Találatok: 1 - 20 (20 összesen)
  1. #1

    GTR 1 és 2 eredeti szoftverek

    GTR 1 és 2 eredeti szoftverek eladók! Együtt 5000 Ft. 06309111639

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Re: GTR 1 és 2 eredeti szoftverek

    Nem biztos hogy muszáj mindig új topicot nyitni ha elakarsz adni valamit.

  3. #3

    Re: GTR 1 és 2 eredeti szoftverek

    Beza, erre tökéletes az eladó cuccok topic.

  4. #4
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR 1 és 2 eredeti szoftverek

    Mé, tök jó, hogy nyitotta ezt! Erről be is ugrott, hogy láttam a héten nálunk a tesco-ban eredeti és zsír új, és fóliás GTR-t!!! Igen az elsőt! 4000 HUF. no comment. Nesze neked vidéki man.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  5. #5
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Re: GTR 1 és 2 eredeti szoftverek

    Idézet Eredetileg Honk írta Hozzászólás megtekintése
    Mé, tök jó, hogy nyitotta ezt! Erről be is ugrott, hogy láttam a héten nálunk a tesco-ban eredeti és zsír új, és fóliás GTR-t!!! Igen az elsőt! 4000 HUF. no comment. Nesze neked vidéki man.
    Én is láttam mifelénk. Ami azt illetin nekem jobban bejön mint a 2. Bár ez már gondolom csak izlés kérdése.

  6. #6

    Re: GTR 1 és 2 eredeti szoftverek

    Idézet Eredetileg Honk írta Hozzászólás megtekintése
    Mé, tök jó, hogy nyitotta ezt! Erről be is ugrott, hogy láttam a héten nálunk a tesco-ban eredeti és zsír új, és fóliás GTR-t!!! Igen az elsőt! 4000 HUF. no comment. Nesze neked vidéki man.

    Ha 4000 az első, akkor a két game együtt meg kell érjen 5000 pízt. Nem?

  7. #7
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: GTR 1 és 2 eredeti szoftverek

    Idézet Eredetileg caviar írta Hozzászólás megtekintése
    Ha 4000 az első, akkor a két game együtt meg kell érjen 5000 pízt. Nem?
    Szerintem is én 1 hónapja 7000 pizért vettem a gtr 2-őt de tök véletlen a tescoból de az már egy másik történet hogy lehet megetetni a vevőszolgálattal hogy amit veszel az hibás és adják vissza a pénzt vagy vásárold leaz összeget .
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  8. #8

    Re: GTR 1 és 2 eredeti szoftverek

    Csak érintőlegesen tartozik a témához, de a PC Guru következő mellékletén elvileg a GTR első része lesz a teljes játék (az elvileg szót azért használtam mert időnként mégsem sikerül nekik betartani azt, amit a következő hónapra ígérnek). Ezért én nem ajánlanám már senkinek, hogy 4.000 ft-ért az első részt megvegye. Viszont az első két rész együtt 5.000-ért az én véleményem szerint megéri.

    (Remélem ez még nem számított reklámnak. Elő vagyok fizetve a PC-Guru-ra és az előző havinak a végén ott virított, hogy a köv. hónapban GTR lesz a mellékleten. Ha az az idióta védelem sem lesz rajta - és az újságmellékletekre tett játékok általában nem tartalmazzák a védelmet - akkor fel is fogom tenni, mert egyelőre csak a GTR2 van meg).

  9. #9

    Re: GTR 1 és 2 eredeti szoftverek

    Sziasztok!

    Eladó GTR2 eredeti szoftver.
    A lemez karcos lett -egy kölcsönadás következményeképp- de kipróbáltam és a működését nem befolyásolja.

    Az ára: 2500 Ft
    Érd.: 30/367-3678

  10. #10

    Re: GTR 1 és 2 eredeti szoftverek

    Megnéztem de valszeg nem lett GTR 1 a mellékletben

    Nekem is megvan a GRT 1790 ért vettem a tecsóban..de nem fogadja el a CD re szitázott kódot..törve meg sz*r..(állandóan kikapcsoni a CD-ket)

  11. #11
    Eredeti GTR2 cd-kulcsomat (tok, dvd nincs) cserélném race07-re, ha valakit érdekel írjon.

  12. #12
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    Eredeti GTR2 cd-kulcsomat (tok, dvd nincs) cserélném race07-re, ha valakit érdekel írjon.
    A Race 07 abbahagyásán már erősen gondolkodom, de GTR 2 kulcs nem kell még egy.
    De a barátnőm lehet megölne, ha "eladnám" a Race 07-et, mert Ő azzal szokott játszani. Nagy kedvence.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  13. #13
    Kinek a pap kinek a paplan . Gtr 2 ből 2 kulcsom van az egyiket használom a másik "porosodik", race07em jelenleg nincs, kölcsön accal játszok itt a mastersen, mert úgy gondoltam, hogy majd 1-2 versenyen megyek, de nem így alakult. Már nekem is megfordult a fejemben, hogy abba hagyom (nem is 1x hehe (: ), de a bajnokság nem enged el. Eddig kb. 2 bajnokságot fejeztem be pedig már 2006 óta játszom online (offline már nem is tudom, kormánynal úgy 2003-tól). Race07-accountom volt, kölcsönadtam azután mindenki adta mindenkinek, megfordult errefelé is és valaki szándékosan vagy nem eltulajdonította. 180 napja nem jelentkeztek be vele. Megváltoztatták a jelszavát és az email címet is. Tudom most már "csak" 2 doboz cigi ára, de ha van olyan akinek megvan a race07 és nem tetszik viszont játszana a gtr2vel online akkor egy cserét megejthetnénk.

  14. #14
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    A Race 07 abbahagyásán már erősen gondolkodom, de GTR 2 kulcs nem kell még egy.
    De a barátnőm lehet megölne, ha "eladnám" a Race 07-et, mert Ő azzal szokott játszani. Nagy kedvence.
    Eh most nem tudom, hogy szerencsés vagy, vagy pont fordítva . A barátnőd nem néz hülyének hogy a gép előtt vmi kerek ízét ide oda tekergetsz, vagy kirugdos, hogy hé én jövök!! xD

  15. #15
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    Kinek a pap kinek a paplan . Gtr 2 ből 2 kulcsom van az egyiket használom a másik "porosodik", race07em jelenleg nincs, kölcsön accal játszok itt a mastersen, mert úgy gondoltam, hogy majd 1-2 versenyen megyek, de nem így alakult. Már nekem is megfordult a fejemben, hogy abba hagyom (nem is 1x hehe (: ), de a bajnokság nem enged el. Eddig kb. 2 bajnokságot fejeztem be pedig már 2006 óta játszom online (offline már nem is tudom, kormánynal úgy 2003-tól). Race07-accountom volt, kölcsönadtam azután mindenki adta mindenkinek, megfordult errefelé is és valaki szándékosan vagy nem eltulajdonította. 180 napja nem jelentkeztek be vele. Megváltoztatták a jelszavát és az email címet is. Tudom most már "csak" 2 doboz cigi ára, de ha van olyan akinek megvan a race07 és nem tetszik viszont játszana a gtr2vel online akkor egy cserét megejthetnénk.
    szívesen passzolnám a race07-et, de menne vele a half life2 is, nomeg gtr2 még 1 nem kell..ellenben ha felajánlasz egy W40k Dawn of War 2-t a race07/Half-life2-ért, nem gondolkoznék egy pillanatot se
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  16. #16
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    szívesen passzolnám a race07-et, de menne vele a half life2 is, nomeg gtr2 még 1 nem kell..ellenben ha felajánlasz egy W40k Dawn of War 2-t a race07/Half-life2-ért, nem gondolkoznék egy pillanatot se
    Nagyon kevés játékprogramom van meg eredetiben, erről a játékról meg még nem is nagyon hallottam.

  17. #17
    Lenne egy steam accountom, amin a Counter Strike Source pack és a sima CS pack van pontosabban:
    -Condition Zero
    -Condition Zereo Deleted Scanes
    -Counter-Strike
    -Counter-Strike: Source
    -Day of Defeat: Source
    -Half-Life 2: Deathmatch
    -Half-Life 2:Lost Coast

    A CSS-nek megvan a doboza és a DVD-je is. A cs1.6 steamen lett véve.

  18. #18
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    Lenne egy steam accountom, amin a Counter Strike Source pack és a sima CS pack van pontosabban:
    -Condition Zero
    -Condition Zereo Deleted Scanes
    -Counter-Strike
    -Counter-Strike: Source
    -Day of Defeat: Source
    -Half-Life 2: Deathmatch
    -Half-Life 2:Lost Coast

    A CSS-nek megvan a doboza és a DVD-je is. A cs1.6 steamen lett véve.
    ne add el inkabb cszzünk egy jot

  19. #19
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    Lenne egy steam accountom, amin a Counter Strike Source pack és a sima CS pack van pontosabban:
    -Condition Zero
    -Condition Zereo Deleted Scanes
    -Counter-Strike
    -Counter-Strike: Source
    -Day of Defeat: Source
    -Half-Life 2: Deathmatch
    -Half-Life 2:Lost Coast

    A CSS-nek megvan a doboza és a DVD-je is. A cs1.6 steamen lett véve.
    Gratula!
    Es mit szeretnel vele csinalni?

  20. #20
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Gratula!
    Es mit szeretnel vele csinalni?
    cserélni vagy eladni

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •