Találatok: 1 - 21 (21 összesen)

Téma: Hockenheim Gp élmények

  1. #1
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Hockenheim Gp élmények

    Ide jöhetnek.....
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  2. #2

    Re: Hockenheim Gp élmények

    1. Rész: a rinya

    Edzésen 3x blokkoltak, esti gyakorlásnál 2 másodperccel rosszabb lett. Későn jöttem, benyaltam. Kb. 6-7. hely helyett 13. starthely. Bosszantó.

    1. futamon jó rajt után az első körben óvatos voltam, előttem Kis Szabi méginkább, mire megelőztem, jól lemaradtam Dóda Ádámtól és Monori Gyulától, próbáltam utolérni őket, de jött gyorsan 2 cut track, lenyugodtam és bejöttem mögöttük 5. -nek, ami még jobb, mint Magny első futama, ráadásul ezt talán meg is marad.


    2. Rész: bocs-bocs-bocs

    2. futamon mégjobban akartam rajtolni nehogy beragadjak az első körökben, mint az előbb, eredmény egy jump start - stop'n'go, majd első körben egy Shelby mellett a poron fékeztem a hajtű előtt, és noha hajszálon múlott - majdnem megálltam - de megpöcköltem Dóda Ádám seggét, ezúton is bocs.
    Be a boxba, mezőny után uzsgyi, majd hibák. Pálinkás Lacit utolértem (mint már az edzésen is párszor), kb. 3-4 seccel voltam gyorsabb körönként, nem igazán vette az adást, a célegyenesre jobban akartam ráfordulni, bejött elém, megpöcköltem, megvártam, elengedtem, majd ugyanaz a móka fél körrel később, csak 50:50 közreműködéssel, másodszor már nem vártam meg. Sorry, ez van.

    Az első futam egyhangú, de eredményes, a második élvezetes verseny volt a mezőny végén. Jó este volt , köszi nektek megint jól éreztem magam.
    Logitech Driving Force PRO

  3. #3
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Hockenheim Gp élmények

    Driftverseny

  4. #4
    Dóda Ádám Regisztrált Speelius logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 15.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    37
    Üzenetek
    315

    Re: Hockenheim Gp élmények

    Nekem sikerült az 5. helyet megcsípni időmérőn amit a sok gyakorlásnak köszönhetek, PB-t futottam de úgy éreztem van még a gépben.

    1.futam: Jól rajtoltam a 3. helyen voltam egy darabig aztán hibáztam és az 5.en kötöttem ki, nagyon unalmas volt sokat hiábáztam de a többiek is szóval maradtam végül a 3. kiesett és 4. lettem.

    2.futam: Itt is valahogy eljutottam a harmadik helyig aztán nézetem hogy mi van itt az első futam nyugalma után itt mindenki irtott mindenkit hullottunk mint a legyek, a hajtűben Hadházy versenyzőtárs kilökött(de nem haragszok) aztán ment a dominó végül az utolsó helyről vagy legalábbis a csetepaté utolsó tagjaként száguldottam a mezőny után ott is csak repkedtek az autók és sikerült megpöckölnöm egy Elan-t, majd egy Daytonát a hajtűben, boccs. Később a sok hibám miatt az 5. helyről visszacsúsztam majd 8. lettem. Úgytűnik lehet stabilan menni a TVRrel de azért ott van benne a vadállat, ja és láttam egy Cobrát fejenállni.

    Összességében jól sikerült a versenyem, de lehetett volna jobb is mert nagyon sokat hibáztam.
    Ha mögötted vagyok és megelőzlek akkor hanyadik leszek?

  5. #5
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: Hockenheim Gp élmények

    Idézet Eredetileg Hadházy Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Be a boxba, mezőny után uzsgyi, majd hibák. Pálinkás Lacit utolértem (mint már az edzésen is párszor), kb. 3-4 seccel voltam gyorsabb körönként, nem igazán vette az adást, a célegyenesre jobban akartam ráfordulni, bejött elém, megpöcköltem, megvártam, elengedtem, majd ugyanaz a móka fél körrel később, csak 50:50 közreműködéssel, másodszor már nem vártam meg. Sorry, ez van.
    Azért a fentieket megnézzük. Az, hogy 3-4 seccel gyorsabb vagy, nem jelenti azt hogy el kell engedjelek. Sem edzésen, sem versenyen. És azt sem jelenti, hogy ezért kilökhetsz. Én mindkét esetben az "ideális íven" fordultam, és ha jól emlékszem egyiknél sem volt az autód eleje az A oszlopomnál, hogy mellettem levőnek itéljelek.
    A VB-s kollégák majd eldöntik. Sorry, ez van.

  6. #6
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Hockenheim Gp élmények

    Idézet Eredetileg Hadházy Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Pálinkás Lacit utolértem (mint már az edzésen is párszor), kb. 3-4 seccel voltam gyorsabb körönként, nem igazán vette az adást, a célegyenesre jobban akartam ráfordulni, bejött elém, megpöcköltem, megvártam, elengedtem, majd ugyanaz a móka fél körrel később, csak 50:50 közreműködéssel, másodszor már nem vártam meg. Sorry, ez van.
    Ne kezdjük újra ha lehet mi a helyes mi nem erre kérek mindenkit.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  7. #7
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Hockenheim Gp élmények

    Na a versnyről.

    A pb-met nem sikerült megfutni de nem baj gondoltam majd a versenyen esnek ki majd előlem mert hajatani fognak és kivárásra akartam autozni.(de nem ez történt előttem)

    Az első futamon a rajtnál az első kanyart gázelvétellel kellett teljesitenem hogy ne legyen csatt mert valaki nagy hévvel jött de biztonásgosan túl lettünk rajta.Aztán a verseny közbe láttam egy Cobrát megforgatva épp hogy ki bírtam kerülni.Végig unalmasan autoztam mert mögöttem Rádi Peti is pár másodperces hátránnyal autozott elöttem meg Hadházy Sanyi adta a tizedeket körönként bár ha végig tudom futni azokat az időket akkot nincsen gond.De nem tudtam.Bár egyszer kicsúsztam és akkor lehet hogy Peti egy kicsit kiesett a ritmusból miattam azért bocs de ugy gondoltam hogy minél hamarabb visszajöjjek.Végülis nem is értünk össze meg semmi csak nekem is váratlanul jött az egész hogy ott vagy mögöttem aztán meg keresztbe a pályán csúszól.Szóval 6.-ént behoztam a vasat.Na gondoltam hogy majd jó helyen indulhatok és egy izgalmasabb verseny néz ki számomra a következő futamon.

    Második futam
    lefagyás a rajtrácson no comment.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  8. #8
    Kolozs Tamás Regisztrált kolitomi logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 10.
    Város
    gödöllő
    Életkor
    53
    Üzenetek
    125

    Re: Hockenheim Gp élmények

    1.Futam:
    Időmérő:2.lettem megintcsak ami jó előjelnek látszott.
    Kivételesen a rajtrácsra tett kezdésként a progi,viszont most nehezitésként az időjárás nem fogadott kegyeibe.Már az időmérőn háromszor elment az áram,és mindig ujra kellett kezdenem,de sikerált.A futam nagyon bejött és hiba nélkül futottam 14 kört amikor a 3.helyről újboli áramszünet miatt kiestem.ááááááá
    2.Futam:
    Már idegesen kezdtem,tudtam itt már nem leszek hibátlan.Sikerált is az elején elnézni a féktávomat és belecsuztam Bazsy-ba,mégegyszer elnézést érte,nagyon sajnálom.
    Utánna viszont sikerált egyre feljebb jönnöm és jó időket futnom.Talán ha jól emlékszem 6.lettem.Áramszünet nélkül.
    Jó választás volt ez a TVR.

  9. #9
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: Hockenheim Gp élmények

    Tamás te hogy lettél időmérőn 2.? nekem úgy rémlik Tilus lett az :P

    időmérőm meglepően jól sikerült, előtte egy 59.0-1 körüli idővel megelégedtem volna, aztán az utolsó próbálkozásaimnál 58.1-et sikerült összehozni, néztem csak nagyokat.

    Első versenyen kiderült, hogy szar az áttételem, túl hosszú, Tilus könnyedén gyorsult le kanyarokból kijövet, emiatt az 1. verseny eleje jó és izgalmas volt, előzgettük egymást. végül a hajtűben elfékezte magát és keresztülcsúszott mindenen, hogy ne engem lökjön ki. innentől már nem állt veszélyben a győzelem.

    Második versenyen 1 helyet már rögtön nyertünk Gyula esete miatt. A rajtot jól kaptam el, szépen sikerült mindenkit kikerülni (az álló piros TVR-t is, ezekszerint Rolit), az egyenesben már 7. vagy 6. voltam, mire elfordultam a hajtűben, már 3. talán, a lényeg, hogy a második körre már az élen autóztam. mostmár a rövidebb áttételt választottam aminek az lett az eredménye, hogy a versenyben néhány századdal jobb időt mentem, mint időmérőn, ebből kiindulva talán az 57 meglehetett volna, ha ezt előbb tudom.
    Mivel megvolt a leggyorsabb kör és az első futamgyőzelem, úgy gondoltam bevárom Tilust, hogy szórakoztassuk egymást, node Tilus átment driftmódba és miután elengedtem az egyenesben (hamar váltottam 4.-be, hogy legyorsuljon), csak néhány kanyart kellett mögötte mennem, mert szinte mindig kilinccsel előre fordult és lecsúszott az ívről. egyszer én is megjátszottam azt amit ő az első futamban és keresztbe elcsúsztam előtte, elég instabil ez a shelby fékezés alatt.
    hát kb ennyi, azért az hihetetlen, hogy az első körben kb 5-6 ember dobta el előttünk a vasat, azért nehezítsétek már meg egy kicsit a dolgunkat.

  10. #10
    Kolozs Tamás Regisztrált kolitomi logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 10.
    Város
    gödöllő
    Életkor
    53
    Üzenetek
    125

    Re: Hockenheim Gp élmények

    Bocsika!Tényleg 3. lettem,néha már nem emlékszem jól az első futamra.

  11. #11
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    540

    Re: Hockenheim Gp élmények

    Idézet Eredetileg kolitomi írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsika!Tényleg 3. lettem,néha már nem emlékszem jól az első futamra.
    Biztos az a pár sör

  12. #12
    Kolozs Tamás Regisztrált kolitomi logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 10.
    Város
    gödöllő
    Életkor
    53
    Üzenetek
    125

    Re: Hockenheim Gp élmények

    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos az a pár sör
    Jahhh,lehet

  13. #13
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539

    Re: Hockenheim Gp élmények

    Nem sok időm volt gyakorolni, éppen csak a verseny előtt 2 órával tudtam kipróbálni az autókat. A legstabilabbnak, és viszonylag gyorsnak a Lotus Elant éreztem, de hiába mentem vele pár kör után 2.02 alatt, ha egyenesben lassabb volt, mint az erősebb Shelby vagy TVR, így esélyét sem láttam annak, hogy versenyben ütőképes legyen. Végül maradtam a TVR-nél, hiába voltam lassabb vele.
    Az időmérőn azért sikerült viszonylagosan jót mennem, így a 8. helyről rajtoltam. Rendesen el is szúrtam, kitört a hátulja és mire összeszedtem, addigra már csak a 11. voltam. Elég nagy tömegben autóztunk, úgyhogy nem múlt el olyan kanyar, ahol ne lett volna incidens. A 3. körben a stadion részbe beérve 2-3 autó állt a kanyar után. Próbáltam kikerülni őket, de sajnos telibe találtam az egyiket. Nem tudom ki volt, de sorry érte. Még a boxig elvergődtem a tropára ment autóval, de ott már nem akarták megjavítani, úgyhogy maradt az esc.
    A 2. futamot az utolsók között keztem. Elég jól sikerült a rajt, és kihasználva kanyarokban csoportos összeakadásokat 1-2 kör után már a 10. voltam. Utána előzgettem párat, főleg az tetszett, amikor a hosszú egyenes végén egyszerre 2 kocsit előztem meg. Szép lehetett a 3 autó, amint beért a visszaforditó kanyarba egymás mellett, és még kocc sem lett belőle (azt hiszem). Ha túl kemény vagy felelőtlen voltam, akkor szóljanak az illetékesek. Pár kör után már a 4. voltam, és 6mp-cel volt előttem a Rezsesz. A különbség folyamatosan csökkent, körönként 1-2mp-et hoztam, így egyre inkább vérszemet kaptam. 4-5 körrel a vége előtt be is értem, de vagy elrontottam a kigyorsításokat, vagy a féktávokat, amik miatt sosem tudtam előzési pozícióba kerülni. Egyszer majdnem le is taroltam, de inkább elmentem a fűbe kaszálni. Azért mindig ott loholtam a nyakában, hátha hibázik (bár Rezsesz esetében ebbe lehet a legkevésbé bízni, talán ha jobban meg tudom szorongatni a tökeit. ). Szép volt Rezső!

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: Hockenheim Gp élmények

    Kicsit vonakodva szántam el magam a tegnapi szereplésre, ugyanis másnap délelőtt számvitel vizsgán volt jelenésem. Bevállalva némi büntudatot, gondoltam azért csak benézek, hogy meglássam mégis mire volt elég az előző napi pár kör. Hát az kb semmire, de végignéztem Szabó Viktor egy körét és egyből magamra vertem 1 másodpercet . 10. rajthely...megint. (Mondjuk azt nem tudom mit ügyködött Viktor a fékeivel, - vagy én mit nem - mert folyamatosan egy autóhossznyival rövidebb féktávott tudod venni, mint én...pfff)

    A rajt elég jól sikerült, annak ellenére - vagy épp azért -, hogy egyből begyüjtöttem 2 levágást (ki gondolta volna, hogy a pálya jobb széle már nem a pálya..) és az első kör végén már a 6.-odik voltam. Bár tény, hogy semmi keresnivalóm nem volt ott (egyelőre.. ), mögöttem egy kisebb boly várta türelmetlenül hogy hibázzak, nem hiába. Lementem kicsit a fűre, 3 autó el, aztán a nagy visszafordítóban meg ki is pöcköltek. Oké, 11. hely gondoltam végülis nem rossz. A Stadion résznél két Shelby összeakaszkodott, egyik a füvön a másik a pálya szélén várt. Jó, gondoltam megvárja a haverját én meg szépen kikerülöm jobbról, erre megindult a pálya közepe fele, akkor mondom balról kerülöm ki, de ő lefékez is visszarántja kormányt én meg fullgázzal jól belementem...aztán belém is vki. Felfügesztés oda, ráadásul utána sikerült valahogy begyüjtenem még egy levágást külső íven --> Stop&Go --> Exit.

    Csak nem volt kedvem továbra se mérlegeket elemezgetni, így köv futam 21. rajtkocka. A rajtot megint csak elég jól kaptam el, célegyenes -7 autó, következő egyenes még -2, aztán a második kanyar után olyan dolog történt velem, amit azt hittem nem hiszek el.....kinyilt előttem az édenkert kapuja....ezt talán érdemes megnézni!!! (az én szemszögemből) A feladathoz majden sikerült is felnőnöm, de sajnos túlságosan figyeltem az egyik oldalra és közben lepattintottam magamról egy kis Lotus-t, de szerencsére megúszta. De miközben azt sasoltam hátrafele, hogy jól van-e, elfelejtettem fékezni. A nagy visszafordító utáni 2. kanyarban Tamás Kolozs megtorpedózta a mezőnyt.. ..potyogtak az autók...a végére kerültem. A köv körben detto ugyanott megint kilöktek. Innentől kezdve (és még csak a 2. körnél járunk) teljesen széthullotam, csak estem keltem össze-vissza, és tök utolsónak beevickéltem a géppel.

    Viszont a múltkorival ellentétben azt kell mondjam, nagyon jó kisfiú voltam! (a Lotus-os esetet leszámítva) Igyekzetem javítani a Szabi vs. Mezőny arányon és 5:2-ről 1:5-re tornásztam fel, már igazi Gentleman-nak számítok! (meg- és kilökések) Szóval ha másban nem is, ebben tuti fejlődök, már csak vmi üzembiztosságot kéne összeszedni valahogy 15 kör erejéig.

    Ja azt mondanom se kell, hogy a számvietlvizsgám jó szarrul sikerült!
    Utoljára módosította: neilszab; 2007. 06. 15. 23:36.

  15. #15
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: Hockenheim Gp élmények

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát az kb semmire, de végignéztem Szabó Viktor egy körét és egyből magamra vertem 1 másodpercet . 10. rajthely...megint. (Mondjuk azt nem tudom mit ügyködött Viktor a fékeivel, - vagy én mit nem - mert folyamatosan egy autóhossznyival rövidebb féktávott tudod venni, mint én...pfff)
    online nem mérvadóak a féktávok, a nagy ping miatt minden későbbinek tűnik.
    én is néztem Tilus féktávait és azok is túl rövidek voltak egy shelbyhez.

    ha kell szóljatok és a verseny napján fel tudom tölteni a setupom az online file-ok közé. előbb azért nem, mert általában vagy akkor megyek először a héten, vagy addigra véglegesítem a setet.

  16. #16
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Hockenheim Gp élmények

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    online nem mérvadóak a féktávok, a nagy ping miatt minden későbbinek tűnik.
    én is néztem Tilus féktávait és azok is túl rövidek voltak egy shelbyhez.

    ha kell szóljatok és a verseny napján fel tudom tölteni a setupom az online file-ok közé. előbb azért nem, mert általában vagy akkor megyek először a héten, vagy addigra véglegesítem a setet.
    Érdekes amit mondasz, mert a te féktávjaid is horrorisztikusak voltak, nem 1 de lagalább 2 autónyival késöbb fékeztél.
    Tudom hogy van prediction modell és mivel jár, de..szerintem ennyire még senkise fékezett ki

  17. #17
    Dóda Ádám Regisztrált Speelius logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 15.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    37
    Üzenetek
    315

    Re: Hockenheim Gp élmények

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ja azt mondanom se kell, hogy a számvietlvizsgám jó szarrul sikerült!
    Én két vizsgát hagytam ki a futam miatt + mert lusta voltam bemenni, elvileg 6000HUF a büntim mert "nem jelentem meg"

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    ha kell szóljatok és a verseny napján fel tudom tölteni a setupom az online file-ok közé. előbb azért nem, mert általában vagy akkor megyek először a héten, vagy addigra véglegesítem a setet.
    Jöhetnek a kis setupok
    Ha mögötted vagyok és megelőzlek akkor hanyadik leszek?

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: Hockenheim Gp élmények

    Idézet Eredetileg Speelius írta Hozzászólás megtekintése
    Én két vizsgát hagytam ki a futam miatt + mert lusta voltam bemenni, elvileg 6000HUF a büntim mert "nem jelentem meg"
    Hát, szerencsére nálunk a Közgázon az UV olyan, mint a detox...az első ingyen van

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    ha kell szóljatok és a verseny napján fel tudom tölteni a setupom az online file-ok közé
    Hát szerintem az minden földi halandót nagyon érdeklene, de én nagyon kiváncsi lennék a mostanira is. Nem raknád fel ha szépen megkérlek? Után néznék azoknak a féktávoknak...

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom hogy van prediction modell és mivel jár...
    Engem ez a téma is érdekelne, mert csak sejtem mi lehet...

  19. #19
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: Hockenheim Gp élmények

    akkor csatolva a shelby set.
    versenyre feltöltött benzin mennyiséggel, 1:58.130-at mentem a 3. körben.

    mégegyszer mondom, hogy minden további nélkül odaadom bárkinekaz aktuális setet, csak kérje fenn a szerveren. előtte nincs mit odaadnom ugyanis
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  20. #20
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: Hockenheim Gp élmények

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes amit mondasz, mert a te féktávjaid is horrorisztikusak voltak, nem 1 de lagalább 2 autónyival késöbb fékeztél.
    Tudom hogy van prediction modell és mivel jár, de..szerintem ennyire még senkise fékezett ki
    ez hülyeség, semmivel nem fékeztem később, mint te, max korábban.

    még lfsben sem lehet ebben megbízni, csak az offline hotlapok visszanézése nyújt pontos visszajelzést a féktávokról.

  21. #21
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: Hockenheim Gp élmények

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    online nem mérvadóak a féktávok, a nagy ping miatt minden későbbinek tűnik.
    Van egy kis progi (talán nem is ide kéne írnom), amivel csökkenteni lehet a pinget, nem is rosszul, az a neve, hogy:

    cFosSpeed

    http://www.cfos.de/speed/cfosspeed_hu.htm

    Ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki, a honlapról próbaverzíó letölthető és ráadásul az ára is elég baráti és magyar nyelvű.

    A pinget a sávszélesség rovására képes csökkenteni (játéknál ez nem zavaró) és csak egy kattintás az egész. Ezen kívül még rengeteg mindent tud: egyidejű fel-le töltés gyorsítása, forgalom-szabályozás, optimalizásás..szóval lehet rajta mit nyomkodni bőven


    Ja és nem kapok fejpénzt a letöltések után, mielőtt vki még azt hinné..

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •