
    Üzenetek
    315

    Re: Nürburgring....

    Háthamá akkor én is írok...

    Nem gyakoroltam semmit, tök idegen volt a páya+autó - később az autón segített Viktor setupja, kössszi. A végéről indultam, de viszonylag jól alakultak a dolgok mert mindig volt előttem, mögöttem valaki de így is monoton volt (rám nem jellemző módon hidegvérrel vezettem). A verseny vége előtt három körrel a 9. helyen tanyáztam ami nagyon jó a nulla gyakorlásom után erre stop&go és ESC. Totál depis lettem ettől a stopitól de majd kiheverem.
    Ha mögötted vagyok és megelőzlek akkor hanyadik leszek?

  17. #17
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Nürburgring....

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Utolsó előtti rajthelyről rajtóltam mivel Jankó Gabi engedékeny volt és mondta hogy nyugodtan indulhatok előtte ő úgy is legyorsul ami igaz is volt tvrvselna párositásba.
    Igaz kellet volna, hogy legyen, de úgy ott hagytál rajtnál, hogy csak lestem.
    TVR ide, TVR oda, utolsó előttinek fordultam. Majd veszek Bazsytól rajtleckéket.



    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    UI:már megint nem lett igazam kibirták a TVR-ek grat Gabi aki a legjobb TVR-es lett de mindenkinek aki beválalta.
    Kibírni mondjuk kibírta, de elég meleg süti volt a végén. Minden kanyar élet-halál harc volt, az utolsó két körben kb 15mp-t hagytam bent. Szerencsére volt bőven előnyöm.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  18. #18
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    540

    Re: Nürburgring....

    Idézet Eredetileg Kovács Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Megoldjuk. Már van némi ötletem.
    Csak tolatva mehetnek, vagy minden körben stop and go!?

  19. #19
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Nürburgring....

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    nekem tök mindegy ki az ellenfél, csak legyen. a porsche 914-est már nem használhatom, mert spa-ban 906-tal mentem. amúgy a caprival fogok menni, az sem a legideálisabb választás oda, akinek még van panterája, vagy corvette-je az gyorsabb lesz/lehet.

    amúgy hacsak nem lesz a 3. gtl szezonra valami nagyobb változtatás, amolyan handicap rendszer szerűség (gyorsabbaknak gyengébb autó), akkor nem indulok, mert nincs értelme, túl nagyok a különbségek.
    Eléggé határozottan lobbiztam én is vmi handicappért, tudtam hogy ez lesz a szitu.

    Bocsi hogy nem tudom eléggé megneheziteni a dolgod, gyorsultam a legutóbbi bajnokság óta, de sajnos te is Nuring jó lett volna, brutális WR-el qualifikáltunk (6 tizedet adtunk a rankos rekordnak) ugyanaz volt a forgatókönyv mint legutóbb, de sajnos tultankoltam a lotust, talán ennek volt betudható hogy körönként kaptam 1-1 tizedet a versenyen, majd gyors egymásutánban benéztem párszor a vak sikánt

    Ez van, én igyekszem

  20. #20
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: Nürburgring....

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Eléggé határozottan lobbiztam én is vmi handicappért, tudtam hogy ez lesz a szitu.

    Bocsi hogy nem tudom eléggé megneheziteni a dolgod, gyorsultam a legutóbbi bajnokság óta, de sajnos te is Nuring jó lett volna, brutális WR-el qualifikáltunk (6 tizedet adtunk a rankos rekordnak) ugyanaz volt a forgatókönyv mint legutóbb, de sajnos tultankoltam a lotust, talán ennek volt betudható hogy körönként kaptam 1-1 tizedet a versenyen, majd gyors egymásutánban benéztem párszor a vak sikánt

    Ez van, én igyekszem
    hát nem tudom, hogy gyorsultam volna? Magny meg Zolder volt a két verseny amit össze lehetett hasonlítani, magny-ban jó 1 tizeddel lassabb voltam, Zolderben nem feszegettem a határokat annyira, de lehet sok lett volna még abban az időben. szóval egyértelműen nem mondanám, hogy gyorsabb lettem. talán csak amiatt, hogy jobb a gépem és több az fps

    Ja, elég jó köröket mentünk, sajnos a maximumot ezúttal sem sikerült kvalin kihozni az időmből, még jó 2 tized volt benne, de elszúrtam valahol mindig. neked mennyi tartalék maradt időmérőn?

    kiváncsian várom a handicap rendszer ötleteit, ha kell autót tesztelni, akkor szóljatok, megpróbálok rá időt szakítani

  21. #21
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Nürburgring....

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    hát nem tudom, hogy gyorsultam volna? Magny meg Zolder volt a két verseny amit össze lehetett hasonlítani, magny-ban jó 1 tizeddel lassabb voltam, Zolderben nem feszegettem a határokat annyira, de lehet sok lett volna még abban az időben. szóval egyértelműen nem mondanám, hogy gyorsabb lettem. talán csak amiatt, hogy jobb a gépem és több az fps

    Ja, elég jó köröket mentünk, sajnos a maximumot ezúttal sem sikerült kvalin kihozni az időmből, még jó 2 tized volt benne, de elszúrtam valahol mindig. neked mennyi tartalék maradt időmérőn?

    kiváncsian várom a handicap rendszer ötleteit, ha kell autót tesztelni, akkor szóljatok, megpróbálok rá időt szakítani
    Nekem toronymagas PB volt a quali idő, de rendszeresen -2/3 tizedbe voltam én is, csakhát hosszú a kör, sok a geci kanyar, nagyon nehéz volt ezt is összerakni igy.

  22. #22
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Nürburgring....

    Most kéne ide írnom valamit ugye?
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  23. #23
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Nürburgring....

    Na jó, írok.

    Két verzió van, egy szerény, és egy nagyképű. (Kinek melyik jön be alapon...)
    1.: A nálam gyorsabb versenyzők hibáját kihasználva, kevés előnnyel, de megnyertem a futamot, igaz a végén már nagyon kergettek!

    2.: Hát a rajtom jól sikerült, onnantól simán tartottam a lépést az elsőkkel. Majd kivárásra autózva szép lassan megelőztem őket!

    Mondjuk az vicces volt, mikor Viktort láttam nyugisan ácsorogni a célegyenes kavicságyába. Na onnantól nyomtam ahogy csak a Nibiből kifér!
    Már bánom, hogy annyi futamot kihagytam, dehát most kezd egyre jobban tetszeni a GTL! Imádom őt!!!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  24. #24
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Exclamation Re: Nürburgring....

    Srácok!

    Ha van valakinek használható 5lete a köv.GTL bajnoksággal kapcsolatban,szívesen várjuk hozzászólásaitokat megvitatásra a korábban Kovács Sanyi által megnyitott HGTLM 3. topickban!

    Pld.kiváncsi lennék,milyen handicap rendszerre gondol Viktor,ill.Tilus

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •