Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (29 összesen)

Téma: Spa Élmények

  1. #1
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Spa Élmények

    Ide....

  2. #2
    Németh Lajos Vince Regisztrált sutyi logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 13.
    Város
    Budaörs
    Életkor
    38
    Üzenetek
    105

    Re: Spa Élmények

    Na akkor kezdeném én a sort.

    Viszonylag jó helyet kaptam el, 11. helyről indulhattam a kval. után, sok eszemmel természetesen benzit már luxus volt tennem
    ( ) a gépjárművembe, úgyhogy 1 helyett 2 box kiállásos taktikával sikerült abszolválnom a versenytávot.

    Lekörözőkön, valamit a boxból kifelé tartó emberekkel elég ritkán találkoztam, úgyhogy általában a nagy semmi közepén autókáztam.

    Egyszer sikerült keresztbe állni a Le Combes-nál, majd a kicsivel később gurulva talajmintát gyűjteni a Pouhon kavicságyából.

    Remélem senkit nem tartottam fel, ha valakit mégis akkor elnézést.

  3. #3
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Spa Élmények

    Hol is kezdjem, már nem is emlékszem az elejére, olyan régen volt...

    PB-től 1 tizedre 7-ik helyre kvalifikáltam. Az időmérő második felében tele tankkal gyakoroltam, szokás szerint.
    Rajt jó lett, 5-re jöttem fel, majd nemsokára a HARMADIK!!! helyen autóztam. Néhány körön keresztül ment is, aztán szép lassan bedarált Csányi Balázs, Sancy, Rezső, Babinszky Gabi, Tilus (kiváncsi vagyok miért volt kint az első harmadnál a boxban).

    Időnként hibáztam, volt két gyors pördülésem meg egyszer falat is fogtam, de nem vesztettem annyit összességében, hogy a végén pozíció múlt volna rajta.

    Babinszki Gabi aztán sokat időzött a boxban, (egyszerre voltunk kint), így aztán visszavettem a 6-ik helyet, elöttem-möggöttem fél percre voltak, úgyhogy csak be kellett érni (alig egy óra volt hátra ).

    Nem büszkeség ha az embert lekörözik, de én a végén nagyon megörültem Viktornak, egy körtől megmentett.

    Mikor Rezső elment, vérszemet kaptam, megpróbáltam visszavenni a poziciót. A nagy egyenes végén majdnem sikerült, de aztán nem sokkal később megforogtam. Utána inkább az endurance jellegre koncentráltam

    Összességében jó volt a verseny, a sok magányos száguldás mellett egy két akció, és elfogadható eredmény.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  4. #4
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: Spa Élmények

    6. hely a kvalin, amit a rajtnál csúnyán el is buktam. Nagyon rosszul rajtoltam, "bedadogott" a 906-os és buktam vagy 4-5 helyet amit nagy nehezen szereztem csak vissza. Rezsővel kergettük egymást egy darabig, majd benéztem az utsó kanyar féktávját és orral beleálltam a gumifalba. 12mp hátránnyal eredtem újra Rezső nyomába, majd láttam hogy valaki iszonyat tempóban közelít. Tilus volt, pont egyszerre mentünk boxolni. Itt több hibát is elkövettem, elfelejtettem kivenni az aero javítást, majd' 2 percig kalapálták a verdámat mire elengedtek. Utána jött a feketeleves, kiderült hogy tankolni is elfelejtettem Itt egy kicsit legörbült a szám, az is megfordult a fejemben hogy kiállok. Box mégegyszer, új gumik megint, teletank és hajrá. Roli viszonylag hamar megvolt, 15 mp-re a következő, 20 kör van hátra, gondoltam meglesz a végéig. Utolértem hamar a Gabó - Kovács duót és beszálltam 3.-nak meccselni. Gabót könnyedén kifékeztem, korrektül helyet hagyott, Sanyival viszont meggyűlt a bajom. Kérdezted hogy nem voltál -e sportszerűtlen. Balesetveszélyes voltál helyenként, nem sportszerűtlen Amikor visszaelőztél, rajtam múlt hogy nem ütköztünk, és ha jól emlékszem 2x is füvet nyírtam hogy ne toljalak le a pályáról Mindegy, jó volt, élveztem, én győztem
    Gratulálok Viktornak, és minden célba érőnek!
    Utoljára módosította: Captain; 2007. 06. 21. 23:53.
    Babinszki Gábor

  5. #5
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Spa Élmények

    Verseny elötti gyakorláson jöttem rá hogy a 906 Porschet kellett volna választani, aztán rajtnál sierült jól eljönni, de begyüjtöttem 2 figyelmeztetést, innen ovatosabban kellett menni, de megint lecsusztam egy ivről és stop and go.

    Innentől iszonyu rohanás végig, sok hibával.

    Sajnos egyéb problémák miatt nem tudok koncentrálni a futamokon, tele van a fejem minden sz*rral.

  6. #6
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    540

    Re: Spa Élmények

    Beszámoló kicsit később, de Rolitól szeretnék előzetesen elnézést kérni.

  7. #7
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: Spa Élmények

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos egyéb problémák miatt nem tudok koncentrálni a futamokon, tele van a fejem minden sz*rral.
    ezt nagyon sajnálom és remélem hamarosan rendezed a dolgokat, mert hihetetlen, hogy minden féktávot elszúrtál előttem, próbáltam nem egyből elmenni de sok választást nem hagytál. az első kör azért szép volt, kb az első splittel kezdve egymás mellett autóztunk a másodikig, csak ott Csány Balázs kamikazezott egy picit és szétlibbentünk előle.

    amúgy a verseny jó unalmas volt, ráadásul a kiállás után odacsaptam a falnak egy kicsit a gépet és húzott jobbra, ha jól emlékszem, innentől nem tudtam már keményen nyomni, ezért sem változott a több mint 1 perces előnyöm nagyon már.

    nem tudom, miért mondtátok, hogy a 906-tal ez főleg szép volt, ide a pantera után a legjobb választás volt.
    Rolinak korábban csak azért javasoltam a Caprit, mert ő a bmw, capri, corvette 3as között vacillált és ezekből egyértelműen a capri volt a nyerő.

    nagyon sok volt ez a 2 óra, már az olaszok elleni futamokon is soknak találtam, igaz LFS-ben mikor a 24h-ás versenyt nyomtuk a csapattal, akkor 2 és fél órákat mentünk kb, de lfs azért mégiscsak élvezetesebb, meg akkor hétvége volt és pihentebb az ember olyankor.

  8. #8
    Dóda Ádám Regisztrált Speelius logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 15.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    37
    Üzenetek
    315

    Re: Spa Élmények

    No most gyüvök én...

    Nem készültem sokat de nagyon jó volt a setupom és behúztam a 12. rajthelyet(asszem). A rajt viszonylag jól sikerült a pantera húzott mint a vadállat egyenesben nem is volt ellenfele, még az első körben a buszparkolóban kiforogtam egy caprival együt nem tudom ki volt a hibás. Majd jöttek a hibák sorra és kb. a 4-5. hibám után feladtam és csak "kocsikáztam", sikerült falhozvágnom első, hátsó szárny leszállt a box kb 3 percig tartott így kaptam egy kört, végül megint szárny le és kiléptem.

    Viszont nagyon sajnálom hogy nem készültem többet mert nagyon nagy fíling volt a pantera ahogy lenyomott mintenkit az egyenesben. A rossz eredményem ellenére nagyon jó verseny volt
    Ha mögötted vagyok és megelőzlek akkor hanyadik leszek?

  9. #9
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: Spa Élmények

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    ezt nagyon sajnálom és remélem hamarosan rendezed a dolgokat, mert hihetetlen, hogy minden féktávot elszúrtál előttem, próbáltam nem egyből elmenni de sok választást nem hagytál. az első kör azért szép volt, kb az első splittel kezdve egymás mellett autóztunk a másodikig, csak ott Csány Balázs kamikazezott egy picit és szétlibbentünk előle.
    Bocsi érte, remélem nem miattam nyerted meg!

  10. #10
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: Spa Élmények

    Hát mit mondjak, rettenetesen elfáradtam a végére. Alig bírtam felállni a székből.
    Az időmérőn egyszer mentem ki a boxból, de akkor is csak azért, hogy megnézzem van e valahol bug, ellenőrizzem a kormány működését, és megnézzem, hogy mennyi fps-re számíthatok. Az fps rátám, ma sem kényeztetett, 14 és 24 között mozgott. Csúcs!
    Így aztán az előkelő utolsó előtti helyről indulhattam. Kcsit Roli felbosszantott, amiért fikázta a Caprikat, hogy azok kivétel nélkül mind el fognak szállni. Na majd megmutatom-gondoltam.
    A rajtnál, Kolozs Tomival kicsit úgy voltunk, hogy nem igyekszünk előre. Mint két öreg oroszlán álltunk a mezőny végén és vártuk, hogy a fiatal bikák egérutat nyerve törjék össze magukat. A start után mintegy két másodperccel szép lassan nekiindultunk, de nem kellett sietnünk, mert símán, harmadikban utolértük a tömeget. Gondoltam nem érdemes belezúgni a tömegbe, spórolni akartam a gumikkal is, és nem vágytam koccra senkivel. Így aztán bekapcsoltam a légkondit, a CD játszót és türelmesen körözgettem. Tudtam, ha lezúzom a technikát, akkor vége az egésznek és mivel ezt a pályát szeretem a legjobban, mindenképpen végig akartam menni. Minden kanyart abban a fokozatban vettem, ahogy azt a gép kijelzi. Szinte alig lehetett hallani a motor hangját. Egyszer csak hipp-hopp a 12.en találtam magam, ahol jó sokáig autóztam. Két 906-os (Kiss Sz-Góg P.) kerülgette egymást előttem, de nem igazán törtem magam, hogy utolérjem őket, nekem elég volt, hogy szem előtt vannak. Aztán Petit valahogy mégis sikerült leelőznöm, de később visszaelőzött. Hagy' menjen. Mondjuk a 906-osok halálra idegesítettek egész futam alatt. Az egész kocsi alig ér a Capri motorháztetőjéig, így amikor hátulról jöttek, volt úgy, hogy nem is lehetett látni a tükörben. A 26.körben mentem ki tankolni. Mivel a tankolás nem kötelező, eddig még nem nagyon gyakoroltam. Fel kellett mérnem, hogy mit is kell állítagatni. Mi mit jelent. Még volt 3 körre elegendő benyám, és gyorsan ki is kellett volna számolnom, hogy mennyi kell bele, hogy futam végéig elég legyen. Persze sikerült túltolnom. A futam végén még volt egy negyed tank. Szóval itt sok időd vesztegettem el.
    De kiállás után meglepetésre a nyolcadik helyre jöttem vissza. Kicsit meg is lepődtem. Kicsivel később sikerült belegabalyodnom Fejes Gabiba, majd befutott Babinszki Gabi is, akit szintén nem tudtam hogy került a hátam mögé. Azt láttam, hogy Babinszki Gabi gyorsan jön. Volt némi tartalékom, de már olyan régóta autóztam majdnem egyedül, hogy nagyon nehéz volt felgyorsulni. Sajnálom, hogy úgy érezted veszélyeztetlek, nem volt szándékos. Arra figyeltem, hogy mindig ugyanazt a vonalat használjam, mindig ugyanott fékezzek. Nekem a buszmeg okozta a legnagyobb nehézséget, mert ott nagyon könnyen el tudtam nézni a távolságot és ez néhányszor elő is fordult. A visszafordítós előzés meg inkább kétségbeesett ütközés elkerülés volt, egy pillanattal később kezdtem fékezni és nem volt máshol hely. Aztán muszáj volt fordulni. Sajnálom, hogy ha miattam nyírtál füvet, de nem feltartani akartalak. Minden körben ugyanúgy mentem, gondoltam ha előzni akarsz akkor másik ívet választasz. Azért a végén megoldottad.
    És akkor még meg kell emlékeznem Kolozs kollegáról is, akinek nem elég, hogy egy kanyart neveztem el róla Hockenheimben, de kezd woodoo pap jelleget ölteni a tevékenysége. Akit mostanában utolér annak annyi. Így volt ez most is, sorra adták fel a küzdelmet azok, akiket lehagyott. Majd kijelentette, hogy most már jó, mert a 11. Jó lenne, ha valaki hibázna előtte! Ez voltam én, és abban a pillanatban, bele a gumifalba. Egészen addig hibátlanul mentem elkerülve a kavicsot. Azt hittem utolér, de ezek szerint nagyon messze volt. Majd az utolsó körben a buszmegben megint volt egy hiba. A célom az volt, hogy végig menjek és minden más csak hab a tortán. Az a 2 pont, amit begyűjtöttem nagyon nagy ajándék.
    Jó verseny volt, nagyon fárasztó volt, de ilyennek is lennie kell.

  11. #11
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: Spa Élmények

    Lesz replay?
    Babinszki Gábor

  12. #12
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: Spa Élmények

    Idézet Eredetileg Captain írta Hozzászólás megtekintése
    Lesz replay?
    Mindig lesz...
    A kérdés csak az, hogy mikor???

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: Spa Élmények

    Na már azt hittem, hogy lassan a 10-es szám helyett nyugodtan előre fölfesthetik a nevemet rajtrácson az
    össze létező pályán...DE NEM! Ezúttal 9. lettem (de csak az utolsó percben)

    Idézet Eredetileg Kovács Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    A rajtnál, Kolozs Tomival kicsit úgy voltunk, hogy nem igyekszünk előre. Mint
    két öreg oroszlán álltunk a mezőny végén és vártuk, hogy a fiatal bikák egérutat nyerve törjék össze
    magukat.
    Hát igen, fitalal titánként (pffff..) nem bírtam ki kakaskodás nélkül, egy pillanatra elfelejtettem hogy a kis 906-os súlya kábé, mint egy csomag papírzsebkendőé...így bármi van, csak én szívhatok és már a hosszú egyenesben elintéztem, hogy fölkenődjek a falra. Sok helyett nem vesztettem (visszapattantam ),de a felfügesztésem elállítódott, mondhatni: eléggé. Jó, gondoltam már csak 45 kör, kibírom , bár a komfortérzetem onnantól kezdve valahogy már nem volt az igazi.

    A verseny bűn unalmas volt, a kezdeti csetapaték után beálltam a 11. helyre, kocsikáztam, nézelődtem, karácsonyi dalokat dúdolgattam magamban...brrrr, egyszerűen nem bírok menni, ha nincs előttem valaki!!!!!

    Az első box-kiállásomat természetesen elb***tam , és a következő 5 körben még vagy 3-szor voltam kint a boxban (áhh, csak gondoltam elintézek még ezt-azt) és még vagy 2-szer kellett volna ki mennem (vagy a program hülyült meg vagy én, de ne kérdezzetek ), gondoltam 6 kiállás azért már sok lesz, végül kiléptem.

    Viszont a végére egészen megszoktam az "új" rögtönzött futóműbeállításomat (alapból 5 fok jobbra), nekem más kocsi többé már nem is kell, ezentúl minden versenyt így kezdek!


    Ja, Bocsi Roli, csak a replay-t visszanézve tudatosult bennem, hogy miért is villogtattál. Viszont az nagyon tetszett ahogy az első boxkiállásod intézted! Mintha ott se lettem volna! /csak az a zacsi papírzsepi../
    Utoljára módosította: neilszab; 2007. 06. 22. 22:42.

  14. #14
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Spa Élmények

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, Bocsi Roli, csak a replay-t visszanézve tudatosult bennem, hogy miért is villogtattál. Viszont az nagyon tetszett ahogy az első boxkiállásod intézted! Mintha ott se lettem volna! /csak az a zacsi papírzsepi../
    Mint ahogy már Sanyi is mondta ezeket a kis papirzsepiket nehéz volt látni.Nekem muszáj volt kimennem mert stop and got kaptam és DQ lett volna ha nem megyek.Sejtettem hogy mellettem vagy de hiába fékezetem hogy menj valahogy nem mentél én meg már fordultam.Bocsi érte de ez a kiállás létszükséglet volt kellett mint vaknak a látás.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: Spa Élmények

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi érte...
    Semmi gond, mint mondtam: NAGYON TETSZETT!!!

    A videóból majd ki ne hagyd!

  16. #16
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Spa Élmények

    [quote=neilszab;36300
    A videóból majd ki ne hagyd![/quote]
    Hihetelen de pont most nincs nekem replayem mert kikapcsolatm nem kellett volna hiba volt.Már valszeg kész lennék mivel most itthon vagyok sokat.Ha máma fen lesz akkor neki esek.De ha valaki át tudja küldeni az övét az is jó.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  17. #17
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Spa Élmények

    Nekem sincs replayem, így nem is tudom mikor volt, de valamikor az első harmadnál lehetett, amikor Rezső megelőzött. A hosszú egyenes végén visszatámadtam, szépen egymás mellett fordultunk. Aztán két kanyarral később kipördültem. Ajánlom figyelmedbe.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  18. #18
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Spa Élmények

    Furcsa verseny volt.
    Tudtam,hogy a 906 os kell ide,ugyanis kanyargos pályával állunk szembe,ráadásul két orás verseny lessz,fontos a stabilitás.
    Tizedikként indultam,és igyekeztem nem belekerülni semmi kalamajkába.
    Jol ment minden,Babinszki Gabival jot csatáztam,csak figyelni kellett ezerrel.
    Egy Ford Capri megpördült a célegyenesre fordito hajtüben és sajnos telibe trafáltam,mintha lagolt volna,mert hirtelen közelebb ugrott hozzám keresztbe állva.
    Aztán lassan jött a szerencse eső,és a harmadikként értem célba.
    Persze nem sokon mult a dolog,ha még 15 percet megyünk,biztos megelöz valaki akit már láttam is a tükörben.
    100% ig elégedett vagyok a mostani verseny eredményével,több mint amit vártam,vagy várhattam volna magamtol.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  19. #19
    Dóda Ádám Regisztrált Speelius logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 15.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    37
    Üzenetek
    315

    Re: Spa Élmények

    Roli ajánlom az én versenyem a filmbe mivel egyetlen Panterás voltam nem nyomtam sokáig gyorsan végig tudod pörgeti és volt pár szép "legyorsulásom". Egyszer két autó közt mentem el a hosszú egyenes végén az sztem mehet a videóba, de majd te eldöntöd.
    Ha mögötted vagyok és megelőzlek akkor hanyadik leszek?

  20. #20
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Spa Élmények

    Én személy szerint nagyon szeretem a hosszútávú versenyeket,és a Spa-i vonalvezetés sem áll tőlem messze,szóval vártam ezt a versenyt (de ilyen lesz még majd Lemans is!)
    A Porsche 911 RSR-t választottam,és sikerült is egy igazán jó setupot készítenem hozzá pár nap gyakorlás után.
    Időmérőn kicsit szenvedtem,mert nem sikerült a PBmet megközelítenem,de a végére mentem egy 2:41.5-t,ami a 4.helyre lett elég.Előttem Csányi Bazsy volt szintén 911el.
    A rajtnál megtörtént az,ami velem még soha..."bealudtam" a rajtot,és el is mentek az Eau Rouge-nál vagy 3an.De ezután sikerült Bazsy után mennem,próbáltam tartani a lépést vele ami egy darabig sikerült is,de láthatóan nagyon gyilkolta a gumikat,nyomta a német technikának rendesen ahogy kell,viszont én pedig inkább megpróbáltam vigyázni az abroncsaimra és az autóra,ezért folyamatosan nőtt a különbség közöttünk,és maradtam a 4-5 pozicióban.
    így autóztam végig az első,egyben egyetlen tervezett boxkiállásig,amit kicsit kitolva,a 25.körben ejtettem meg,hibátlanul...benzinfelvétel,kerékcsere,szélvéd ő mosás,stb...
    Visszatérés után már gyakorlatilag teljesen egyedül autóztam a végéig,ahol a lekörözendő autókon kívül szinte csak a mögöttem érkező,és felzárkózni próbáló Tilus vitt némi izgalamat a versenybe...de ez egy hosszú pálya,ez van
    Köszönhetően annak,hogy sikerült a teljes távot szinte hiba nélkül végigautóznom,Viktor mögött a 2.helyen értem célba,aminek nagyon örültem

  21. #21
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Spa Élmények

    A gumigyilkolásról jut eszembe, akkorákat fékeztetek előttem, (ezek szerint inkább Balázs), hogy semmit nem láttam a gumifüsttől. És ez nem túlzás.
    Bazsy többször is képes volt a buszmegálló előtti féktávot végig blokkoló első kerékkel abszolválni. Én meg mint Tom Cruise a Mint a villámban, vakmerően vágtam át a füstön
    Gondoltam is magamban, hogy én meg vigyázok a papucsokra és a végén jól megelőzlek Titeket. Aztán a nagy bölcsességemmel együtt reménytelenül lemaradtam
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  22. #22
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: Spa Élmények

    mikor lesz replay? szeretnék egy óvást benyújtani nevelő célzattal csupán, hogy a hasonló szituációba keveredők tanuljanak az érintett hibájából.

  23. #23
    Dóda Ádám Regisztrált Speelius logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 15.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    37
    Üzenetek
    315

    Re: Spa Élmények

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    mikor lesz replay? szeretnék egy óvást benyújtani nevelő célzattal csupán, hogy a hasonló szituációba keveredők tanuljanak az érintett hibájából.
    Remélem én voltam a hibás már megérdemelénék egy óvást de csaknem sikerül begyűjtenem. Pantera volt ugye pantera?????

    u.i.: Nem kell komolyan venni merev részeg vagyok .
    Utoljára módosította: Speelius; 2007. 06. 24. 22:00.
    Ha mögötted vagyok és megelőzlek akkor hanyadik leszek?

  24. #24
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: Spa Élmények

    Idézet Eredetileg Speelius írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem én voltam a hibás már megérdemelénék egy óvást de csaknem sikerül begyűjtenem. Pantera volt ugye pantera?????

    u.i.: Nem kell komolyan venni merev részeg vagyok .
    nem te voltál. szeretném a replayen látni az esetet mielőtt nevet mondok. belülről úgy éreztem csak azért nem pördített ki a kolléga, mert lereagáltam a szituációt és nem fordultam be. (nem, nem a Csányi Balázs esetére gondolok )

  25. #25
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: Spa Élmények

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    nem te voltál. szeretném a replayen látni az esetet mielőtt nevet mondok. belülről úgy éreztem csak azért nem pördített ki a kolléga, mert lereagáltam a szituációt és nem fordultam be. (nem, nem a Csányi Balázs esetére gondolok )
    Akkor jó, de ott le is lassítottam, hogy ne legyek unfair!

    Bocsi a füstök miatt!! Nekem nincs felrakva, így ezt az élvezetet ki kellett hagynom mármint az effekt!

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •